Betway aplikacja – jak pobrać i odebrać bonus?

Dla graczy Betway powinna być dostępna aplikacja mobilna. Dzięki niej dostęp do oferty bukmachera będzie możliwy m.in. na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach. Jak może wyglądać stworzona dla Betway aplikacja? Czy gracze mogą liczyć na bonus powitalny od bukmachera? Opisujemy to w tym tekście.

Betway aplikacja i bonusy dla nowych graczy

W Betway nowi graczy powinni mieć szansę na otrzymanie bonusu powitalnego. Jak będzie on wyglądał? Na ten moment nie wiemy tego, ale poinformujemy gdy tylko poznamy ofertę nowego bukmachera.

Aplikacja Betway potencjalnie może pomóc w zyskaniu części bonusów. Jeśli tak się stanie, to również przeczytacie o tym na naszej stronie. 

Betway aplikacja – jak działa?

Trudno w tej chwili ocenić jak będzie działać w Betway aplikacja mobilna. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie bukmacher rozpocznie działalność w Polsce i udostępni ją dla graczy. Jednak znając aplikacje innych bukmacherów, możemy snuć domysły na temat funkcjonalności podobnego programu dla Betway. Aplikacja przede wszystkim powinna być dostępna na najważniejsze systemu operacyjnego: Android oraz iOS.

Na jakie funkcje powinni liczyć użytkownicy aplikacji Betway?

  • Typowanie zakładów przedmeczowych i live
  • Wpłaty i wypłaty
  • Statystyki meczów
  • Dostęp do obsługi klienta
  • Historia kuponów
  • Specjalne bonusy dla użytkowników aplikacji

Aplikacja Betway może zawierać część lub wszystkie z podanych wyżej funkcji. Najważniejsza jest rzecz jasna duża oferta zakładów do typowania i dostęp do płatności. Pozostałe udogodnienia również mogą być przydatne. 

Nie są to jedyne możliwości, jakie znalazły się w aplikacjach innych bukmacherów niż Betway. Aplikacja może zapewnić dostęp do transmisji meczów, oferować czat z innymi graczami czy generować powiadomienia np. przy rozliczeniu kuponu.

Betway aplikacja – jak zainstalować?

Chociaż w tej chwili aplikacja Betway nie jest dostępna, to proces instalacji można dość łatwo przewidzieć. Dla wszystkich aplikacji bukmacherski jest on taki sam. Wynika to z dostępności aplikacji dla konkretnego systemu operacyjnego. Poniżej opisujemy jak proces instalacji powinien wyglądać na urządzeniach z Androidem i iOS.

Betway aplikacja – Android

Instalacja aplikacji bukmacherskiej na systemy Android wymaga wykonania kilku czynności. Aplikacja Betway, podobnie jak aplikacje innych bukmacherów, nie będzie dostępna w sklepie Google Play. Trzeba ją zatem pobrać z innego miejsca, w tym wypadku ze strony Betway. Aplikacja, jeśli tylko będzie dostępna, powinna znaleźć się właśnie w internetowym serwisie bukmachera. 

Na urządzeniu mobilnym, czyli telefonie lub tablecie, należy również zmienić ustawienia. Domyślnie instalacja plików pochodzącym spoza Google Play jest zablokowana, trzeba zatem zezwolić na taką czynność. 

Następnie przechodzimy do standardowej instalacji, poprzez uruchomienie pobranego pliku. Aplikacja Betway w ten sposób powinna pomyślnie uruchomić się na telefonie lub tablecie. Później pozostaje już tylko zalogować się do swojego konta.

Konto można będzie założyć, gdy tylko bukmacher Betway rozpocznie działalność w Polsce.

Betway aplikacja – iOS

Nieco łatwiej wygląda instalacja na system iOS. Aplikacja Betway w tym przypadku będzie do pobrania w App Store, czyli sklepie z aplikacjami dla tego systemu operacyjnego. Przed pobraniem aplikacji należy potwierdzić swój wiek (+18), następnie uruchomić proces instalacyjny i to praktycznie wszystkie kroki potrzebne, aby aplikacja Betway działała na urządzeniu z iOS.

Mając konto w Betway aplikacja pozwoli się zalogować do niego, ale zanim będziemy mogli się zarejestrować, to bukmacher musi rozpocząć działalność w Polsce. Możliwe, że stanie się to już niedługo. Z pewnością poinformujemy o tym.

Betway aplikacja czy strona mobilna?

Standardem jest dostosowanie wizualnej i funkcjonalnej wersji strony internetowej do ekranów smartfonów. Jeśli w Betway aplikacja nie będzie przygotowana od razu, to właśnie mobilna wersja strony powinna zostać przygotowana dla graczy.

Taka strona z założenia proponuje to samo co platforma dostępna na komputery, ale przejrzyście prezentuje się na urządzeniach mobilnych. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy z będą chcieli w dowolnym miejscu skorzystać z oferty Betway. Aplikacja może nie być dostępna od razu po wejściu bukmachera na polski rynek, stąd mobilna wersja strony internetowej jak najbardziej się przyda.

Jeśli jednak aplikacja Betway zostanie wprowadzona, wówczas będzie to rozwiązanie bardziej stabilne. Strona mobilna to serwis standardowo obsługiwany przez przeglądarkę, z kolei aplikacja Betway docelowo ma pozwalać na intuicyjne i szybkie korzystanie z oferty. Minus aplikacji? Jedynie to, że wymagać będzie określonej przestrzeni w pamięci telefonu. 

Zatem na początku strona mobilna Betway może okazać się dobrym wyjściem, dla użytkowników mobilnych. Pojawienie się aplikacji Betway powinno jednak znacząco poprawić jakość korzystania z serwisu bukmachera na smartfonach czy tabletach.

Betway aplikacja – bonusy dla graczy

Nowi gracze powinni spodziewać się bonusów w Betway. Aplikacja może posłużyć do aktywowania części z nich. Jednak po kolei. Na ten moment nie znamy dokładnej oferty powitalnej oraz tej dla wszystkich graczy. Bukmacher nie zdradził swoich planów, co do bonusów jakie zamierza wprowadzić.

Możemy jednak domyślać się, że będą to bonusy i promocje podobne do tych, które oferują inni legalni bukmacherzy. Czego zatem można spodziewać się na start od Betwa?

  • Darmowy zakład (freebet) – bonus bez depozytu, który nie wymaga wpłaty własnych środków na konto
  • Zakład bez ryzyka (cashback) – “ubezpieczenie” zakładu na wypadek porażki, pozwalające odzyskać część stawki
  • Bonus od depozytu – zwiększenie wpłaty gracza o określoną stawkę, np. o połowę lub jej podwojenie

Bonusy dla nowych graczy mogą wiązać się z określonymi wymogami. Z pewnością bukmacher określi minimalne i maksymalne stawki bonusów, może także zaznaczyć na jakie kupony będą obowiązywały. Nie jest też wykluczony obrót bonusem. 

Nie wszystkie bonusy dotyczyć będą nowych graczy. Bukmacher może przygotować propozycje dla wszystkich. Jakie bonusy powinny znaleźć się w stałej i/lub cyklicznej ofercie? Aplikacja Betway może pozwolić np. odblokować bonus od instalacji lub wpłaty na konto. Ponadto bukmacher ma możliwość premiowania kuponów z większą liczbą zdarzeń, poprzez zwiększenie kursu całkowitego kuponu.

Popularne bonusy u bukmacherów dotyczą akcji specjalnych, związanych z konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Przykładowo: darmowy zakład za typowanie meczów Europejskich Pucharów, cashback za kupony na galę KSW lub bonus od depozytu do wykorzystania na zakłady tenisowe.

Opcji jest wiele, co nie oznacza, że wszystkie bonusy będą w Betway dostępne. Pełną ofertę bukmachera dokładnie opiszemy, gdy tylko będzie ona dostępna.

Dodaj komentarz