Fuksiarz zakład bez ryzyka | Fuksiarz cashback 500 PLN

Fuksiarz Cashback 500 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MEGABONUS

Bukmacher Fuksiarz zakład bez ryzyka oferuje jako jeden z elementów oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera dla nowych klientów. Co ciekawe, w Fuksiarzu cashback to również codzienna promocja, o której także napiszemy w tym artykule. Jak działa w Fuksiarzu zakład bez ryzyka? Szczegóły w tekście.

Fuksiarz zakład bez ryzyka – na czym polega?

Zakład bez ryzyka Fuksiarz umieścił w pakiecie na start nie bez powodu. Jest to jeden z najpopularniejszych bonusów oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów. Pozwala on uzyskać zwrot stawki – lub jak w Fuksiarzu jest określoną część – jeśli objęty promocją kupon okaże się przegrany.

Dostępny u bukmachera Fuksiarz cashback pozwala otrzymać 50% wartości stawki pierwszego kuponu do 500 PLN w przypadku błędnego typowania. W Fuksiarzu znajdziemy także promocję „Cashback bez limitu”, która pozwala uzyskać zwrot z tytułu każdego typowanego zakładu, według określonych zasad regulaminu.

Fuksiarz zakład bez ryzyka – jak odebrać?

W Fuksiarzu zakład bez ryzyka dostępny jest dla wszystkich nowych graczy na pierwszy kupon w historii konta. Zarejestrować się można klikając w jeden z przycisków w tekście z kodem MEGABONUS. Wartość promocji to maksymalnie 500 PLN.

Fuksiarz zakład bez ryzykaWartość
Maksymalny zwrot50% stawki do 500 PLN
Zakład bez ryzyka FuksiarzMin. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.60
Obrót bonusemBez obrotu

U bukmachera Fuksiarz cashback wynosi 50% postawionej stawki i maksymalnie może wynieść 500 PLN. Oznacza to, że jeśli ktoś chce odzyskać taką kwotę, wówczas musi zagrać swój pierwszy kupon u tego bukmachera za minimum 1137 PLN (po uwzględnieniu wspomnianego 12% podatku od gier). Dodatkowo muszą znaleźć się na nim co najmniej dwa zdarzenia z kursem równym lub większym niż 1.60. Stawka kuponu to nie mniej niż 50 PLN.

Gdy kupon okaże się przegrany, to połowa zainwestowanej kwoty trafi na konto bonusowe gracza. Tutaj pojawia się zasadnicza różnica, która wyróżnia zakład bez ryzyka Fuksiarz na tle wielu innych bukmacherów. Otóż zwróconymi w ten sposób środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Co to oznacza? Można je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę bezpośrednio na swoje konto bankowe (w sytuacji, gdy dokonaliśmy pełnej aktywacji konta).

 1. Jak wykorzystać w Fuksiarzu zakład bez ryzyka? Poniżej opisujemy to krok po kroku:
 2. Zarejestruj się klikając w przycisk powyżej i wpisz kod MEGABONUS
 3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 PLN na konto
 4. Wytypuj pierwszy kupon o stawce 50 PLN lub więcej, maksymalny zwrot przy zagraniu kuponu za min. 1137 PLN (12% podatku)
 5. Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 2 zdarzenia, kurs zdarzenia to 1.60 lub więcej
 6. W razie błędnego typowania 50% stawki trafi na konta gracza bez konieczności obrotu
 7. Za kolejne zakład możesz uzyskać zwrot w ramach promocji Fuksiarza „Cashback bez limitu”

Fuksiarz cashback – jak wykorzystać?

Tak jak wspominaliśmy, z dostępnego w Fuksiarzu zakładu bez ryzyka mogą skorzystać wszystkie osoby, które poprawnie zarejestrują konto u tego bukmachera. Bonus ten nie jest również objęty wymogami obrotu, co oznacza, że ewentualny zwrot otrzymamy od razu na konto depozytowe i możemy z niego korzystać w dowolny sposób. Wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady.

Co istotne, w Fuksiarzu cashback dostępny w różnego rodzaju promocjach nigdy nie wymaga obrotu. W każdym przypadku środki w razie zwrotu od razu wracają do gracza.

Fuksiarz zakład bez ryzyka = Fuksiarz cashback

Jeśli zastanawiacie się czym różni się oferowany przez Fuksiarza zakład bez ryzyka od cashbacku, to odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to ten sam rodzaj promocji, który po prostu ma różne nazewnictwo. Cashback to w tłumaczeniu zwrot gotówki, a zakład bez ryzyka polega na tym, aby otrzymać zwrot stawki w razie błędnego typu.

Dlatego tego nazewnictwa „Fuksiarz cashback” i „zakład bez ryzyka Fuksiarz” będą oznaczały dokładnie tę samą promocję.

Fuksiarz cashback a cashout

Kolejny produkt bukmacherski, który czasem jest mylony z cashbackiem, to cashout. Czym różnią się od siebie obie te opcje? Fuksiarz zakład bez ryzyka przyznaje na konkretny, spełniający zasady regulaminu kupon. Jeśli go przegramy otrzymamy określony zwrot stawki.

W przypadku cashoutu możemy wcześniej zamknąć będący nadal w grze kupon, zanim jeszcze okaże się jakie będzie jego końcowe rozstrzygnięcie. W tym przypadku gracz może uzyskać część całej wygranej, ale bez ryzyka, że kolejne zdarzenia na kuponie potoczą się wbrew jego typowaniu. Funkcja cashout dostępna jest na kuponach SOLO i AKO, typowanych ze środków własnych. Cashout znajdziemy dla zakładów z oferty przedmeczowej i/lub LIVE.

Fuksiarz pozostałe bonusy

Oferowany przez Fuksiarz cashback nie jest jedynym bonusem przygotowanym przez tego bukmachera. Dostępne są też inne promocje, które otrzymać można na start.

Mogą z nich skorzystać wszyscy gracze, którzy przeszli proces zakładania konta.

Fuksiarz cashback bez limitu

Oferowany przez Fuksiarz cashback bez limitu to promocja, która polega na tym, że przy każdym nietrafionym kuponie gracz może liczyć na zwrot pewnej części zainwestowanej stawki. Uzależniony jest on od liczby zdarzeń na kuponie – w myśl zasady: im więcej pozycji, tym większy % zwrotu. Maksymalnie z jednego kuponu można utrzymać do 200 PLN cashbacku.

I tak w przypadku singla na nasze konto trafi z powrotem 1% postawionej stawki. Każde kolejne zdarzenie dodane do kuponu sprawia, że potencjalny zwrot rośnie o kolejne punkty procentowe, aż do 50%:

 • 1 zdarzenie – 1% zwrotu stawki
 • 2 zdarzenia – 2% zwrotu stawki
 • 3 zdarzenia – 3% zwrotu stawki
 • 4 zdarzenia – 4% zwrotu stawki
 • 5 zdarzeń – 5% zwrotu stawki
 • 6 zdarzeń – 8% zwrotu stawki
 • 7 zdarzeń – 12% zwrotu stawki
 • 8 zdarzeń – 15% zwrotu stawki
 • 9 zdarzeń – 17% zwrotu stawki
 • 10-19 zdarzeń – 20% zwrotu stawki
 • 20-29 zdarzeń – 35% zwrotu stawki
 • 30 zdarzeń – 50% zwrotu stawki

Zwracane w ten sposób środki w każdej chwili są dostępne dla gracza i nie trzeba nimi obracać.

Early Payout – odbierz wygraną bez względu na wynik końcowy

Early Payout to kolejna nowość przygotowana przez Fuksiarz. O co chodzi w tej promocji? Wielu kibiców piłki nożnej wie o tym, że prowadzenie 2:0 to tzw. “niebezpieczny wynik”, bo wielokrotnie drużyny mające taki zapas potrafiły zremisować lub przegrać mecz. Dlatego też Fuksiarz przygotował promocję polegającą na tym, że jeśli postawimy na drużynę X i w jakimś meczu będzie ona prowadziła 2:0, wówczas nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od końcowego wyniku. Drużyna X może zremisować lub nawet przegrać, a wygrana trafi na nasze konto.

Promocja ta jest dostępna w przypadku obstawiania meczów w ramach następujących rozgrywek:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • liga polska (Ekstraklasa, Puchar Polski)
 • liga angielska (Premier League)
 • liga niemiecka (Bundesliga)
 • liga włoska (Serie A)
 • liga hiszpańska (La Liga)
 • liga francuska (Ligue 1)
 • Liga Narodów
 • Mistrzostwa Świata + eliminacje Europa
 • Mistrzostwa Europy + eliminacje

Jeśli zagramy singla, to wygrana od razu zostanie zaksięgowana na koncie gracza. W przypadku kuponu AKO trzeba będzie poczekać na zakończenie pozostałych zdarzeń.

Freebet w aplikacji 50 PLN

Nowi gracze otrzymują w pakiecie powitalnym także inne bonusy od Fuksiarza. Zakład bez ryzyka uzupełnia m.in. darmowy zakład w aplikacji mobilnej o wartości 50 PLN. Aby otrzymać ten bonus należy zagrać najpierw kupon w aplikacji o stawce co najmniej 25 PLN.

Co ważne, freebet nie łączy się w Fuksiarzu z zakładem bez ryzyka. Jeśli zatem pierwszy kupon graliśmy w aplikacji, a obowiązywał na niego cashback, to freebet otrzymamy dopiero za drugi zakład.

Otrzymany freebet należy wykorzystać w ciągu 3 dni, na kuponie z kursem każdego zdarzenia w wysokości 1.40 lub więcej. Wygrana z darmowego zakładu nie wymaga obrotu.

Freebet La Liga 20 PLN

Kolejną promocją od bukmachera jest darmowy zakład na typowanie meczów La Ligi, której bukmacher jest partnerem w Polsce. Wartość promocji to 20 PLN a freebet otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Można go przeznaczyć wyłącznie na typowanie meczów La Ligi na kuponie AKO o kursie zdarzenia 1.40 lub więcej. Wygraną nie trzeba dodatkowo obracać.

Cashback u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka Fuksiarz, to nie jedyna tego typu promocja na rynku. Poniżej prezentujemy przykłady tego rodzaju bonusów dostępnych u innych, legalnych bukmacherów w Polsce.

Cashback STS 100 PLN

Cashback w STS dostępny jest dla wszystkich nowych graczy, którzy podczas rejestracji użyją kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS. Uprawnia on do skorzystania z zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Aby otrzymać taką kwotę zwrotu należy zagrać za co najmniej 113.64 PLN. Dlaczego za tyle?

Ponieważ tak samo, jak w przypadku oferowanego przez Fuksiarz zakładu bez ryzyka, od stawki należy odjąć obowiązkowy 12% podatek od gier. Otrzymanym od STS bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach z kursem 1.91 lub wyższym. Do obrotu wliczają się wygrane kupony.

Zakłady bez ryzyka Fortuna 600 PLN

Cashback oferowany przez Fortunę jest promocją podzieloną na trzy zakłady. Kolejne zwroty maksymalne to 100 (pierwszy kupon), 200 (kupon po 3 dniach) i 300 PLN (kupon po 6 dniach), co łącznie daje 600 PLN.

W przeciwieństwie do Fuksiarz, zakład bez ryzyka w Fortunie nie uwzględnia 12% podatku, ponieważ bukmacher bierze tę opłatę na siebie. Oznacza to, że aby otrzymać maksymalny zwrot, należy zagrać za stawkę, która odpowiada potencjalnemu zwrotowi. Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas taka kwota trafi na konto gracza.

Przed wypłatą tych środków nie jest wymagany obrót, co pokrywa się z tym jak działa zakład bez ryzyka Fuksiarz.

Cashback Betclic 500 PLN

Podobnie jak w Fuksiarzu, cashback swoim klientom oferuje też Betclic. Jego maksymalna wartość wynosi aktualnie 500 PLN i aby go otrzymać, należy założyć konto korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego o treści: BETPLVIP.

Aby kupon zaliczył się do promocji musi mieć minimalny kurs 1.14. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas na nasze konto wróci 100% postawionej stawki, pomniejszonej o 12% podatek od gier. Aby otrzymać maksymalny zwrot konieczne jest zatem zagranie za co najmniej 227.30 PLN.

Bonus od Betclica przyznany jest w formie freebetu, który należy zagrać na kuponie o kursie nie mniejszym niż 2.14.

Fuksiarz zakład bez ryzyka – podsumowanie

Fuksiarz to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku. Licencję na organizację zakładów wzajemnych otrzymał pod koniec 2020 roku, a swoją działalność rozpoczął w I kwartale 2021 roku. Bukmacher oferuje w swojej ofercie powitalnej cashback 50% do 500 PLN, cashback bez limitu i darmowe zakłady. Łącznie pakiet powitalny to nawet 770 PLN z kodem MEGABONUS.

Bukmacher od 2023 roku jest oficjalnym partnerem hiszpańskiej La Ligi w Polsce.

Jaki jest zakład bez ryzyka Fuksiarz?

Fuksiarz cashback przyznaje na pierwszy zakład w historii konta. Jego wartość to 50% stawki maksymalnie do 500 PLN.

Jak odebrać cashback w Fuksiarzu?

Bonus powitalny Fuksiarz na zakład bez ryzyka, podobnie jak pozostałe promocje na start, uzyskać można rejestrując się z kodem MEGABONUS.