Fuksiarz rejestracja – jak najlepiej założyć konto w Fuksiarz?

Oferta powitalna Fuksiarz bonus 500 PLN - należy podać kod promocyjny Fuksiarz przy rejestracji
500 PLN zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

Legalny bukmacher Fuksiarz oferuje bonus powitalny o wartości 500 zł. Otrzymasz go wraz z kodem promocyjnym, który odblokuje wszystkie promocje od bukmachera Fuksiarz. Rejestracja konta, bonusy dla stałych graczy czy wymogi dotyczące ich wypłaty – przyjrzeliśmy się wszystkim tym aspektom. Ich szczegółowy opis znajdziesz w poniższym artykule. A zatem czego możesz spodziewać się po tym bukmacherze? Zapraszamy do lektury.

Fuksiarz rejestracja

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak założyć konto Fuksiarz, to dobrze trafiłeś. Tak naprawdę wypełnianie formularza rejestracyjnego jest intuicyjne i stosunkowo proste. Wystarczy, że przygotujesz sobie wcześniej dokument tożsamości i podstawowe dane o sobie. Pozostaje tylko wypełnić rubryki – oczywiście zgodnie z prawdą – w taki sposób, jak wymaga tego bukmacher Fuksiarz. Rejestracja potrwa maksymalnie kilka minut. W formularzu będziesz musiał podać dane osobowe, a także dane do logowania. Nie zapomnij również wpisać kodu promocyjnego, uprawniającego do skorzystania z oferty powitalnej. Dla ułatwienia przygotowaliśmy krótki poradnik, jak krok po kroku założyć konto u wspomnianego bukmachera. 

Fuksiarz rejestracja – krok pierwszy

Na samym początku należy wejść oczywiście na stronę internetową bukmachera Fuksiarz (np. KLIKNIJ TUTAJ). Rejestracja rozpocznie się dopiero wtedy, gdy wejdziesz w czerwony prostokąt z napisem “Rejestracja”, znajdujący się w prawym górnym rogu. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do dwupoziomowego formularza. Co zatem należy w nim podać?

Fuksiarz rejestracja – krok drugi

Zakładanie konta Fuksiarz rozpoczyna się od podania adresu e-mail, numeru telefonu, a także hasła do konta. Ponadto bukmacher wymaga jeszcze zaakceptowania regulaminu strony i ewentualnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Tak naprawdę w pierwszej części to tyle. Pozostaje jedynie wcisnąć przycisk “Dalej”.

Fuksiarz rejestracja - krok 1

Fuksiarz rejestracja – krok trzeci

W drugiej i zarazem ostatniej części rejestracji, Fuksiarz wymaga podania najważniejszych danych osobowych. Wśród nich znajduje się oczywiście imię i nazwisko, ale także kod SMS, wysłany po pierwszej części formularza, narodowość oraz numer PESEL. Do tego w rubryce “Kod promocyjny” należy wpisać hasło: MECZYKI. Aby bonus powitalny został przypisany do konta, należy jeszcze zaznaczyć okienko widoczne na samym dole “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Klikasz przycisk zarejestruj i pozostaje poczekać na maila lub SMS od bukmachera (o tym decyduje każdy osobiście).

Fuksiarz rejestracja - krok 2

Fuksiarz rejestracja – krok czwarty

Jeżeli otrzymałeś już wiadomośc aktywacyjną od bukmachera Fuksiarz, rejestracja jest zakończona. W takiej formie, jak podaliśmy powyżej, to tak zwany szybki proces zakładania konta, dzięki któremu zostaniesz aktywnym graczem i otrzymasz bonus powitalny, aczkolwiek nie będziesz miał pełnego dostępu do konta i wszystkich funkcji oferowanych stałym typerom. Przede wszystkim wypłaty środków. W tym celu musisz dokończyć rejestrację. Chodzi o podanie m. in. adresu zamieszkania, numeru konta bankowego oraz zdjęcia/skanu dokumentu tożsamości. Gdy Fuksiarz zweryfikuje te dane, zostaniesz posiadaczem pełnego konta gracza, ze wszystkimi możliwymi funkcjami.

Fuksiarz rejestracja – bonusy na start

Zakładanie konta Fuksiarz już jest za nami. Czas przejść do konkretów, które najbardziej interesują wszystkich nowych użytkowników. Chodzi mianowicie o bonusy i ofertę powitalną. Wraz ze wspomnianym kodem promocyjnym o treści MECZYKI, możesz otrzymać do 500 zł w bonusach na start. A co zrobić, by wypłacić otrzymane środki bonusowe? I jak wyglądają warunki dotyczące tej promocji?

Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz rejestracja – cashback 50% do 500 zł

Dla każdego, kto przeszedł rejestrację, Fuksiarz przewidział bonus 50% do 500 zł w zakładzie bez ryzyka. Oczywiście dostępny będzie on wraz z kodem promocyjnym. Jeżeli chodzi o wspomniany cashback, to jest to nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego zakładu. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci połowę włożone stawki w premierowy kupon, do 500 zł. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto depozytowe gracza. A jakie warunki promocyjne określił w tym przypadku Fuksiarz?

Przede wszystkim każdy z graczy, który chce wziąć udział w promocji, musi podczas rejestracji wyrazić chęć otrzymania bonusu. Następnie należy postawić zakład AKO z minimum dwoma zdarzeniami oraz pojedynczym kursem spotkania wynoszącym minimum 1.20. Ponadto należy pamiętać o kwocie minimalnej – bonus będzie aktywny wtedy, gdy dokonasz wpłaty w wysokości przynajmniej 20 zł.

Co ciekawe, jeżeli nie uda Ci się poprawnie wytypować premierowego zakładu, to tak naprawdę nic straconego. Wspomniany zwrot stawki będzie można od razu wypłacić – nie podlega on jakimkolwiek warunkom obrotu. Fuksiarz jest więc jednym z nielicznych legalnych bukmacherów, którzy oferują zwrot z cashbacku na konto główne. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka do depozytu (w przypadku przegranej), to musisz postawić kupon za 1137 zł. Wszystko z uwagi na 12% podatku od gier hazardowych, wynikającego z polskiego prawa. 

A zatem dzięki odpowiedniemu przejściu rejestracji, Fuksiarz oferuje bonusową ofertę startową dla nowych klientów. Pamiętaj tylko, że dostępna jest ona z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

Fuksiarz rejestracja – bonusy dla wszystkich graczy

Bonus po rejestracji w Fuksiarzu to dopiero początek. Bukmacher ma też promocje przeznaczone dla wszystkich użytkowników. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Early Payout

Pierwsza z promocji to Early Payout – swego rodzaju innowacja na polskim rynku. Fuksiarz to pierwszy bukmacher, który wprowadził taki bonus. A o co w nim chodzi? Warto jeszcze wspomnieć, że ta i inne promocje dostępne są także dla nowych typerów. Zatem jeśli przeszedłeś przez rejestrację, Fuksiarz od razu daje Ci możliwość korzystania z tych bonusów.

Wracając do meritum – Early Payout to gwarancja sukcesu, jeżeli Twój zespół prowadzi dwiema bramkami. Nieważny jest wynik spotkania po końcowym gwizdku. Jeśli drużyna prowadzi dwoma golami, to możesz być pewny, że kupon będzie rozliczony pozytywnie, nawet w przypadku remisu lub porażki. Dotyczy on jedynie wybranych lig piłkarskich.

Cashback bez końca do 50%

O tym, czym jest cashback, dowiedziałeś się przy okazji pierwszej promocji dostępnej po przejściu rejestracji w Fuksiarz. Ale również stali użytkownicy mogą liczyć na cashback w tym miejscu. Ten bonus uwalnia częsta, regularna gra. Zainwestowane środki z przegranych kuponów trafiają bowiem do “skarbonki”. A ile zwrotu można otrzymać?

Kwota, na jaką można liczyć, to maksymalnie 200 zł dziennie. Dodatkowo, im więcej zdarzeń znajdzie się na Twoim kuponie, tym wyższy procent stawki wróci na Twoje konto. Przy nietrafionym kuponie SOLO będzie to 5% stawki, ale już przy pięciu zdarzeniach – 15%, przy 10 – 27%, a przy 15 – 50% zwrotu. Skarbonkę cashbacków można uzupełniać w ten sposób codziennie. Ważne jest to, że i w tym przypadku zwrócone środki można od razu wypłacić.

Mega Kursy Boost

Kolejny bonus dla stałych typerów to Mega Kursy Boost. Ta promocja nieco różni się chociażby od tej, którą otrzymali wszyscy po rejestracji w Fuksiarz, a więc cashbacku 50% do 500 zł. Jeżeli chodzi o Boost, to bukmacher oferuje podwyższone kursy na niektóre zdarzenia. Dzięki temu gracze mogą spodziewać się wyższych wygranych – w końcu ostateczna kwota wygranej zależy od tego, jak wysoki był kurs. Fuksiarz oferuje Boosty w specjalnie stworzonej zakładce z najciekawszymi pozycjami danego dnia. W ten oto sposób nie ominie Cię żadne godne uwagi spotkanie – dodatkowo z wysokim kursem.

Fuks Kreator

Wśród stosunkowo rzadko spotykanych promocji na polskim rynku znalazł się także Fuks Kreator. To nic innego jak łączenie ze sobą różnych zdarzeń z tego samego spotkania. Oznacza to, że poza wytypowaniem zwycięzcy pojedynku, można również podać liczbę rzutów rożnych, kartki, strzelców bramek czy nawet typ na obie strzelą. Łączyć można więc właściwie wszystko ze wszystkim. Dzięki temu każdy typer, który przeszedł rejestrację w Fuksiarzu, ma szansę na wysoki kurs, typując tylko jeden mecz. Aby jednak skorzystać z tej promocji należy wejść w zakłady specjalne i zaznaczyć “Stwórz zakład AKO”, po kursie 1.01. 

Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz rejestracja – podsumowanie

Podsumowując – w Fuksiarzu rejestracja przebiega naprawdę szybko. Wystarczy wypełnić tylko dwie karty z danymi, a także wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI. WTedy aktywujesz bonus powitalny – cashback 50% do 500 zł. Dzięki temu możesz skorzystać również z wielu promocji dla wszystkich typerów. I tak właśnie wygląda zakładanie konta w Fuksiarzu. Nie powinno ono sprawdzić żadnych problemów – szczególnie po przeczytaniu tego artykułu.

Dodaj komentarz