Betclic rejestracja – jak założyć konto w Betclic krok po kroku

Oferta powitalna Betclic bonus 200 PLN - należy podać kod promocyjny Betclic przy rejestracji
200 PLN freebet za przegrany zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym daje dostęp nowym klientom do oferty powitalnej o wartości 200 zł. W tym artykule przedstawiamy krok po kroku jak założyć konto w Betclic zarówno na komputerze, jak i poprzez aplikację mobilną. Szczegółowo opisujemy też poszczególne bonusy na start. Zapraszamy do lektury.

Betclic rejestracja – jak założyć konto w Betclic krok po kroku?

W Betclic rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna zająć więcej niż kilka minut. Osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie bukmacherskim, mogą skorzystać z przygotowanej przez nas instrukcji zakładania konta. Opisujemy w niej krok po kroku, w jaki sposób należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz wskazujemy, gdzie wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI, uprawniający do skorzystania z oferty powitalnej.

Krok 1 – Betclic jak założyć konto?

Zakładanie konta w Betclic trzeba rozpocząć od przejścia na stronę główną tego bukmachera. Można to zrobić poprzez kliknięcie w jeden z widocznych w tym artykule banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!). Kiedy się tam znajdziemy, to musimy odnaleźć znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Zarejestruj się”. Po kliknięciu w niego, zostaniemy przeniesieni do pierwszej części formularza rejestracyjnego.

Krok 2 – podstawowe dane osobowe

W Betclic rejestracja rozpoczyna się od wyboru naszej płci. Następnie trzeba podać takie dane, jak:

 • imię (powinno to być oficjalne imię, które widnieje w naszych dokumentach)
 • nazwisko
 • datę urodzenia (w formacie DZIEŃ/MIESIĄC/ROK)
 • adres e-mail

Po wypełnieniu tych informacji należy złożyć obowiązkowe oświadczenia, że:

 • zapoznaliśmy się z postanowieniami Regulaminu, Komunikatów i Polityki Prywatności oraz w pełni je akceptujemy
 • mamy ukończone 18 lat
 • podane przez nas dane są aktualne i prawidłowe
 • nasz udział w zakładach nie narusza obowiązujących przepisów prawa
 • wpłacane przez nas środki nie pochodzą z nielegalnych źródeł
 • chcemy otrzymać bonus powitalny i akceptujemy postanowienia regulaminu bonusu
Betclic rejestracja - krok 2

Dodatkowo można wyrazić zgodę marketingową, lecz nie jest to warunek konieczny aby rejestracja Betclic była kontynuowana.

Krok 3 – pozostałe dane osobowe

Po kliknięciu przycisku “Dalej”, naszym oczom ukaże się druga część formularza rejestracyjnego. W tym miejscu Betclic wymaga od nas podania następujących danych:

 • PESEL
 • adres (ulica)
 • dodatkowy adres (opcjonalnie)
 • kod pocztowy
 • miasto
 • numer telefonu komórkowego
Betclic rejestracja - krok 3

Po uzupełnieniu tych informacji klikamy w czerwony przycisk “Następny”.

Krok 4 – dane do logowania

Rejestracja Betclic kończy się uzupełnieniem danych do logowania. Konieczne jest podanie:

 • nazwy użytkownika
 • hasła (wymagania: minimum 8 znaków – w tym: 1 mała litera, 1 duża litera i 1 cyfra)

Należy też wybrać i odpowiedzieć na pytanie bezpieczeństwa. Do wyboru mamy następujące opcje:

 • w jakim mieście się urodziliśmy?
 • jaką mamy “ksywę”?
 • jak nazywa się nasz ulubiony klub piłkarski?
 • jaki jest tytuł naszego ulubionego filmu?
 • jak nazywa się nasz ulubiony piosenkarz lub zespół?
 • jaki jest nasz tajny kod?
 • jakie jest nazwisko panieńskie naszej matki?
Betclic rejestracja - krok 4

Na samym końcu znajduje się miejsce, żeby wpisać kod promocyjny Betclic o treści: MECZYKI. Daje on dostęp do oferty powitalnej, którą opisujemy w dalszej części tego tekstu.

Krok 5 – pełna aktywacja konta w Betclic

Po przejściu wszystkich czterech kroków, zostanie nam utworzone konto tymczasowe. Pozwala ono na:

 • dokonywanie depozytów (maksymalnie do 5000 PLN)
 • obstawianie zakładów
 • dostęp do pełnej oferty

Niemożliwe jest jednak zlecanie wypłat na nasze konto bankowe. Do tego trzeba pełnej aktywacji konta. W tym celu należy w ciągu 90 dni od rejestracji w Betclic dokonać weryfikacji swojej tożsamości oraz potwierdzić numer rachunku bankowego. Odbywa się to poprzez przesłanie skanów dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). 

Rejestracja Betclic – zakładanie konta w aplikacji mobilnej krok po kroku

W Betclic rejestracja możliwa jest także poprzez aplikację mobilną. To dobra alternatywa dla osób nie posiadających komputera lub wszystkich tych, którzy wolą typować na ekranie swojego smartfona. Z takiej opcji mogą skorzystać zarówno użytkownicy iOS, jak i Androida.

Ci pierwsi mogą pobrać aplikację mobilną w App Store. Posiadacze systemu Android nie znajdą jej w Sklepie Play, lecz muszą ją ściągnąć bezpośrednio ze strony internetowej Betclic. Poniżej przedstawiamy krok po kroku w jaki sposób należy to zrobić.

Krok 1 – Betclic rejestracja poprzez aplikację mobilną

Na samym początku należy wejść na stronę www.betclic.pl i na samej górze odnaleźć przycisk “Pobierz”. Pojawi się wówczas komunikat, że tego typu pliki mogą wyrządzić szkody na urządzeniu. Trzeba zaznaczyć, że mimo to chcemy zachować plik Sport.Android.Betclic.pl.apk. Po kliknięciu “OK” rozpocznie się instalacja.

Krok 2 – konfiguracja ustawień

Następnie na ekranie smartfona pokaże się komunikat, że dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowana jest możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. Należy wejść w “Ustawienia” i sekcji “Zabezpieczenia” zaznaczyć, że wyrażamy zgodę na ściąganie plików spoza oficjalnych źródeł.

Krok 3 – instalowanie aplikacji mobilnej Betclic

Ponownie wchodzimy na stronę Betclic i klikamy “Pobierz”. Jeśli odpowiednio skonfigurowaliśmy ustawienia, wówczas w ciągu kilku sekund aplikacja zostanie zainstalowana, a na ekranie naszego smartfona pojawi się czerwona ikonka tego bukmachera. Od teraz tylko jedno kliknięcie dzieli nas od wejścia do świata zakładów sportowych.

Krok 4 – rejestracja Betclic w aplikacji mobilnej

W aplikacji mobilnej Betclic rejestracja konta nie różni się niczym od tej dokonywanej na komputerze. Klikamy więc w zakładkę “Zarejestruj się” i krok po kroku uzupełniamy formularz rejestracyjny, dokładnie w taki sam sposób, jak opisywaliśmy to powyżej. Należy tylko pamiętać o tym, żeby w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny Betclic o treści: MECZYKI, który gwarantuje nam dostęp do oferty powitalnej.

Oferta powitalna w Betclic – na jakie bonusy startowe mogą liczyć nowi klienci?

Każdy nowy klient, który dokonał rejestracji w Betclic przy użyciu kodu promocyjnego, może liczyć na bonusy startowe, przygotowane przez tego bukmachera. Nie ma tutaj znaczenia czy zakładanie konta w Betclic odbyło się metodą tradycyjną czy poprzez aplikację mobilną. W chwili obecnej użytkownicy mogą liczyć na dwie promocje:

 • Cashback – czyli zakład bez ryzyka do 550 PLN
 • Multi+

Poniżej szczegółowo omawiamy każdą z nich.

Cashback – zakład bez ryzyka w Betclic do 550 PLN

Rejestracja w Betclic daje możliwość obstawiania bez ryzyka. Wszystko dzięki bonusowi Cashback. W jaki sposób działa ta promocja? 

Cashback to nic innego, jak zakład bez ryzyka. Można go traktować jako polisę ubezpieczeniową, która zabezpiecza nas przed utratą własnych środków. Jeśli postawiony przez nas pierwszy kupon w Betclic zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas bukmacher zwróci nam równowartość wniesionej stawki, maksymalnie do kwoty 550 PLN (z uwzględnieniem obowiązkowego 12% podatku od gier). Chcąc uzyskać taką kwotę zwrotu powinniśmy zagrać za co najmniej 625 PLN.

Aby nasz kupon został objęty taką ochroną, musi spełniać jeden warunek: jego kurs powinien być równy lub wyższy niż 1.14. Nie ma tutaj znaczenia ile zdarzeń się na nim znajdzie oraz jaki będzie minimalny kurs każdego z nich. Można więc postawić zakład pojedynczy (tzw. singla) lub zakład wielokrotny. Promocja obowiązuje zarówno na ofertę przedmeczową, jak i zakłady na żywo.

Ważne jest to, że przed wypłatą tych środków trzeba nimi ośmiokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00 (z wyłączeniem zakładów systemowych). Jeśli więc skorzystaliśmy z najwyższego możliwego cashbacku w wysokości 550 PLN, to musimy zagrać łącznie za 4400 PLN. Po spełnieniu tych warunków środki z salda bonusowego zostaną przeksięgowane na konto główne gracza. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni, liczonych od dnia kiedy nasz pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany.

Multi+

Rejestracja w Betclic daje możliwość skorzystania z drugiej promocji na start – Multi+. Dzięki niej możemy zwiększyć swoje wygrane nawet o 50%. Oferta ta skierowana jest dla osób, które lubią umieszczać na swoich kuponach wiele zdarzeń.

Jeśli pojawi się na nim co najmniej 5 pozycji, wówczas Betclic zwiększy ewentualną wygraną o 7%. W przypadku 6 zdarzeń będzie to już 10%. Każde kolejne to dodatkowe 5%, aż do osiągnięcia pułapu 50% dostępnego dla graczy, którzy umieścili na swoich kuponach 14 i więcej pozycji.

Promocja ta obowiązuje na wszystkie kolejne zakłady. Na kuponie mogą się znaleźć zarówno pozycje przedmeczowe, jak i zakłady live. Należy tylko zwrócić uwagę na to, żeby obok zdarzenia, które chcemy dodać do kuponu, widniała ikona “Multi+”.

Dodaj komentarz