Fortuna rejestracja – jak założyć konto w Fortunie?

Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym pozwala uzyskać bonusy 640 PLN!
Kod bonusowy FORTUNAMAX

W przypadku bukmachera Fortuna rejestracja konta jest pierwszym krokiem, aby móc skorzystać z jego oferty. Jak zarejestrować się w Fortunie? Co zrobić, aby uzyskać powitalny bonus? Odpowiedzi znajdziecie w tym tekście.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestrując się w Fortunie z kodem promocyjnym o treści FORTUNAMAX gracze mogą uzyskać dostęp do najwyższego bonusu powitalnego u tego bukmachera, którego łączna wartość wynosi 640 PLN.

Bonusy na start stanowią:

 • Zakłady bez ryzyka (x3) = 600 PLN
 • Darmowe zakłady (x3) = 40 PLN

Jak przebiega w Fortunie rejestracja konta z kodem? O tym piszemy w kolejnych akapitach, prezentując cały proces rejestracji i weryfikacji konta u tego bukmachera. W dalszej części tekstu prezentujemy również szczegóły dotyczące powitalnych promocji dla graczy.

Fortuna rejestracja z kodem

Fortuna rejestracja konta krok po kroku

W Fortunie rejestrację rozpoczniemy od wejścia na stronę bukmachera. Wówczas należy kliknąć w przycisk “REJESTRACJA”, który znajduje się w prawym górnym rogu witryny. Teraz czeka nas przejście przez formularz.

Fortuna rejestracja – wybór formularza

Na samym początku przyjdzie nam wybrać sposób rejestracji w Fortunie. Dostępne są dwie opcje. Pierwsza pozwoli nam dość szybko przejść przez formularz, gdyż możemy automatycznie wypełnić go wybierając rejestrację poprzez logowanie do banku. Dane osobowe wypełnią się wówczas automatycznie, na bazie dostępnych informacji z naszego konta.

Fortuna rejestracja - wybór formularza

Drugą opcją jest wypełnienie standardowego formularza rejestracyjnego, gdzie samodzielnie uzupełnimy wszystkie niezbędne informacje. Obie opcje dostępne u bukmachera Fortuna są w pełni bezpieczne i pozwolą na skorzystanie z takiego samego bonusu po wpisaniu niezbędnego kodu.

Fortuna rejestracja – dane konta

Druga strona formularza przeznaczona jest na wpisanie danych, które pozwolą nam w przyszłości logować się do konta w Fortunie. 

Bukmacher prosi o uzupełnienie danych informacji jak:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kod PIN (pozwala logować się do konta w punktach stacjonarnych)
Fortuna rejestracja - dane logowania

Fortuna rejestracja – dane osobowe

Jeśli wypełniamy formularz rejestracyjny ręcznie, to na tym etapie będzie trzeba podać kilka istotnych informacji, które pozwolą zweryfikować naszą tożsamość.

Te dane, to:

 • Imię
 • Nazwisko
 • PESEL (w przypadku obcokrajowców należy zaznaczyć checkbox potwierdzający jego brak)
Fortuna rejestracja - dane osobowe

Fortuna rejestracja – kod promocyjny

W tym momencie przechodzimy do kluczowego punktu, jeśli chcemy otrzymać najwyższy bonus powitalny u bukmachera. Przypominamy, że kod promocyjny Fortuna o treści FORTUNAMAX uprawnia do skorzystania z promocji o wartości 640 PLN na start.

Wspomniany kod wpisujemy w stosownym miejscu, jak na zdjęciu poniżej.

Fortuna kod przy rejestracji

Fortuna rejestracja – zgody i oświadczenia

Ostatnia strona formularza rejestracyjnego w Fortunie przeznaczona jest na potwierdzenie zgodności zadeklarowanych w formularzu danych ze stanem faktycznym, a także wyrażenie zgód marketingowych. W tym drugim przypadku możemy to zrobić opcjonalnie, ale dzięki zaznaczeniu stosownego checkboxa możemy uzyskać dostęp do informacji o bonusach i promocjach, czy też przy okazji akcji specjalnych skorzystać z dedykowanej promocji.

Fortuna zgody przy rejestracji

Ponadto w tym miejscu wskazujemy także skąd pochodzą nasze środki na grę. To standardowe pytanie, które znajdziemy podczas rejestracji u niemal każdego polskiego bukmachera, który działa legalnie na rynku.

Fortuna rejestracja – weryfikacja konta

Jeśli założyliśmy już konto i wybraliśmy w Fortunie rejestrację w sposób tradycyjny, to trzeba będzie jeszcze zweryfikować dane osobowe. W tym celu bukmacher poprosi o przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport). 

Dopiero pełna weryfikacja konta pozwala skorzystać ze wszystkich jego funkcjonalności. Mowa tu przede wszystkim o możliwości wypłat środków na rachunek bankowy.

Fortuna bonusy za rejestrację

Jak już wspomnieliśmy, rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym pozwala uzyskać powitalne bonusy dla nowych graczy. W skład pakietu na start wchodzą trzy zakłady bez ryzyka, których łączna wartość to 600 zł, a także trzy darmowe zakłady pozwalające uzyskać do 40 zł we freebetach. Szczegóły bonusów prezentujemy poniżej.

Fortuna zakłady bez ryzyka

U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka jest jedną z flagowym promocji na start. Cashback możemy otrzymać trzykrotnie, a łączna wartość promocji to 600 PLN podzielone w następujący sposób:

 • Cashback do 100 PLN za pierwszy kupon w historii konta
 • Cashback do 200 PLN za kupon po 72h od rejestracji konta
 • Cashback do 300 PLN za kupon po 144h od rejestracji konta

W każdym przypadku zakład bez ryzyka zadziała tak samo. Nie ma tutaj wymogu kursu minimalnego czy też liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Jeśli kupon wytypowany w ramach zakładu bez ryzyka okaże się przegrany, to zwrot otrzymamy bezpośrednio na saldo główne. Fortuna nie wymaga bowiem obrotu bonusem.

Fortuna darmowe zakłady

Kolejny element pakietu powitalny promocji stanowią darmowe zakłady. Rejestracja w Fortunie z kodem FORTUNAMAX pozwala uzyskać trzy freebety:

 • Darmowy zakład bez depozytu 20 PLN
 • Darmowy zakład tylko z kodem 15 PLN
 • Darmowy zakład za udostępnienie kuponu 5 PLN

Pierwszy z darmowych zakładów w Fortunie otrzymamy po rejestracji i weryfikacji konta. Bonus, podobnie jak pozostałe freebety, zostanie przyznany w formie punktów FKP. Punkty wymienimy na darmowe zakłady i aktywujemy bezpośrednio na kuponie, dla którego nie ma wyznaczonego limitu kursowego czy liczby zdarzeń. Bonus możemy podzielić na kilka kuponów. Przykładowo: gracz może zagrać jeden kupon za 20 PLN lub np. cztery kupony o stawce 5 PLN. Jest tu pełna dowolność.

Drugi freebet otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty, jeśli podczas rejestracji w Fortunie wpisaliśmy kod promocyjny. Ponownie wartość bonusu można podzielić na kilka zakładów.

Ostatni z freebetów dostępny jest za udostępnienie kuponu w “Strefie Kuponów”. Każdy gracz może raz skorzystać z tej promocji, a darmowy zakład ponownie działa na takich samych zasadach, jak te opisane powyżej.

Co ważne, w Fortunie wygrana z darmowego zakładu – pomniejszona o stawkę kuponu – trafi bezpośrednio na saldo depozytowe. Oznacza to, że nie jest wymagany dodatkowy obrót i środki będą od razu do dyspozycji gracza.

Dodaj komentarz