Bwin aplikacja – jak pobrać i odebrać bonus?

Aplikacja mobilna Bwin
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Jednym z bukmacherów, który może wkrótce pojawić się w Polsce, jest firma Bwin. Aplikacja, pozwalająca na dostęp do serwisu Bwin, powinna ułatwić graczom korzystanie z oferty na urządzeniach mobilnych. O tym, kiedy dokładnie Bwin pojawi się w naszym kraju trudno jest teraz mówić, bowiem nie ma oficjalnych informacji w tej sprawie. Możemy natomiast, na podstawie obserwacji zagranicznych rynków, ocenić jak działa aplikacja Bwin. O szczegółach piszemy w tym tekście. 

Bwin aplikacja – bonusy powitalne

Zanim przejdziemy do opisu aplikacji mobilnej Bwin, warto wspomnieć o bonusach powitalnych dla nowych graczy. Rzecz jasna, trudno jest jednoznacznie przewidzieć co zaplanuje w tym zakresie bukmacher. W tym momencie nie możemy skorzystać z jego usług w Polsce, zatem nie wiemy też, jak podejdzie do kwestii bonusów na start. 

Patrząc jednak na propozycje Bwin w innych krajach, a także na popularne bonusy u innych bukmacherów, można spodziewać się, że nowi gracze otrzymają dostęp do takich promocji jak freebet czy bonus od depozytu. Możliwe jest także, że Bwin udostępni graczom cashback. Aplikacja Bwin powinna pozwalać na typowanie zakładów z wykorzystaniem wspomnianych bonusów. 

Bwin aplikacja 

Bukmacherzy starają się ułatwić korzystanie ze swoich serwisów w każdym miejscu, stąd aplikacja Bwin powinna być dostępna dla graczy. Jej instalacja możliwa będzie możliwa na urządzeniach mobilnych. Co takiego oferują aplikacje bukmacherskie, w tym aplikacja Bwin? Najważniejsze cechy to:

  • Możliwość obstawiania meczów
  • Dostęp do pełnej oferty zakładów 
  • Dostęp do statystyk sportowych
  • Historia typowanych kuponów
  • Możliwość kontaktu z supportem
  • Dostęp do bonusów bukmacherskich
  • Transmisje sportowe

To najważniejsze funkcje, jakie gracze mogą znaleźć w aplikacjach bukmacherskich. Zapewne aplikacja Bwin zagwarantuje większość z nich. Pojawić się mogą także dodatkowe opcje, które ułatwią korzystanie z serwisu, czyniąc go funkcjonalnym i intuicyjnym. 

Bwin aplikacja – instalacja na urządzeniach mobilnych

Ważną kwestią jest to, jak zainstalować aplikację bukmacherską na smartfonie lub tablecie. W tym przypadku proces ten jest identyczny w przypadku każdej z tego typu aplikacji. Dlatego już teraz możemy opisać, jak aplikacja Bwin będzie mogła być zainstalowana na danym urządzeniu mobilnym. Wszystko zależne jest od rodzaju systemu operacyjnego. 

Bwin aplikacja – Android

Zainstalowanie na urządzeniach z Androidem aplikacji Bwin wymaga kilku ruchów. Przede wszystkim samej aplikacji nie znajdziemy w sklepie Google Play, zatem trzeba pobrać ją bezpośrednio ze strony bukmachera. 

Nie powinno być to trudne, a w razie czego można po prostu wpisać w przeglądarkę zwrot “aplikacja Bwin”, a stosowna zakładka powinna pokazać się wśród wyników. Oczywiście całą czynność najlepiej wykonać bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. 

Następnie można przejść do pobrania aplikacji Bwin. Warto pamiętać, że aby ściągnąć i zainstalować aplikację spoza Google Play, należy zmienić ustawienia telefonu czy tableta. Dopiero wówczas będzie można tak pobrany program uruchomić na swoim urządzeniu mobilnym.

Na sam koniec wystarczy się zalogować do konta, a aplikacja Bwin powinna działać poprawnie. 

Bwin aplikacja – iOS

Łatwiej przebiega proces instalacji aplikacji bukmacherskich na system operacyjny iOS. W tym przypadku aplikacja Bwin powinna znaleźć się w oficjalnym sklepie z aplikacjami dla tego systemu, czyli w AppStore.

Wystarczy zatem znaleźć odpowiednią aplikację, która dostępna będzie dla osób pełnoletnich, a następnie pobrać ją bezpośrednio ze sklepu. Aplikacja Bwin po pobraniu powinna zainstalować się automatycznie. Ostatnim etapem będzie logowanie do konta gracza.

Bwin aplikacja – bonusy

Graczy, poza tym jak będzie działała aplikacja Bwin, może interesować kwestia bonusów. Wśród powitalnych promocji dostępne mogą być takie bonusy jak darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) czy bonus od depozytu. 

Bwin aplikacja freebet

Freebet, czyli darmowy zakład, to bonusowe środki na zakłady jakie gracz może otrzymać od bukmachera. W tym przypadku nie trzeba inwestować własnych pieniędzy na grę. Bukmacher przyznaje freebet, za który można obstawiać zakłady. 

Bwin aplikacja cashback

Drugim bonusem, który może na start przyznać Bwin, jest zakład bez ryzyka. W tym przypadku bonus pozwala zabezpieczyć stawkę kuponu, lub jej część, na wypadek nieskutecznego typowania zakładu. Jeśli kupon objęty cashbackiem okaże się przegrany, to stawka i tak wróci na konto gracza. 

Bwin aplikacja bonus od depozytu

Kolejny bonus dotyczy wpłaty na konto depozytowe. Bukmacher może przyznać taki bonus na start. Jak działa ten typ promocji? Bonus od depozytu oznacza, że gracz będzie miał przyznaną premię zależną od wysokości wpłaconego depozytu. Bukmacher bonus przyzna od pierwszej lub kolejnej wpłaty, do maksymalnej kwoty. Najczęściej jest to 100% od depozytu, ale zdarzają się także bonusy od depozytu w wysokości 50% lub 200% od danej wpłaty. 

Bwin aplikacja czy strona mobilna?

Po wejściu bukmachera na polski rynek, gracze mogą mogli się wybrać – czy lepsza dla nich będzie strona mobilna czy aplikacja Bwin. Z pewnością to pierwsze rozwiązanie będzie opcją w czasie, gdy aplikacja Bwin nie będzie jeszcze dostępna do pobrania. 

Mobilna wersja strony, to nic innego jak klasyczna strona internetowa dostosowana swoim wyglądem do ekranów urządzeń mobilnych. Aplikacja Bwin powinna być natomiast bardziej intuicyjnym i wydajnym narzędziem do korzystania z usług bukmachera na tego rodzaju urządzeniach. Dlatego też, jeśli tylko aplikacja Bwin będzie dostępna, powinna być to lepsza opcja na korzystanie z konta. Strona mobilna będzie przydatna, gdy nie będziemy mogli skorzystać z samej aplikacji.

Dodaj komentarz