Fuksiarz Freebet

Fuksiarz Freebet | darmowy zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Fuksiarz oferuje bonus powitalny w wysokości 500 zł. Czy w ofercie tego bukmachera znajdziemy freebet? Fuksiarz dysponuje kilkoma promocjami, które przybliżymy w niniejszym tekście. Z lektury tego artykułu dowiesz się, czy w Fuksiarzu darmowy zakład stanowi jeden ze składników pakietu bonusowego dla graczy. Wyjaśnimy Ci też, gdzie szukać – nie tylko w Fuksiarzu – freebetów na polskim rynku. Zapraszamy.

Fuksiarz freebet – czym jest darmowy zakład bez depozytu?

Wśród najpopularniejszych promocji startowych u bukmacherów niewątpliwie góruje freebet. To nic innego jak darmowe środki na grę – najczęściej przewidziane dla nowo zarejestrowanych typerów. Firmy bukmacherskie w ramach oferty powitalnej przyznają określoną kwotę na konto bonusowe graczy, za które mogą oni obstawić kupon, najczęściej bez wkładu własnego. Zwykle, ponieważ w niektórych przypadkach żeby odblokować freebet, należy dokonać wcześniejszego depozytu. A jak to wygląda w Fuksiarzu? Darmowy zakład jest tam dostępny? W dalszej części artykułu znajdziesz odpowiedzi na te pytania.  

Fuksiarz freebet – darmowy zakład

Na ten moment u bukmachera Fuksiarz freebet nie jest dostępny. Tak naprawdę nie ma również żadnych informacji na temat tego, aby taki bonus miał się w najbliższym czasie pojawić w ofercie. Gdy to ulegnie zmianie, niezwłocznie zaktualizujemy niniejszy artykuł. Za to aktualnie nowym użytkownikom Fuksiarz oferuje cashback 50% do 500 zł. Ten i inne bonusy tego bukmachera przybliżamy poniżej. 

Fuksiarz kod promocyjny

Pozostałe bonus w Fuksiarz

Wspomniana oferta powitalna zawierająca zakład bez ryzyka do 500 zł to nie jedyna promocja Fuksiarza. Warto pamiętać, że mimo braku freebetu, Fuksiarz z kodem promocyjnym o treści MECZYKI przyznaje inne bonusy – również stałym typerom. 

Cashback 50% do 500 zł

Pochylmy się jeszcze nad bonusem powitalnym. Mimo braku darmowego zakładu, Fuksiarz posiada ofertę startową w postaci zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł, czyli ubezpieczenia pierwszego kuponu. W przypadku wygranej, cała kwota trafi na Twoje konto główne. Jeżeli jednak źle wytypujesz, to możesz liczyć na zwrot połowy stawki wniesionej na pierwszy zakład. Maksymalnie będzie to 500 zł. W tej promocji musisz jednak pamiętać o 12% podatku, wynikającym z ustawy o grach hazardowych. Aby więc cieszyć się maksymalnym zwrotem, należy postawić kupon dokładnie za 1137 zł. A jakie wymogi narzucił Fuksiarz w celu jego wypłaty?

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest postawienie zakładu AKO, a więc z minimum dwoma zdarzeniami, których kurs pojedynczy wyniesie przynajmniej 1.20. Musisz również pamiętać o minimalnym depozycie 20 zł. Jeżeli chodzi o obrót otrzymanym bonusem, to w Fuksiarzu nie jest on wymagany. W przypadku przegranej cała kwota wraca od razu na konto główne, więc zwrócone środki są gotowe do wypłaty.

Early Payout

Wśród promocji dla wszystkich graczy widnieje oferta Early Payout. Dzięki tej opcji wygrywa się kupon nawet wtedy, gdy ostateczny wynik meczu nie pójdzie po Twojej myśli. Jak to działa? Jeśli zespół, na który postawiłeś, prowadzi różnicą dwóch goli, to taki typ od razu uznawany jest za trafiony, niezależnie od końcowego rezultatu. Early Payout obowiązuje na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie, a więc chociażby Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ekstraklasę, Serie A czy Premier League.

Mega Kursy Boost

Kolejna promocja w Fuksiarzu – freebet, jak pisaliśmy wyżej, obecnie się do nich nie wlicza – to Mega Kursy Boost. Codziennie Fuksiarz w zakładce “Boost” oferuje najciekawsze wydarzenia sportowe z podwyższonym kursem. Tym samym gracze mogą liczyć na wyższe wygrane.

Cashback Bez Końca

Poza cashbackiem na start, znajdziesz go również wśród stałych promocji. To oferta Cashback Bez Końca. Dziennie z tytułu tego bonusu można uzyskać zwrot do 900 zł. Procent zwrotu zależny jest od rodzaju kuponu, który został wytypowany. Dla kuponu pojedynczego to 7% stawki, podwójnego 10% i wielokrotnego 12% zwrotu. Każdy rodzaj kuponu można dziennie wykorzystać trzykrotnie. Bonusem nie trzeba obracać, środki wracają do gracza. Choć w freebet Fuksiarz obecnie nie oferuje, to taka forma bonusu także cieszy się zainteresowaniem graczy.

Fuks Kreator

Ostatnią promocją dostępną w ramach oferty bukmachera Fuksiarz jest Fuks Kreator. Polega on na łączeniu ze sobą zdarzeń w ramach jednego spotkania. Można więc postawić na wygranego pojedynku i dołożyć do tego chociażby liczbę rzutów rożnych, kartek czy strzelców goli. Dzięki temu z jednego spotkania możesz zrobić zakład AKO ze sporym kursem kuponu. Żeby z niego skorzystać należy wejść w zakłady specjalne i zaznaczyć (po kursie 1.01) “Stwórz zakład AKO”.

Fuksiarz kod promocyjny

Bonusy freebet dostępne u polskich bukmacherów

A jak wyglądają darmowe zakłady u innych polskich bukmacherów. Przypominamy, że w Fuksiarz freebet nie jest dostępny. Nie oznacza to jednak, że inne firmy go nie wprowadziły. Gdzie znajdziemy tego typu bonus?

STS freebet 29 zł

Pierwszy bukmacher oferujący darmowy zakład to STS. Aby otrzymać ten bonus, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS. Aktywuje on trzy bonusy. Jednym z nich jest właśnie freebet w wysokości 29 zł. Poza tym nowi użytkownicy mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 235 zł, a także bonus 100% od wpłaty do 1200 zł. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać trzykrotnego obrotu na wygranych zakładach z kursem minimalnym kuponu 1.91.

Freebet Fortuna 20 zł

Darmowy zakład dostępny jest także u bukmachera Fortuna. Po rejestracji konta możesz otrzymać 20 zł freebet w formie 2800 punktów FKP. Co ciekawe można wykorzystać je na jeden zakład o równowartości 20 zł lub rozbić przyznane punkty na kilka mniejszych kuponów. Wraz z kodem promocyjnym MECZYKI, który należy wpisać podczas zakładania konta, otrzymasz również zakład bez ryzyka do 600 zł, a także bonus 100% od premierowego depozytu do 2100 zł.  

Darmowy zakład Totolotek 25 zł

Bukmacherem oferującym freebet dla nowych użytkowników jest również Totolotek. Każdemu, kto założy konto z kodem o treści MEGABONUS przysługuje darmowy zakład 25 zł. Poza tym, nowi typerzy otrzymają bonus od depozytu o łącznej, maksymalnej wartości 549 zł – 500 zł na stronie internetowej bukmachera, a 49 zł w aplikacji. W celu wypłaty bonusów należy dokonać dwukrotnego obrotu otrzymaną stawką, po kursie łącznym kuponu 2.00 lub większym.

Informacje o Fuksiarz

Fuksiarz to stosunkowo młody bukmacher. Licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał w 2020 roku. Strona ruszyła tak naprawdę od początku 2021 roku i stale poszerza usługi, a także grono typerów. Twarzą firmy Fuksiarz został Krzysztof Stanowski. Na ten moment bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe, live, a także gry karciane.

Dodaj komentarz