Betfan Cashback 600 PLN

Betfan Cashback 600 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MEGABONUS

Betfan przygotował dla nowych graczy podwójną ofertę powitalną. Jednym z jej elementów jest Cashback, czyli zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Kto może skorzystać z tej promocji? Czy przyznane w ten sposób środki wymagają obrotu przed dokonaniem wypłaty? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł. Znajdziesz w nim również informacje o innych promocjach dostępnych w Betfan oraz listę innych bukmacherów mających w ofercie zakład bez ryzyka.

Cashback Betfan – co to jest?

Cashback to popularna promocja, oferowana przez wielu legalnych bukmacherów działających na terenie Polski. Bardzo często pojawia się w pakietach powitalnych dla nowych graczy. Polega na tym, że użytkownik może skorzystać z zakładu bez ryzyka, co w praktyce oznacza możliwość obstawiania bez obawy utraty swoich pieniędzy.

Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher zwraca równowartość postawionej stawki. W niektórych miejscach uwzględniany jest jeszcze podatek od gier hazardowych, o którego wartość (12%) maleje cashback. W sytuacji, gdy gracz prawidłowo wytypuje wszystkie zdarzenia, to promocja cashback nie zadziała. Z reguły zakład bez ryzyka obowiązuje tylko podczas grania pierwszego kuponu po założeniu konta. Czasami jednak zdarzają się wyjątki od tej reguły.

Część bukmacherów, w przypadku skorzystania z cashbacku, nie wymaga od klientów żadnego obrotu. Zwrócone w ten sposób środki można więc od razu wypłacić na swoje konto lub przeznaczyć na dalszą grę. Bywają jednak wyjątki, dlatego przed rozpoczęciem gry obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem danej promocji. Jak pod tym względem wygląda oferowany przez Betfan bezpieczny zakład bez ryzyka?

Betfan Cashback 600 PLN – zakład bez ryzyka dla nowych graczy

Cashback Betfan to jeden z dwóch elementów oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. Dostępny jest dla wszystkich nowych użytkowników, którzy podczas zakładania konta skorzystają z kodu promocyjnego o treści MEGABONUS oraz wyrażą chęć otrzymania bonusu. Aby przenieść się bezpośrednio do procesu rejestracji, można kliknąć w dostępny na stronie baner lub link (np. KLIKNIJ TUTAJ)

Na stronę bukmachera można się dostać klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów. Oferowany przez Betfan cashback obowiązuje przy pierwszym postawionym kuponie po dokonaniu depozytu. Maksymalny zwrot, jaki można otrzymać w ramach tej promocji, wynosi 600 PLN. 

Stawka kwalifikująca do skorzystania w Betfan z bezpiecznego zakładu bez ryzyka wynosi 50 PLN. W sytuacji, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany, równowartość postawionej stawki automatycznie pojawi się na saldzie bonusowym gracza. 

Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić jeden raz w ciągu 7 dni, liczonych od dnia skorzystania w Betfan z zakładu bez ryzyka. Brane pod uwagę są tylko kupony z kursem całkowitym wynoszącym co najmniej 3.80 oraz zawierające minimum 3 zdarzenia.

Betfan cashback

Betfan – pozostałe bonusy i promocje

Tak jak wspominaliśmy, przygotowany przez Betfan cashback to jeden z dwóch elementów oferty powitalnej. Gracze mogą liczyć również na bonus 100% od drugiego depozytu do kwoty 1000 PLN. Co należy zrobić, aby z niego skorzystać?

Odpowiedź znajdziesz w dalszej części tego artykułu. Dowiesz się z niego również, jakie inne promocje dostępne są u tego bukmachera.

Betfan oferta powitalna – bonus 100% od drugiego depozytu do 1000 PLN

Drugi element oferty powitalnej, obok przygotowanego przez Betfan zakładu bez ryzyka, to bonus 100% od drugiego depozytu. Warunkiem jego przyznania jest dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 100 PLN.

W ramach tej promocji maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Aby tak się stało, w pierwszej kolejności należy odblokować “bonus do gry”. W tym celu trzeba jednokrotnie obrócić kwotą depozytu po minimalnym kursie 2.50.

Po spełnieniu powyższego warunku bonus zostanie uwolniony i będzie można grać za przyznane środki. Przed ich wypłatą niezbędne jest jednak wykonanie trzykrotnego obrotu. Zaliczane są do niego kupony, spełniające następujące warunki:

 • zawierają minimum 3 zdarzenia
 • minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.30
 • całkowity kurs kuponu jest równy lub większy niż 2.50

Na wykonanie obrotu gracz ma 14 dni, liczonych od momentu aktywacji “bonusu do gry”.

Betfan bonus – Simply The Bet

Betfan oferuje graczom specjalny konkurs “Simply The Bet”, który odbywa się w cyklu tygodniowym (od poniedziałku do niedzieli). Polega na zbieraniu punktów rankingowych, które przyznawane są w następujący sposób:

 • wygrany zakład live = stawka x liczba zdarzeń na kuponie x 2
 • wygrany zakład przedmeczowy = stawka x liczba zdarzeń na kuponie x 1
 • przegrany zakład live = stawka x liczba zdarzeń na kuponie x 4
 • przegrany zakład przedmeczowy = stawka x liczba zdarzeń na kuponie x 2

Zaliczane są jedynie kupony grane za własne środki i zawierające minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 2.50. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest bonus w wysokości 150 PLN. Na doładowanie może liczyć 50 najwyżej sklasyfikowanych osób.

Przed wypłatą tych środków trzeba nimi trzykrotnie obrócić. Liczą się tylko kupony z minimum 3 zdarzeniami z kursem równym lub większym niż 2.50.

Betfan bonus – Simply The Game

Podobna promocja czeka również na miłośników gier karcianych oraz sportów wirtualnych dostępnych w ofercie bukmachera Betfan. “Simply The Game” działa na podobnych zasadach jak “Simply The Bet”. Tutaj również przyznawane są punkty rankingowe:

 • zakłady pojedyncze – 1 PLN = 1 pkt
 • zakłady wielokrotne – 1 PLN = 3 pkt

Aby były one naliczone kupony muszą spełniać następujące warunki:

 • zakłady pojedyncze – kurs ogólny równy lub wyższy niż 1.50
 • zakłady wielokrotne – kurs ogólny równy lub wyższy niż 2.25

Każdego dnia maksymalnie można zdobyć 5000 pkt. Osoba, która zostanie sklasyfikowana na pierwszym miejscu, może liczyć na bonus w wysokości 700 PLN. Nagradzanych jest pierwszych 30 graczy.

Przyznanymi w ten sposób środkami nie trzeba wykonywać żadnego obrotu. Dopisywane są one do salda głównego gracza, skąd można zlecić ich wypłatę lub przeznaczyć je na dalszą grę.

Betfan promocja – Cash-out

Cash-out w branży bukmacherskiej oznacza możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłacenia wygranej. Każdy użytkownik grający w Betfan może skorzystać z takiej opcji. Dostępna jest ona zarówno w przypadku grania zakładów przedmeczowych, jak i podczas gry na żywo.

Cashback działa zarówno przy stawianiu zakładów pojedynczych, jak i wielokrotnych. Usługa cash-out nie obejmuje z kolei zakładów systemowych. Maksymalna kwota, jaką można w jej ramach wypłacić, wynosi 2279,99 PLN.

cashback Betfan

Cashback u innych bukmacherów

Oferowany przez Betfan cashback to jedna z kilku tego typu promocji dostępnych na rynku. Bezpieczny zakład bez ryzyka pojawia się również u innych legalnych polskich bukmacherów. Poniżej przygotowaliśmy ich zestawienie i zebraliśmy najważniejsze informacje o zasadach funkcjonowania tych bonusów.

STS Cashback – zakład bez ryzyka 281 PLN

Zakład bez ryzyka w STS dostępny jest w ramach bonusu powitalnego dla nowych graczy. Mogą z niego skorzystać ci użytkownicy, którzy podczas rejestracji użyją kodu promocyjnego o treści MEGABONUS, dokonają depozytu oraz postawią pierwszy zakład.

Gdy okaże się on nietrafiony, wówczas STS zwróci nam równowartość stawki, pomniejszonej o obowiązkowy 12% podatek od gier. Maksymalnie można otrzymać 281 PLN – w tym przypadku należy więc zagrać za co najmniej 319,31 PLN.

Otrzymane w ten sposób środki nie podlegają żadnemu obrotowi. Oznacza to, że można zlecić ich wypłatę na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna Cashback – zakład bez ryzyka 600 PLN

Oferowany przez Fortunę cashback, dostępny jest dla tych graczy, którzy:

 • podczas procesu zakładania konta wpiszą kod bonusowy o treści MECZYKI oraz zaakceptują zasady i regulamin bonusu
 • dokonają pierwszej wpłaty
 • postawią pierwszy kupon

W sytuacji, gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, to Fortuna zwróci zainwestowaną stawkę. Maksymalna kwota jaką można otrzymać wynosi 600 PLN. Nie trzeba brać pod uwagę obowiązującego 12% podatku, gdyż w tym przypadku to bukmacher pokrywa tę kwotę.

Przyznany w ten sposób bonus nie może zostać wypłacony. W pierwszej kolejności należy go przeznaczyć na dalszą grę. Dopiero ewentualna wygrana będzie podlegała wypłacie.

Betclic Cashback – zakład bez ryzyka 550 PLN

W Betclic nowi gracze również mogą liczyć na zakład bez ryzyka. Warunkiem skorzystania z bonusu jest jednak podanie podczas rejestracji kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS550. Należy także dokonać wpłaty oraz zawrzeć pierwszy zakład.

Jeżeli okaże się on przegrany, wówczas Betlcic zwróci równowartość postawionej stawki, pomniejszonej o 12% podatek od gier. Maksymalny zwrot może wynieść 550 PLN. Aby go otrzymać należy więc zagrać za minimum 625 PLN.

Otrzymanymi w ten sposób środkami należy 8-krotnie obrócić przed wypłatą. W przypadku bonusu w wysokości 550 PLN, konieczne będzie zagranie za 4400 PLN. Liczą się tylko kupony z minimalnym kursem całkowitym 2.00. 

Superbet Cashback – zakład bez ryzyka 1300 PLN

W Superbet z zakładu bez ryzyka mogą skorzystać gracze, którzy podczas rejestracji użyją kodu bonusowego o treści: MECZYKI. Nie jest to jednak typowa promocja Cashback, którą oferują inni bukmacherzy.

W momencie dokonania pierwszego depozytu na minimalną kwotę 20 PLN, aktywuje się “Tydzień bez ryzyka”. To 7-dniowy okres rozliczeniowy, podczas którego bonus wyliczany jest w następujący sposób:

suma stawek – suma wygranych – suma podatków od gier = wysokość bonusu

Maksymalnie można zyskać 1300 PLN. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy 2-krotnie obrócić w ciągu 14 dni. Liczą się kupony z kursem całkowitym równym lub wyższym niż 1.80, zawierające co najmniej 2 zdarzenia z minimalnym kursem 1.30 dla każdego z nich. Dopiero spełnienie tych warunków pozwoli na dokonanie wypłaty.

PZBuk Cashback – zakład bez ryzyka 500 PLN

Chcąc skorzystać z promocji Cashback w PZBuk,  należy wpisać podczas rejestracji kod bonusowy o treści: MEGABONUSPZB. Niezbędne jest też dokonanie depozytu. W tej promocji ważne jest to, że zakład bez ryzyka nie ogranicza się jedynie do pierwszego postawionego kuponu.

Na zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład można liczyć pod warunkiem, że na kuponie znajdą się co najmniej 2 zdarzenia z minimalnym kursem 1.40 dla każdego z nich oraz maksymalna stawka nie przekroczy 500 PLN. Otrzymany w ten sposób bonus należy wykorzystać na grę w ciągu 30 dni.

Niezbędne jest zagranie kuponu za stawkę odpowiadającej kwocie przyznanego bonusu. Muszą się na nim znaleźć minimum 2 zdarzenia z kursem równym lub wyższym niż 1.40 dla każdego z nich. W sytuacji, gdy okaże się wygrany, na konto gracza trafi różnica między wygraną sumą a postawioną stawką.

LVBet Cashback – zakład bez ryzyka 333 PLN

LVBet to jedyny bukmacher w tej stawce, który w chwili obecnej nie wymaga kodu promocyjnego przed skorzystaniem z zakładu bez ryzyka. Dostępny jest on dla wszystkich graczy po dokonaniu trzeciej wpłaty oraz wyrażeniu chęci skorzystania z cashbacku.

Aby skorzystać z tej promocji należy dokonać depozytu na minimum 25 PLN. Jeżeli pierwszy postawiony zakład okaże się nietrafiony, wówczas LVBet zwróci równowartość zainwestowanej stawki, maksymalnie do kwoty 333 PLN. Jedynym warunkiem jest to, żeby całkowity kurs na kuponie nie był niższy niż 1.75. Podobne wymagania należy sp ełnić podczas dokonywania jednokrotnego obrotu przyznanymi środkami.