BetX rejestracja – jak założyć konto i odebrać bonus?

Jak założyć konto w BetX? Czy rejestracja w BetX jest darmowa? Na te pytania odpowiadamy w artykule. Krok po kroku prezentujemy jak nowi gracze mogą zarejestrować się u bukmachera i odebrać powitalny bonus.

BetX rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja w BetX jest w całkowicie darmowa i pozwala na założenia konta u tego bukmachera. Aby zostać graczem BetX wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, który składa się z dwóch kroków. Cały proces rejestracji tłumaczymy w tym tekście i pokazujemy każdy etap krok po kroku. 

Razem z bukmacherem przygotowaliśmy specjalną ofertę powitalną. Jeśli w formularzu użyjesz kod promocyjny “MECZYKI”, to wartość bonusu powitalnego wyniesie aż 1225 PLN! Na ofertę na start składa się kilka bonusów, w tym także wyjątkowy freebet za wykorzystanie naszego kodu.

BetX rejestracja - 1225 PLN bonusu na start

BetX rejestracja krok po kroku

Krok 1 

Rejestrację w BetX możemy dokonać na stronie internetowej, mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej na systemie iOS i Android. Niezależnie od tego, który sposób wybierzemy, sam formularz rejestracyjny będzie taki sam. 

Jak do niego przejść? Klikając w jeden z banerów lub przycisków w tym artykule lub przechodząc bezpośrednio na stronę bukmachera (lub do aplikacji mobilnej), gdzie do formularza przejdziemy po kliknięciu w przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu. Wyświetli nam się formularz złożony z dwóch kroków. Jak już pisaliśmy wyżej, założenie konta jest w pełni darmowe. 

Krok 2

W pierwszej części formularza BetX wymaga od nas podania szczegółów naszego konta gracza. Co to takiego? Są to: 

 • nazwa użytkownika
 • adres e-mail
 • hasło
 • numer telefonu
 • kod promocyjny (tu wpisujemy BetX kod promocyjny “MECZYKI”)
BetX rejestracja - etap 1

Przypominamy, że użycie kodu w tym miejscu pozwala na odebranie bonusu powitalnego o wartości 1225 PLN. Jeśli nie wpiszemy go tutaj, nie będzie możliwości zrobienia tego ponownie, kiedy będziemy mieć już swoje konto gracza. 

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól (i dobrowolnego z kodem promocyjnym) klikamy “DALEJ” i przechodzimy do drugiej części formularza.

Krok 3

W drugim kroku formularza rejestracyjnego stoimy przed uzupełnieniem niektórych danych osobowych. W tym przypadku mowa konkretnie o:

 • imię 
 • nazwisko
 • numer PESEL
BetX rejestracja - etap 2

Jeśli wypełnimy poprawnie wszystkie pola, to pozostaje nam jeszcze potwierdzenie zapoznania się z regulaminem (obowiązkowe) i wyrażenie zgód marketingowych (dobrowolne). Finalizacją tej części rejestracji jest kliknięcie w przycisk “REJESTRACJA”, dzięki któremu utworzymy konto tymczasowe w BetX. 

Krok 4

Po przejściu przez formularz rejestracyjny mamy utworzone konto tymczasowe. Taki rodzaj konta pozwala na korzystanie z niektórych funkcjonalności bukmachera (wpłatę środków, korzystanie z bonusów czy obstawianie), natomiast choćby do wypłaty środków potrzebne jest konto stałe. Do tego wymagana jest weryfikacja. Taki zabieg jest stosowany przez wszystkich bukmacherów, dzięki czemu mają oni pewność, że podane przez Ciebie dane są prawdziwe.

Do weryfikacji konta w BetX musimy kliknąć w login gracza w prawym górnym rogu i przejść do sekcji “Weryfikacja konta”. Wyświetli nam się pięć punktów, które pozwolą nam na uzyskanie statusu “stałe”:

 • skan i dane dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • numer rachunku bankowego
 • źródło pochodzenia środków
 • limity użytkownika (dzienne i miesięczne)
 • adres zamieszkania

Kiedy uzupełniamy wszystkie pola i bukmacher potwierdzi zgodność danych z dokumentem tożsamości, to nasze konto zostanie zweryfikowane. Wiadomość o tym powinniśmy otrzymać na skrzynkę mailową podaną przy rejestracji w BetX.

Sprawdź również: rejestracja w Betfan

Bonusy w BetX po rejestracji dla nowych graczy

Oferta powitalna dla czytelników Bet.pl po rejestracji w BetX wynosi 1225 PLN. Maksymalna wysokość bonusu przysługuje wszystkim graczom, którzy w formularzu skorzystają z kodu “MECZYKI”. 

Bonus dla nowych graczy składa się z kilku promocji:

 • zakładu bez ryzyka do 420 PLN za pierwszy depozyt
 • freebetów do 450 PLN
 • pewny bonus do 300 PLN po trzecim depozycie
 • darmowego zakładu 55 PLN z kodem MECZYKI

Skoro mamy już konto gracza, to teraz pora na odebranie bonusów powitalnych! Szczegółowo każdą promocję analizujemy w tekście o kodzie promocyjnym BetX. 

Zakład bez ryzyka do 420 PLN po rejestracji

Cashback w BetX przysługuje na pierwszy kupon po rejestracji. W razie niepowodzenia otrzymamy zwrot 70% do 420 PLN. Kluczowym elementem do uzyskania wskazanej wartości bonusu jest użycie kodu promocyjnego MECZYKI w formularzu rejestracyjnym. Bez niego wartość cashbacku będzie niższa niż w przypadku oferty dla naszych czytelników.

Zasady oferty:

 • dokonaj pierwszego depozytu na min. 100 PLN i zagraj kupon o takiej samej stawce
 • jeśli chcesz otrzymać maksymalny zwrot przy przegranej, musisz postawić min. 600 PLN
 • zakład biorący udział w promocji powinien składać się z min. 2 zdarzeń i mieć kurs łączny co najmniej 3.00

W sytuacji, gdy nasz pierwszy kupon w BetX będzie przegrany, otrzymamy zwrot w formie freebetu o maksymalnej wartości 420 PLN.

Freebety 450 PLN po rejestracji

Na pakiet powitalny w BetX składa się kilka freebetów, których maksymalna wartość wynosi 450 PLN:

 • freebet 50% do 300 PLN od drugiego depozytu
 • freebet 50 PLN po skorzystaniu z trzech głównych promocji powitalnych (zakład bez ryzyka, freebet od drugiej wpłaty i cashback bez obrotu za trzecią wpłatę)
 • freebet 30 PLN za zgody marketingowe
 • freebet 50 PLN za esport
 • freebet 20 PLN za aplikację

Freebety nie podlegają obrotowi. Wystarczy je wykorzystać na dowolne zakłady (każdy z darmowych zakładów oddzielnie), a wygraną otrzymamy jako zysk netto (wygrana z kuponu pomniejszona o wartość freebetu). 

Pewny bonus do 300 PLN po trzecim depozycie po rejestracji

Trzecia wpłata po rejestracji w BetX aktywuje bonus, w którym uzyskamy bonus 300 PLN lub freebet 150 PLN w zależności od rozstrzygnięcia pierwszego zakładu zagranego po depozycie.

Do skorzystania z promocji trzeba:

 • wpłacić trzeci depozyt na min. 20 PLN
 • zagrać kupon MIX (z zakładem przedmeczowym i LIVE) z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00
 • stawka kuponu musi wynosić tyle, ile wpłaciliśmy przy trzecim depozycie

Jeśli ten kupon będzie przegrany, otrzymamy zwrot stawki 50% do 300 PLN. Środki wrócą do nas w gotówce, którą będziemy mogli od razu wypłacić na konto bankowe. Z kolei jeżeli “trafimy” kupon spełniający warunki oferty, to BetX przyzna nam 25% stawki do 150 PLN w formie freebetu. Darmowy zakład będzie aktywny przez 3 dni i ma takie same warunki obrotu jak pozostałe darmowe zakłady.

Freebet 55 PLN tylko z kodem w rejestracji

Specjalna oferta promocyjna dla czytelników Bet.pl. To freebet 55 PLN na obstawianie piłki nożnej, który otrzymamy po:

 • użyciu kodu MECZYKI w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaniu trzech wpłat (pierwszy depozyt na min. 100 PLN, drugi na min. 20 PLN oraz trzeci również na min. 20 PLN)
 • zagraniu kuponu z min. 3 zdarzeniami (kurs min. 3.00) za min. 2 PLN
 • rozliczeniu kuponu

Do skorzystania z freebetu musimy przygotować dowolny zakład i aktywować freebet specjalnym suwakiem na kuponie. Bonus jest aktywny przez 3 dni. 

Sprawdź też: bukmacher Polska

Jak założyć konto z kodem promocyjnym?

Do posiadania konta gracza w BetX nie jest wymagany kod promocyjny, natomiast jego użycie aktywuje wyższą ofertę powitalną niż w standardowej wersji. W takiej sytuacji nowi gracze mogą odebrać pakiet bonusów o wartości do 1225 PLN.

W rejestracji pole na kod znajduje się pod pytaniem “Masz kod promocyjny?” i to właśnie tam powinniśmy wpisać specjalny kod „MECZYKI” aktywujący wyższy pakiet na start. 

Jak wpłacić pieniądze po rejestracji?

Zaprezentowane bonusy w BetX po rejestracji mają jedną cechę wspólną – do uzyskania każdego bukmacher wymaga wpłaty depozytu na konto gracza. Jak to zrobić?

 1. Wejdź na stronę internetową lub włącz aplikację mobilną BetX
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Kliknij w przycisk “Wpłata” widoczny w prawym górnym rogu
 4. Wybierz jedną z trzech dostępnych metod płatności (dotpay, Przelewy24 i BLIK)
 5. Po kliknięciu w wybraną metodę zostaniesz przekierowany na stronę partnera
 6. Środki zostaną zaksięgowane w ciągu kilku minut po dokonaniu depozytu
Betx rejestracja - wpłata na konto

Warto podkreślić, że od wpłaty nie jest pobierana żadna prowizja i 100% zdeponowanych środków znajdzie się na Twoim koncie. Minimalna depozyt wynosi 5 PLN, a jednorazowo nie można wpłacić więcej niż 40 000 PLN.

BetX rejestracja – podsumowanie

BetX to legalny bukmacher internetowy działający na polskim rynku od 2020 roku. Obstawianie w BetX wymaga posiadania konta, które założymy po darmowej rejestracji złożonej z dwóch kroków. Jeżeli skorzystamy z kodu “MECZYKI” w formularzu rejestracyjnym, to wartość pakietu na start wyniesie nawet 1225 PLN. Rejestracja w BetX dostępna jest na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera.

Dodaj komentarz