Betway voucher – kody na bonusy

Voucher Betway - należy podać voucher promocyjny Betway przy rejestracji
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Bukmacher Betway szykuje się do wejścia na polski rynek. Nowy bukmacher może przeciągnąć graczy ofertą zakładów, ale także propozycją bonusów powitalnych. Czy do ich aktywowania w Betway voucher będzie wymagany? Jakie bonusy bukmacher szykuje dla nowych graczy? Co wiemy o bukmacherze? O tym wszystkim przeczytacie w tym tekście. 

Betway voucher – bonusy na start

Wchodząc na polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich, Betway powinien przygotować dla nowych graczy bonusy. To praktyka, którą stosują wszyscy bukmacherzy. Możliwe jest, że do ich uzyskania będzie potrzebny przygotowany specjalnie dla Betway voucher. Jego wpisanie w odpowiednim polu podczas zakładania konta, powinno aktywować pakiet bonusów na start. Jakie to będą bonusy? Poinformujemy o tym, gdy tylko bukmacher przedstawi ofertę. 

Teraz możemy jedynie domyślać się, co ewentualnie voucher Betway będzie oznaczał. Jest kilka bonusów, które zazwyczaj znajdują się w powitalnej ofercie dla graczy. Bukmacher zapewne nie będzie na tym tle odstawał od konkurencji, a to oznacza zawarcie któregoś (a być może wszystkich) bonusu w promocji na start Betway. Voucher może być konieczny aby je zgarnąć, ale nie jest to przesądzone. 

Najpopularniejsze bonusy powitalne, które mogą być dostępne jeśli wpiszemy przy rejestracji w Betway voucher, to darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) oraz bonus od depozytu.

W dalszej części artykułu szczegółowo opisujemy jak działają takie bonusy. Przedstawimy także proces rejestracji, gdzie będzie można wpisać voucher Betway. Oczywiście pod warunkiem, że taka forma uruchomienia bonusu będzie wymagana.

Betway voucher – darmowy zakład (freebet)

Pierwszy z popularnych bonusów powitalnych to darmowy zakład. Jest to najczęściej bonus, który nie wymaga wpłaty własnych pieniędzy na konto. Bukmacher przyznaje nam środki na grę, jeszcze zanim dokonamy depozytu. 

Używając w Betway voucher powitalny, być może będziemy mogli skorzystać z tego typu bonusu. Wartości freebetu u różnych bukmacherów wahają się od 20 do ponad 30 zł. Jeśli więc Betway będzie chciał taki bonus wprowadzić, to właśnie takiej kwoty powinniśmy się po nim spodziewać.

W zależności od bukmachera nieco inaczej wygląda kwestia wykorzystania i obrotu freebetem. Niektórzy bukmacherzy określają minimalną stawkę kuponu, wskazują także minimalną liczbę zdarzeń na kuponie. Jednak inni pozostawiają tutaj pełną dowolność. Obrót bonusem czasami oznacza jedynie, że za wartość freebetu trzeba zagrać. W innych przypadkach wymagany jest dodatkowy obrót bonusem np. dwukrotnie.

Którą drogą pójdzie Betway? Voucher będzie wymagany do aktywacji bonusu? Czy w ogóle darmowy zakład znajdzie się w pakiecie na start? Jeśli tylko poznamy odpowiedzi na te pytania, poinformujemy o tym.

Betway voucher – zakład bez ryzyka (cashback)

Drugi bonus, który często jest oferowany w pakiecie powitalnym, to zakład bez ryzyka. Bonus ten znany jest jako cashback i oznacza zwrot stawki za przegrany kupon. Dokładne zasady cashbacku określa regulamin bukmachera. Poniżej prezentujemy jak mniej więcej może wyglądać taki bonus, jeśli użyjemy voucher Betway.

Zazwyczaj cashback oznacza zwrot stawki za pierwszy typowany zakład. Jeśli okaże się on trafiony, wówczas stawka i wygrana trafiają do gracza. Jednak, gdy kupon będzie przegrany to stawka (całość lub jej część) wrócą na konto. Bukmacherzy określają maksymalną wartość cashbacku, a sam zwrot może być pomniejszony o 12% podatku. Dlatego w przypadku zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł warto zagrać za nieco wyższą kwotę, aby otrzymać pełne 100 zł zwrotu. Kupon o stawce 100 zł = 88 zł zwrotu (12% to podatek).

Zdarza się, że zwrot to pełna stawka (do kwoty maksymalnej) lub jej część, np. 50%. Przy stawce 100 zł cashback 50% to 50 zł, które pomniejszyć trzeba o należny podatek.

Jaką wysokość cashbacku może zapewnić voucher Betway? W tym przypadku trudniej to określić niż przy freebecie. Wartość zakładu bez ryzyka na start waha się od 100 do nawet 1000 zł w zależności od bukmachera. 

Nie zawsze cashback obowiązuje na pierwszy kupon. Czasem bukmacher przyznaje go np. na pierwszy przegrany zakład, który może być np. trzecim czy piątym z kolei. Bukmacherzy mogą także przyznać zakład bez ryzyka przy okazji drugiej lub trzeciej z kolei wpłaty na konto. Wszystko uzależnione jest od regulaminu.

Podobnie jak w przypadku innych bonusów – cashback może podlegać warunkom obrotu, ale to również indywidualna decyzja bukmachera.

Betway voucher – bonus od depozytu

Ostatni z popularnych bonusów na start, to bonus od depozytu. W tym przypadku bukmacher po prostu pomnoży wpłaconą przez gracza kwotę. Czasem oferowane jest jej podwojenie (rzadziej potrojenie), a w innych przypadkach bukmacherzy proponują 50% od depozytu. Jeśli bonus będzie dostępny z voucherem Betway, wówczas możemy spodziewać się podobnego jego kształtu.

Bonus od depozytu, w zależności od decyzji bukmachera, może obowiązywać od pierwszej lub kolejnej wpłaty na konto. Zawsze jednak określona będzie maksymalna wartość takiego bonusu. Niektórzy bukmacherzy oferują nawet 1500 zł dodatkowych środków za wpłatę na konto. Jeśli właśnie taki bonus zaoferuje Betway (voucher może być potrzebny), i będzie to podwojenie wpłaty, wówczas przy wpłacie 1500 zł na grę będziemy mieli 3000 zł. Rachunek jest prosty 1500 zł to nasze środki, podwojenie ich oznacza drugie 1500 od bukmachera.

To jedynie przykład, trudno obecnie wyrokować jak nowy bukmacher podejdzie do sprawy. Bonus ten może, ale wcale nie musi znaleźć się w ofercie powitalnej Betway. Voucher na ewentualny bonus od depozytu nie zwolni nas z możliwego obrotu bonusem. Tak, bonus od wpłaty również może wymagać obrotu. Co więcej, w tym przypadku obrót jest niemal pewny. Jego zasady jednak poznamy dopiero, gdy Betway taki bonus zaoferuje. 

Betway voucher – gdzie wpisać?

Opisaliśmy już możliwe do uzyskania z voucherem Betway bonusy, teraz czas zastanowić się jak taki voucher wykorzystać, jeśli będzie wymagany. Zazwyczaj tego tepu kod wpisujemy podczas rejestracji na stronie bukmachera. Voucher Betway nie powinien stanowić tu wyjątku, stąd duże prawdopodobieństwo, że w przypadku bukmachera tak właśnie będzie. 

Proces rejestracji jest bardzo podobny u wszystkich bukmacherów w Polsce. Wymagane jest podanie konkretnych danych, weryfikacja tożsamości itp. Krok po kroku może to wyglądać następująco:

Krok 1

Najpierw podajemy LOGIN i HASŁO, za pomocą których będziemy logowali się do konta gracza w serwisie bukmachera. Na tym etapie należy wpisać również adres e-mail, a czasem także numer telefonu. Jednak nie wszyscy bukmacherzy już na tym etapie proszą o numer. 

Krok 2

Kolejny etap to podanie danych personalnych. W tym przypadku wpisujemy imię i nazwisko oraz nr PESEL. Będzie on potrzebny m.in. do weryfikacji wieku (+18) przez bukmachera. Na tym etapie być wpiszemy także dostępny w Betway voucher, który pozwoli uzyskać pakiet bonusów powitalnych.

Krok 3

W tym momencie powinniśmy mieć już tzw. konto tymczasowe, które będzie wymagało weryfikacji. Bukmacher poprosi o skan dowodu osobistego, aby sprawdzić zgodność z danymi wpisanymi we wcześniejszym etapie. Do naszego konta powinniśmy przypisać także nr konta bankowego, które służyć będzie do wpłat i wypłat. 

Jeśli w pełni zweryfikujemy nasze konto, to będziemy mogli korzystać z usług bukmachera. Aktywowany zostanie także voucher Betway, o ile będzie on wymagany.

Betway voucher – informacje o bukmacherze

Bukmacher Betway to firma założona w roku 2006. Obecnie legalnie działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Meksyku, RPA czy USA (niektóre stany). 

Betway jest lub był sponsorem wielu popularnych drużyn, w tym np.: West Hamu United, Realu Betis, Celty Vigo czy Levante. Bukmacher oferuje graczom zakłady bukmacherskie na sport, esport czy sporty wirtualne. W wielu krajach proponuje również legalnie grę w wirtualnym kasynie.

W Polsce Betway otrzymał pozwolenie na działalność decyzją Ministra Finansów w październiku 2021 roku.

Dodaj komentarz