ETOTO Freebet

ETOTO Freebet bez depozytu | darmowy zakład bez wpłaty własnej

Freebet należy do niezwykle popularnych bonusów. Możesz go znaleźć w ofertach wielu organizatorów zakładów wzajemnych, zarówno tych na start, jak i stworzonych dla stałych i wiernych klientów. Co go wyróżnia? Czy u bukmachera ETOTO freebet stanowi jeden ze składników oferty? U jakich legalnych bukmacherów w Polsce można znaleźć darmowy zakład? Odpowiadamy na te pytania w tym tekście. Sprawdzamy również jakie inne bonusy są dostępne dla klientów ETOTO. 

Freebet – na czym polega? 

Nazwa freebet pochodzi z języka angielskiego, a dosłownie oznacza darmowy zakład. Na czym dokładnie polega ta promocja? Bukmacher daje użytkownikom darmowe środki na grę. Gracze mają możliwość użycia ich na wybrany zakład lub zakłady, często bez zasilania depozytu swoimi pieniędzmi. W takiej sytuacji, przy braku konieczności wpłaty własnej, mówimy o freebecie bez depozytu. Czasami natomiast firmy bukmacherskie wymagają wpłaty środków. Dlatego należy zwracać uwagę, jakie zasady stosują poszczególni bukmacherzy. W naszym artykule pokażemy Ci różnych bukmacherów i ich promocje na darmowy zakład.

Dodajmy jeszcze, że niektórzy z nich, aczkolwiek nie wszyscy, wymagają określonego obrotu bonusem. To zależy od ich polityki promocyjnej. Większość z nich “uwalnia” jednak bonus dopiero po postawieniu kuponu za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy środków bonusowych i depozytu. 

ETOTO freebet 

Jak wygląda kwestia freebetu ETOTO? Aktualnie bukmacher nie posiada go w ofercie. Natomiast, gdy tylko u bukmachera ETOTO darmowy zakład trafi do dostępnych bonusów dla nowych użytkowników, niezwłocznie błyskawicznie o tym poinformujemy. Aby otrzymać pozostałe bonusy dostępne u tego bukmachera, należy przejść na jego stronę poprzez jeden z banerów lub linków dostępnych w tym artykule (np. KLIKNIJ TUTAJ).

ETOTO freebet

ETOTO pozostałe bonusy 

Tak jak wspomnieliśmy, zamiast darmowego zakładu ETOTO wybrało inną promocję dla klientów, którzy dopiero zakładają nowe konto. Jest to bonus od depozytu 100% do 1500 zł. Więcej o nim możesz dowiedzieć się, czytając dalszą część naszego tekstu. 

ETOTO bonus od depozytu 100% do 1500 zł 

Podkreślimy na początu jedną rzecz, gdyż zdarza się, że gracze mylą bonus od depozytu ze znaną promocją bez depozytu – mianowicie freebetem. ETOTO oferuje tylko pierwszą z nich. Bonus od depozytu 100% to po prostu podwojenie przez bukmachera ETOTO Twojej pierwszej wpłaty na konto. Możesz przelać dowolną kwotę, począwszy już od złotówki. Musisz mieć jednak na uwadze, że maksymalna kwota bonusu to 1500 zł, nawet przy wyższej wpłacie. Dlatego w przypadku wpłaty w wysokości 1500 zł, do wykorzystania na grę będziesz miał 3000 zł. 

Promocyjna kwota zostanie dodana do salda bonusowego. Przed wypłatą do depozytu będziesz musiał więc dokonać stosownego obrotu. ETOTO daje Ci na to 30 dni. W tym czasie Twoim zadaniem jest czterokrotne obrócenie kwotą bonusu od bukmachera. Gdy więc wpłaciłeś 1500 zł i taki też otrzymałeś bonus, wówczas musisz zagrać łącznie za 6000 zł (1500 zł x 4). 

Minimalny kurs łączny wszystkich kuponów to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.30. Mogą się na nich znaleźć tylko zakłady przedmeczowe i na żywo. 

ETOTO darmowy zakład

Freebet u innych bukmacherów 

Zastanawiasz się, którzy bukmacherzy oferują freebet? ETOTO w tym momencie nie należy do tej grupy, ale niewykluczone, że kiedyś do niej dołączy. Być może ETOTO w przyszłości zmieni ofertę powitalną. Jednak już teraz możemy wskazać innych bukmacherów, dzięki którym masz szansę skorzystać z darmowego zakładu. 

Freebet STS 

STS podczas tworzenia własnej oferty dla nowych typerów zdecydował się na inne bonusy niż ETOTO. Darmowy zakład w wysokości 29 zł to jeden z bonusów od STS. Jeśli chciałbyś skorzystać z tego freebetu, podczas rejestracji w odpowiednim polu użyj promocyjnego kodu MEGABONUS. Bukmacher doda darmowy zakład do Twojego konta, bezpośrednio po jej zakończeniu. 

Otrzymanym bonusem musisz dokonać trzykrotnego obrotu. Jakie są pozostałe warunki? Kupony wchodzące w jego skład nie mogą mieć całkowitego kursu niższego niż 1.91. Do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady, a to oznacza, że ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3). Po spełnieniu tych warunków masz możliwość wypłaty wygranych na konto bankowe lub użycia ich do dalszej gry. 

Freebet Fortuna 

U bukmachera Fortuna, inaczej niż ETOTO, freebet stanowi część oferty na start – jego wysokość to 20 zł. Jest to freebet bez depozytu, dlatego nie musisz dokonywać wpłaty, aby go otrzymać. Kliknij natomiast w baner bukmachera, znajdujący się na naszej stronie. Przeniesie Cię on do formularza rejestracyjnego, który trzeba wypełnić. Tylko wtedy możesz odebrać darmowy zakład w Fortunie. Po weryfikacji Twojego konta, znajdzie się na nim 20 złotych w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. 

Freebet Fortuny nie podlega obowiązkowi obrotu. Po użyciu punktów FKP, znikają one z konta, a w przypadku trafnego obstawienia, na koncie pojawiają się pieniądze. Bukmacher pozostawia Ci możliwość wyboru, czy chcesz zagrać raz za 20 zł, czy też 10 razy po 2 zł. W tej kwestii jest pełna dowolność.  

Freebet Superbet 

Także i u bukmachera Superbet, w odróżnieniu do ETOTO, freebet może zostać przyznany nowym użytkownikom. Aby go otrzymać, musisz się zarejestrować, potem wyrazić chęć udziału w promocji, a także wpłacić środki na konto przynajmniej 50 zł. Oznacza to, że nie mamy w tym przypadku do czynienia z freebetem bez depozytu jak np. w Fortunie. Jednak gdy spełnisz warunki, Superbet przekaże Ci 34 zł, dając 24 godziny na ich zaakceptowanie. 

W tym wypadku obrót wygląda następująco: wystarczy postawić kupon pojedynczy z kursem minimalnym 1.60 lub wielokrotny, na którym wszystkie zdarzenia mają kurs przynajmniej 1.60. Minimalna kwota to 34 zł, czyli dokładnie tyle, ile otrzymałeś od bukmachera. Na dokonanie obrotu masz 3 dni.