ETOTO rejestracja – jak najlepiej założyć konto w ETOTO?

Oferta powitalna ETOTO bonus 200 PLN - należy podać kod promocyjny ETOTO przy rejestracji
200 PLN bonus od pierwszej wpłaty

W legalnym polskim bukmacherze Etoto rejestracja konta umożliwia skorzystanie z bonusów powitalnych. Po lekturze tego tekstu będziesz wiedział, jak wygląda w Etoto zakładanie konta gracza. Dowiesz się też, co należy zrobić, by uzyskać wspomniane bonusy. Zapraszamy do lektury.

ETOTO rejestracja 

Jak utworzyć konto nowego gracza w ETOTO? Rejestracja u tego bukmachera nie powinna przysporzyć Ci szczególnych problemów –  zakładanie konta ETOTOnie jest bowiem skomplikowane, aczkolwiek przyjrzyjmy się jej bliżej. Cały proces rejestracji podzieliliśmy na cztery części.

ETOTO rejestracja – krok pierwszy 

Rejestrację w ETOTOzacznij od przeniesienia się na stroną internetową bukmachera. Możesz skorzystać z jednego banerów dostępnych w naszym tekście albo któregoś z linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!). Po prawej stronie zauważysz wyraźny czerwony przycisk z hasłem “Załóż konto”. Musisz go nacisnąć. 

ETOTO rejestracja – krok drugi 

Jak wygląda kolejny etap zakładania konto ETOTO? Na Twoim ekranie pojawi się formularz szybkiej rejestracji, która powinna zająć około 30 sekund. 

ETOTO rejestracja krok 1

Zacznij od podania adresu e-mailowego oraz hasła. Zaznacz również oświadczenie o ukończeniu 18. roku życia i akceptacji regulaminu bukmachera. Wyraź także zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Następnie kliknij przycisk “Kontynuuj”. 

ETOTO rejestracja – krok trzeci 

Co później? Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Jeśli go nie posiadasz, wpisz datę swojego urodzenia. Po przejściu dalej, bukmacher poprosi o ustawienie limitów gry (kwotowych oraz czasowych). Można wybrać standardowe ustawienia, ale równie dobrze dokonać własnych wyborów. 

ETOTO rejestracja krok 2

ETOTO rejestracja – krok czwarty 

Jak założyć konto ETOTO? Większa część tego zadania już za Tobą. Po ukończeniu kroku trzeciego stałeś się posiadaczem konta tymczasowego. Uniemożliwia ono jednak dokonywanie wypłat na konto bankowe. Ta opcja będzie aktywna dopiero wtedy, gdy ukończysz w ETOTO zakładanie konta stałego. Nie musisz się obawiać, to standardowa procedura, którą stosują wszyscy bukmacherzy na polskim rynku. 

Jak wygląda w ETOTO rejestracja konta stałego? Prześlij skan lub zdjęcie obu stron dowodu osobistego albo strony ze zdjęciem z paszportu. Zdjęcia muszą być wyraźne i nie mogą być skanem kserokopii. Tylko wtedy pracownicy obsługi klienta będą mogli w pełni zakończyć proces Twojego zakładania konta ETOTO

ETOTO rejestracja na urządzeniu mobilnym 

Jak założyć konto ETOTO na urządzeniu mobilnym – np. na tablecie lub smartfonie? Tu proces wygląda identycznie jak podczas zakładania konta ETOTO poprzez komputer, bo rejestracji dokonać można wyłącznie za pośrednictwem przeglądarki internetowej, dostępnej na przenośnym sprzęcie. 

ETOTO rejestracja – aplikacja mobilna 

Aplikacje na smartfony z systemem iOS (Apple) i Android, pozwalają na zawieranie zakładów, korzystanie ze wszystkich bonusów i promocji, szybkie wpłaty i wypłaty, a nawet logowanie za pomocą linii papilarnych. Warto zwrócić w tym miejscu uwagę, że zakładanie konta ETOTO poprzez aplikacje mobilne nie jest w pełni możliwe. Przycisk “załóż konto” znajdujący się w mobilnych aplikacjach przenosi bowiem automatycznie do przeglądarki internetowej. 

ETOTO rejestracja – bonusy na start 

Ukończenie zakładania konta ETOTO pozwoli Ci na skorzystanie z oferty powitalnej dla nowych użytkowników. O tym, jak założyć konto w ETOTO, które otrzyma pełną weryfikację, pisaliśmy wcześniej. Niżej przeczytasz o bonusach na start.

ETOTO rejestracja

ETOTO rejestracja – bonus od depozytu 1500 zł 

Bonusem powitalnym w ETOTO jest bonus od depozytu 100% do 1500 zł. Jakie są zasady tej promocji? Bukmacher podwaja w ten sposób Twoją pierwszą wpłatę na konto depozytowe. Maksymalna kwota bonusu to zawsze 1500 zł, dlatego w przypadku wpłaty w wysokości 1500 zł, otrzymasz od bukmachera drugie 1500 zł – łącznie do wykorzystania na grę będziesz miał 3000 zł. 

Przed wypłatą bonusu musisz sześciokrotne nim obrócić. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wpłaciłeś 1500 zł, wówczas musisz zagrać łącznie za 9000 zł (1500 zł x 6). Wymagany minimalny kurs całkowity kuponu to 2.20, a pojedynczego zdarzenia – 1.30. Na kuponach mogą zostać umieszczone tylko zakłady przedmeczowe i na żywo. 

ETOTO rejestracja – bonusy dla wszystkich graczy 

Każdy zakładający konto ETOTO ma również dostęp do promocji dla wszystkich użytkowników. Dzięki nim rosną szanse graczy na dodatkowe wygrane i większy zysk. Jakie promocje dla klientów przygotował ten bukmacher? 

ETOTO rejestracja – ETOTOmania 

Ta promocja polega na zbieraniu punktów za obstawione zakłady i zdobywaniu kolejnych odznak od bukmachera – brązowej, srebrnej i złotej. Charakteryzuje się możliwością uzyskania różnych bonusów przyznawanych są one w kolejne dni tygodnia. Łącznie w ciągu jednego miesiąca – bo taki jest czas trwania każdego cyklu promocji ETOTOmania – możesz zdobyć bonusy w wysokości do 1000 zł. Kalendarz z ich dokładnym podziałem znajdziesz na stronie internetowej bukmachera. Przenieś się na nią – podobnie jak w przypadku zakładania konta ETOTO – klikając w jeden z banerów umieszczonych w naszym artykule.

Zdobycz punktowa rośnie wraz ze stawką i kursem Twojego kuponu. Poniższe zestawienie zobrazuje Ci, jak zakłady przekładają się na uzyskane punkty bonusowe. 

 • kurs kuponu pomiędzy 1.50, a 1.99 – 1 punkt za każde postawione 5 zł; 
 • kurs kuponu pomiędzy 2.00, a 2.99 – 2 punkty za każde postawione 5 zł; 
 • kurs kuponu pomiędzy 3.00, a 4.99 – 3 punkty za każde postawione 5 zł; 
 • kurs kuponu pomiędzy 5.00,a 9.99 – 4 punkty za każde postawione 5 zł; 
 • kurs kuponu 10.00 lub wyższy – 5 punktów za każde postawione 5 zł. 

ETOTO rejestracja – zaproś znajomych 

Dodatkowe bonusy u tego bukmachera otrzymasz także po zaproszeniu do gry swoich przyjaciół. Jak założyć konto ETOTO dla znajomych? Nie musisz tego robić za nich. Wystarczy, że w odpowiedniej zakładce na stronie bukmachera (“Zaproś przyjaciela”), wpiszesz jego adres e-mailowy oraz swój. Otrzyma on specjalną wiadomość z informacją o możliwości dołączenia do gry. Gdy wykona kilka czynności, otrzymasz 50 zł na grę. 

Co trzeba zrobić? Kiedy Twój przyjaciel ukończy proces zakładania konta ETOTO, musi zawrzeć zakłady za przynajmniej 300 zł o kursie całkowitym nie niższym niż 2.20. Ty dzięki temu zdobędziesz wspomniane 50 zł. Podlegają one obowiązkowi obrotu. 

Jakie są jego zasady? Dokonaj pięciokrotnego obrotu zawierając zakłady ze zdarzeniami o kursie minimalnym 1.20 oraz łącznie o kursie całkowitym przynajmniej 2.20. Potem pieniądze będą gotowe do wypłaty lub przeznaczenia na dalszą grę. 

ETOTO rejestracja – oferta zakładów 

ETOTO ma w swojej ofercie wiele wydarzeń, które mogą obstawiać wszyscy użytkownicy. Każdy fan sportu znajdzie tu coś dla siebie. Króluje oczywiście piłka nożna, jednakże paleta zakładów jest w tym zakresie zdecydowanie najszersza. Jakie jeszcze dyscypliny znajdziesz w ofercie bukmachera ETOTO? 

 • Tenis; 
 • Koszykówkę; 
 • Siatkówkę; 
 • Hokej na lodzie; 
 • Piłkę ręczną; 
 • Tenis stołowy; 
 • MMA; 
 • Żużel; 
 • Baseball; 
 • Biathlon; 
 • Boks; 
 • Dart; 
 • Futbol amerykański; 
 • Futbol australijski; 
 • Futsal; 
 • Golf; 
 • Hokej na trawie; 
 • Igrzyska olimpijskie; 
 • Kolarstwo; 
 • Krykiet; 
 • Piłkę wodną; 
 • Rugby; 
 • Snooker; 
 • Sporty motorowe; 
 • Squasha; 
 • Zakłady specjalne. 
rejestracja ETOTO

ETOTO rejestracja – podsumowanie 

Podsumowując – po rejestracji w ETOTO otrzymasz bonus powitalny w wysokości 1500 zł. Zaś same zakładanie konta w ETOTO nie powinno sprawić Ci problemów po lekturze tego tekstu. Przypomnijmy. Jak założyć konto w ETOTO? Przede wszystkim zacznij od przeniesienia się na stroną internetową bukmachera, korzystając z jednego banerów dostępnych w naszym tekście albo któregoś z linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!) i sukcesywnie wykonując kolejne czynności. 

Dodaj komentarz