Fortuna Freebet 30 PLN

Fortuna Freebet 30 PLN bez depozytu | darmowy zakład bez wpłaty własnej
Kod bonusowy MECZYKI

Freebet to jeden z elementów oferty powitalnej Fortuny, której łączna wysokość to 830 zł. Na czym polega freebet w Fortunie i w jaki sposób go otrzymać? Jakie korzyści gwarantuje darmowy zakład Fortuny? Dlaczego jest tak popularny pośród graczy? U jakich innych legalnych polskich bukmacherów występuje? Na jakie pozostałe bonusy mogą liczyć typerzy w Fortunie? Na te pytania odpowiedzi przynosi ten artykuł.

Freebet Fortuna – na czym polega? 

Freebet to słowo pochodzące z języka angielskiego, a przetłumaczyć je można dosłownie jako darmowy zakład. Promocja polega więc na tym, że bukmacher daje użytkownikowi pieniądze, a ten ma możliwość, by użyć ich do obstawienia zakładu. To wydaje się rzeczą oczywistą, ale dodajmy, że nie może ich od razu wypłacić. Musi zagrać.

Bonus bez depozytu Fortuna, jak i u innych bukmacherów, oznacza, że nie ma konieczności inwestycji własnych środków. Jednak nie wszystkie firmy bukmacherskie stosują tę praktykę. Dlatego podkreślmy istotny fakt, że każdy bonus bez depozytu jest freebetem, ale nie każdy freebet – bonusem bez depozytu. Fortuna to natomiast bukmacher, który oferuje go bez konieczności wpłaty własnej. 

Co niesie ze sobą freebet? Po pierwsze, to brak jakiegokolwiek ryzyka utraty włożonego kapitału, gdyż gramy de facto za pieniądze bukmachera. Po drugie, daje szansę na podjęcie ryzyka i zawarcie zakładu za wyższą stawkę, a co za tym idzie – wyższą ewentualną wygraną.

Fortuna Freebet 20 zł 

Fortuna freebet przyznaje wszystkim tym, którzy podczas zakładania konta na stronie internetowej użyją kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Na stronę bukmachera można przenieść się poprzez dostępne na stronie banery lub linki (np. KLIKNIJ TUTAJ). Po ukończeniu rejestracji z tym voucherem, każdy z nowych użytkowników otrzyma 2800 punktów programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. W wirtualnym sklepie bukmachera typerzy wymienią je na darmowy zakład. Fortuna ich równowartość wycenia na 20 zł. 

Gracze mogą tą kwotą dysponować na kupony, jak tylko zechcą. Bukmacher nie narzuca, w jaki sposób powinni ją rozdzielić. Dlatego mają wybór: obstawić jeden freebet Fortuna za 20 zł, ale równie dobrze 10 zakładów po 2 zł. 

Punkty Fortuna Klub Plus przepadną w momencie wysłania kuponu. Gdy zostanie trafiony, to na koncie pojawi się wygrana, a w przypadku błędnego typowania znikną i nie będzie możliwości ponownego ich użycia. Zdobytą kwotę można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Freebet Fortuna nie podlega obowiązkowi obrotu na warunkach określonych przez bukmachera. 

Fortuna kod promocyjny

Fortuna pozostałe bonusy 

Bonus bez depozytu Fortuna w wysokości 20 zł to tylko pierwsza z trzech części oferty powitalnej tego bukmachera. Do darmowego zakładu Fortuna dokłada jeszcze cashback 600 zł i bonus od depozytu do 2100 zł, dlatego łączna kwota bonusu dla nowych graczy to 2720 zł. Także i doświadczeni typerzy mogą liczyć na różne bonusy u tego bukmachera. Jak to wszystko wygląda? 

Fortuna bonus cashback 600 zł 

Nazwa cashback pochodzi także z języka angielskiego i dosłownie oznacza zwrot gotówki, a przypadku branży bukmacherskiej – zwrot stawki przegranego zakładu. W związku z tym, poza freebetem, Fortuna odda graczowi pieniądze, jeśli ten i źle obstawi wybrane przez siebie zdarzenie. 

Kwota, którą bukmacher jest gotów zwrócić to 600 zł. Aby otrzymać taką gotówkę od firmy bukmacherskiej, przegrany zakład musi być puszczony za minimum 600 zł. W tym przypadku obowiązujący 12% podatek, bukmacher bierze na siebie. Cashback, podobnie jak freebet Fortuna nie podlega obowiązkowi obrotu. 

Fortuna bonus od depozytu 2100 zł 

Trzeci bonus powitalny Fortuna to bonus od depozytu 100% do 2100 zł. Oznacza to, że bukmacher podwoi pierwszą wpłatę. Dlatego, gdy gracz przeleje na konto maksymalną kwotę w ramach tej promocji, czyli 2100 zł, dostanie od bukmachera także 2100 zł. I łączna wartość pieniężna do wykorzystania na grę wyniesie 4200 zł. 

W przeciwieństwie do cashbacku i freebetu, Fortuna chce, aby dokonać obrotu otrzymanymi pieniędzmi. Najpierw należy zagrać cztery razy za sumę wpłaconą przez gracza, puszczając kupony z minimum trzema zdarzeniami o kursach nie niższych niż 1.60. Gdy to zadanie zostanie wykonane, wówczas bukmacher “uwolni” swój wkład, który wystarczy jedynie przeznaczyć na dowolny zakład. 

Program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus 

Przystąpienie do klubu jest możliwe po wypełnieniu specjalnego formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie internetowej bukmachera, w zakładce “Promocje” lub w jednym z lokali stacjonarnych. 

Fortuna przyznaje punkty za aktywne obstawianie. Każde 2 zł przeznaczone na zakład, daje użytkownikowi 1 punkt. Jednego dnia można otrzymać maksymalnie 300 punktów, nawet jeśli suma stawek wyniesie więcej, niż 600 zł. 

Zgromadzone punkty gracze mogą wykorzystać na darmowe zakłady Fortuna i inne dostępne bonusy. 

Fortuna bonusy AKO 

To promocja, która zadowoli zwolenników taśm ze sporą liczbą zdarzeń. Po spełnieniu odpowiednich warunków, bukmacher jest gotów zwiększyć klientom wygraną nawet o 50%. Co trzeba zrobić? Na kuponie umieścić minimum 5 zdarzeń, o kursie nie niższym niż 1.15. 

Tabela ze stawkami w ramach Fortuna Bonus AKO wygląda następująco: 

 • 5 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 7% do wygranej; 
 • 6 zdarzeń – dodatkowe 10% do wygranej; 
 • 7 zdarzeń – dodatkowe 15% do wygranej; 
 • 8 zdarzeń – dodatkowe 20% do wygranej; 
 • 9 zdarzeń – dodatkowe 25% do wygranej; 
 • 10 zdarzeń – dodatkowe 30% do wygranej; 
 • 11 zdarzeń – dodatkowe 35% do wygranej; 
 • 12 zdarzeń – dodatkowe 40% do wygranej; 
 • 13 zdarzeń – dodatkowe 45% do wygranej; 
 • 14 i więcej zdarzeń – dodatkowe 50% do wygranej. 

Fortuna bonus Happy Hours 

Dzięki promocji Happy Hours, w określonych godzinach, można grać bez 12% podatku od obrotu w grach hazardowych. Automatyczny bonus zostanie przypisany do każdego kuponu spełniającego następujące wytyczne: 

 • minimum 3 zdarzenia; 
 • minimalny kurs 1.30; 
 • stawka kuponu zaczyna się już od 2 zł. 

Bonus nie łączy się ofertami takimi jak: Superoferta+, Hit Dnia czy Zakład Bezpieczny. Nie zaliczają się do niego również zakłady na Wirtualne Sporty. Happy Hours uniemożliwia także cashout. 

Ofertę Happy Hours Fortuna udostępnia z reguły przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych. Należą do nich mistrzostwa świata czy Europy w piłce nożnej, Liga Mistrzów, Puchar Świata w skokach i inne emocjonujące starcia. 

Mistrzostwa Typerów Fortuna – bonusy dla najlepszych graczy

Mistrzostwa Typerów Fortuna trwają przez cały rok kalendarzowy i zawierają 12 etapów – po miesiącu każdy. Mistrzostwa są przeznaczone wyłącznie dla graczy, którzy są członkami klubu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. 

Każdego miesiąca zmieniają się zasady i dlatego też Fortuna zawsze przygotowuje ranking, zawierający 50 najlepszych graczy – zarówno przez internet, jak i stacjonarnie. Równolegle w każdym z punktów naziemnych, tworzone jest zestawienie 5. mistrzów poszczególnych z nich. Wszyscy oni wygrywają nagrody rzeczowe czy freebety Fortuna i inne bonusy od bukmachera. 

Fortuna kod promocyjny

Freebet bez depozytu u innych bukmacherów 

Gdzie jeszcze polscy typerzy mogą odnaleźć freebet? Fortuna nie jest jedynym bukmacherem oferującym klientom tę promocję. Do kogo zgłosić się, aby móc obstawić za darmo? Poniżej wskazujemy bukmacherów, którzy także gwarantują freebet. 

STS freebet 29 zł 

STS nowym użytkownikom oferuje freebet w wysokości 29 zł. Aby móc go użyć, należy podczas rejestracji wpisać w specjalną rubrykę kod promocyjny o treści MEGABONUS. Bezpośrednio po zakończeniu procesu zakładania konta, bukmacher doda darmowy zakład. W przeciwieństwie do Fortuny, freebet od STS-u podlega obrotowi na określonych zasadach. 

Jak to wygląda? Typer musi dokonać trzykrotnego obrotu, a całkowity kurs minimalny nie może być niższy od 1.91. Łączna stawka wynosi więc 87 zł. Do obrotu wliczają się tylko wygrane zakłady. 

Totolotek freebet 25 zł 

Bukmacher Totolotek przygotował freebet w wysokości 25 zł. Jak go otrzymać? Po weryfikacji danych osobowych, trzeba odnaleźć w zakładce “Wpłata” część “Kod bonusowy”. Tam wystarczy wpisać voucher bonusowy o treści MEGABONUS

Tutaj także, inaczej niż w przypadku Fortuny, darmowy zakład jest związany z koniecznością obrotu. Musi on być dwukrotny, z kursami minimalnymi 2.00. Całkowita suma stawek zakładów wynosi 40 zł. 

Superbet freebet 34 zł 

Bonus bez depozytu Fortuny różni się także od choćby darmowego zakładu w Superbecie. Aby otrzymać bonus od Superbet, należy się zarejestrować, klikając w baner widoczny w tym tekście, zaznaczyć chęć udziału w promocji oraz wpłacić na konto minimum 50 zł. To oznacza, że bonus związany jest z koniecznością uzupełnienia depozytu. Po spełnieniu powyższych warunków bukmacher przyzna graczowi 34 zł. 

Ten ma 24 godziny by je zaakceptować, a później kolejne 3 dni na dokonanie obrotu. Wystarczy go zrobić tylko raz, obstawiając kupon pojedynczy o kursie minimalnym 1.60 lub wielokrotny (każde ze zdarzeń z kursem przynajmniej 1.60).