Betfan cashback: jak odebrać zakład bez ryzyka?

Betfan Cashback
Kod bonusowy BETPLVIP

Betfan przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną złożoną z jednego bonusu. Czy jest nim zakład bez ryzyka? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł. Znajdziesz również informacje o innych promocjach dostępnych w Betfan oraz listę innych bukmacherów mających w ofercie zakład bez ryzyka.

Cashback Betfan – co to jest?

Cashback to popularna promocja, oferowana przez wielu legalnych bukmacherów działających na terenie Polski. Bardzo często pojawia się w pakietach powitalnych dla nowych graczy. Polega na tym, że użytkownik może skorzystać z zakładu bez ryzyka, co w praktyce oznacza możliwość obstawiania bez obawy utraty swoich pieniędzy.

Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher zwraca równowartość postawionej stawki. W niektórych miejscach uwzględniany jest jeszcze podatek od gier hazardowych, o którego wartość (12%) maleje cashback. W sytuacji, gdy gracz prawidłowo wytypuje wszystkie zdarzenia, to promocja nie zadziała. Z reguły zakład bez ryzyka obowiązuje tylko podczas grania pierwszego kuponu po założeniu konta. Czasami jednak zdarzają się wyjątki od tej reguły.

Część bukmacherów, w przypadku skorzystania z cashbacku, nie wymaga od klientów żadnego obrotu. Zwrócone w ten sposób środki można więc od razu wypłacić na swoje konto lub przeznaczyć na dalszą grę. Bywają jednak wyjątki, dlatego przed rozpoczęciem gry obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem danej promocji. Jak pod tym względem wypada Betfan?

Betfan zakład bez ryzyka – czy jest dostępny?

Cashback Betfan był jednym z elementów oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera, jednak bukmacher zmienił swój bonus na start. W tym momencie nowi gracze w Betfan nie skorzystają z zakładu bez ryzyka, a z bonusu od I depozytu o wartości 200% do 300 PLN. Oznacza to, że przy wpłacie 150 PLN będziemy mieć łącznie 450 PLN na grę (300 PLN bonusu i 150 PLN gotówki).

Oferta dostępna jest dla wszystkich nowych użytkowników, którzy podczas zakładania konta skorzystają z kodu promocyjnego o treści BETVIP oraz wyrażą chęć otrzymania bonusu. Aby przenieść się bezpośrednio do procesu rejestracji, można kliknąć w dostępny na stronie baner lub przycisk.

Betfan cashback - bonus 300 PLN

Czy Betfan doda cashback z powrotem do pakietu powitalnego? Nie można tego wykluczyć. Bukmacherzy potrafią często zmieniać swoje promocje na start. Jeśli Betfan zdecyduje się na przywrócenie zakładu bez ryzyka, to od razu poinformujemy o tym w naszym artykule.

Betfan cashback a oferta powitalna – aktualny bonus

Jedyny element oferty powitalnej, który w Betfan zastąpił zakład bez ryzyka, to bonus 200% od pierwszego depozytu do 300 PLN. Warunkiem jego przyznania jest dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN.

W ramach tej promocji maksymalnie można otrzymać 300 PLN. Aby tak się stało, w pierwszej kolejności należy odblokować “bonus do gry”. W tym celu trzeba jednokrotnie obrócić kwotą depozytu (tj. zagrać za jego wartość) dowolnym kuponem lub kuponami.

Po spełnieniu powyższego warunku bonus zostanie uwolniony i będzie można grać za przyznane środki. Przed ich wypłatą niezbędne jest jednak wykonanie jednokrotnego obrotu. Zaliczane są do niego kupony, spełniające następujące warunki:

  • zawierają jedno lub więcej zdarzeń
  • całkowity kurs kuponu jest równy lub większy niż 3.80

Na wykonanie obrotu gracz ma 14 dni, liczonych od momentu aktywacji “bonusu do gry”. Jeśli uda nam się tego dokonać, to środki bonusowe trafią na konto depozytowe.

Cashback Betfan w stałej ofercie

Betfan jest jednym z najbardziej aktywnych operatorów, jeśli chodzi o promocje czasowe. Na każde większe i popularniejsze wydarzenie sportowe bukmacher przygotowuje specjalną akcję bonusową. Głównym narzędziem wykorzystywanym w specjalnych promocjach jest freebet (darmowy zakład). Zdarza się jednak, że to zakład bez ryzyka (cashback) jest nagrodą za spełnienie warunków w akcji bonusowej.

Zabezpieczenie zakładu ma zazwyczaj bardzo uniwersalne zasady:

  • wpłata depozytu o minimalnej lub konkretnej wartości
  • zagranie zakładu za konkretną stawkę
  • umieszczenie na kuponie określonej liczby zdarzeń
  • użycie zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zakładu lub łącznego dla całego kuponu

Jeśli nasz kupon biorący udział w promocji będzie przegrany, otrzymamy zwrot, zazwyczaj, w środkach bonusowych. Są też przypadki, że bukmacher oddaje nam pieniądze od razu na konto główne, ale to jest bardzo rzadka sytuacja. Bonus jak to bonus – do wypłaty niezbędny jest obrót zwróconymi środkami na zasadach określonych w promocji. Trzeba pamiętać o kursie minimalnym, wymaganej liczbie zdarzeń i, co również bardzo istotne, jak długo aktywny jest bonus.

Cashback u innych bukmacherów

Betfan nie oferuje aktualnie zakładu bez ryzyka, ale ten rodzaj promocji jest bardzo popularny wśród graczy i bukmacherzy umieszczają go w ofertach na start. Poniżej przygotowaliśmy ich zestawienie i zebraliśmy najważniejsze informacje o zasadach funkcjonowania tych bonusów.

Superbet

W Superbet z zakładu bez ryzyka do 3500 PLN mogą skorzystać gracze, którzy podczas rejestracji użyją kodu bonusowego o treści: MEGABONUS. Nie jest to jednak typowa promocja cashback, którą oferują inni bukmacherzy.

W momencie dokonania pierwszego depozytu na minimalną kwotę 20 PLN, aktywuje się “Tydzień bez ryzyka”. To 7-dniowy okres rozliczeniowy, podczas którego bonus wyliczany jest w następujący sposób:

suma stawek – suma wygranych – suma podatków od gier = wysokość bonusu

Maksymalnie można zyskać 3500 PLN. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy 2-krotnie obrócić w ciągu 14 dni. Liczą się kupony SOLO lub AKO z kursem całkowitym równym lub wyższym niż 1.80. Dopiero spełnienie tych warunków pozwoli na dokonanie wypłaty.

Fortuna

Oferowany przez Fortunę cashback do 600 PLN na trzy kupony, dostępny jest dla tych graczy, którzy podczas procesu zakładania konta wpiszą kod bonusowy o treści FORTUNAMAX oraz zaakceptują zasady i regulamin bonusu.

Bukmacher zwraca środki na konto główne za przegrane kupony w wysokości:

  • 100 PLN (po rejestracji)
  • 200 PLN ( 3 dni po rejestracji)
  • 300 PLN (6 dni od rejestracji)

W sytuacji, gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, to Fortuna zwróci zainwestowaną stawkę. Maksymalna łączna kwota jaką można otrzymać wynosi 600 PLN. Nie trzeba brać pod uwagę obowiązującego 12% podatku, gdyż w tym przypadku to bukmacher pokrywa tę kwotę.

Przyznany w ten sposób bonus może zostać od razu wypłacony, natomiast można też go przeznaczyć na dalszą grę. Cashback w Fortunie jest nie ma terminu ważności.

Betclic

W Betclic nowi gracze również mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN w formie freebetu. Jak skorzystać z cashhbacku? Należy założyć konto z kodem BETPLVIP, dokonać wpłaty oraz zawrzeć pierwszy zakład.

Jeżeli okaże się on przegrany, wówczas Betclic zwróci równowartość postawionej stawki, pomniejszonej o 12% podatek od gier. Maksymalny zwrot może wynieść 200 PLN. Aby go otrzymać należy więc zagrać za minimum 227.30 PLN.

Za otrzymany w ten sposób freebet musimy zagrać na kuponie lub kuponach z kursem min. 2.14. Bonus jest bezterminowy, więc możemy go użyć w dogodnym dla siebie momencie. Jeśli nasz kupon zagrany za freebet zostanie rozliczony jako wygrany, środki znajdą się bezpośrednio na koncie głównym.