ETOTO Freebet 242 PLN – darmowy zakład na start

ETOTO Freebet 242 PLN | Freebet 20 PLN z kodem i bonus 222 PLN na start
Kod bonusowy MEGABONUS

ETOTO freebet ma w swoim pakiecie powitalnych promocji dla nowych graczy. Jak działa freebet ETOTO? Jaka jest jego wartość? O tym, a także o pozostałych bonusach bukmachera, piszemy w tym artykule. Opisujemy również u jakich innych, legalnych bukmacherów znajdziemy freebet na start.

ETOTO freebet 242 PLN

U bukmachera ETOTO freebet dostępny jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem o treści MEGABONUS. Wpisując ten kod podczas rejestracji można uzyskać w sumie dwa darmowe zakłady:

  • Freebet ETOTO z kodem w kwocie 20 PLN
  • Freebet ETOTO po trzeciej wpłacie 222 PLN

Pierwsza z promocji dostępna jest tylko z naszym kodem bonusowym. Bukmacher 20 PLN w formie darmowego zakładu przyzna po dokonaniu pierwszej wpłaty w wysokości min. 50 PLN. Z kolei freebet ETOTO o wartości 222 PLN dostępny jest przy okazji trzeciej wpłaty. Szczegóły opisujemy w kolejnych akapitach.

Etoto freebet z kodem bonusowym

ETOTO freebet – na czym polega? 

Nazwa freebet pochodzi z języka angielskiego, a dosłownie oznacza darmowy zakład. Na czym dokładnie polega ta promocja? Bukmacher daje użytkownikom darmowe środki na grę. Gracze mają możliwość użycia ich na wybrany zakład lub zakłady, często bez zasilania depozytu swoimi pieniędzmi. W takiej sytuacji, przy braku konieczności wpłaty własnej, mówimy, że to freebet bez depozytu. Czasami natomiast firmy bukmacherskie wymagają wpłaty środków, tak działa m.in. freebet ETOTO. Dlatego należy zwracać uwagę, jakie zasady stosują poszczególni bukmacherzy. W naszym artykule pokażemy Ci różnych bukmacherów i ich promocje na darmowy zakład.

Dodajmy jeszcze, że niektórzy z nich, aczkolwiek nie wszyscy, wymagają określonego obrotu bonusem. To zależy od ich polityki promocyjnej. Większość z nich “uwalnia” jednak bonus dopiero po postawieniu kuponu za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy środków bonusowych i depozytu. Jak działa w tym zakresie ETOTO freebet? Szczegóły poniżej.

ETOTO freebet 20 PLN

Jak wygląda kwestia freebetu ETOTO? Aktualnie bukmacher posiada dwa darmowe zakłady w swojej ofercie. Pierwszy dostępny jest wyłącznie jeśli wpiszemy ETOTO kod bonusowy o treści MEGABONUS, a jego wartość to 20 PLN. Bonus otrzymamy po pierwszej wpłacie (promocja łączy się z bonusem od 1. depozytu). Oto szczegóły promocji:

  • Należy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN
  • Freebet ETOTO można wykorzystać wyłącznie w aplikacji mobilnej
  • Bukmacher nie określa kursu minimalnego kuponu, ani liczby zdarzeń
  • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne

Wygraną z freebetu nie trzeba obracać. Wystarczy wytypować kupon za przyznany darmowy zakład, a ewentualna wygrana trafi na konto gracza. Bonus aktywny jest przez 7 dni.

ETOTO freebet 222 PLN

Kolejny freebet ETOTO przyzna po trzeciej wpłaty (promocja łączy się z bonusem od 3. depozytu), a wartość tego bonusu to 222 PLN. Co ważne, jej wartość musi wynieść co najmniej 2400 PLN. Zasady bonusu są następujące:

  • Freebet ETOTO można wykorzystać wyłącznie w aplikacji mobilnej
  • Bukmacher nie określa kursu minimalnego kuponu, ani liczby zdarzeń
  • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne

Ponownie wygraną z freebetu, czyli wartością całego kuponu pomniejszoną o stawkę, obracać nie trzeba. Z bonusu trzeba skorzystać w ciągu 7 dni od momentu jego przyznania.

ETOTO pozostałe bonusy na start

Tak jak wspomnieliśmy, freebet ETOTO nie jest jedyną promocją powitalną u bukmachera. Gracze mogą skorzystać również z bonusów od depozytów. Szczegóły tych promocji prezentujemy poniżej.

ETOTO bonus od depozytu 100% do 300 PLN

Bonus od depozytu 100% to po prostu podwojenie przez bukmachera ETOTO pierwszej wpłaty na konto. Możesz przelać dowolną kwotę, począwszy już od złotówki. Musisz mieć jednak na uwadze, że maksymalna kwota bonusu to 300 PLN, nawet przy wyższej wpłacie. 

Promocyjna kwota zostanie dodana do salda bonusowego. Przed wypłatą do depozytu będziesz musiał więc dokonać stosownego obrotu. ETOTO daje Ci na to 30 dni. W tym czasie Twoim zadaniem jest trzykrotne obrócenie kwotą bonusu od bukmachera. Gdy więc wpłaciłeś 300 PLN i taki też otrzymałeś bonus, wówczas musisz zagrać łącznie za 900 PLN (300 PLN x 3). 

Minimalny kurs łączny wszystkich kuponów to 2.00, a pojedynczego zdarzenia – 1.20. Mogą się na nich znaleźć tylko zakłady przedmeczowe i na żywo. Przypominamy, że jeśli wpłacisz min. 50 PLN to otrzymasz także freebet ETOTO w wysokości 20 PLN (wymagany jest kod MEGABONUS).

ETOTO bonus od depozytu 50% do 500 PLN

Kolejna promocja, to bonus od drugiej wpłaty. Tym razem możesz otrzymać 100% wartości depozytu do 500 PLN. Łatwo obliczyć, że maksymalny bonus zostanie przyznany przy wpłacie w wysokości co najmniej 500 PLN. Można wpłacić więcej, ale nie będzie to miało wpływu na zwiększenie wartości bonusu.

Warunki obrotu są takie same, jak przy bonusie od pierwszej wpłaty.

ETOTO bonus od depozytu 50% do 1200 PLN

Bukmacher premiuje także trzecią wpłatę na konto depozytowe. Ponownie uzyskać można połowę wartości wpłaty, tym razem do kwoty 1200 PLN. Maksymalny bonus otrzymamy wpłacając co najmniej 2400 PLN. Co więcej, wówczas otrzymamy także od ETOTO freebet w wysokości 222 PLN.

Warunki obrotu bonusem są takie same, jak w przypadku bonusów od pierwszej i drugiej wpłaty.

Freebet u innych bukmacherów 

Zastanawiasz się, którzy bukmacherzy oferują freebet? ETOTO w tym momencie należy do tej grupy, ale nie jest jedynym bukmacherem z tą promocją na rynku. Poniżej prezentujemy przykłady darmowych zakładów, które znajdziemy u legalnych operatorów. Na ten typ bonusu może zdecydować się zarówno nowy bukmacher, jak i firmy mające już długi staż.

Freebet Fortuna 

U bukmachera Fortuna freebet stanowi część oferty na start – jego wysokość to łącznie 40 PLN, podzielone na trzy bonusy. Pierwszy z nich stanowi freebet bez depozytu, dlatego nie musisz dokonywać wpłaty, aby go otrzymać. Po weryfikacji Twojego konta, znajdzie się na nim 20 PLN w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Również w formie punktów przyznawane są kolejne dwa freebety. Pierwsze z nich ma wartość 15 PLN i dostępny jest wyłącznie dla osób rejestrujących się z kodem FORTUNAMAX, a bukmacher freebet przyzna po pierwszej wpłacie. Dodatkowe 5 PLN uzyskasz jeśli udostępnisz swój kupon w „Strefie Kuponów”. Bonus otrzymasz za pierwszy udostępniony zakład.

Freebety Fortuny nie podlegają obowiązkowi obrotu. Po użyciu punktów FKP, znikają one z konta, a w przypadku trafnego obstawienia, na koncie pojawiają się pieniądze. Bukmacher pozostawia Ci możliwość wyboru, czy chcesz zagrać raz za 20, 15 czy 5 PLN, czy też wolisz podzielić freebety na mniejsze stawki. W tej kwestii jest pełna dowolność.  

Freebet Superbet 

Także i u bukmachera Superbet, może zostać przyznany nowym użytkownikom. Aby go otrzymać, musisz się zarejestrować, potem wyrazić chęć udziału w promocji, a także wpłacić środki na konto przynajmniej 50 PLN. Oznacza to, że nie mamy w tym przypadku do czynienia z freebetem bez depozytu jak np. w Fortunie. Jednak gdy spełnisz warunki, Superbet przekaże Ci 35 PLN, dając 24 godziny na ich zaakceptowanie. 

W tym wypadku obrót wygląda następująco: wystarczy postawić kupon pojedynczy z kursem minimalnym lub wielokrotny z kursem łącznym min. 1.80. Minimalna kwota to 35 PLN, czyli dokładnie tyle, ile otrzymałeś od bukmachera. Na dokonanie obrotu masz 3 dni.

Dodatkowo uzyskać można freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej, który działa na takich samych zasadach. Łącznie wartość darmowych zakładów w Superbet wynosi zatem 55 PLN z kodem o treści MEGABONUS.

FAQ

Czy ETOTO freebet jest dostępny?

Tak. Bukmacher ETOTO freebet ma w swoim pakiecie powitalnym. Łącznie wartość darmowych zakładów na start to nawet 242 PLN.

Jak odebrać freebet w ETOTO?

Do skorzystania z freebetu w ETOTO Wymagany będzie kod bonusowy o treści MEGABONUS. Dzięki niemu po pierwszej wpłacie możesz otrzymać darmowy zakład o wartości 20 PLN. Po trzeciej wpłacie gracz może uzyskać freebet 222 PLN.