ComeOn zakład bez ryzyka | ComeOn cashback 200 PLN

Zakład bez ryzyka 200 PLN bez obrotu

ComeOn zakład bez ryzyka o wartości 200 zł proponuje nowym graczom. To flagowy bonus powitalny u tego bukmachera. Jak skorzystać z promocji? Czym wyróżnia się ona spośród jej odpowiedników u innych operatorów? O szczegółach piszemy w tym artykule.

ComeOn zakład bez ryzyka – na czym polega?

Przygotowany przez bukmachera ComeOn zakład bez ryzyka, czyli cashback, to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. O co chodzi? Gracz w przypadku błędnego typowania może odzyskać stawkę postawioną na dany kupon. 

W przypadku ComeOn cashback może wynieść maksymalnie 200 PLN, jeśli zarejestrujemy się klikając w przycisk poniżej. Szczegóły promocji opisujemy w kolejnych akapitach.

ComeOn zakład bez ryzyka – jak odebrać?

ComeOn przyznaje zakład bez ryzyka zarejestrowanym graczom, którzy wpłacą swój pierwszy depozyt o wartości min. 200 PLN. Taka jest również maksymalna wartość cashbacku.

ComeOn zakład bez ryzykaWartość
Minimalna wpłata200 PLN
Maksymalny zwrot200 PLN
Aktywny bonus7 dni

Po założeniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty możemy już aktywować w ComeOn cashback. Co ważne, gracz sam uruchamia promocję na dowolnym kuponie w ciągu 7 dni od rejestracji. Wystarczy to zrobić z rozwijanej listy “Dostępne bonusy” obok stawki kuponu.

Maksymalny zwrot ma wartość zakładu bez ryzyka dostępna jest przy zagraniu kuponu o stawce 227.27 PLN. Musimy bowiem pamiętać o 12% wartości podatku od gier. 

ComeOn zakład bez ryzyka

Skorzystanie z najwyższej promocji na start prezentujemy krok po kroku:

  1. Kliknij w przycisk w tekście i załóż konto u bukmachera
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości min. 200 PLN, aby aktywować dostęp do promocji powitalnej
  3. Bonus zostanie dodany do konta i będzie aktywny przez 7 dni
  4. Na kuponie samodzielnie aktywuj bonus
  5. Kurs i liczba zdarzeń na kuponie są dowolne
  6. Maksymalny bonus otrzymasz grając za min. 227.27 PLN 
  7. Jeśli kupon z aktywowanym zakładem bez ryzyka będzie przegrany, to otrzymasz zwrot

Co ważne, w ComeOn cashback jest bonusem bez obrotu. Zwrot trafi zatem od razu na konto depozytowe, a środki gracz może wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

ComeOn cashback – jak wykorzystać?

To, czym wyróżnia się w ComeOn zakład bez ryzyka, jest pełna dowolność w skorzystaniu z promocji w określonym przedziale czasowym. Przypominamy, że bonus aktywny jest przez 7 dni od momentu przyznania, ale bukmacher nie określa, który kupon będzie objęty cashbackiem. Ta decyzja należy do gracza.

Promocję uruchamiamy bowiem samodzielnie na dowolnym kuponie. Liczba zdarzeń i kurs nie są odgórnie narzucane, a jeśli zakład bez ryzyka będzie przegrany, to zwrot środków następuje od razu na saldo główne i nie trzeba nim w żaden sposób obracać.

ComeOn cashback = zakład bez ryzyka ComeOn

W tym tekście używamy zamiennie dwóch zwrotów – zakład bez ryzyka ComeOn oraz cashback ComeOn. Warto wiedzieć, że to dokładnie ta sama promocja. Cashback oznacza z języka angielskiego zwrot gotówki, a właśnie na tym polega zakład bez ryzyka. Na zabezpieczeniu środków na grę.

Dlatego też w internecie możecie spotkać obie nazwy, a w każdym przypadku będą one wskazywały na opisaną już wcześniej promocję dostępną u bukmachera.

ComeOn cashback a cashout

O ile zakład bez ryzyka i cashback są tym samym rodzaje promocji, która może po prostu mieć stosowane podwójne nazewnictwo, to czymś innym jest cashout. 

Ta opcja pozwala zamknąć kupon będący jeszcze w grze. Gracz może w takim przypadku odebrać część wygranej, bez ryzyka przegrania całego zakładu, poprzez niekorzystne rozstrzygnięcie pozostałych w grze zdarzeń.

Cashout jest produktem dostępnym u wielu legalnych bukmacherów, ale ComeOn póki co nie zdecydował się na jego wprowadzenie. To może zmienić się w przyszłości.

ComeOn pozostałe promocje

Szeroko opisany wcześniej zakład bez ryzyka stanowi w ComeOn główny element promocji powitalnej. Bukmacher ma jednak w ofercie także inne bonusy, które skierowane są do już zarejestrowanych użytkowników.

Wśród dostępnych promocji znajdziemy:

  • Szybka Szóstka – codzienny, darmowy typer u bukmachera
  • Koło Niespodzianek – gra polegająca na kręceniu kołem, która pozwala wygrać freebety i inne bonusy
  • Sklep Gracza – gracze za aktywność i typowanie mogą otrzymać od ComeOn punkty, które w sklepie wymienią na dostępny nagrody i bonusy
ComeOn promocje bukmacherskie

Cashback u innych bukmacherów

NIe tylko ComeOn zakład bez ryzyka umieścił w pakiecie powitalnych promocji. Gdzie jeszcze znajdziemy tego typu promocje? Poniżej przykłady innych bukmacherów, którzy także przygotowali dla nowych graczy cashback.

Cashback w Superbecie

Superbet do cashbacku podszedł inaczej niż ComeOn. Bonus dostępny jest przez cały pierwszy tydzień gry, a dopiero po nim gracz otrzyma ewentualny zwrot. Maksymalna kwota cashbacku może wynieść 3500 PLN. Zacznijmy jednak od początku.

Aby móc skorzystać z promocji niezbędne jest dokonanie depozytu na minimum 20 PLN. W tym momencie uruchamia się tzw. “Tydzień bez ryzyka” – okres rozliczeniowy trwający 7 dni, podczas którego Superbet wylicza bonus według następującego wzoru:

Suma stawek – suma wygranych – suma podatków = wysokość przyznanego bonusu

Bonusem należy dwukrotnie obrócić w ciągu 14 dni. Zaliczane są tylko kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.80, zawierające co najmniej dwa zdarzenia z kursem 1.30 lub więcej. Po spełnieniu tych warunków środki zostaną przeniesione na saldo depozytowe, skąd będzie można zlecić ich wypłatę lub grać dalej.

Cashback w Fortunie

W Fortunie ponownie zakład bez ryzyka różni się od promocji dostępnej w ComeOn. Cashback otrzymamy za aż trzy kupony. Pierwszy w historii konta do maksymalnie 100 zł. Pierwszy po trzech dniach od rejestracji do kwoty 200 PLN, a także na pierwszy po sześciu dniach do nawet 300 PLN.

W czym zakład bez ryzyka ComeOn i ten Fortuny są do siebie podobne? W obu przypadkach bukmacher nie wymaga obrotu bonusem a od razu po rozliczeniu kuponu środki mogą trafić na konto gracza.

Cashback w STS

Zakład bez ryzyka w bardzo klasycznej formie przygotował STS. Promocja dostępna jest na pierwszy kupon, a w razie błędnego typowania gracz otrzyma zwrot do 100 PLN. Pamiętać musimy o wartości podatku.

Bukmacher przyzna bonus bez wymogu obrotu, jeśli zagraliśmy go za środki własne lub będzie wymagał dwukrotnego obrócenia środkami bonusowymi, jeśli zagraliśmy kupon właśnie z salda bonusowego.

ComeOn zakład bez ryzyka – podsumowanie

Zakład bez ryzyka w ComeOn ma wartość 200 PLN i jest dostępny przy rejestracji konta przez nowych graczy. Sam bonus wyróżnia się tym, że gracz sam decyduje kiedy z niego skorzystać. Można to zrobić na dowolnym kuponie w ciągu 7 dni od momentu przyznania bonusu.

Co ważne, przyznanym bonusem – jeśli wytypowany z jego użyciem kupon będzie przegrany – nie trzeba obracać. Środki trafią bezpośrednio na saldo depozytowe.

FAQ

Czy zakład bez ryzyka jest dostępny w ComeOn?

Tak. W ComeOn zakład bez ryzyka jest bonusem stanowiącym powitalną promocję dla nowych graczy. Skorzystać z bonusu mogą gracze, którzy zarejestrują się po kliknięciu w link dostępny w artykule.

Jaki jest w ComeOn zakład bez ryzyka?

Wartość powitalnego cashbacku w ComeOn to 200 PLN. Gracz może aktywować kupon samodzielnie na wybranym kuponie, a zwrotem z zakładu bez ryzyka nie trzeba obracać.

Dodaj komentarz