ETOTO Cashback

ETOTO Cashback | bezpieczny zakład bez ryzyka

Cashback to popularny bonus u polskich bukmacherów, zarówno wśród promocji powitalnych, jak i tych przeznaczonych dla stałych klientów. Co go charakteryzuje? Czy w ofercie bukmachera ETOTO cashback stanowi jeden z elementów pakietu bonusowego? U jakich legalnych bukmacherów w Polsce go znajdziemy? Odpowiadamy na powyższe pytania w naszym tekście. Sprawdzamy również, jakie inne bonusy dla swoich typerów przygotowało ETOTO. 

Cashback ETOTO – na czym polega? 

Słowo cashback pochodzi z języka angielskiego i oznacza dosłownie zwrot pieniędzy, a w branży bukmacherskiej to dokładniej zwrot stawki przegranego zakładu. Inne określenia na tę promocję to choćby zakład bez ryzyka i bonus bez ryzyka. Jak cashback wygląda w praktyce? Jeśli gracz postawi 100 zł na zakład, który okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci mu 88 zł. Dlaczego zwrot jest niższy od stawki? Wiąże się to z podatkiem od gier hazardowych w Polsce wynoszącym 12%. Zdarza się, że bukmacherzy biorą na siebie konieczność opłacenia tej kwoty, jednak nie mają takiego obowiązku i taka sytuacja to wyjątek od reguły. 

ETOTO cashback 

Jak wygląda sprawa cashbacku ETOTO? Ten bukmacher zdecydował się na inny bonus powitalny, niż zakład bez ryzyka. Piszemy o tym w dalszej części artykułu. Natomiast jeśli ETOTO cashback w przyszłości stworzy, wówczas od razu przekażemy informację. 

ETOTO cashback

ETOTO pozostałe bonusy 

Tak jak pisaliśmy wcześniej, zamiast cashbacku ETOTO ma inną promocję powitalną dla nowych typerów. To bonus od depozytu 100% do 1500 zł.

Jakie są szczegóły tego bonusu? Zacznijmy od tego, by rozpocząć proces rejestracji należy przenieść się na stronę bukmachera. Można zrobić to poprzez kliknięcie w jeden z banerów lub linków dostępnych na tej stronie (np. KLIKNIJ TUTAJ).

ETOTO bonus od depozytu 100% do 1500 zł 

Bonus od depozytu 100% to podwojenie przez bukmachera środków wpłacanych przez gracza. W przypadku ETOTO, wiąże się ona z pierwszą wpłatą do depozytu. Minimalna kwota zaczyna się już od złotówki, a maksymalna to 1500 zł. Jeśli klient przeleje na swoje konto 1500 zł, otrzyma od firmy bukmacherskiej drugie tyle i będzie miał łącznie 3000 zł na grę. Faktem jest, że może oczywiście wpłacić więcej – na przykład 2000 zł, ale nie zmieni to maksymalnej kwoty bonusu od ETOTO.

Pieniądze od bukmachera znajdą się na saldzie bonusowym i przed wypłatą do depozytu należy nimi obrócić. Użytkownicy mają na to 30 dni. Trzeba dokonać czterokrotnego obrotu kwotą bonusu. Wpłacając maksymalną kwotę – 1500 zł – będzie to 6000 zł (1500 zł x 4). 

Minimalny kurs łączny każdego kuponu to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.30. Mogą znaleźć się na nim wyłącznie zakłady przedmeczowe i na żywo.  

ETOTO cashback

Cashback u innych bukmacherów 

Które z polskich firm bukmacherskich mają dla nowych graczy przygotowany cashback? ETOTO jeszcze nie dołączyło do tego grona, ale niewykluczone, że w przyszłości to nastąpi. Zwłaszcza, że cashback to bardzo popularny bonus. Dlatego właśnie możemy wskazać kilku legalnych bukmacherów, gdzie użytkownicy już teraz mogą liczyć na tego typu promocję.

Cashback Betfan 

Wprawdzie Betfan w ofercie na start posiada inne bonusy niż ETOTO, cashback jednak znajduje się w promocyjnym pakiecie powitalnym tego bukmachera. Jego maksymalna wysokość to 600 zł. W jaki sposób mogą go otrzymać nowi gracze? Podczas rejestracji konta na stronie internetowej Betfana, należy wykorzystać voucher promocyjny o treści MEGABONUS, a później dokonać pierwszego depozytu w kwocie nie niższej niż 50 zł. 

Promocja Betfana dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu, a zwrócone środki znajdą się na saldzie bonusowym. Ich wypłata lub użycie do dalszej gry wymaga dokonania obrotu. Jakie są jego zasady? Konieczny jest jednokrotny obrót na zakładzie z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 3.80. 

W związku z obowiązującym podatkiem od gier hazardowych, maksymalny cashback Betfana, czyli 600 zł, otrzymamy wtedy, gdy pierwszy zakład zostanie puszczony za minimum 681,81 zł. 

Cashback Betclic 

Betclic, podobnie jak Betfan, ma w ofercie inne bonusy niż ETOTO. Cashback od Betclica do 550 zł to promocja startowa dla tych, którzy dopiero zaczynają grę u tego bukmachera. Zakład bez ryzyka będzie dostępny, gdy podczas rejestracji na stronie bukmachera użyje się kodu o treści MEGABONUS550. Stawka pierwszego postawionego kuponu w przypadku niepowodzenia zostanie zwrócona przy minimalnym kursie 1.14.

Cashback Betclic podlega ośmiokrotnemu obrotowi. Gracze mają na to 30 dni. Minimalny kurs łączny przy obrocie wynosi 2.00. Aby otrzymać pełny cashback, należy zagrać za minimum 625 zł. Oczekiwany obrót w przypadku maksymalnego zwrotu przegranej stawki wynosi zatem łącznie 4400 zł. 

Cashback Superbet 

Superbet, inaczej niż ETOTO, cashback stworzył w ramach oferty powitalnej dla nowych typerów. Aby móc otrzymać bonus bez ryzyka do 1300 zł, klient w ciągu 14 dni od rejestracji musi wpłacić na konto minimum 20 zł. Po zaksięgowaniu środków, bukmacher uruchomi promocję „Tydzień bez ryzyka”, której okres rozliczeniowy – jak sama nazwa wskazuje – trwa 7 dni.

Po upływie tygodnia, bukmacher podsumuje każdy zawarty zakład i wyliczy wartość bonusu, według takiego wzoru: 

  • suma stawek w minionym tygodniu – wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów – podatek od gier = bonus 

Maksymalny bonus, jaki można otrzymać, to 1300 zł. Do trzech dni od zakończenia “Tygodnia bez ryzyka” pojawi się on na saldzie bonusowym gracza. Podlega dwukrotnemu obrotowi w ciągu 14 dni. Przy maksymalnym bonusie w wysokości 1300 zł zakłady muszą zostać zawarte za łącznie 2600 zł. 

Jakie są pozostałe warunki obrotu? Na każdym kuponie zaliczonym do obrotu powinny się znaleźć przynajmniejdwa zdarzenia. Dodatkowo kurs każdego z nich nie może być niższy od 1.30. Z kolei łączny kurs na zakłady wielokrotne ma wynosić minimum 1.80, a systemowe – 1.50.