LVBet zakład bez ryzyka. Jak uzyskać cashback w LVBet?

LVBet cashback 20 PLN - bezpieczny zakład bez ryzyka

Jak aktywować w LVBet zakład bez ryzyka? W tym artykule skupiamy się na bonusie bukmacherskim, którym jest cashback. Opisujemy jak ta promocja działa w LVBet. Zakład bez ryzyka to tylko jeden z elementów bonusowej oferty operatora, a pozostałe promocje na start także wspominamy w tekście.

LVBet zakład bez ryzyka – na czym polega?

Jednym z bonusów dostępnych u większości firm bukmacherskich w naszym kraju jest cashback. Co dokładnie kryje się pod tym hasłem i w jaki sposób można go otrzymać? 

To tak zwany zakład bez ryzyka, czyli możliwość otrzymania zwrotu postawionej stawki w przypadku przegranej. W zależności od bukmachera, regulamin tej promocji może się nieco różnić. Przykładowo: w LVBet zakład bez ryzyka dostępny jest na kupon postawiony w aplikacji mobilnej. Szczegóły w kolejnych akapitach.

LVBet cashback z kodem

LVBet cashback – jak odebrać?

W LVBet bezpieczny zakład bez ryzyka uzyskać możemy typując kupon w aplikacji mobilnej. Oczywiście wcześniej trzeba zarejestrować konto, a także pobrać i zainstalować wspomnianą aplikację. Następnie typujemy swój pierwszy kupon, a jeśli ten będzie przegrany to otrzymamy od LVBet cashback o wartości do 20 PLN.

LVBet zakład bez ryzykaWartość
Wartość bonusu20 PLN
Zasady bonusuKupon w aplikacji
Kurs kuponuMin. 1.75

W celu aktywacji cashbacku LVBet należy postawić pierwszy kupon w aplikacji po kursie minimum 1.75. Jeśli zakład okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot stawki do 20 PLN. Kupon musi być wytypowany ze środków własnych gracza.

Gracz nie bierze udziału w promocji, jeśli pierwszy zakład w aplikacji mobilnej PWA okazał się wygrany lub gracz postawił pierwszy zakład za środki własne na stronie mobilnej lvbet.pl lub komputerze.

Bonusem należy obrócić trzykrotnie na kuponach o kursie nie mniejszych niż 1.75. Gracz na obrót ma 30 dni. LVBet zakład bez ryzyka rozlicza trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki do godziny 17:00. Jeśli więc kupon zagraliśmy np. w poniedziałek o godzinie 20:00, to bonus otrzymamy w środę.

LVBet cashback – jak wykorzystać?

Po otrzymaniu bonusu – zgodnie z opisanymi wyżej wytycznymi regulaminu – gracz musi nim obrócić. Jak już wspomnieliśmy wymagany jest trzykrotny obrót, którego można dokonać na kuponach z kategorii zakładów bukmacherskich.

Bonusu nie można obrócić typując zakłady z kategorii Sportów Wirtualnych, Gier, LV Jackpot czy platformie Player Bets.

Po prawidłowo wykonanym obrocie środki trafią na konto depozytowe gracza i będą do jego pełnej dyspozycji. Można je zatem wypłacić lub przeznaczyć na typowanie dowolnych zakładów z oferty bukmachera.

LVBet cashback = zakład bez ryzyka LVBet

Część typerów może się zastanawiać czym różni się w LVBet zakład bez ryzyka od cashbacku. Warto zatem wspomnieć, że to dokładnie ta sama promocja, która może być przedstawiona pod każdą z tych dwóch nazw.

Cashback oznacza wprost zwrot gotówki. Zakład bez ryzyka to bonus, który pozwala uzyskać zwrot stawki danego zakładu – lub jej część – jeśli objęty promocją kupon okaże się przegrany. Stąd: LVBet cashback i LVBet zakład bez ryzyka znaczą to samo.

LVBet cashback a cashout

O ile zakład bez ryzyka i cashback to zamiennie stosowana nazwa tej samej promocji, o tyle zupełnie czym innym jest cashout. W LVBet ten produkt bukmacherski także jest dostępny. Na czym polega?

Cashout daje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, jeszcze przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń. Dzięki temu gracz uzyskuje część wygranej z całego zakładu, nie ryzykując przy tym jego przegrania, gdyby pozostałe zdarzenia zostały błędnie wytypowane. Z cashoutu można skorzystać na kuponach, które są cały czas w grze, czyli żadne rozstrzygnięte już zdarzenie nie było nietrafione.

Cashback, to jak wspominaliśmy już wcześniej, bonus oznaczający zwrot stawki w przypadku przegrania kuponu typowanego w LVBet.

LVBet – pozostałe bonusy

W LVBet zakład bez ryzyka w aplikacji nie jest jedyną dostępną promocją powitalną. Cały pakiet na start – przy rejestracji poprzez link dostępny w tekście – ma wartość nawet 2135 PLN. W jego skład wchodzi poza cashbackiem kilka innych promocji:

 • 2000 PLN od trzech pierwszych wpłat
 • 20 PLN freebet bez depozytu
 • 25 PLN freebet z kodem od Bet.pl
 • 50 PLN bonus za karnet wybranego klubu
 • 20 PLN bonus na Sporty Wirtualne

Bukmacher, poza swoją ofertą powitalną, przygotował także wiele promocji czasowych. Oto wybrane z nich, dostępne w stałej ofercie dla zarejestrowanych użytkowników:

 • LVBet cashback codzienny o wartości 30 PLN
 • LVBet Kombi Boost
 • VARyfikacja w Ekstraklasie

Szczegóły na temat oferty promocyjnej można znaleźć na stronie LVBet.

Cashback u innych bukmacherów

Na polskim rynku jeszcze kilku innych bukmacherów posiada taką promocję, jak LVBet cashback. Każdy z nich stworzył własne wymogi, które należy spełnić w celu skorzystania z dostępnego bonusu. Wybrane zakłady bez ryzyka z oferty legalnych operatorów prezentujemy poniżej.

Superbet cashback do 3500 PLN

Cashback w Superbet dostępny jest graczy, którzy zarejestrowali swoje konto z kodem MEGABONUS.

Warto zaznaczyć, że nie jest to tradycyjny zakład bez ryzyka obejmujący tylko jeden kupon. U bukmachera możemy aktywować “Tydzień bez ryzyka” – okres rozliczeniowy trwający 7 dni, podczas którego Superbet wyliczy nam bonus według wzoru:

Suma postawionych stawek – suma uzyskanych wygranych – suma podatków od gier – suma użytych bonusów = wysokość przyznanego bonusu

Do aktywacji bonusu niezbędna jest pierwsza wpłata w wysokości min. 20 PLN. Otrzymanym bonusem należy obrócić dwa razy. Zaliczane są tylko kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.80, zawierające co najmniej dwa zdarzenia z kursem równym lub wyższym niż 1.30.

Zakład bez ryzyka Fortuna do 600 zł

Cashback nowym typerom proponuje też Fortuna. Bukmacher ten stworzył go na nieco innych warunkach, niż LVBet bezpieczny zakład bez ryzyka. W Fortunie każdy z graczy może liczyć na trzy zakłady bez ryzyka, których łączna wartość to 600 PLN:

 • Cashback do 100 PLN za pierwszy kupon
 • Cashback do 200 PLN za pierwszy kupon po 3 dniach od rejestracji
 • Cashback do 300 PLN za pierwszy kupon po 6 dniach od rejestracji 

Gdy przegracie Wasz premierowy kupon, to kwota, za którą puściliście zakład, wróci od razu do depozytu. Bukmacher nie przewiduje żadnych warunków dotyczących obrotu czy minimalnych kursów. Zwróconą stawkę można więc od razu wypłacić do banku lub przeznaczyć na kolejne kupony.

Zakład bez ryzyka STS do 100 PLN

Propozycję zakładu bez ryzyka ma w swoim pakiecie powitalnym również STS. Wszystkim graczom zarejestrowanym z kodem promocyjnym MEGABONUS przysługuje zwrot do 100 PLN za pierwszy zakład. 

Jeśli kupon zagramy ze środków własnych to zwrot, pomniejszony o 12% podatku, trafi na nasze konto. W przypadku wytypowania za bonus bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.91. Do obrotu zaliczają się wygrane zakłady.

LVBet zakład bez ryzyka – podsumowanie

W LVBet cashback możemy otrzymać za pierwszy wytypowany kupon. Obowiązuje on w aplikacji mobilnej, a maksymalny zwrot to 20 PLN. Ponadto w codziennej ofercie bonusowej bukmachera dostępny jest zakład bez ryzyka do 30 PLN.

Rejestrując się poprzez dostępny w tekście link gracz ma możliwość skorzystania z pakietu powitalnego o wartości nawet 2135 PLN.