Betway Cashback – Bezpieczny zakład bez ryzyka

Betway Cashback | bezpieczny zakład bez ryzyka

Na nowych graczy bukmachera Betway cashback może czekać w pakiecie powitalnym. Jest to jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich, który często jest przyznawany na start. Jak dokładnie działa bonus cashback? Betway będzie go mieć w swojej ofercie? Na te pytania odpowiemy w tekście. Opisujemy także podobny bonus u innych bukmacherów. Wszystko znajdziecie poniżej.

Betway cashback – zakład bez ryzyka

Czym jak cashback? Jest to bonus bukmacherski, znany też pod polską nazwą zakład bez ryzyka. Polega on na tym, że bukmacher niejako “ubezpiecza” nasz kupon. Jeśli okaże się on nietrafiony, wówczas stawka (lub jej część) wracają na konto gracza. Jak to bywa w przypadku bonusów bukmacherskich, może być konieczny obrót przed jego wypłatą.

Czy w Betway cashback będzie dostępny? Na ten moment nie wiemy tego, ale kiedy sytuacja będzie jasna podamy taką informację. Jeśli jednak bukmacher zdecyduje się umieścić bonus w pakiecie powitalnym, to można mniej więcej przewidzieć jak będzie on wyglądał. 

Żeby opisać możliwy do uzyskania w Betway cashback, czyli zakład bez ryzyka, posłużymy się przykładami:

Przykład 1: Cashback na pierwszy kupon do 200 zł, który nie wymaga obrotu. 

Jak działa taki bonus? Typujemy swój pierwszy kupon u bukmachera o stawce 200 zł. Okazuje się on nietrafiony, pieniądze ze stawki trafiają na nasze konto (pomniejszone o 12% obowiązkowego podatku). Wygrana oznacza oczywiście uzyskanie całej puli (stawka + wygrana). Nie jest wymagany obrót więc można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Jeśli postawiliśmy kwotę 100 zł, wtedy na konto wróci dokładnie 88 zł (nadal pamiętamy o podatku). Postawienie 300 zł nie sprawi, że również tyle (minus podatek) zostanie zwrócone. Bukmacher wyraźnie zaznaczył maksymalną stawkę na 200 zł.

Przykład 2: Cashback na pierwszy przegrany kupon do 110 zł. Wymagany dwukrotny obrót bonusem po kursie 2.00. 

Jeśli cashback w Betway wyglądałby w ten sposób, to zwrot stawki niekoniecznie obowiązywał będzie na pierwszy wytypowany kupon. Mowa jest o pierwszym przegranym, więc może być to zarówno pierwszy jak i drugi, trzeci czy piąty w ogóle postawiony u bukmachera kupon. Maksymalny zwrot to 110 zł, więc jeśli chcemy go uzyskać należy zagrać za 125 zł (pamiętamy o podatku, a maksymalna suma dotyczy zwrotu nie zaś stawki). Kupon okazał się nietrafiony? Stawka wraca na konto bonusowe. Następnie należy dokonać dwukrotnego obrotu bonusem, czyli dla 110 zł zagrać w sumie za 220 zł. Minimalny kurs kuponów musi wynosić 2.00, aby zaliczone były do obrotu bonusem. Wykonanie tego zadania oznacza, że pieniądze trafią na konto depozytowe i można je wypłacić.

Przedstawione wyżej przykłady mogą, ale wcale nie muszą oddawać to jak działał będzie w Betway cashback, czyli zakład bez ryzyka. Nie jesteśmy jeszcze pewni czy w ogóle ten bonus bukmacher uwzględni w ofercie powitalnej. Jednak już teraz cashback dostępny jest u wielu innych bukmacherów. Piszemy o tym w dalszej części artykułu.

Betway cashback – pozostałe bonusy

Jeśli u bukmachera Betway cashback będzie dostępny, to powinien on cieszyć się zainteresowaniem graczy. Nie jest jednak wykluczone, że bukmacher postawi na inne bonusy. Mogą one funkcjonować obok zakładu bez ryzyka lub być dostępne zamiast niego. 

Popularnym bonusem na start jest freebet. Jak sama nazwa wskazuje to darmowy zakład, który nie wymaga od graczy korzystania z własnych środków. Darmowe zakłady mogą być przyznawane w bonusie powitalnym bez depozytu, natomiast do ich aktywowania często wymagane jest dokonanie pełnej rejestracji, weryfikacja numeru telefonu lub zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Kolejny często spotykany bonus powitalny dotyczy wpłaty na konto depozytowe. Bonus od depozytu może obowiązywać przy okazji pierwszej, ale też np. drugiej wpłaty. Zazwyczaj bukmacher podwaja wpłatę lub dodaje 50% od niej (do określonej sumy). Bonus od wpłaty na konto wiąże się najczęściej z kilkukrotnym obrotem, ale jest to normalna praktyka. 

Cashback Betway nie musi zatem być głównym bonusem bukmachera. Być może pozostałe bonusy trafią bardziej w gust graczy? Póki nie poznamy oferty bonusowej, trudno jest to jednoznacznie ocenić.

Betway cashback – obrót bonusem

Czy u bukmachera Betway cashback będzie wymagał obrotu bonusem? To bardzo dobre pytanie. Niestety, w tej chwili nie można na nie odpowiedzieć. Przede wszystkim nie wiemy, czy na pewno taki bonus będzie dostępny w ofercie bukmachera. Jeśli jednak tak się stanie to uzupełnimy te informacje.

Można jednak już teraz przypomnieć, że obrót bonusem jest zależny od indywidualnej decyzji każdego bukmachera. Część z nich wymaga obrotu cashbackiem, inni ten bonus od razu zwracają na konto gracza. W tym drugim przypadku pieniądze można od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Cashback Betway dla nowych graczy z pewnością skorzysta z jednej z tych dwóch opcji. O ile oczywiście bonus będzie znajdował się w ofercie powitalnej. 

Betway cashback – zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Nie znamy w tej chwili oferty bonusowej bukmachera Betway. Cashback jest jednak dostępny już teraz u innych bukmacherów, którzy legalnie działają na polskim rynku. Prezentujemy poniżej propozycje zakładów bez ryzyka, które można znaleźć w pakietach na start dla nowych graczy.

STS Cashback 235 PLN

Największy polski bukmacher ma dla nowych graczy zakład bez ryzyka o wartości 235 zł. Bonus dostępny jest przy rejestracji TUTAJ z kodem MEGABONUS. Cashback to jeden z kilku elementów pakietu bonusów na start. Poza nim dostępny jest także freebet 29 zł, bonus od depozytu 1200 zł oraz dwa inne cashbacki – na sporty wirtualne 20 zł oraz na BetGames 20 zł.

STS kod promocyjny

Główny cashback w STS obowiązuje na pierwszy zakład. Jeśli kupon będzie przegrany, to można odzyskać do 235 zł. Bonus wymaga trzykrotnego obrotu po kursie min. 1.91. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony.

Fortuna Cashback 600 PLN

Zakład bez ryzyka bukmachera Fortuna ma wartość 600 zł. Bonus w pakiecie powitalnym zyskają Ci gracze, którzy zarejestrują się poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI. W skład bonusu powitalnego wchodzi też darmowy zakład 20 zł oraz bonus od drugiej wpłaty 2100 zł.

Fortuna kod promocyjny

Cashback w Fortunie dotyczy pierwszego zakładu, nie ma wytycznych co do jego kształtu. Bonus wymaga jednokrotnego obrotu po dowolnym kursie.

Superbet Cashback 1300 PLN (tydzień bez ryzyka)

Bonus cashback w Superbet nieco różni się od opisanych wyżej. Jest to tydzień bez ryzyka o wartości 1300 zł. Aktywować bonus można rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI. Cały pakiet bonusów na start w Superbet zawiera jeszcze freebet 34 zł, bonus od depozytu 200 zł oraz bonus za aplikację 20 zł.

Superbet kod promocyjny

Tydzień bez ryzyka startuje po pierwszej wpłacie na konto. Suma zwrotu po tygodniu wyliczana jest wg schematu: suma stawek – suma wygranych – suma podatku – inne bonusy = zwrot. Bonus należy obrócić dwa razy po kursie min. 1.80.

Betclic Cashback 550 PLN

W przypadku bukmachera Betclic cashback to główny bonus powitalny. Jego wartość wynosi 550 zł, a aktywować bonus można zakładając konto pod TYM LINKIEM z kodem MEGABONUS550. 

Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon. Jego kurs minimalny to 1.14. Bonus trzeba obrócić ośmiokrotnie po kursie nie mniejszym niż 2.00. Wykonanie obrotu oznacza, że środki z konta bonusowego przejdą na konto depozytowe gracza. Można wówczas je wypłacić lub grać za nie dalej. 

eWinner Cashback 110 PLN

Bukmacher eWinner proponuje na start zakład bez ryzyka o wartości 110 zł, na pierwszy wytypowany przez gracza kupon. Bonus przysługuje podczas rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. Ponadto w bonusie powitalnym eWinner znalazł się bonus od depozytu 500 zł.

eWinner kod promocyjny

Cashback w eWinner, podobnie jak u wielu innych bukmacherów, dotyczy pierwszego wytypowanego kuponu. Bonusem nie trzeba obracać. Stawka w przypadku przegranego zakładu wraca od razu do gracza.

Betfan cashback 600 PLN

Jednym z dwóch bonusów powitalnych w Betfan, które można zdobyć rejestrując się TUTAJ z kodem MEGABONUS, jest zakład bez ryzyka. Drugi bonus dotyczy drugiej wpłaty na konto i ma wartość 1000 zł. 

Betfan kod promocyjny

Cashback w Betfan dotyczy pierwszego zakładu, którego stawka musi wynieść min. 50 zł. W przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany zwrot wynosi maksymalnie 600 zł. Bonus należy obrócić raz po kursie 3.80.

Fuksiarz Cashback 500 PLN

Dla zarejestrowanych z TYM LINKIEM oraz kodem MECZYKI, bukmacher Fuksiarz ma powitalny cashback. Jest to 50% stawki do 500 zł za pierwszy zakład. To podstawowy bonus na start tego bukmachera. 

Fuksiarz kod promocyjny

W Fuksiarzu obrót bonusem nie jest wymagany. Stąd jeśli pierwszy kupon będzie rozliczony jako przegrany, pieniądze od razu wracają do gracza. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne kupony.

PZBuk Cashback 1000 PLN

Zakład bez ryzyka w PZBuk jest dostępny dla nowych graczy. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala zdobyć cashback o wartości 1000 zł. Ponadto bonus powitalny zawiera freebet 20 zł i bonus 50 zł od drugiej wpłaty na gry karciane. 

PZBuk kod promocyjny

Cashback w PZBuk dotyczy pierwszego przegranego kuponu. Może to być zarówno pierwszy typowany w ogóle przez gracza zakład, jak i każdy kolejny. Warunkiem jest wyłącznie rozliczenie kuponu jako przegrany. Jego minimalna stawka musi też wynieść nie mniej niż 1.40 na kuponie AKO. Bonus trzeba obrócić jeden raz, po kursie 1.40 także na kuponie AKO. 

LVBet 333 PLN

Bonus na zakład bez ryzyka ma również LVBet. U bukmachera zarejestrować się można TUTAJ. W pakiecie na start, poza wspomnianym już cashbackiem, znajdziemy freebet 20 zł i bonus o wartości 3000 zł od dwóch pierwszy wpłat.

LVBet kod promocyjny

Cashback u LVBet dostępny jest przy trzeciej wpłacie na konto depozytowe, której wartości musi wynieść co najmniej 25 zł. Wysokość wpłaty = wysokość bonusu, ale nie więcej niż 333 zł. Jeśli wytypowany zakład bez ryzyka będzie przegrany, wówczas bonus trzeba obrócić. Wymagany jest jednokrotny obrót po kursie nie mniejszym niż 1.75. Taki sam kurs musi mieć również sam zakład bez ryzyka.

Dodaj komentarz