Bwin rejestracja – jak najlepiej założyć konto w Bwin?

Oferta powitalna Bwin - należy podać kod promocyjny Bwin przy rejestracji
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Jak założyć konto w Bwin? To pytanie zadają sobie gracze, mający w planach rejestrację w serwisie internetowym wspomnianego bukmachera. Jak wygląda w Bwin rejestracja? Czy dostępne są jakieś bonusy powitalne. Co wiemy o tym bukmacherze? Na wszystkie pytania odpowiadamy w tekście.

Bwin rejestracja – co wiemy o bukmacherze?

Firma Bwin to międzynarodowy bukmacher, który działa na wielu rynkach. Obecnie jednak bukmacher nie jest obecny w Polsce, co ma szansę zmienić się w przyszłości. W tym celu konieczne będzie uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności czy przygotowanie oferty. Dlatego trudno jednoznacznie ocenić, kiedy rejestracja w Bwin graczy z terytorium Polski będzie dostępna.

Możemy jednak przewidzieć jak sama rejestracja Bwin będzie wyglądała. Ponadto warto poznać bonusy bukmacherskie, które gracze mają szansę otrzymać, gdy założą nowe konto w serwisie. 

Należy wiedzieć, że rejestracja Bwin dostępna będzie wyłącznie dla graczy pełnoletnich. Dlatego też zakładając konto będziemy potrzebowali m.in. dokumentu tożsamości ze zdjęciem, który pozwoli zweryfikować nasz wiek. 

Bwin rejestracja konta tymczasowego

Pierwszym etapem rejestracji w Bwin jest założenie konta tymczasowego. Choć obecnie bukmacher nie jest dostępny w Polsce, to sama rejestracja Bwin powinna być podobna do tej, którą proponują inni bukmacherzy. Stąd proces możemy opisać krok po kroku. 

Na samym początku rejestracja Bwin będzie wymagała wejścia na stronę bukmachera i odnalezienia formularza rejestracyjnego. Zazwyczaj kryje się on pod zakładkami “załóż konto” lub “rejestracja”. Bezpośrednio do rejestracji Bwin może prowadzić także link na naszej stronie. Będzie on dostępny, gdy bukmacher wejdzie na polski rynek zakładów bukmacherskich. 

Gdy już otworzymy formularz rejestracyjny, na początek trzeba będzie podać podstawowe informacje. Wymaga ich każdy bukmacher:

 • Login
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Za pomocą tych danych, od których powinna się rozpocząć w Bwin rejestracja konta, gracz będzie mógł logować się do utworzonego profilu. W drugim etapie formularza trzeba będzie wpisać bardziej szczegółowe informacje:

 • Imię i nazwisko
 • Adres zamieszkania
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL
 • Kod bonusowy (opcjonalnie)

To, czy podczas rejestracji Bwin, będzie wymagany kod bonusowy nie jest pewne. Bukmacher może, ale wcale nie musi udostępnić taki kod do aktywowania promocji powitalnych. 

Założenie konta tymczasowego pozwoli skorzystać z większości funkcjonalności na stronie, ale może nie gwarantować dostępu do wszystkich bonusów i – przede wszystkim – do wypłat z konta gracza. 

Bwin rejestracja konta stałego

Aby móc wypłacać środki na konto bankowe konieczna będzie rejestracja Bwin konta stałego, czyli innymi słowy, weryfikacja danych osobowych podanych wcześniej. W tym celu bukmacher poprosi o przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Zazwyczaj takim dokumentem jest dowód osobisty. Przypomnijmy, że z usług bukmacherskich korzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Jeśli w prawidłowy sposób zeskanujemy i prześlemy zdjęcie dokumentu, bukmacher będzie mógł zweryfikować zgodność danych z tymi, które zostały zadeklarowane w formularzu rejestracyjnym. Bwin powinien dokonać takiej weryfikacji w ciągu kilku lub kilkunastu godzin. Wówczas konto stałe zostanie aktywowane, a gracz będzie miał możliwość korzystania w pełni ze swojego profilu. 

Bwin rejestracja – bonusy powitalne

Większość bukmacherów ma dla nowych graczy bonusy powitalne. W Bwin rejestracja także powinna pozwalać na aktywowanie promocji na start. Jakie typu bonusy są dostępne w związku z rejestracją nowego konta? Wyróżnić można tu trzy rodzaje bonusów:

 • Darmowy zakład, tzw. freebet;
 • Zakład bez ryzyka, tzw. cashback;
 • Bonus od depozytu.

Które z tych bonusów ostatecznie będą związane z rejestracją w Bwin? Tego nie wiemy. Jeśli takie informacje będą dostępne, a także gdy dowiemy się o wejściu Bwin do Polski, na pewno o tym napiszemy. 

Bwin rejestracja – bonusy dla wszystkich

Nie wszystkie bonusy w Bwin powinny być powiązane z samą rejestracją konta. Część z nich będzie dostępna dla wszystkich graczy, np. w ramach cyklicznych akcji promocyjnych. W tym przypadku bukmacher może przygotować takie bonusy jak np.:

 • Gra bez podatku; 
 • Bonusy na kupony wielokrotne;
 • Większe kursy na określone zdarzenia;
 • Bonusy w ramach programu lojalnościowego.

Co jakiś czas w ramach promocji czasowych mogą być dostępne również te bonusy, które wspomnieliśmy wyżej, jako potencjalne bonusy za rejestrację w Bwin. W tym aspekcie bukmacher ma duże pole manewru. I dopiero gdy poznamy dokładną ofertę, będzie można opisać jak dokładnie wyglądają propozycje bonusowe dla wszystkich. 

Bwin rejestracja – informacje

Chociaż bukmacher Bwin nie działa obecnie w Polsce, to jest firmą znanym w naszym kraju. Kiedyś już gracze mieli okazję korzystać z oferty tego bukmachera, co zmieniła dopiero nowelizacja ustawy hazardowej. Jednak Bwin może w najbliższym czasie wrócić na polski rynek, jeśli uzyska stosowne pozwolenie.

Obecnie bukmacher Bwin działa na kilkunastu rynkach na całym świecie. Fani sportu mogą kojarzyć tego bukmachera, bowiem aktywnie udziela się on w sponsoringu dużych klubów i rozgrywek. Bwin był lub jest sponsorem m.in. Realu Madryt, Valencii, AC Milan czy Borussi Dortmund. 

Sama firma została założona w Austrii w 1997 roku. Poza zakładami sportowymi, w niektórych krajach Bwin prowadzi także wirtualne kasyna.

Dodaj komentarz