Betway freebet dla nowych graczy

Betway Freebet | darmowy zakład
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Bukmacher może na start oferować nowym graczom bonus bez depozytu w Betway. Freebet to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych. Na czym dokładnie polega ten zakład? Czy w Betway freebet będzie dostępny? Jacy bukmacherzy mają freebet w swojej ofercie? Wszystko opisujemy w tym tekście.

Betway freebet – co to za bonus?

Na czym polega bonus freebet? Betway może zaproponować go nowym graczom, dlatego warto poznać zasady działania darmowego zakładu bez depozytu. Tak, freebet jest dokładnie darmowym zakładem, na co zresztą wskazuje jego angielska nazwa. 

Freebet w pakiecie na start oznacza najczęściej, że gracz może postawić kupon jeszcze przed wpłatą własnych pieniędzy na konto depozytowe. Bukmacher po prostu przyznaje określone środki, za które możemy zagrać przed wpłatą depozytu. Część bukmacherów wyznacza zasady, na jakie kupony można przeznaczyć freebet. Inni natomiast zostawiają w tej kwestii pełną dowolność. Zazwyczaj darmowy zakład wiąże się z obrotem bonusem.

Czy w Betway freebet będzie dostępny dla nowych graczy podczas rejestracji? Na ten moment nie jest znana oferta powitalna bukmachera, stąd nie można tego potwierdzić ani wykluczyć. Jeśli Betway taką informację udostępni, wówczas będziemy mogli o niej poinformować. 

Na jaką wysokość bonusu można liczyć? Bazując na obecnie dostępnych darmowych zakładach bez depozytu można stwierdzić, że potencjalnie freebet Betway będzie wynosił około 20 lub 30 zł. Mniej więcej takie wartości bonusu proponują obecnie legalni bukmacherzy. W dalszej części tekstu opisujemy u których bukmacherów freebet jest już dostępny.

Betway freebet – inne bonusy powitalne

Nie tylko darmowy zakład może być dostępny w Betway. Freebet jest jednym z trzech najpopularniejszych bonusów na start. Obok niego znajdziemy takie bonusy jak cashback, czyli zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. 

Ten pierwszy oznacza, że jeśli wytypowany przez nas kupon okaże się przegrany to możemy odzyskać część lub całość stawki. Wszystko zależy od tego, jakie zasady określił dla cashbacku dany bukmacher. Zakład bez ryzyka, podobnie zresztą jak freebet, wiąże się z obrotem bonusem. Nie każdy bukmacher jednak tego wymaga. Niektórzy z nich oferują cashback bez obrotu, co oznacza wypłatę środków od razu na konto gracza. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Wyżej wspomnieliśmy także o bonusie od depozytu. To także bardzo popularna forma bonusu powitalnego. W tym przypadku bukmacher przyznaje określony procent od wpłaty na konto depozytowe. Zazwyczaj jest podwojenie lub 50% wpłaconej kwoty, do maksymalnej stawki określonej w regulaminie bonusu. Bonus od depozytu może dotyczyć pierwszej, ale także drugiej wpłaty na konto. Warunki obrotu? W tym przypadku niemal na pewno będą wymagane. 

Betway freebet – darmowy zakład u innych bukmacherów

Czy w Betway freebet będzie dostępny? Tego akurat nie wiemy w tym momencie, ale możemy ten bonus znaleźć u innych bukmacherów. Poniżej prezentujemy listę aktualnie dostępnych freebetów u legalnych bukmacherów.

STS Freebet 29 PLN

Darmowy zakład o wartości 29 zł ma w swojej ofercie powitalnej STS. U bukmachera możemy zarejestrować się TUTAJ z kodem MEGABONUS, co łącznie pozwala uzyskać bonusy na start o wartości 1504 zł. 

STS kod promocyjny

Freebet bez depozytu oznacza, że środki na grę dostaniemy za samo zarejestrowanie się z powyższego linku z podanym kodem. Bonus można przeznaczyć na jeden, ale też kilka zakładów. Jest w tym względnie pełna dowolność. Ważne jest to, aby dokonać trzykrotnego obrotu bonusem po kursie min. 1.91. Trzeba zatem łącznie zagrać za 87 zł.

Fortuna Freebet 20 PLN

Bukmacher Fortuna darmowy zakład o wartości 20 zł przyznaje w formie punktów. Można je wymienić na freebet. Najpierw jednak wymagana jest rejestracja pod TYM LINKIEM z kodem MECZYKI. Skorzystanie z tej formy założenia konta pozwala uzyskać bonus powitalny o łącznej wartości 2720 zł.

Fortuna kod promocyjny

Freebet w Fortunie także można przeznaczyć na kilka zakładów. Wystarczy jednokrotny obrót bonusem, czyli po prostu zagranie za całą stawkę 20 zł. 

Superbet Freebet 34 PLN

Całość bonusu powitalnego Superbet, który można zyskać po rejestracji z TYM LINKIEM i kodem MECZYKI, wynosi 1554 zł. Darmowy zakład ma wartość 34 zł. 

Superbet kod promocyjny

W przypadku bukmachera Superbet freebet nie jest przyznawany bez depozytu. Po założeniu konta należy wpłacić min. 50 zł na konto. Wtedy bukmacher przyzna darmowy zakład o wartości 34 zł. Bonusem trzeba obrócić jeden raz, a więc zagrać za wartość freebetu, po kursie nie mniejszym niż 1.60.

PZBuk Freebet 20 PLN

U bukmachera PZBuk można zarejestrować się TUTAJ z kodem MECZYKI. Dzięki temu gracz uzyska prawo aktywowania bonusów o łącznej wartości 1070 zł, w tym freebetu w kwocie 20 zł. Bonus wymaga wcześniejszej wpłaty na konto min. 20 zł. Tyle samo dostaniemy w formie darmowego zakładu. 

Bonus należy wykorzystać na kupon składający się z co najmniej dwóch zdarzeń, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40. Jeśli kupon okaże się trafiony, pieniądze trafiają na konto gracza. Nie trzeba nimi dodatkowo obracać.

LVBet Freebet 20 PLN

Nowi gracze LVBet mogą liczyć na 20 zł bonusu bez depozytu. Cały pakiet bonusów powitalnych ma wartość 3353 zł, aby go aktywować należy zarejestrować się poprzez TEN LINK. Podczas rejestracji należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusów.

LVBet kod promocyjny

Freebet przyznawany jest w kwocie 1 zł z mnożnikiem x20, który gracz sam aktywuje na kuponie. Kupon typowany z uzyciem freebetu musi spełnić określone wymogi: min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 2.50, kurs jednego zdarzenia nie mniejszy niż 1.25. Jeśli kupon będzie trafiony, to należy dwukrotnie obrócić bonusem po kursie nie mniejszym niż 2.00. 

Totolotek Freebet 25 PLN

Gracze rejestrujący się u bukmachera Totolotek także mogą liczyć na freebet w ofercie powitalnej. Konto założyć można poprzez TEN LINK z kodem bonusowym MEGABONUS. Darmowy zakład ma wartość 25 zł, cały pakiet powitalny to 549 zł. 

Freebet bez depozytu można otrzymać po ukończeniu rejestracji i zweryfikowaniu danych. Darmowy zakład z Totolotka należy obrócić dwukrotnie, a więc zagrać za sumę stawkę w wysokości 50 zł. Minimalny kurs kuponów to 2.00.

Dodaj komentarz