Betfan Freebet

Betfan Freebet | darmowy zakład
Kod bonusowy MEGABONUS

Freebet to jeden z najpopularniejszych bonusów proponowanych klientom przez polskich bukmacherów. Będziesz mógł go znaleźć zarówno w promocjach powitalnych, jak i stałej ofercie. Czym się charakteryzuje? Czy u bukmachera Betfan freebet jest jednym ze składników oferty? U jakich legalnych bukmacherów w Polsce go odnajdziesz? Odpowiadamy na te pytania w poniższym tekście. Sprawdzamy też, jakie inne bonusy dla swoich typerów przygotował Betfan. 

Freebet – na czym polega? 

Freebet to słowo wywodzące z języka angielskiego, a przetłumaczyć je możemy jako darmowy zakład. Na czym polega ta promocja? Bukmacher daje użytkownikowi środki, które można przeznaczyć na określony zakład. Gracze najczęściej nie muszą wpłacać pieniędzy na konto, a i tak mogą wysłać kupon za uzyskany bonus. W takiej sytuacji promocja jest tzw. freebetem bez depozytu. Niekiedy firmy chcą jednak, aby wcześniej zasilić depozyt, dlatego zawsze należy mieć na uwadze, jakie zasady stosuje bukmacher i czy wymaga uprzedniej wpłaty środków, po której odblokowuje bonus.

Dodajmy także, że nie wszyscy organizatorzy zakładów wzajemnych wymagają obrotu bonusowymi środkami – to zależy od polityki bonusowej każdego z nich. Najczęściej są one jednak dostępne po postawieniu kuponu za określoną kwotę. 

Betfan freebet 

Jak więc wygląda freebet Betfan? Ta firma bukmacherska, mimo kilku bonusów na start, którym możesz bliżej się przyjrzeć w kolejnych akapitach naszego artykułu, nie umieściła w ofercie powitalnej freebetu. Gdy tylko taki darmowy zakład Betfan się pojawi, niezwłocznie o tym poinformujemy. Aby odebrać pozostałe bonusy wystarczy przenieść się na stronę bukmachera poprzez jeden z dostępnych banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ). Więcej szczegółów na temat pozostałych promocji znajduje się w dalszej części tekstu.

Betfan freebet

Betfan pozostałe bonusy 

Mimo braku freebetu, Betfan swoją ofertę powitalną skomponował w taki sposób, że jej wartość może wynosić maksymalnie do 1600 zł. Składają się na nią zakład bez ryzyka do 600 zł, a także bonus od depozytu 100% do 1000 zł. Poniżej przyglądamy się promocji na start bukmachera Betfan. 

Betfan zakład bez ryzyka do 600 zł 

Jej pierwszym elementem jest zakład bez ryzyka, nazywany także cashbackiem, co wzięło się z języka angielskiego, tak samo zresztą jak freebet. Betfan pozwoli Ci z niego skorzystać tylko wtedy, gdy podczas rejestracji wykorzystasz kod MEGABONUS

Na czym polega cashback? To zwrot pieniędzy, a dokładniej – w branży bukmacherskiej – zwrot stawki przegranego zakładu, który najczęściej pomniejszany jest o stawkę 12% polskiego podatku od gier hazardowych. 

Przyjrzyjmy się teraz konkretniej cashbackowi w Betfanie. Możesz go otrzymać wyłącznie przy pierwszym zakładzie, postawionym po pierwszej wpłacie (ta nie może być niższa niż 50 zł). Tak jak wspominaliśmy, jego wysokość to 600 zł. Aby w pełni zrealizować ten bonus, musisz więc – z uwagi na wspomniany podatek – zagrać za minimum 681,81 zł. 

W przypadku niepowodzenia, zwrócone środki znajdą się na Twoim koncie bonusowym. Abyś je przenieść na konto depozytowe i w związku z tym przeznaczyć daną kwotę na dalszą grę lub do wypłaty, dokonaj nimi jednokrotnego obrotu kuponem z przynajmniej trzema zdarzenia o kursie całkowitym m.in. 3.80. 

Betfan bonus od depozytu 100% do 1000 zł 

Tak jak wspomnieliśmy, w Betfanie freebet bez depozytu nie jest dostępny, możesz jednak skorzystać z bonusu od depozytu. Identycznie, jak poprzednio omawiany cashback, tak i ta promocja jest dostępna po użyciu vouchera promocyjnego o treści MEGABONUS

Bonus bez depozytu 100% jest podwojeniem Twojej wpłaty na saldo depozytowe. Zgodnie z regulaminem, dotyczy on drugiego depozytu, dlatego jeśli jego wysokość wyniesie wspomniane 1000 zł, otrzymasz od Betfanu na grę drugi 1000 zł i łącznie będziesz miał do wykorzystania 2000 zł. Jak wygląda obrót tym bonusem bukmacherskim? 

Początkowo kwota od bukmachera będzie niejako “zamrożona”. W tym czasie musisz zagrać za własne pieniądze, stawiając kupon, którego minimalny kurs to 2.50. Po jego rozliczeniu, “uwolniony” zostanie bonus, który z kolei wymaga trzykrotnego obrotu na zakładach z minimum trzema zdarzeniami. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.30, a łączny – podobnie jak w przypadku gry własnymi środkami – nie mniejszy niż 2.50.  

freebet Betfan

Freebet u innych bukmacherów 

Którzy bukmacherzy oferują nowym graczom freebet? Betfan, choć jeszcze nie jest w tym gronie, to być może w przyszłości do niego dołączy. Teraz zaś możemy wskazać kilka innych firm bukmacherskich, w których użytkownicy mogą liczyć na darmowy zakład. 

Freebet STS 

STS w swojej promocji dla nowych typerów przygotował inne bonusy niż Betfan. Darmowy zakład w wysokości 29 zł to jedna z propozycji od największego gracza na polskim rynku. Skorzystać z tego freebetu będziesz mógł po wykorzystaniu kodu MEGABONUS podczas rejestracji. Bukmacher doda darmowy zakład do Twojego konta, bezpośrednio po jej ukończeniu. 

Jak wyglądają zasady obrotu? Musisz dokonać trzykrotnego obrotu bonusem, stawiając kupony po całkowitym kursie minimalnym 1.91 każdy. Do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady. To oznacza, że ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3). Po spełnieniu warunków podanych przez bukmachera, możesz wypłacić pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać do dalszej gry. 

Freebet Fortuna 

U bukmachera Fortuna, inaczej niż w Betfanie, freebet stanowi jeden z elementów pakietu powitalnego dla nowych klientów. Ta promocja to freebet bez konieczności wpłaty własnej, a jego wysokość to 20 zł. Aby go otrzymać, kliknij w baner bukmachera widoczny w niniejszym artykule i dokonaj rejestracji z kodem bonusowym. Po weryfikacji Twojego konta, znajdzie się na nim 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Ich równowartość to właśnie 20 zł. 

Ten darmowy zakład nie podlega obowiązkowi obrotu. Gdy tylko użyjesz go, punkty znikną z Twojego konta. Możesz wykorzystać je wszystkie na raz, masz także możliwość postawić np. 10 zakładów po 2 zł. Wybór należy do Ciebie. 

Freebet Superbet 

U bukmachera Superbet, w odróżnieniu do Betfanu, freebet także widnieje wśród bonusów dostępnych na start. Nie jest to jednak klasyczny darmowy zakład bez zasilania depozytu. Aby go otrzymać, musisz się zarejestrować, potem wyrazić chęć udziału w promocji, a także wpłacić środki na konto – przynajmniej 50 zł. Gdy spełnisz te warunki, Superbet przekaże Ci 34 zł bonusu. Masz 24 godziny na jego akceptację.

Jakie są zasady obrotu tym bonusem? Zagraj kupon pojedynczy (kurs minimalny 1.60) lub wielokrotny (każde ze zdarzeń z kursem minimalnym 1.60) za całą kwotę otrzymaną od bukmachera w ciągu 3 dni.