ForBET rejestracja – jak założyć konto w forBET?

Jak zarejestrować się w forBET? Rejestracja konta, to pierwszy krok do tego, aby móc skorzystać z oferty bukmachera. W tym tekście opisujemy szczegółowo jak wygląda w forBET rejestracja konta z kodem promocyjnym.

ForBET rejestracja z kodem promocyjnym

Jeśli podczas rejestracji konta w forBET wpiszemy kod promocyjny o treści MECZYKIVIP, to będziemy mogli skorzystać z pakietu powitalnych promocji, wśród których znajdziemy m.in. najwyższy na rynku zakład bez ryzyka

W forBET rejestracja z kodem gwarantuje:

  • Zakład bez ryzyka do 1300 PLN
  • Bonus od depozytu 2050 PLN
  • Gra bez podatku przez 30 dni

Szczegóły rejestracji w forBET – krok po kroku – opisujemy w kolejnych akapitach. W drugiej części tekstu prezentujemy również wszystkie dostępne na start promocje u tego bukmachera.

forBET rejestracja z kodem

ForBET rejestracja konta krok po kroku

Skorzystanie z oferty bukmachera jest możliwe, jeśli wcześniej zarejestrujemy konto. Aby to zrobić najpierw powinniśmy wejść na stronę bukmachera. Tam wybieramy opcję “Rejestracja”. Przycisk znajdziemy w prawym, górnym rogu witryny. 

Możemy również kliknąć w przycisk lub baner w tekście, co od razu pozwoli nam rozpocząć rejestrację w forBET. Wypełnienie formularza rejestracyjnego nie jest trudne i zajmie kilka minut.

ForBET rejestracja – logowanie do serwisu

W pierwszym kroku, po otwarciu formularza, należy wpisać dane niezbędne do późniejszego logowania w serwisie. Na tym etapie rejestracji forBET pozwala wpisać także kod promocyjny, który zagwarantuje dostęp do pakietu powitalnych promocji, w tym najwyższego na rynku zakładu bez ryzyka o wartości 1300 PLN. 

ForBET rejestracja z kodem - dane logowania

ForBET rejestracja – wybór formularza

W forBET rejestracja odbywa się na jeden z dwóch sposobów: poprzez wypełnienie ręcznie formularza lub za pomocą bankowości internetowej. W tym drugim przypadku nasze dane osobowe i weryfikacja odbędą się szybciej, bowiem niezbędne informacje zostaną uzupełnione po zalogowaniu do konta bankowego. 

forBET rejestracja - wybór formularza

W tym miejscu możemy zaznaczyć również zgody marketingowe (opcjonalnie) i potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat (obligatoryjnie).

ForBET rejestracja – dane personalne

Jeśli zdecydujemy się wypełnić formularz rejestracji w forBET samodzielnie, to w kolejnym kroku trzeba będzie uzupełnić kilka rubryk. Przede wszystkim wpisać musimy: 

  • Imię
  • Nazwisko
  • Obywatelstwo
  • Kraj urodzenia
  • PESEL
  • Data urodzenia
  • Dane adresowe
forBET rejestracja - dane osobowe

ForBET rejestracja – weryfikacja

Ostatnim krokiem będzie weryfikacja naszych danych. Jeśli rejestracja w forBET odbywa się poprzez bankowość internetową, to ten krok zostanie zaliczony automatycznie. Jeśli natomiast wypełniliśmy formularz ręcznie, to bukmacher poprosi nas o przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Zazwyczaj weryfikacja odbywa się w ciągu kilkunastu minut. Czas oczekiwania może jednak wydłużyć, jeśli np. skan dokumentu prześlemy wieczorem lub w weekend/święto. 

ForBET bonusy za rejestrację

Jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny forBET, to będziemy mogli skorzystać z pakietu powitalnych promocji dla nowych graczy, którego wartość to nawet 3350 PLN oraz 30 dni gry bez podatku. Jakie bonusy rejestracja forBET zapewnia nowym graczom? Opisujemy to w kolejnych akapitach.

Zakład bez ryzyka 1300 PLN

Jedną z flagowym promocji powitalnych jest w forBET zakład bez ryzyka. Z kodem promocyjnym o treści MECZYKIVIP otrzymać można najwyższy na rynku cashback o wartości nawet 1300 PLN. To o 300 PLN więcej niż w standardowej ofercie bukmachera.

Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka u bukmachera? Cashback możemy otrzymać za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. ForBET zwraca 100% stawki zakładu do maksymalnie 1300 PLN. Minimalna stawka zakładu to 20 PLN. Kurs i liczba zdarzeń na kuponie objętym zakładem bez ryzyka są dowolne.

Bonusem wystarczy obrócić jeden raz na kuponach AKO, składających się z co najmniej trzech zdarzeń. Kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Bonus 100% od drugiej wpłaty 2050 PLN

Drugim bonusem powitalnym z kodem promocyjnym jest bonus od drugiej wpłaty na saldo depozytowe. Bukmacher podwala drugi depozyt do kwoty maksymalnie 2000 PLN, a jeśli nasza wpłata wyniesie min. 100 PLN to otrzymamy 50 PLN extra. Oznacza to, że maksymalny bonus od depozytu wynosi nawet 2050 PLN przy rejestracji w forBET z naszym kodem.

Jakie są warunki bonusu? Wymagany jest depozyt w kwocie co najmniej 20 PLN. Za wartość wpłaty należy zagrać na jednym lub wielu kuponach. Samym bonusem trzeba obrócić dwukrotnie na kuponach składających się z nie mniej niż trzech zdarzeń, a całkowity kurs kuponu to co najmniej 2.50.

30 dni gry bez podatku

Ostatnią z powitalnych promocji w forBET jest 30 dni gry bez podatku. Przypominamy, że w forBET rejestracja możliwa jest z kodem o treści MECZYKIVIP. Od momentu aktywowania konta, gracz przez pierwsze 30 dni może typować zakłady, które rozliczane będą ze współczynnikiem 1.00, co oznacza grę bez podatku.

Zakłady w ramach gry bez podatku powinny zawierać co najmniej 3 zdarzenia. Zakłady mogą pochodzić z oferty pre-match, LIVE lub sportów wirtualnych. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.30. Z promocji wyłączone są zakład z kategorii gier karcianych na gry karciane, zakłady systemowe, zakłady postawione za środki bonusowe a także zakłady długoterminowe, specjalne czy Combo Expert.

Dodaj komentarz