Fuksiarz freebet 70 PLN – jak odebrać darmowy zakład?

Fuksiarz Freebet 70 PLN | łącznie 770 PLN na start
Kod bonusowy MEGABONUS

Fuksiarz freebet to dwa bonusy w wysokości 770 zł. Jak odebrać darmowe zakłady i z czego jeszcze składa się bonus powitalny w Fuksiarzu? Tłumaczymy to w tym tekście. Wyjaśniamy też, gdzie szukać – nie tylko w Fuksiarzu – freebetów na polskim rynku.

Fuksiarz freebet 70 PLN

U bukmachera Fuksiarz freebet jest dostępny i nowi gracze mogą odebrać dwa darmowe zakłady o łącznej wartości 70 PLN:

  • 50 PLN za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej
  • 20 PLN do wykorzystania na ligę hiszpańską

Freebety 70 PLN razem z cashbackiem 50% do 500 PLN i cashbackiem bez limitu 200 PLN tworzą bonus powitalny w Fuksiarzu. Dla czytelników Bet.pl, po skorzystaniu z Fuksiarz kod promocyjny, jego wartość to 770 PLN i jest to najwyższy możliwy bonus na start u tego bukmachera w Polsce.

Fuksiarz kod promocyjny - bonus 770 PLN

Fuksiarz freebet czy darmowy zakład bez depozytu?

Wśród najpopularniejszych promocji startowych u bukmacherów niewątpliwie góruje freebet. To nic innego jak darmowe środki na grę – najczęściej przewidziane dla nowo zarejestrowanych typerów. Firmy bukmacherskie w ramach oferty powitalnej przyznają określoną kwotę na konto bonusowe graczy, za które mogą oni obstawić kupon, najczęściej bez wkładu własnego. Zwykle, ponieważ w niektórych przypadkach żeby odblokować freebet, należy dokonać wcześniejszego depozytu. Tak właśnie przyznanie darmowego zakładu wygląda w Fuksiarzu. Szczegółowe zasady obu freebetów opisujemy w dalszej części tekstu.

Fuksiarz freebety na start

Fuksiarz freebet 50 PLN

Otrzymanie freebetu 50 PLN w Fuksiarzu wiąże się z zagraniem zakładu w aplikacji mobilnej, z której można korzystać na smartfonach z systemem iOS i Android.

Fuksiarz freebet - 50 PLN w aplikacji mobilnej

Po zagraniu dowolnego zakładu w aplikacji Fuksiarza za min. 25 PLN, bukmacher przyzna nam freebet 50 PLN. Na wykorzystanie go mamy 3 dni od chwili jego dopisana do konta gracza. Warunkiem jest zagranie kuponu AKO z kursem każdego zdarzenia min. 1.40.

Promocja za aplikację nie łączy się z cashbackiem powitalnym. Jeśli nasz pierwszy zakład po rejestracji zagramy w aplikacji mobilnej i zaliczy się on do promocji Fuksiarz zakład bez ryzyka, to freebet za aplikację mobilną zostanie aktywowany przy drugim kuponie zagranym w „apce”. Z kolei jeśli nasz pierwszy kupon obstawiony w aplikacji mobilnej nie spełnia warunków cashbacku, to darmowe 50 PLN otrzymamy za zakład nr 1.

Fuksiarz freebet 20 PLN

Fuksiarz jest oficjalnym bukmacher La Liga w Polsce i z tej okazji przygotował specjalną ofertę dla swoich graczy. Jest nią freebet 20 PLN.

Fuksiarz freebet - 20 PLN na La Liga

Jak odebrać darmowe 20 PLN?

  • Załóż konto w Fuksiarzu
  • Wpłać pierwszy depozyt na dowolną kwotę
  • Odbierz freebet 20 PLN

Freebet jest do wykorzystania jedynie na rozgrywki piłkarskiej ligi hiszpańskiej na kuponie AKO z kursem każdego zdarzenia min. 1.40. Bonus jest aktywny na naszym koncie przez 72 od chwili przyznania przez bukmachera. Po zagraniu i trafieniu kuponu za darmowy zakład środki z wygranej zostaną przeniesione na konto główne.

Pozostałe bonusy powitalne w Fuksiarz

Wspomniane freebety to nie jedyne promocje Fuksiarza. Oferta na start dla czytelników Bet.pl wynosi 770 PLN.

Cashback 50% do 500 PLN bez obrotu

W ofercie powitalnej Fuksiarz proponuje zakład bez ryzyka 50% do 500 zł, czyli ubezpieczenia pierwszego kuponu. W przypadku wygranej, cała kwota trafi na Twoje konto główne. Jeżeli jednak źle wytypujesz, to możesz liczyć na zwrot połowy stawki wniesionej na pierwszy zakład, również na konto głowne. Maksymalnie będzie to 500 zł.

W tej promocji musisz jednak pamiętać o 12% podatku, wynikającym z ustawy o grach hazardowych. Aby więc cieszyć się maksymalnym zwrotem, należy postawić kupon dokładnie za 1137 zł. A jakie wymogi narzucił Fuksiarz w celu jego wypłaty?

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest postawienie zakładu AKO, a więc z minimum dwoma zdarzeniami, których kurs pojedynczy wyniesie przynajmniej 1.60. Musisz również pamiętać o minimalnym depozycie 20 zł. Jeżeli chodzi o obrót otrzymanym bonusem, to w Fuksiarzu nie jest on wymagany. W przypadku przegranej cała kwota wraca od razu na konto główne, więc zwrócone środki są gotowe do wypłaty.

Cashback Bez Limitu 200 PLN

Poza cashbackiem na start, znajdziesz go również wśród stałych promocji. To oferta Cashback Bez Limitu do 200 PLN. Dziennie z tytułu tego bonusu można uzyskać zwrot do 200 zł. Procent zwrotu zależny jest od rodzaju kuponu, który został wytypowany. Dla kuponu pojedynczego to 7% stawki, podwójnego 10% i wielokrotnego 12% zwrotu. Każdy rodzaj kuponu można dziennie wykorzystać trzykrotnie. Bonusem nie trzeba obracać, środki wracają do gracza. Choć w freebet Fuksiarz obecnie nie oferuje, to taka forma bonusu także cieszy się zainteresowaniem graczy.

Pozostałe bonusy Fuksiarza dla wszystkich graczy

Mega Kursy Boost

Kolejna promocja w Fuksiarzu – freebet, jak pisaliśmy wyżej, obecnie się do nich nie wlicza – to Mega Kursy Boost. Codziennie Fuksiarz w zakładce “Boost” oferuje najciekawsze wydarzenia sportowe z podwyższonym kursem. Tym samym gracze mogą liczyć na wyższe wygrane.

Freebety dostępne u polskich bukmacherów

A jak wyglądają darmowe zakłady u innych polskich bukmacherów. Ustaliliśmy, że w Fuksiarzu dwa freebety są przygotowane w pakiecie dla nowych graczy. Gdzie znajdziemy tego typu bonus?

Freebet Fortuna 40 PLN

Darmowy zakład dostępny jest także u bukmachera Fortuna. Po rejestracji konta i spełnieniu prostych warunków możesz otrzymać 40 PLN freebet w formie 5600 punktów FKP:

  • 20 PLN za rejestrację z kodem FORTUNAMAX (zaliczamy go jako freebety bez depozytu)
  • 15 PLN za pierwszy depozyt na konto
  • 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”

Co ciekawe można wykorzystać je na jeden zakład o równowartości 40 PLN lub rozbić przyznane punkty na kilka mniejszych kuponów. Wraz z kodem promocyjnym FORTUNAX, który należy wpisać podczas zakładania konta, otrzymasz również zakłady bez ryzyka do 600 PLN.

Freebet Superbet 55 PLN

Bukmacherem oferującym również dwa freebety dla nowych użytkowników jest Superbet. Każdemu, kto założy konto z kodem o treści MEGABONUS przysługują darmowe zakłady o wartości 55 PLN:

  • 35 PLN za kod MEGABONUS i wpłatę na min. 50 PLN
  • 20 PLN za pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej

Oferta powitalna dla czytelników Bet.pl składa się jeszcze z oferty „Tydzień bez ryzyka” do 3500 PLN i bonusu od pierwszego depozytu 100% do 200 PLN. Łączny bonus o wartości 3755 PLN to najwyższy pakiet na start w Superbet na polskim rynku.

Fuksiarz freebet – podsumowanie

Fuksiarz to legalny bukmacher, który licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał w 2020 roku. Strona ruszyła tak naprawdę na początku 2021 roku i stale poszerza usługi, a także grono typerów. Twarzą firmy Fuksiarz został Krzysztof Stanowski. Na ten moment bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe, live, a także gry karciane.

Oferta powitalna w Fuksiarzu wynosi 770 PLN i w jej skład wchodzą dwa freebety: 50 PLN za aplikację mobilną i 20 PLN na La Ligę. Oferta dla czytelników Bet.pl jest najwyższym bonusem powitalnym Fuksiarza dostępnym na rynku.

Czy freebet w Fuksiarzu jest dostępny?

Tak, nowi gracze bukmachera odbiorą dwa freebety o łącznej wartości 70 PLN.

Jak odebrać darmowy zakład w Fuksiarzu?

Freebet 50 PLN otrzymamy za zagranie dowolnego kuponu w aplikacji mobilnej za min. 25 PLN, a darmowy zakład 20 PLN na La Ligę za dokonanie pierwszej wpłaty na dowolną kwotę.

Dodaj komentarz