Betclic zakład bez ryzyka 200 PLN: najwyższy CASHBACK Betclic

Betclic zakład 200 PLN | cashback na pierwszy kupon bez ryzyka
Kod bonusowy BETPLVIP

W Betclic zakład bez ryzyka jest bonusem dla nowych graczy tego bukmachera. Czytelnicy Bet.pl skorzystają z najwyższego cashbacku w Betclic na polskim rynku. Oferta powitalna Betclic pozwala obstawić pierwszy zakład bez ryzyka po rejestracji konta. Zasady cashbacku opisujemy w tekście.

Betclic zakład bez ryzyka 200 PLN – na czym polega?

Promocją powitalną w Betclic jest zakład bez ryzyka, zwany również cashbackiem.

Jest to zakład bez ryzyka, a więc każdy, kto postawi kupon w ramach tej promocji, otrzyma zwrot za przegrany pierwszy zakład w Betclic. Wartość zwrotu wynosi maksymalnie 200 PLN i środki wracają do gracza na konto w formie freebetu.

Rejestracja kodem BETPLVIP aktywuje najwyższą możliwą wartość zwrotu w Betclic na pierwszy kupon. Klikając w poniższy przycisk, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do formularza rejestracyjnego w Betclic.

Betclic zakład bez ryzyka z kodem

Betclic zakład bez ryzyka – jak odebrać?

W Betclic pierwszy zakład bez ryzyka może otrzymać każdy, kto zarejestruje konto wraz z kodem promocyjnym BETPLVIP. Dla nowych graczy w Betclic maksymalny zwrot za przegrany pierwszy kupon wynosi maksymalnie 200 PLN.

Betclic zakład bez ryzykaWartość
Maksymalny zwrot200 PLN
Min. kurs kuponu1.14
Obrót bonusemKurs kuponu min. 2.14, wystarczy zagrać za wartość freebetu
Data ważności freebetuBrak limitu czasowego

Gdy postawicie premierowy kupon i okaże się on przegrany, to na Wasze konto wróci kwota, za którą wnieśliście zakład w formie freebetu. Wartość darmowego zakładu będzie pomniejszona o 12% z tytułu obowiązkowego podatku od stawki.

Żeby cashback Betclic wyniósł maksymalną sumę 200 PLN, należy więc postawić kupon za 227.30 PLN. Bukmacher nie wymaga minimalnego kursu kuponu czy minimalnej liczby zdarzeń w pierwszym zakładzie. Ważne jedynie, żeby potencjalna wygrana była wyższa od stawki pierwszego kuponu.

W skrócie, do skorzystania w Betclic z zakładu bez ryzyka 200 PLN:

 1. Załóż konto z kodem BETPLVIP
 2. Wpłać pierwszy depozyt w Betclic na min. 227.30 PLN
 3. Zagraj pierwszy kupon za min. 227.30 PLN
 4. Jeśli przegrasz pierwszy zakład, otrzymasz zwrot 200 PLN we freebecie

Betclic cashback – jak wykorzystać bonus?

Betclic nie wymaga obrotu freebetem za zakład bez ryzyka, a jedynie zagrania za bonus jednego lub kilku kuponów z minimalnym kursem 2.14. Co ważne, freebet nie musi zostać aktywowany i nie posiada daty końcowej, więc użyć go można w dowolnej chwili.

Do wykorzystania freebetu wystarczy aktywować suwak na kuponie przed postawieniem zakładu:

Betclic freebet - jak wykorzystać

Przy użyciu konta freebetowego trzeba obstawić zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo (bez gier karcianych). Należy pamiętać też o kursie 2.14 obstawionego kuponu.

Wygrana z freebetu trafi na konto jako kwota netto. Co to oznacza? Gdy kupon będzie trafiony, Betclic przyzna wygraną z kuponu pomniejszoną o stawkę darmowego zakładu.

Betclic zakład bez ryzyka za freebet

Środki znajdą się na koncie depozytowym i mogą zostać wypłacone na konto bankowe.

Betclic bez ryzyka = Betclic cashback

Niektórzy gracze te dwa określenia mogą wydawać się podobne i tak jest w rzeczywistości. W Betclic, ale też u innych bukmacherów, zakład bez ryzyka jest tym samym co cashback.

Nazwa „zakład bez ryzyka” to po prostu „cashback” przetłumaczony z języka angielskiego na język polski.

Podsumowując: „betclic zakład bez ryzyka” jest równoznaczny z „betclic cashback”. W związku z tym oba określenia są używane zamiennie.

Przypomnijmy, że w Betclic bez ryzyka nowi gracze mogą obstawić swój pierwszy kupon po rejestracji. Maksymalna wartość cashbacku z kodem BETPLVIP to 200 PLN.

Betclic cashback a cashout

Inną problematyczną kwestią dla niektórych użytkowników jest rozróżnienie między cashbackiem a cashoutem. Z pozoru podobne bukmacherskie pojęcia diametralnie różnią się od siebie.

Cashback, jak wspomnieliśmy wyżej, to angielska nazwa zakładu bez ryzyka.

Cashout jest z kolei możliwością szybszego zamknięcia kuponu, gdy niektóre zdarzenia na nim są jeszcze w grze.

Pozwala to na wypłatę mniejszej, ale pewnej wygranej, bez konieczności oczekiwania na rozstrzygnięcie kuponu. Ważne, aby wszystkie zakończone do tej pory zdarzenia były rozliczone jako wygrane – w innym przypadku nie będzie możliwości użycie cashoutu.

Jeśli opcja wypłaty szybszej wypłaty będzie możliwa dla danego kuponu, pod kuponem pojawi się opcja „Cashout” ze wskazaną kwotą wygranej. Jeśli potwierdzimy chęć wypłaty, to kupon zostanie zamknięty, a przedwczesna wygrana znajdzie się na naszym koncie depozytowym.

betclic cashback a cashout

Betclic pozostałe bonusy

Zakład bez ryzyka Betclic przysługuje nowo zarejestrowanym typerom. A na co mogą liczyć stali gracze, którzy już zdecydowali się na obstawianie za pośrednictwem strony tego bukmachera?

Multi +

Multi+ to promocja na kupony akumulowane, czyli złożone z min. kilku zakładów.

W zależności od tego, ile zdarzeń dodacie na Wasz kupon, możecie liczyć na dodatkowy procent do ewentualnej wygranej. Im więcej meczów, tym otrzymamy wyższą wartość w formie podwyższenia wygranej.

Każde spotkanie musi mieć kurs minimum 1.20, a promocja obowiązuje od co najmniej pięciu zdarzeń na kuponie.

Na jaką wartość można więc liczyć?

 • 5 zdarzeń = + 5% do wygranej
 • 6 zdarzeń = + 7% do wygranej
 • 7 zdarzeń = + 10% do wygranej
 • 8 zdarzeń = + 12% do wygranej
 • 9 zdarzeń = + 15% do wygranej
 • 10 zdarzeń = + 20% do wygranej
 • 11 zdarzeń = + 25% do wygranej
 • 12 zdarzeń = + 30% do wygranej
 • 13 zdarzeń = + 40% do wygranej
 • 14 zdarzeń = + 50% do wygranej
 • 15 zdarzeń = + 60% do wygranej
 • 16 zdarzeń = + 70% do wygranej
 • 17 zdarzeń = + 80% do wygranej
 • 18 zdarzeń = + 90% do wygranej
 • 19 zdarzeń = + 100% do wygranej
 • 20 zdarzeń = + 110% do wygranej
 • 21 zdarzeń = + 120% do wygranej

Obstawiając zatem minimum 21 meczów na jednym kuponie, Wasza wygrana – w przypadku wskazania poprawnych wszystkich wyników – wzrośnie aż o 120%. 

Do promocji zaliczają nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z „Super Kursów” oraz zakłady na MMA (w tym FAME MMA). Maksymalna wysokość bonusu w Multi+ to jednorazowo 10 000 PLN.

Super Kursy

Drugą z promocji dla stałych graczy jest “Boost”, czyli gwarancja wyższego kursu na dane zdarzenie na rynku spośród wszystkich bukmacherów. 

Codziennie Betclic przygotowuje kilka ciekawie zapowiadających się spotkań w zakładce “SUPER KURSY” o podwyższonych kursach na poszczególne mecze. Na niektóre z nich można wnieść zakład maksymalnie za 25 lub 50 PLN, o czym informuje bukmacher przy konkretnym zdarzeniu.

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Na rynku bukmacherskim w Polsce, poza Betclic, cashback przyznają również inne firmy w swoich ofertach powitalnych. Poniżej przybliżymy tego typu promocję u poszczególnych bukmacherów.  

Superbet zakład bez ryzyka do 3500 PLN

Superbet przyjął zupełnie inne podejście do zakładu bez ryzyka.

W Betclic cashback przysługuje od pierwszego przegranego kuponu. Z kolei w Superbet nowi typerzy po rejestracji z kodem MEGABONUS otrzymują dostęp do bonusu “Tydzień bez ryzyka” do 3500 PLN.

Zostanie on aktywowany po dokonaniu pierwszego depozytu i przez najbliższy tydzień każdy obstawiony kupon będzie się wliczał do obliczenia kwoty, która zostanie przyznana po upływie siedmiu dni.

Oblicza się ją na podstawie wzoru stworzonego przez Superbet:

Suma stawek – suma wygranych z zakładów – podatek = kwota bonusu 

Maksymalnie możecie otrzymać 3500 PLN. W celu wypłacenia środków należy dokonać dwukrotnego obrotu na kuponach z chociażby dwoma zdarzeniami i kursem minimalnym 1.80 całego kuponu.

Fortuna zakład bez ryzyka do 600 PLN (3x cashback)

Bukmacher zdecydował się zwrócić maksymalnie do 600 PLN z trzech pierwszych kuponów po rejestracji, jeśli te okażą się przegrane. Dostęp do tej promocji będzie możliwy tylko wtedy, gdy założycie konto, wraz z kodem promocyjnym FORTUNAMAX.

Bonusy zostaną przyznane następująco:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN – kupon należy zagrać do 72 godzin po rejestracji; w przypadku porażki zwrot do 100 PLN
 • Zakład bez ryzyka 200 PLN – 3 dni po rejestracji cashback zostanie aktywowany i należy zagrać kupon 72 godziny od jego otrzymania; w przypadku porażki zwrot do 200 PLN
 • Zakład bez ryzyka 300 PLN – 6 dni po rejestracji cashback zostanie aktywowany i należy zagrać kupon 72 godziny od jego otrzymania; w przypadku porażki zwrot do 300 PLN

Jeśli chodzi o zwrot stawki, to Fortuna – inaczej niż w przypadku cashbacku Betclic – od razu przelewa środki na konto depozytowe. Nie podlegają one żadnym wymogom obrotu czy minimalnego kursu.

STS zakład bez ryzyka do 100 PLN

Swój zakład bez ryzyka wprowadził w ofercie powitalnej również STS. Ubezpiecza on pierwszy kupon swoich nowych graczy, maksymalnie do 100 PLN. Żeby mieć szansę z niego skorzystać, należy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny MEGABONUS.

Po złym wytypowaniu premierowego zakładu bukmacher przekaże Wam postawioną sumę – pomniejszoną o 12% podatku – na konto bonusowe, z którego wypłata jest możliwa po dwukrotnym obrocie wygranymi kuponami z kursem łącznym min. 1.91.

Betclic zakład bez ryzyka – podsumowanie

Oferta na zakład bez ryzyka w Betclic do 200 PLN obowiązuje na pierwszy kupon po rejestracji. Konto u bukmachera założone z kodem BETPLVIP pozwala na aktywację maksymalnej kwoty cashbacku. Żeby skorzystać z najwyższego zwrotu u tego bukmachera w Polsce, wysokość stawki pierwszego kuponu musi wynieść 227.30 PLN lub więcej.

Jaki jest zakład bez ryzyka w Betclic?

W Betclic cashback przysługuje na pierwszy kupon po rejestracji i bukmacher zwraca do 200 PLN za przegrany zakład.

Jak odebrać maksymalny cashback w Betclic?

Najwyższy darmowy zakład bez ryzyka odbierzesz po rejestracji z kodem BETPLVIP i zagraniu pierwszego kuponu za min. 227.30 PLN. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, to otrzymasz freebet 200 PLN.