Betfan rejestracja – jak założyć konto i odebrać bonus?

Bukmacher Betfan to jeden z najciekawszych bukmacherów na polskim rynku. Jak założyć konto w Betfan? Jakie korzyści daje w Betfan rejestracja? Jak i gdzie użyć kod promocyjny i zgarnąć najwyższy bonus powitalny? Na te wszystkie pytania odpowiadamy w naszym tekście dotyczącym rejestracji w Betfan. 

Betfan rejestracja – jak założyć konto?

Do założenia nowego konta w Betfan wymagane jest wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego, który składa się z dwóch kroków. Co ważne, rejestracja jest w pełni darmowa i po jej przejściu będziemy mogli obstawiać i korzystać bonusów w Betfan.

Mamy specjalny kod promocyjny do rejestracji w Betfan, który aktywuje najwyższy bonus powitalny w Betfan. Wpisanie kodu “BETVIP” w polu “Kod promocyjny” w drugim kroku formularza rejestracyjnego pozwala odebrać bonus 200% do 300 PLN od pierwszej wpłaty. Oferta dla czytelników Bet.pl to najwyższy pakiet powitalny do Betfan na polskim rynku.

Betfan rejestracja - kod promocyjny

Sprawdźmy, jak po kroku przebiega proces rejestracji w Betfan. 

Betfan rejestracja krok po kroku

Krok 1 

Rejestrację w Betfan możemy dokonać na stronie internetowej lub w aplikacji bukmacherskiej. Aby tam przejść, wystarczy, że klikniesz w jeden z banerów lub przycisków na naszej stronie. W ten sposób zostaniesz przekierowany bezpośrednio do formularza rejestracyjnego z już uzupełnionym kodem promocyjnym “BETVIP”.

Krok 2

W pierwszym kroku formularza rejestracyjnego mamy dwa pola do wypełnienia:

 • adres e-mail
 • hasło złożone z min. 8 znaków 

W tym kroku znajdują się też zgody marketingowe. Jeśli chcemy otrzymać bonus powitalny 200% do 300 PLN od wpłaty, to musimy zaznaczyć obie zgody marketingowe (na komunikację mailową i SMS-ową). 

Betfan rejestracja - krok 1

Po uzupełnieniu pól i zaznaczeniu wymaganych zgód klikamy “DALEJ” i przechodzimy do drugiego, czyli ostatniego kroku formularza rejestracji Betfan.

Krok 3

W drugim kroku widnieją kolejne pola do wypełnienia, które musimy uzupełnić:

 • imię
 • nazwisko
 • numer PESEL
 • numer telefonu
 • kod SMS 
 • kod promocyjny (tu wpisujemy kod Betfan kod promocyjny)
Betfan rejestracja - krok 2

Do ukończenia rejestracji musimy jeszcze potwierdzić ukończenie 18 lat i prawdziwość podanych danych osobowych (zaznaczając odpowiednie okienko).

Teraz wystarczy już kliknąć w przycisk “Otwórz konto” i w ten oto sposób założyliśmy nasze konto w Betfan i zostaliśmy posiadaczami konta tymczasowego.

Krok 4

Wypełnienie formularza rejestracyjnego równoznaczne jest z założeniem konta tymczasowego. Co to oznacza? Taki rodzaj konta pozwala np. wpłacić depozyt, obstawiać, korzystać z bonusów powitalnych czy lojalnościowych przez 30 dni. Z drugiej strony, z konta tymczasowego nie wypłacimy zgromadzonych środków i posiada ono limit maksymalnej stawki do 5000 PLN.

Aby móc odblokować wszystkie funkcjonalności, wystarczy przejść weryfikację i wtedy zmieni ono wtedy status na konto stałe. 

Jak zweryfikować konto?

 • uzupełnij wszystkie dane osobowe w “Ustawienia” -> “Dane osobowe”
 • załącz skan/zdjęcie obu stron dokumentu tożsamości. Może być to dowód osobisty lub paszport. Ważne, żeby numer dokumentu oraz zdjęcie były widoczne

Weryfikacja konta może potrwać maksymalnie 48 godziny, ale zazwyczaj jest to kwestia kilkunastu minut. Kiedy bukmacher potwierdzi poprawność naszych danych, nasze konto zmieni status na “stałe”. Informację o tym otrzymamy mailowo na adres podany przy rejestracji w Betfan.

Sprawdź również: rejestracja w GO+Bet

Bonusy w Betfan po rejestracji dla nowych graczy

W swoim pakiecie powitalnym Betfan umieścił jeden bonus: 200% do 300 PLN za pierwszą wpłatę. Do uzyskania maksymalnej wartości bonusu niezbędne jest użycie kodu “BETVIP” w formularzu rejestracyjnym. 

Betfan rejestracja - kod promocyjny

Rejestrację konta mamy za sobą, pora teraz przejść do dokładnej analizy oferty powitalnej bukmachera.

Bonus 200% do 300 PLN od pierwszej wpłaty po rejestracji

Bonusy od depozytu są bardzo częstym rozwiązaniem, jakie stosują bukmacherzy w kontekście promocji na start. Zazwyczaj bukmacher podwaja wpłacone środki, przyznając dodatkowy bonus o równowartości wpłaty. W Betfanie po rejestracji jest to aż 200%, czyli dwukrotność depozytu w formie bonusu. Jego maksymalna wartość wynosi 300 PLN i tym samym, jeśli wpłacimy 150 PLN, otrzymujemy 300 PLN ekstra. Dzięki temu mamy 450 PLN na grę u bukmachera świeżo po rejestracji. Żeby skorzystać z promocji pierwsza wpłata nie może być niższa niż 50 PLN. 

Betfan rejestracja - bonus 300 PLN

W warunkach obrotowych Betfan postawił na prostotę i korzystne warunki dla graczy. Najpierw bonus należy uwolnić, stawiając kupon lub kupony za całą wartość pierwszej wpłaty. Nie ma znaczenia liczba zdarzeń czy kurs poszczególnych pozycji – ważne, żeby postawić całość depozytu.

Kiedy to zrobimy, to wystarczy 1-krotnie obrócić bonus kuponem lub kuponami z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00. Po spełnieniu warunków środki bonusowe zostaną przeniesiona na saldo depozytowe, z którego możemy już wypłacić pieniądze na konto bankowe.

Na odblokowanie bonusu i dokonaniu obrotu mamy 14 dni. Po upłynięciu tego czasu bonus wygaśnie i środki bonusowe przepadną. 

Betfan rejestracja z kodem promocyjnym

Opisana promocja na start w Betfan jest możliwa do odebrania po wykorzystaniu kodu promocyjnego “BETVIP”. Gdzie w rejestracji użyć kod? W drugim kroku formularza w polu “Kod promocyjny”. Dzięki niemu aktywujemy najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy, który składa się z bonusu 200% do 300 PLN od pierwszej wpłaty. 

Jak wpłacić pieniądze po rejestracji?

Rodzaj bonusu powitalnego wybrany przez Betfan wiążę się z tym, że do skorzystania z promocji musimy wpłacić pieniądze na konto gracza. Co więcej, nawet jeśli niekoniecznie chcemy odebrać promocję na start, to i tak do obstawiania potrzebujemy środków na grę. A te można otrzymać od bukmachera (np. w ramach bonusu bez depozytu), albo wziąć sprawy w swoje ręce i dokonać wpłaty na konto gracza.

Dokonanie depozytu w Betfan nie różni się niczym od wpłacania środków u innych operatorów. Aby to zrobić, musimy być zalogowani na swoje konto gracza. Następnie klikamy w ikonkę “+” znajdującą się przy naszym saldzie. Jeśli to będzie nasz pierwszy depozyt, to będzie tam widnieć wartość “0,00 zł”. 

Betfan rejestracja - wpłata depozytu

Wyświetli nam się formularz wpłaty z widocznymi polami na kwotę depozytu oraz metody płatności. Chcąc wykorzystać maksymalnie bonus powitalny po rejestracji, nasz pierwszy depozyt powinien wynieść min. 150 PLN lub więcej. Minimalna wpłata przy ofercie powitalnej to 50 PLN. Jeżeli nie interesuje nas bonus powitalny, to nasz depozyt może wynieść nawet 2 PLN – taka jest minimalna wartość ustalona przez bukmachera.

Z metod płatności mamy do wyboru:

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Kartę płatniczą (VISA lub Mastercard)
Betfan rejestracja - wpłata depozytu

Kiedy uzupełnimy pole “kwota depozytu” i wybierzemy metodę płatności, to po kliknięciu w przycisk “Wpłata” zostaniemy przekierowani na stronę zewnętrznego dostawcy.

Za wpłatę na konto w Betfan nie pobierana jest żadna prowizja. Depozyt powinien po chwili zaksięgować się na koncie, a my będziemy mieć środki na obstawianie po rejestracji w Betfan. 

Czy rejestracja w Betfan jest bezpieczna?

Wiele osób może zadawać sobie to pytanie nie tylko w kontekście rejestracji w Betfan, ale też i innych bukmacherów. Jak mam wiedzieć, że założenie konta jest bezpieczne i moje dane nie zostaną w jakiś sposób wykorzystane? W przypadku Betfan, jak i pozostałych operatorów opisywanych na naszym portalu, takie obawy są podstawne. 

Wszystkie firmy na Bet.pl to tzw. “legalni bukmacherzy”, czyli operatorzy działający na podstawie zezwolenia od Ministerstwa Finansów. Obstawianie meczów online u takich bukmacherów jest w 100% legalne. Tego typu firmy muszą spełnić szereg wymagań, żeby uzyskać i utrzymać taką licencję.  

Betfan jest jednym z “legalnych bukmacherów”, dlatego rejestracja, wpłata środków oraz obstawianie jest całkowicie bezpieczne.

Betfan rejestracja – podsumowanie

Betfan to legalny bukmacher, który działa w internecie na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. Ambasadorem bukmachera jest Mariusz Pudzianowski, były strongman a obecnie zawodnik federacji KSW. 

Darmowa rejestracja z kodem “BETVIP” w Betfan pozwala na skorzystanie z oferty powitalnej złożonej z bonusu 200% do 300 PLN. 

Dodaj komentarz