Bwin voucher – kody na bonusy

Voucher Bwin - należy podać voucher promocyjny Bwin przy rejestracji
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Bwin to znana na świecie marka działająca w branży zakładów bukmacherskich. Czy gracze w Polsce mogą skorzystać z oferty tego bukmachera? Czy dostępny jest voucher Bwin na bonusy? Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie w poniższym tekście. 

Bwin voucher – bukmacher w Polsce

Ważną informacją jest to, że w tym momencie Bwin nie działa w Polsce. To oznacza, że voucher Bwin także nie jest jak na razie dostępny, ale może to zmienić się w przyszłości. Bukmacher, jeśli uzyska zezwolenie od Ministra Finansów, będzie mógł oferować zakłady bukmacherskie na terytorium naszego kraju. Taki ruch jest bardzo prawdopodobny.

Tym bardziej, że gracze mogą znaleźć polskojęzyczną stronę internetową firmy Bwin. Co prawda informacje na niej potwierdzają, że obecnie na terytorium Polski bukmacher nie przyjmuje zakładów bukmacherskich, ale prace nad wejściem z ofertą mogą trwać. Kiedy gracze powinni spodziewać się ewentualnego startu działalności w wykonaniu Bwin? Na razie nie ma na ten temat żadnych wiadomości. 

Bwin voucher – bonusy powitalne

Przyjmując, że Bwin wejdzie do Polski za jakiś czas, można już teraz zaznajomić się bliżej z bukmacherem. W Bwin voucher na start może pozwolić nowym graczom na uwolnienie bonusów powitalnych. Gracze powinni znaleźć do wyboru zestaw startowy, w skład którego wejdą jeden, lub kilka bonusów, z takich kategorii jak:

 • Darmowy zakład (freebet);
 • Zakład bez ryzyka (cashback);
 • Bonus od depozytu.

Podobne bonusy mogą znaleźć zagraniczni klienci Bwin. Voucher na bonusy w Polsce ma zatem szansę zagwarantować dostęp do podobnych promocji. Część z nich to bonusy powitalne, ale w ofercie swoje miejsce będą miały również bonusy dla wszystkich. 

Bwin voucher na freebet

Jednym z bonusów, który może aktywować w Bwin voucher powitalny, jest darmowy zakład zwany też freebetem. To bonus pozwalający graczom typować kupony, bez inwestowania własnych środków. W formie darmowych zakładów bukmacher przyznaje zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

W zależności od polityki bonusowej danego bukmachera, między sobą mogą różnić się zasady użycia freebetu, warunki obrotu środkami bonusowy i – co zrozumiałe – wartość samego bonusu. Trudno w tym momencie przewidzieć czy freebet będzie dostępny w Bwin. Voucher może, ale wcale nie musi, być potrzebny do uwolnienia ewentualnego bonusu. 

Bwin voucher na cashback

Wpisując podczas rejestracji voucher Bwin gracz ma szansę uzyskać zakład bez ryzyka, czyli cashback. Istnieje szansa, że ten bonus dostępny będzie w Bwin, choć niczego nie możemy w tym momencie przesądzać.

Jak działa zakład bez ryzyka? Ten typ bonusu “zabezpiecza” stawkę kuponu w razie porażki. Jeśli gracz błędnie wytypuje zakład na kuponie objętym cashbackiem, wówczas może odzyskać całość bądź część postawionej kwoty. Jeśli tylko dowiemy się czy voucher Bwin obejmuje ten typ promocji, na pewno o tym napiszemy. 

Bwin voucher na bonus od depozytu

Ostatnim z popularnych bonusów na start jest bonus od depozytu. Ponownie możemy stwierdzić, że jest możliwość na to, aby dostępny w Bwin voucher na bonusy aktywował ten typ promocji. W przypadku tego rodzaju promocji bukmacher przyznaje dodatkowe środki na grę, w zależności od wpłaconego na konto gracza depozytu. 

Bonus może dotyczyć zarówno pierwszej, jak i każdej kolejnej wpłaty. Bukmacher sam ustala te reguły. Premia może być podwojeniem, albo dowolnym innym procentem od depozytu, do określonej w regulaminie kwoty maksymalnej. Przykładowo: bukmacher przyzna 50% bonusu od depozytu, przy okazji drugiej wpłaty do 200 zł. W tym przypadku jeśli drugi depozyt gracza wyniesie 200 zł, to otrzyma on dodatkowe 100 zł na grę. Środkami w ramach bonusu od depozytu należy obrócić, co jest normalną praktyką bukmacherów. 

Bwin voucher – jak użyć?

Jeśli voucher Bwin będzie dostępny dla graczy, to kluczowe będzie jego odpowiednie użycie. W tym przypadku momentem na wykorzystanie Bwin vouchera będzie rejestracja konta gracza. Właśnie wtedy można aktywować voucher Bwin, jeśli oczywiście będzie on wymagany, i uwolnić w ten sposób pakiet bonusów powitalnych.

Bukmacher nie działa jeszcze w Polsce, ale sam proces rejestracji możemy opisać. W tym przypadku drobne różnice nie są wykluczone, jednak w dużej mierze sposób zakładania konta w serwisie bukmacherskim jest taki sam dla każdej z firm. Poniżej prezentujemy schemat rejestracji, wraz z opisem, gdzie najprawdopodobniej będzie dostępne miejsce na voucher Bwin.

Bwin voucher – konto tymczasowe

Na początek gracz u bukmachera może założyć konto tymczasowe. Jest to rodzaj konta, który pozwala na korzystanie z większości dostępnych w ofercie działań, np. typowania zakładów, ale nie daje możliwości na choćby wypłaty z konta. Założenie konta tymczasowego jest niezbędne, aby potem aktywować konto stałe. 

Jak zakłady ten rodzaj konta w serwisie bukmacherskim? Na początku trzeba wejść na stronę i otworzyć formularz rejestracyjny. W pierwszym etapie bukmacher powinien poprosić o podanie podstawowych danych, które służyć będą do logowania w serwisie:

 • Login
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu (opcjonalnie)

Kolejna zakładka podczas rejestracji będzie dotyczyła danych personalnych, pozwalających potwierdzić tożsamość gracza. W tym miejscu, jeśli będzie taka opcja dostępna, znajdzie się także rubryka na voucher Bwin:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres zamieszkania
 • Numer PESEL
 • Voucher Bwin (opcjonalnie)

Po wpisaniu tych informacji wystarczy jeszcze potwierdzić założenie konta klikając w link, który bukmacher prześle nam drogą mailową. W tym momencie dostęp do serwisu będzie aktywny. 

Bwin voucher – konto stałe 

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, aby móc dokonać wypłat z konta, a być może nawet skorzystać z części bonusów za voucher Bwin, konieczna będzie weryfikacja konta u bukmachera. 

W tym celu bukmacher poprosi o przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem, takiego jak dowód osobisty. Prawidłowa weryfikacja sprawi, że konto stałe zostanie aktywowane i będzie można skorzystać ze wszystkich bonusów oraz wypłacać środki z konta Bwin. Voucher na tym etapie nie będzie już potrzebny, wystarczy wpisać go podczas zakładania konta tymczasowego. 

Bwin voucher – oferta

Poza tym, jakie bonusy zapewni voucher Bwin, kibice mają prawo się zastanawiać nad ofertą zakładów dostępną u tego bukmachera. Sprawdziliśmy, jak wygląda to w krajach, gdzie Bwin działa już teraz. Na tej podstawie można przewidzieć, czego powinniśmy się spodziewać, przy okazji wejścia bukmachera na polski rynek.

Bwin voucher – zakłady sportowe

Najbardziej rozbudowaną, a także cieszącą się największą popularnością wśród graczy, jest kategoria zakładów sportowych. W tym przypadku Bwin nie powinien być gorszy od czołowych bukmacherów. W zagranicznej ofercie Bwin proponuje zdarzenia z kilkudziesięciu dyscyplin sportu. Są to zarówno najważniejsze dyscypliny, gdzie znajdziemy zakłady od czołowych lig po rozgrywki regionalne, jak i dyscypliny niszowe.

Dodaj komentarz