Betclic Cashback 200 PLN

Betclic Cashback 200 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

Betclic przygotował ofertę powitalną, wśród której znalazł się bonus Betclic zakład bez ryzyka do 550 zł. Z poniższego artykułu dowiecie się, co należy zrobić, aby otrzymać cashback Betclic, a także w jaki sposób można go wypłacić. Przyjrzeliśmy się również zakładom bez ryzyka dostępnym na rynku u innych bukmacherów.  Zapraszamy.

Cashback Betclic – na czym polega?

Wśród promocji na start dla nowo zarejestrowanych graczy często można znaleźć cashback. Co kryje się pod tym pojęciem?

Jest to zakład bez ryzyka, a więc każdy, kto postawi kupon w ramach tej promocji, będzie miał pewność, że nie straci postawionych pieniędzy. Takie zakłady są ubezpieczone przez bukmachera, jednak należy pamiętać, że każda z firm określa swoje warunki dotyczące bonusów. Chodzi tutaj o to czy zwrot środków będzie w formie bonusu, czy na konto depozytowe, a także jakie są wymogi obrotu i minimalnego kursu. Zarówno cashback Betclic, jak i inne tego typu bonusy u bukmacherów na ogół podlegają 12% podatkowi, który jest narzucony prawo w naszym kraju.

Betclic cashback 200 zł

W Betclic bezpieczny zakład bez ryzyka może otrzymać każdy, kto zarejestruje konto wraz z kodem promocyjnym MEGABONUS550. Aby rozpocząć proces rejestracji wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych na stronie banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ). Jeśli tylko z niego skorzystacie, to przysługuje Wam zwrot środków z przegranego zakładu do 550 zł. Takiej sumy nie przyznaje nikt inny na rynku.

Zatem gdy postawicie premierowy kupon i okaże się on przegrany, to na Wasze konto bonusowe wróci kwota, za którą wnieśliście zakład. Jednakże – tak jak wspominaliśmy – będzie ona pomniejszona o 12%. Żeby cashback Betclic wyniósł maksymalną sumę 550 zł, należy więc postawić kupon za 625 zł. Wtedy w przypadku niepowodzenia musicie spełnić warunki regulaminu ustalone przez bukmachera, aby móc wypłacić przyznane środki.

Betclic wymaga ośmiokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, po kursie minimalnym całego zakładu 2.00. Tak więc jeśli skorzystacie z pełnej oferty zakładu bez ryzyka Betclic i bukmacher przekaże Wam 550 zł, to należy obstawić zakłady dokładnie za 4400 zł, aby obrót został spełniony. Wtedy automatycznie środki znajdą się na koncie depozytowym i będą możliwe do wypłaty.

Betclic pozostałe bonusy

W Betclic zakład bez ryzyka przysługuje nowo zarejestrowanym typerom. A na co mogą liczyć stali gracze, którzy już zdecydowali się na obstawianie za pośrednictwem strony tego bukmachera?

Bonus na zakłady AKO – Multi +

W ofercie dla wszystkich tych, którzy posiadają już konto i skorzystali z zakładu bez ryzyka Betclic z pakietu powitalnego, powstała promocja na zakłady akumulowane. W zależności od tego, ile zdarzeń dodacie na Wasz kupon, możecie liczyć na dodatkowy procent do ewentualnej wygranej. Im więcej będzie meczów, tym wyższa wartość jest do niego przypisana. Jedyny wymóg: każde spotkanie musi mieć kurs minimum 1.20, a promocja obowiązuje od co najmniej pięciu pojedynków na kuponie.

Na jaką wartość można więc liczyć?

  • 5 zdarzeń → + 7%
  • 6 zdarzeń → + 10%
  • 7 zdarzeń → + 15%
  • 8 zdarzeń → + 20%
  • 9 zdarzeń → + 25%
  • 10 zdarzeń → + 30%
  • 11 zdarzeń → + 35%
  • 12 zdarzeń → + 40%
  • 13 zdarzeń → + 45%
  • 14+ zdarzeń → +50%.

Obstawiając zatem minimum 14 meczów na jednym kuponie, Wasza wygrana – w przypadku wskazania poprawnych wszystkich wyników – wzrośnie o 50%. 

Boost

Bonusy Betclic bezpieczny zakład bez ryzyka oraz Multi + to jednak nie wszystko. Drugą z promocji dla stałych graczy jest “Boost”, czyli gwarancja najwyższego kursu na dane zdarzenie na rynku spośród wszystkich bukmacherów. 

Codziennie Betclic przygotowuje kilka ciekawie zapowiadających się spotkań w zakładce “SUPER KURSY” o podwyższonych kursach na poszczególne mecze. Na niektóre z nich można wnieść zakład maksymalnie za 25 zł, o czym informuje bukmacher przy konkretnym zdarzeniu.

Cashback u innych bukmacherów

Na rynku bukmacherskim w Polsce, poza Betclic cashback przyznają również inne firmy w swoich ofertach powitalnych. Poniżej przybliżymy tego typu promocję u poszczególnych bukmacherów.  

Fortuna zakład bez ryzyka do 600 zł

Podobnie jak Betclic bezpieczny zakład bez ryzyka, w swoim pakiecie startowym oferuje Fortuna. Bukmacher zdecydował się zwrócić maksymalnie do 600 zł z premierowego kuponu, który okazał się przegrany. Dostęp do tej promocji będzie możliwy tylko wtedy, gdy założycie konto, wraz z kodem promocyjnym MECZYKI.

Kwota, którą otrzymacie w formie bonusu, będzie nie będzie pomniejszona o 12% podatku. Dlaczego? Otóż w tej promocji to bukmacher bierze na siebie zapłatę podatu. Z tego względu, żeby skorzystać z pełnej kwoty, musicie postawić pierwszy zakład za 600 zł. Jeśli chodzi o zwrot stawki, to Fortuna – inaczej niż w przypadku cashbacku Betclic – od razu przelewa środki na konto depozytowe. Nie podlegają one żadnym wymogom obrotu czy minimalnego kursu.

Betfan zakład bez ryzyka do 600 zł

Betfan to kolejny bukmacher, który wprowadził do oferty startowej cashback. Przyznawany jest on jednak w nieco unowocześnionej formule – nie tak jak Betclic zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony zakład, a na trzy. Kolejno to maksymalnie 100 zł, 200 zł oraz 300 zł przy złym wytypowaniu wszystkich podlegających promocji kuponów. Warto w tym miejscu dodać, że bukmacher nie pobiera podatku, więc nie trzeba doliczać tych 12%, co w przypadku wyżej opisanych firm.

W celu wypłaty środków z bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu otrzymanym zwrotem po kursie zakładu minimum 3.80, a także z przynajmniej trzema zdarzeniami. Wtedy wygrana suma zostanie automatycznie przelana na Wasze konto depozytowe i będzie można ją wypłacić.

Otrzymacie dostęp do tej promocji tylko wtedy, gdy podczas wypełniania formularza wpiszecie kod o treści MEGABONUS. To właśnie on aktywuje bonusy startowe dla nowo zarejestrowanych graczy.  

STS zakład bez ryzyka do 281 zł

Swój zakład bez ryzyka wprowadził w ofercie powitalnej również STS. Ubezpiecza on pierwszy kupon swoich nowych graczy, maksymalnie do 281 zł. Żeby mieć szansę z niego skorzystać, należy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny MEGABONUS.

Po złym wytypowaniu premierowego zakładu bukmacher przekaże Wam postawioną sumę – pomniejszoną o 12% podatku – od razu na konto depozytowe gracza. Oznacza to, że w porównaniu z zakładem bez ryzyka Betclic, w STS nie jest wymagany żaden obrót. Od razu środki bonusowe można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie.  

Superbet zakład bez ryzyka do 1300 zł

Zupełnie inne podejście do zakładu bez ryzyka ma Superbet. W Betclic cashback  przysługuje od pierwszego przegranego kuponu. Z kolei w Superbet nowi typerzy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym MECZYKI, otrzymują dostęp do bonusu “Tydzień bez ryzyka” do 1300 zł.

Zostanie on aktywowany po dokonaniu pierwszego depozytu i przez najbliższy tydzień każdy obstawiony kupon będzie się wliczał  do obliczenia kwoty, która zostanie przyznana po upływie siedmiu dni.

Oblicza się ją na podstawie wzoru stworzonego przez Superbet:

Suma stawek – suma wygranych z zakładów – podatek = kwota bonusu 

Maksymalnie możecie otrzymać 1300 zł. W celu wypłacenia środków należy dokonać czterokrotnego obrotu na kuponach z chociażby dwoma zdarzeniami i kursem minimalnym 1.80 całego zakładu oraz pojedynczych spotkań przynajmniej 1.30.

PZBuk zakład bez ryzyka do 500 zł 

Zakład bez ryzyka widnieje również wśród promocji w ofercie powitalnej PZBuk. Ten bukmacher oferuje zwrot maksymalnie do 500 zł. Tak jak cashback Betclic, dostępny będzie on dopiero wtedy, gdy wpiszecie kod promocyjny podczas rejestracji konta gracza. W tym miejscu kod to MEGABONUSPZB. Żeby premierowy kupon w przypadku niepowodzenia był w ogóle dostępny, musi spełniać wymogi bukmachera – minimum dwa zdarzenia i kurs każdego z nich 1.40 lub wyższy.

Gdy pierwszy zakład będzie przegrany i otrzymacie środki bonusowe, to żeby go wypłacić należy postawić zakład AKO z kursem wszystkich spotkań przynajmniej 1.40. 

Musicie też wiedzieć, że jeśli wygracie kupon z zakładu bez ryzyka, to PZBuk przeleje Wam na konto depozytowe tylko Wasz zysk. Dla rozjaśnienia podamy przykład. Jeśli skorzystaliście z maksymalnej kwoty bonusowej, czyli 500 zł, a wygrana wyniosła 1500 zł, to na Wasz depozyt zostanie przelany 1000 zł.

LVBet zakład bez ryzyka do 333 zł

Na koniec pozostał nam jeszcze LVBet i jego cashback do 333 zł. W przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka Betclic, nie jest on przyznawany od pierwszego przegranego kuponu, a dopiero od trzeciego depozytu. Pierwsze dwa dotyczą bonusu od wpłaty, a dopiero następny, to cashback. Aby go otrzymać, należy zaznaczyć rubrykę z chęcią otrzymania zakładu bez ryzyka – inaczej nie zostanie on przyznany.

Przelaną kwotę w formie bonusu należy obrócić jeden raz po kursie całego zakładu minimum 1.75. Musicie spełnić warunki bukmachera maksymalnie w 30 dni, aby móc wypłacić środki na konto w banku.