Bwin freebet dla nowych graczy

Bwin Freebet | darmowy zakład
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Darmowy zakład to bonus dostępny u wielu legalnych bukmacherów. Być może ten rodzaj bonusu będzie dostępny także w Bwin. Freebet jako bonus powitalny lub element cyklicznych promocji, to z pewnością realna wizja w przypadku tego bukmachera. Jak w Bwin freebet może wyglądać? Co wiemy o tym bukmacherze? Gdzie darmowy zakład jest obecnie dostępny? Odpowiedzi znajdziecie w tekście. 

Bwin freebet – bukmacher w Polsce

W przypadku bukmachera Bwin musimy jeszcze poczekać, aż firma wejdzie na polski rynek. Obecnie Bwin nie działa w naszym kraju, co jednak powinno się za jakiś czas zmienić. Wtedy będziemy mogli dokładnie opisać jak wygląda oferta bukmachera, w tym dostępne bonusy bukmacherskie.

Już teraz warto pokusić się o przewidywania tej oferty, bowiem Bwin funkcjonuje w wielu krajach. Czy Bwin freebet jest jednym z tych bonusów, które mogą w przyszłości być dostępne dla graczy w Polsce? Wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie. W dalszej części artykułu opisujemy ten rodzaj bonusu, a także przedstawiamy gdzie jest obecny już teraz. 

Bwin freebet – darmowy zakład Bwin

U bukmachera Bwin freebet może być przyznawany w ramach pakietu powitalnego. Jest to jeden z podstawowych bonusów bukmacherskich, zatem gracze powinni mieć okazję skorzystać z tego typu promocji na start.

Freebet to nic innego jak darmowy zakład. Oznacza to, że bukmacher przyzna środki na grę, nie wymagając przy tym inwestowania własnych środków przez gracza. Od tej reguły bywają odstępstwa, gdy freebet uzależniony jest od wpłaty na konto. Wówczas nazywamy go freebetem z depozytem. W samym działaniu bonus jest jednak nadal tym samym, czyli darmowymi środkami na granie.

Czy w Bwin freebet będzie dostępny? Tego na ten moment nie możemy potwierdzić. Przypomnijmy, że bukmacher nie jest jest jeszcze w Polsce dostępny, zatem na ostateczne decyzje w kwestii bonusu trzeba będzie poczekać do czasu, gdy Bwin pojawi się na naszym rynku. 

Bwin freebet – obrót bonusem

Nie mamy informacji czy na pewno w Bwin freebet będzie obowiązującym bonusem, zatem trudno jest w tej chwili pisać o ewentualnym obrocie tym bonusem. Trzeba jednak zaznaczyć, że Bwin może wymagać takiego działania. 

Zasady obrotu bonusem poznamy wraz z prezentacją bonusów dostępnych w Bwin. Freebet na pewno będzie musiał być obrócony przynajmniej jeden raz, to znaczy, że będzie trzeba zagrać za samą wartość bonusu. Czy będzie wymagany dodatkowy obrót? Czy bukmacher ustali np. kurs minimalny kuponu? Jeśli taka informacja będzie potwierdzona, wówcza poinformujemy o tym. 

Bwin freebet – pozostałe bonusy

Rzecz jasna darmowy zakład Bwin nie jest jedynym bonusem bukmacherskim, który może znaleźć się w ofercie bonusowej nowego bukmachera, gdy ten już zdecyduje się wejść na polski rynek. Inne popularne bonusy powitalne to np. zakład bez ryzyka (cashback) czy bonus od depozytu. Czy te formy promocji będzie można w Bwin znaleźć? Ponownie – na ten moment trudno to jednoznacznie przewidzieć. 

Bwin freebet – zakład bez ryzyka

Bonusem, który może się znaleźć w Bwin, jest m.in. zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Obok freebetu Bwin może zdecydować się na właśnie tego rodzaju bonus w swojej ofercie. 

Zakład bez ryzyka, jak sama jego nazwa wskazuje, niweluje ryzyko przegrania środków będących stawką kuponu objętego promocją. W przypadku nietrafionego typowania gracz może odzyskać środki postawione na dany kupon lub ich część. Maksymalny zwrot, jego procent i dokładne warunki promocji będą znane, gdy bukmacher ogłosi ten typ bonusu w swojej ofercie.

Bwin freebet – bonus od depozytu

Kolejnym bonusem bukmacherskim jest bonus od depozytu. Taka promocja, obok freebetu Bwin, może znaleźć się w pakiecie powitalnym dla osób, które zarejestrują swoje konto. W tym momencie nie da się tego jednoznacznie potwierdzić lub wykluczyć.

Bonus od depozytu oznacza, że bukmacher przyzna określoną kwotę w zależności od wpłaconego przez gracza depozytu. Bonus może być przykładowo podwojeniem pierwszej wpłaty do 200 zł. Jeśli zatem wpłacimy 200 zł na konto, będziemy mogli przeznaczyć 400 zł na typowanie kuponów. Rzecz jasna bonus może być dostępny przy np. drugiej czy trzeciej wpłacie. Nie zawsze też bukmacherzy oferują podwojenie wpłaty, czasem jest to np. 50% bonusu od depozytu.

Bwin freebet – bonus u legalnych bukmacherów

W tej chwili nie możemy być pewni tego, czy w Bwin freebet będzie dostępny, ani jak ewentualnie może ten bonus wyglądać. Są natomiast bukmacherzy, u których ten rodzaj promocji funkcjonuje już od pewnego czasu. Freebety u legalnych bukmacherów opisujemy poniżej. 

Fortuna freebet

Konto u bukmachera Fortuna można założyć poprzez TEN LINK. Aby aktywować bonusy powitalne bukmacher wymaga wpisania kodu bonusowego, którego treść brzmi MECZYKI. Darmowy zakład na start ma wartość 20 zł. 

Fortuna kod promocyjny

Pozostałe promocje powitalne to:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty na konto 2100 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Dostępne są wyłącznie przy rejestracji z kodem promocyjnym. 

Superbet freebet

Bonus w formie darmowego zakładu przyznaje także bukmacher Superbet, u którego można zarejestrować się TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Darmowy zakład, którego wartość wynosi 34 zł, jest tylko jednym z kilku bonusów na start.

Superbet kod promocyjny

Promocje powitalne w Superbet to również:

 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za pobranie i instalację aplikacji 20 PLN

Pakiet powitalny o podanych wyżej kwotach obowiązuje przy okazji rejestracji z naszym kodem bonusowym. 

Totalbet freebet

Zakładając konto u bukmachera Totalbet, co można zrobić TUTAJ, dostępne są bonusy powitalne po wpisaniu kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Wśród promocji powitalnych dostępny jest freebet, a właściwie kilka darmowych zakładów, o łącznej wartości 50 zł. To nie jedyny bonus powitalny.

Totalbet kod promocyjny

W powitalnym pakiecie znalazł się także:

 • Bonus od depozytu 5000 PLN

W sumie na start można uzyskać bonusy o wartości 5050 zł. Warunkiem jest rejestracja z wykorzystaniem podanego wyżej kodu bonusowego. 

PZBuk freebet

Bukmacherem z darmowym zakładem w ofercie powitalnej jest PZBuk. Rejestrując się TUTAJ może uzyskać freebet o wartości 50 zł, a kod promocyjny nie jest wymagany. Należy natomiast w pełni zweryfikować konto, aby bonus odebrać.

Ponadto PZBuk na start proponuje:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 PLN

Dostępne w PZBuk bonusy można uzyskać rejestrując nowe konto gracza, poprzez link podany wyżej. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. 

LVBet freebet

LVBet przygotował bonusy powitalne dla rejestrujących się TUTAJ. Darmowy zakład, czyli tzw. freebet, to jedna z promocji dostępnych w LVBet dla nowych graczy. Wartość tego bonusu wynosi 20 zł.

LVBet kod promocyjny

Pakiet powitalny od LVBet zawiera również następujące bonusy:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 333 PLN
 • Bonus 100% od pierwszej wpłaty 1500 PLN
 • Bonus 50% od drugiej wpłaty 1500 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, dostępne są po rejestracji poprzez nasz link. 

Totolotek freebet

Bukmacherem z freebetem w ofercie na start jest też Totolotek. Rejestracja konta poprzez TEN LINK z naszym kodem, którego treść to MEGABONUS, pozwala aktywować promocje powitalne. Darmowy zakład ma wartość 25 zł. 

Pozostałe bonusy stanowią:

 • Bonus od depozytu 500 PLN
 • Bonus za wpłatę w aplikacji 49 PLN

Rejestracja z kodem promocyjnym podanym powyżej sprawia, że bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Dodaj komentarz