Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto w Fuksiarzu?

Oferta powitalna Fuksiarz 770 PLN - najwyższy bonus po rejestracji dla czytelników Bet.pl
Kod bonusowy MEGABONUS

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak założyć konto w Fuksiarzu, to dobrze trafiłeś. W tym artykule tłumaczymy krok po kroku rejestrację w Fuksiarzu i sprawdzamy, jakie bonusy czekają na nowych i stałych graczy. Mamy też specjalną ofertę, która aktywuje najwyższy bonus powitalny w Fuksiarzu po rejestracji nowego konta.

Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto?

Wypełnianie formularza rejestracyjnego jest intuicyjne i stosunkowo proste. Wystarczy, że przygotujesz sobie wcześniej dokument tożsamości i podstawowe dane osobowe. Pozostaje tylko wypełnić pola wymagane przez bukmachera Fuksiarz. Rejestracja potrwa maksymalnie kilka minut.

W formularzu będziesz musiał podać dane osobowe, a także dane do logowania. Nie zapomnij również, że Fuksiarz kod promocyjny uprawnia do skorzystania z najwyższej oferty powitalnej.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy krótki poradnik, jak krok po kroku założyć konto u wspomnianego bukmachera i odebrać najwyższy bonus powitalny po rejestracji w Fuksiarz o wartości 770 PLN.

Fuksiarz rejestracja - bonus 770 PLN

Fuksiarz rejestracja krok po kroku

Krok pierwszy

Na samym początku należy wejść oczywiście na stronę internetową bukmachera Fuksiarz (np. KLIKNIJ TUTAJ lub w powyższy przycisk). Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do formularza złożonego z dwóch kroków. Co zatem należy w nim podać?

Krok drugi

Zakładanie konta Fuksiarz rozpoczyna się od podania adresu e-mail, numeru telefonu, a także hasła do konta. Ponadto bukmacher wymaga jeszcze zaakceptowania regulaminu strony i ewentualnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Tak naprawdę w pierwszej części to tyle. Pozostaje jedynie wcisnąć przycisk “Dalej”.

Fuksiarz rejestracja - krok 1

Krok trzeci

W drugiej i zarazem ostatniej części rejestracji, Fuksiarz wymaga podania najważniejszych danych osobowych. Wśród nich znajduje się oczywiście imię i nazwisko, ale także kod SMS, wysłany po pierwszej części formularza, narodowość oraz numer PESEL. Do należy wpisać otrzymany kod SMS.

Aby bonus powitalny został przypisany do konta, należy jeszcze zaznaczyć okienko widoczne na samym dole “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Klikasz przycisk zarejestruj i w ten sposób mamy założone konto tymczasowe.

Fuksiarz rejestracja - krok 2

Krok czwarty

Wypełnienie formularza rejestracyjnego tworzy konto tymczasowe, dzięki któremu zostaniesz aktywnym graczem i otrzymasz bonus powitalny, aczkolwiek nie będziesz miał pełnego dostępu do konta i wszystkich funkcji oferowanych stałym typerom (przede wszystkim wypłaty środków).

W tym celu musisz dokończyć rejestrację i dokonać weryfikacji konta. Chodzi o podanie m. in. adresu zamieszkania, numeru konta bankowego oraz zdjęcia/skanu dokumentu tożsamości. Gdy Fuksiarz zweryfikuje te dane, zostaniesz posiadaczem pełnego konta gracza, ze wszystkimi możliwymi funkcjami.

Bonusy w Fuksiarzu po rejestracji

Zakładanie konta Fuksiarz już jest za nami. Czas przejść do konkretów, które najbardziej interesują wszystkich nowych użytkowników. Chodzi mianowicie o bonusy i ofertę powitalną. Jako czytelnik Bet.pl możesz otrzymać do 770 PLN w bonusach na start.

Cashback 50% do 500 PLN

Dla każdego, kto przeszedł rejestrację, Fuksiarz przewidział bonus 50% do 500 zł w cashbacku.

Fuksiarz zakład bez ryzyka dostępny będzie on po założeniu konta przez specjalny link. Jeżeli chodzi o wspomniany cashback, to jest to nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego zakładu. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci połowę włożone stawki w premierowy kupon, do 500 zł. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto depozytowe gracza. A jakie warunki promocyjne określił w tym przypadku Fuksiarz?

Przede wszystkim każdy z graczy, który chce wziąć udział w promocji, musi podczas rejestracji wyrazić chęć otrzymania bonusu. Następnie należy postawić zakład AKO z minimum dwoma zdarzeniami oraz pojedynczym kursem spotkania wynoszącym minimum 1.60. Ponadto należy pamiętać o kwocie minimalnej – bonus będzie aktywny wtedy, gdy dokonasz wpłaty w wysokości przynajmniej 50 zł.

Co ciekawe, jeżeli nie uda Ci się poprawnie wytypować premierowego zakładu, to tak naprawdę nic straconego. Wspomniany zwrot stawki będzie można od razu wypłacić – nie podlega on jakimkolwiek warunkom obrotu. Fuksiarz jest więc jednym z nielicznych legalnych bukmacherów, którzy oferują zwrot z cashbacku na konto główne. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka do depozytu (w przypadku przegranej), to musisz postawić kupon za 1137 zł. Wszystko z uwagi na 12% podatku od gier hazardowych, wynikającego z polskiego prawa. 

A zatem dzięki odpowiedniemu przejściu rejestracji, Fuksiarz oferuje bonusową ofertę startową dla nowych klientów. Pamiętaj tylko, że dostępna jest ona po kliknięciu w jeden z linków na naszej stronie.

Freebety 70 PLN

Na nowych graczy po przejściu rejestracji w Fukiarzu czekają dwa darmowe zakłady:

  • freebet 50 PLN za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej
  • freebet 20 PLN na ligę hiszpańską

Freebet 50 PLN otrzymamy po zalogowaniu się w aplikacji mobilnej bukmachera i zagraniu pierwszego kuponu za min. 25 PLN. Po rozliczeniu kupon bukmacher przyzna nam darmowy zakład w kwocie 25 PLN. Na jego użycie mamy 72 godziny i możemy go wykorzystać na zakład złożony z min. 2 zdarzeń i kursie 1.40 każdego.

Co ważne, promocja nie łączy się z zakładem bez ryzyka (jeśli pierwszy zakład w aplikacji zostanie zaliczony jako „zakład bez ryzyka”, to freebet otrzymamy za drugi kupon w „apce”).

Freebet 20 PLN znajdzie się na naszym koncie po dokonaniu pierwszego depozytu na dowolną kwotę. Otrzymamy wtedy darmowy zakład do wykorzystania jedynie na kursy z piłkarskiej ligi hiszpańskiej. Musimy to zrobić w ciągu 72 godzin od momentu przyznania bonusu i zagrać kupon z min. 2 zdarzeniami i kursem co najmniej 1.40 każdego zakładu.

W przypadku obu freebetów po rejestracji wygrane z kuponów nie wymagają obrotu i znajdą się bezpośrednio na koncie depozytowym. Bukmacher wypłaci je jako zysk netto, czyli wygrana z freebetu zostanie pomniejszona o wartość darmowego zakładu.

Cashback bez końca do 200 PLN

O tym, czym jest cashback, dowiedziałeś się przy okazji pierwszej promocji dostępnej po przejściu rejestracji w Fuksiarzu. Ale również stali użytkownicy mogą liczyć na cashback w tym miejscu. Ten bonus uwalnia częsta, regularna gra. Zainwestowane środki z przegranych kuponów trafiają bowiem do “skarbonki”. A ile zwrotu można otrzymać?

Kwota, na jaką można liczyć, to maksymalnie 200 zł dziennie. Dodatkowo, im więcej zdarzeń znajdzie się na Twoim kuponie, tym wyższy procent stawki wróci na Twoje konto. Przy nietrafionym kuponie SOLO będzie to 5% stawki, ale już przy pięciu zdarzeniach – 15%, przy 10 – 27%, a przy 15 – 50% zwrotu. Skarbonkę cashbacków można uzupełniać w ten sposób codziennie. Ważne jest to, że i w tym przypadku zwrócone środki można od razu wypłacić.

Bonusy dla wszystkich graczy

Bonus po rejestracji w Fuksiarzu to nie koniec oferty promocyjnej. Ten stosunkowo nowy bukmacher ma też promocje przeznaczone dla wszystkich użytkowników. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Mega Kursy Boost

Kolejny bonus dla stałych typerów to Mega Kursy Boost. Ta promocja nieco różni się chociażby od tej, którą otrzymali wszyscy po rejestracji w Fuksiarz, a więc cashbacku 50% do 500 zł. Jeżeli chodzi o Boost, to bukmacher oferuje podwyższone kursy na niektóre zdarzenia. Dzięki temu gracze mogą spodziewać się wyższych wygranych – w końcu ostateczna kwota wygranej zależy od tego, jak wysoki był kurs. Fuksiarz oferuje Boosty w specjalnie stworzonej zakładce z najciekawszymi pozycjami danego dnia. W ten oto sposób nie ominie Cię żadne godne uwagi spotkanie – dodatkowo z wysokim kursem.

Fuksiarz rejestracja – podsumowanie

Podsumowując – w Fuksiarzu rejestracja przebiega naprawdę szybko. Wystarczy wypełnić tylko dwa kroki formularza rejestracyjnego, żeby założyć konto gracza w Fuksiarzu. Wtedy aktywujesz bonus powitalny złozony z czterech bonusów o wartości 770 PLN. Dzięki temu możesz skorzystać również z wielu promocji dla wszystkich typerów.

Dodaj komentarz