Betters rejestracja – jak założyć konto w Betters?

Odbierz bonus do 310 PLN za rejestrację w Betters
Kod bonusowy MECZYKI

Jak założyć konto w Betters? Rejestracja u tego bukmachera jest niezbędna, aby móc skorzystać z jego oferty. O tym, jak założyć konto i skorzystać z bonusu powitalnego piszemy w tym artykule. 

Betters rejestracja z kodem 

Jeśli zarejestrujemy się w Betters z kodem promocyjnym, to będziemy mogli skorzystać z bonusu bez depozytu a także jednej z trzech dostępnych do wyboru promocji na start. Jakie to bonusy? Gracz samodzielnie decyduje o aktywowaniu promocji, którą może być:

  • Bonus bez depozytu 10 PLN (dla wszystkich graczy)
  • Zakład bez ryzyka 300 PLN lub
  • Darmowy zakład 200 PLN lub
  • Darmowy zakład 4×50 PLN
Betters rejestracja z kodem

Betters rejestracja krok po kroku

Proces zakładania konta u bukmachera składa się z kilku kroków. W Betters rejestracja możliwa jest po wypełnieniu formularza, który znajdziemy na stronie internetowej. Możemy także kliknąć w przycisk lub baner powyżej, aby przenieść się bezpośrednio do rejestracji w Betters. W kolejnych akapitach opisujemy, co należy wpisać w rubrykach na kolejnych stronach formularza rejestracyjnego.

Betters rejestracja – dane logowania

Po otwarciu formularza rejestracyjnego na ekranie pojawi się jego pierwsza strona, na której będziemy musieli wypełnić dane niezbędne do późniejszego logowania się w serwisie bukmachera.

Betters formularz rejestracyjny

Na samym początku bukmacher poprosi o podanie adresu e-mail, a także loginu i hasła. Następnie wybierzemy z listy kraj (domyślnie Polska), a także będziemy musieli wpisać numer telefonu. Rejestrując się poprzez przycisk lub baner w tekście automatycznie zapisze się przygotowany dla bukmachera Betters kod promocyjny, który uprawnia do odbioru bonusu powitalnego u tego bukmachera.

Betters rejestracja – dane personalne

W kolejnym kroku podczas rejestracji w Betters będziemy musieli podać swoje dane personalne. Dzięki temu bukmacher będzie mógł później zweryfikować naszą tożsamość.

Betters rejestracja - dane osobowe

Kluczowe informacje na tym etapie rejestracji dotyczą imienia i nazwiska. Podajemy również swoje obywatelstwo, wybierając je z listy. Jeśli posiadamy numer PESEL, to także należy go uzupełnić. 

Dodatkowo należy zadeklarować skąd pochodzą nasze środki na grę, co jest standardowym pytaniem podczas rejestracji u legalnych bukmacherów. Do wyboru mamy takie opcje, jak: wynagrodzenie za pracę, samozatrudnienie, spadek, oszczędności, inwestycje, emerytura/renta lub pożyczka.

Betters rejestracja – limity i weryfikacja

Na trzeciej i jednocześnie ostatniej stronie formularza rejestracyjnego w Betters musimy określić limity na grę. Dotyczą one zarówno limitów kwotowych, jak i czasowych na grę u bukmachera.

Ponadto na tym etapie wpiszemy również datę urodzenia, która po wpisaniu numeru PESEL powinna uzupełnić się automatycznie. Możemy wyrazić również zgody marketingowe (opcjonalnie).

Na koniec pozostaje wpisanie kodu, który domyślnie otrzymamy w wiadomości SMS, a także akceptacja regulaminu bukmachera. W tym momencie rejestracja konta tymczasowego będzie zakończona. 

Co zrobić, aby konto z tymczasowego stało się stałym? W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, co pozwoli bukmacherowi potwierdzić, że zadeklarowane przez nas dane są prawdziwe. Następnie podajemy jeszcze numer rachunku bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać środki. Musi on należeć do nas. Po prawidłowej weryfikacji graczowi zostanie aktywowane konto stałe.

Betters bonusy za rejestrację

Dzięki rejestracji w Betters nowi gracze już na start mogą otrzymać bonusy bukmacherskie. Jak wygląda pakiet powitalny związany z rejestracją konta? Promocją z której mogą skorzystać wszyscy gracze jest freebet bez depozytu. Poza tym każdy z nowych użytkowników może samodzielnie wybrać jedną z trzech dostępnych opcji. Wszystkie bonusy opisujemy poniżej,

Freebet bez depozytu 10 PLN

Bonus bez depozytu w Betters dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy i nie wymaga wpłaty środków własnych, dlatego nazywamy go bonusem bez depozytu. Freebet o wartości 10 PLN gracz otrzyma po weryfikacji konta. Bukmacher przyzna go w ciągu 24 godzin.

Darmowy zakład można aktywować na kuponie o kursie min. 1.14. Maksymalna wygrana z freebetu to 300 PLN. Bukmacher nie wymaga obrotu wygraną.

Zakład bez ryzyka 300 PLN

Poza bonusem bez depozytu, w Betters wybrać można również jedną z trzech promocji powitalnych. Pierwszą z opcji jest zakład bez ryzyka do 300 PLN. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. 

Bonus otrzymamy w formie freebetu, który aktywny będzie przez 72 godziny od momentu jego przyznania. Minimalny kurs kuponu to 1.14, a maksymalna wygrana freebetu wynosi 2000 PLN.

Freebet 200 PLN

Drugim bonusem do wyboru jest freebet o wartości 200 PLN. Bonus ten otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty i zagraniu kuponu. Bez względu na to jakie będzie jego rozstrzygnięcie, bukmacher przyzna nam freebet o wartości 100% stawki wytypowanego pierwszego kuponu, do maksymalnie 200 PLN.

Darmowy zakład będzie przez 72 godziny od momentu jego przyznania. Minimalny kurs kuponu to 1.14, a maksymalna wygrana freebetu wynosi 2000 PLN.

Freebet 4×50 PLN

Trzecią opcją do wyboru w ramach powitalnego pakietu za rejestrację w Betters, są cztery freebety po 50 PLN każdy. Jeśli wybierzmy ten bonus, to freebet otrzymamy za każdy z pierwszych czterech zakładów postawionych za środki własne. Bukmacher przyzna w każdym przypadku freebet o wartości 100% stawki, ale nie więcej niż 50 PLN w ramach jednego bonusu.

Każdy darmowy zakład będzie przez 72 godziny od momentu jego przyznania. Minimalny kurs kuponu to 1.14, a maksymalna wygrana freebetu wynosi 2000 PLN.

Dodaj komentarz