LVBet Cashback 333 PLN

LVBet Cashback 333 PLN - bezpieczny zakład bez ryzyka

LVBet w ofercie powitalnej przygotował promocję od trzech pierwszych wpłat na konto. W ich skład wchodzą dwa bonusy od depozytów do 3000 zł, a także LVBet zakład bez ryzyka do 333 zł. Poniżej szczegółowo opiszemy, jak działa cashback LVBet, a także co należy zrobić, aby go wypłacić. Przyjrzymy się także kilku innym bukmacherom, którzy oferują w swoich pakietach startowych zakłady bez ryzyka. 

Cashback LVBet – na czym polega?

Jednym z bonusów dostępnych u większości firm bukmacherskich w naszym kraju jest cashback. Co dokładnie kryje się pod tym hasłem i w jaki sposób można go otrzymać? 

To tak zwany zakład bez ryzyka, czyli możliwość otrzymania zwrotu postawionej stawki w przypadku przegranej. W zależności od bukmachera, regulamin tej promocji może się nieco różnić. Niektóre z nich – takie jak LVBet cashback – muszą zostać odpowiednio obrócone, aby móc wypłacić bonus. Inne firmy od razu przekazują zwróconą stawkę na konto depozytowe.

Kolejnym aspektem różniącym nieco podejście do tej promocji jest kwestia podatkowa. Przy cashbacku może być uwzględniony obowiązkowy podatek od obrotu w wysokości 12%. Część bukmacherów bierze go “na siebie” i zwraca cashback wynoszący dokładną stawkę kuponu. U innych, kwota, która zostanie przekazana w formie bonusu, będzie pomniejszona właśnie o wspomniane 12%. 

LVBet cashback 333 zł

W LVBet bezpieczny zakład bez ryzyka wynosi maksymalnie 333 zł. Przyznawany jest on wszystkim nowo zarejestrowanym graczom, którzy podczas zakładania konta wyrazili chęć otrzymania bonusu, poprzez zaznaczenie okienka “Zakład bez ryzyka”. Aby przenieść się na stronę bukmachera wystarczy kliknąć w baner lub link zawarty w tym artykule (np. KLIKNIJ TUTAJ). Cashback dostępny będzie od trzeciego depozytu – w przypadku, gdy kupon postawiony za wpłaconą wtedy kwotę okaże się przegrany. Bukmacher nie potrąca także podatku, więc tyle ile postawicie, tyle samo zostanie Wam oddane na konto.

LVBet cashback

LVBet bezpieczny zakład bez ryzyka – aktywacja

W celu aktywacji cashbacku LVBet należy postawić kupon po kursie minimum 1.75. Dokładnie takie same warunki obrotu musicie spełnić po otrzymaniu zwrotu stawki, aby środki z konta bonusowego zostały przelane do depozytu. Na spełnienie wymogów bukmachera macie 30 dni – po upływie tego czasu promocja wygasa.

Warto również dodać, że do obrotu wliczają się tylko zakłady ze zdarzeniami sportowymi – wyłącznie kupony SOLO i AKO. Ani sporty wirtualne, ani gra systemem nie zostaną zaliczone. Minimalna kwota, która kwalifikuje się do zakładu bez ryzyka LVBet, wynosi 25 zł.

LVBet pozostałe bonusy

W LVBet cashback to nie jedyna promocja przysługująca nowo zarejestrowanym graczom. Otrzymają oni również bonus od dwóch depozytów – łącznie do 3000 zł. Od pierwszej wpłaty będzie to 100% przelanych środków do 2000 zł, a także 50% od drugiego przelewu do 1000 zł. 

Żeby w ogóle je aktywować, trzebapostawić zakład z minimum trzema zdarzeniami, kursem ogólnym 2.50, a także pojedynczym zdarzeniem przynajmniej 1.25. Po takim kuponie otrzymacie 1% stawki, któremu przypisany będzie odpowiedni mnożnik. Przy pierwszej wpłacie będzie to “x100”, a przy drugiej “x50”. Oznacza to, że w przypadku premierowego depozytu do 2000 zł, przy najwyższej możliwej przelanej kwocie zostanie Wam przyznane maksymalnie 20 zł bonusu. Następnie, gdy spełnicie wyżej opisane wymogi, Wasz kurs zostanie pomnożony o wspomniane “x100” lub “x50” – w zależności od którego depozytu.

Otrzymana stawka – tak jak w przypadku, gdy wchodzi do gry LVBet bezpieczny zakład bez ryzyka – podlega również warunkom dotyczącym obrotu. LVBet ustalił w tym przypadku czterokrotny obrót z kursem łącznym zakładu minimum 2.00 oraz pojedynczym zdarzeniem o kursie przynajmniej 1.50 przy kuponach AKO. Zatem jeśli skorzystacie z najwyższej kwoty przy pierwszym depozycie, czyli 2000 zł, to musicie obstawić zakłady za co najmniej 8000 zł, aby móc je wypłacić.

cashback LVBet

Cashback u innych bukmacherów

Na polskim rynku jeszcze kilku innych bukmacherów posiada taką samą promocję, jak LVBet cashback. Każdy z nich stworzył własne wymogi, które należy spełnić w celu wypłaty zwróconych środków po przegranym premierowym kuponie. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis zakładów bez ryzyka u wybranych firm.

Zakład bez ryzyka Fortuna do 600 zł

Cashback nowym typerom proponuje też Fortuna. Bukmacher ten stworzył go na nieco innych warunkach, niż LVBet bezpieczny zakład bez ryzyka. W Fortunie każdy z graczy może liczyć na 600 zł. Zwrot za nietrafiony kupon można otrzymać tylko wtedy, gdy zarejestrujecie konto z kodem promocyjnym MECZYKI

Gdy przegracie Wasz premierowy kupon, to kwota, za którą puściliście zakład, wróci od razu do depozytu. Bukmacher nie przewiduje żadnych warunków dotyczących obrotu czy minimalnych kursów. Zwróconą stawkę można więc od razu wypłacić do banku lub przeznaczyć na kolejne kupony.

Zakład bez ryzyka Betfan do 600 zł

Betfan w ofercie powitalnej również zawarł możliwość odebrania zakładu bez ryzyka. Jest on nieco podobny do cashbacku LVBet. Ich część wspólna to zwrot środków z trzeciego depozytu. Betfan przyznaje jednak promocję również podczas pierwszej i drugiej wpłaty. Kwoty, które mogą wrócić na Wasze konta, to kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł.. Ten bukmacher nie potrąca także podatku od stawki zakładu, więc tyle ile postawicie zostanie zwrócone w formie bonusu. Otrzymacie do nich dostęp tylko wtedy, gdy zarejestrujecie się w Betfan z kodem o treści MEGABONUS.

W celu wypłaty wszystkich trzech casbacków należy dokonać jednokrotnego obrotu otrzymanym bonusem z minimum trzema zdarzeniami na kuponie oraz po kursie minimalnym 3.80. Wtedy środki znajdą się automatycznie na koncie depozytowym.

Zakład bez ryzyka Betclic do 550 zł

W Betclic możecie liczyć na 550 zł cashbacku. Wystarczy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpisać kod promocyjny MEGABONUS550. Wtedy, jeśli Wasz pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to otrzymacie zwrot środków na konto bonusowe. 

Warunki, które trzeba spełnić, różnią się znacząco od tych określonych w przypadku zakładu bez ryzyka LVBet. Bukmacher Betclic wymaga ośmiokrotnego obrotu zwróconą sumą, po kursie kuponu minimum 2.00. Zatem przy skorzystaniu z pełnej oferty promocyjnej, aby wypłacić środki należy postawić łączną kwotę 4400 zł. Na spełnienie wymogów macie 30 dni.

Zakład bez ryzyka STS do 281 zł

Propozycję zakładu bez ryzyka ma w swoim pakiecie powitalnym również STS. Wszystkim nowo zarejestrowanym wraz z kodem promocyjnym MEGABONUS przysługuje zwrot do 281 zł. 

Jeśli nie uda Wam się poprawnie wytypować pierwszego kuponu u tego bukmachera, to stawka – pomniejszona o 12% podatku – wróci do Was na konto depozytowe. Oznacza to, że w przeciwieństwie do cashbacku LVBet, tutaj nie musicie spełniać żadnych warunków dotyczących kursu czy obrotu, żeby móc wypłacić przegrane wcześniej środki, które wróciły do Was w formie bonusu.

Zakład bez ryzyka Superbet do 1300 zł

Zupełnie inne podejście do cashbacku ma Superbet. Różni się on zarówno od cashbacku LVBet, ale i od innych tego typu ofert u poszczególnych bukmacherów. Superbet oferuje nowym graczom “Tydzień bez ryzyka” do 1300 zł. Będzie on dostępny tylko dla tych klientów, którzy założyli konto wraz z kodem promocyjnym o treści MECZYKI

Wysokość bonusu jest obliczana przy pomocy wzoru stworzonego przez bukmachera:

Suma stawek – suma wygranych z zakładów – podatek = kwota bonusu

Gdy podstawicie go pod “własne” liczby, w łatwy sposób obliczycie, jaka kwota pojawi się na Waszym koncie bonusowym. W celu wypłaty tego bonusu należy obrócić zwróconą kwotę czterokrotnie po kursie zakładu minimum 1.80 i pojedynczych zdarzeniach 1.30.

Zakład bez ryzyka PZBuk do 500 zł

W PZBuk nowi gracze również mogą liczyć na ofertę powitalną, wśród której znaleźć można zakład bez ryzyka do 500 zł. Z założenia jest on zbliżony do cashbacku LVBet. Typerzy muszą jednak założyć konto z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB. Wtedy dopiero bonus będzie dostępny. 

W celu aktywacji cashbacku należy postawić kupon z minimum dwoma zdarzeniami i kursem pojedynczym meczu przynajmniej 1.40. Dopiero wtedy, jeśli przegracie Wasz premierowy kupon, bukmacher zwróci postawioną sumę do 500 zł z zakładu bez ryzyka. 

PZBuk stworzył takie same warunki do wypłaty bonusu. Do tego wystarczy więc zakład AKO i kursy pojedynczego zdarzenia 1.40 lub wyższe. Nowością w porównaniu z innymi firmami jest to, że w tym przypadku – jeśli uda się obrócić kwotę, to na depozycie znajdzie się tylko część “na plus”, a więc firma ta potrąca oddaną stawkę. Posiłkując się konkretnym przykładem – jeśli otrzymaliście 500 zł zwrotu i wygracie 800 zł, to do wypłaty będziecie mieli 300 zł.