LVBet Freebet

LVBet Freebet 20 PLN | darmowy zakład

LVBet przygotował ofertę powitalną dla każdego nowo zarejestrowanego gracza. W jej skład wchodzą bonus od depozytu oraz cashback, razem warte 3353 zł. Jednak czy ten bukmacher oferuje coś jeszcze? Czy w LVBet freebet również jest dostępny w pakiecie startowym? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. Ponadto wskażemy Ci innych bukmacherów, którzy posiadają pośród promocji bonus bez depozytu. Zapraszamy do lektury. 

Freebet – na czym polega?

Freebet z języka angielskiego to po prostu darmowy zakład. Zatem bukmacherzy oferujący tego typu bonus przyznają typerom darmowe środki na grę, za które można zawrzeć zakład – lub zakłady – bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy przejść przez formularz rejestracyjny i zweryfikować założone konto.

W zależności od bukmachera, wysokość środków promocyjnych i warunki dotyczące ich wypłaty mogą być różne. Część firm wymaga obrotu, a inni, od razu po wygranej kuponu zagranego za bonus, przelewają środki do depozytu.

LVBet freebet

Przyjrzymy się jednemu z legalnych polskich bukmacherów. Czy w LVBet freebet jest w ogóle dostępny? Otóż na ten moment w ofercie powitalnej tej firmy darmowy zakład nie został uwzględniony. Tak jak wspominaliśmy, w pakiecie dla nowych typerów znajdują się dwie inne promocje – bonus od depozytu, a także zakład bez ryzyka. Uspokajamy jednak, że jeśli tylko u bukmachera LVBet freebet dołączy do bonusów na start, to niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.  Aby skorzystać z pozostałych bonusów należy przejść na stronę poprzez jeden z dostępnych na tej stronie banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ).

LVBet freebet

LVBet pozostałe bonusy

W LVBet darmowy zakład nie jest dostępny, ale bukmacher przygotował inne promocje powitalne. Są to:

  • Bonus od depozytu do 3000 zł
  • Zakład bez ryzyka do 333 zł

Jak wyglądają szczegóły dotyczące tychże bonusów, a także co należy zrobić, żeby je wypłacić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Bonus od dwóch depozytów do 3000 zł

Bukmacher dla każdego nowego użytkownika w ofercie powitalnej przygotował bonusy od dwóch pierwszych depozytów. Przy premierowej wpłacie maksymalnie otrzymasz 2000 zł, a przy drugiej – do 1000 zł. 

Żeby aktywować promocję przygotowaną przez LVBet, musisz dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł oraz postawić kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami, po kursie łącznym kuponu co najmniej 2.50 i z kursem pojedynczego zakładu min. 1.25. Pamiętaj również o zaznaczeniu okienka “bonus z mnożnikiem” – tylko wtedy zostanie Ci przypisany bonus za wpłacone środki w postaci 1% kwoty depozytu. Oznacza to, że jeśli wpłaciłeś 1000 zł, to bukmacher przekaże na Twoje konto 10 zł. LVBet oferuje jednak 100% od pierwszej wpłaty. Zatem obstawiając kupon za kwotę bonusową, kurs Twojego zakładu będzie pomnożony “x100”. 

Podobnie jest w przypadku bonusu od drugiej wpłaty. W tym przypadku nowi typerzy otrzymają 50% od depozytu, maksymalnie do 1000 zł. Cały proces wygląda dokładnie tak, jak podczas pierwszej wpłaty. LVBet przyzna Ci 1% postawionych środków z mnożnikiem x50. Jeśli chcesz więc skorzystać z pełnej kwoty oferowanej przez bukmachera, musisz wpłacić 2000 zł. Na koncie bonusowym znajdziesz wtedy 20 zł, a kurs Twojego kolejnego kuponu będzie pomnożony “x50”. 

Bukmacher określił także wymogi dotyczące wypłaty przyznanych środków. LVBet przy bonusie od pierwszej wpłaty wymaga czterokrotnego obrotu depozytem, z kursem łącznym zakładu przynajmniej 2.00, a także co najmniej jednym spotkaniem na kuponie z kursem 1.50 lub więcej. Przy drugim depozycie wystarczy trzykrotny obrót wpłaconą sumą. Warunki dotyczące kursów pozostają takie same.

Cashback do 333 zł 

Kolejny bonus startowy u tego bukmachera to zakład bez ryzyka do 333 zł. Przypominamy też, że aktualnie w LVBet freebet nie jest dostępny. Zatem cashback to ostatnia promocja powitalna przysługującą nowym graczom. 

Zakład bez ryzyka jest przyznawany każdemu nowemu klientowi, który wyrazi taką chęć poprzez zaznaczenie okienka “Zakład bez ryzyka 333 PLN” podczas dokonywania trzeciego depozytu. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z promocji to 25 zł. Ponadto w celu aktywacji tego bonusu trzeba postawić kupon z kursem łącznym minimum 1.75.

Wymogi narzucone przez LVBet to w tym przypadku jednokrotny obrót otrzymaną stawką z kursem całkowitym zakładu przynajmniej 1.75. Zatem jeśli obstawisz kupon spełniający te warunki i okaże się on trafiony, to od razu wygrana znajdzie się w Twoim depozycie.

freebet LVBet

Freebet u innych bukmacherów

W przeciwieństwie do LVBet, darmowy zakład dostępny jest u kilku innych bukmacherów. W jakiej formie przyznawane są bonusy bez depozytu i co trzeba zrobić, żeby je wypłacić? Szczegóły opiszemy poniżej.

Freebet STS 29 zł

STS podszedł do oferty powitalnej w nieco inny sposób niż LVBet. Freebet u tego bukmachera jest dostępny i wynosi 29 zł. Bonus ten przysługuje wyłącznie osobom zarejestrowanym z kodem promocyjnym MEGABONUS.

W celu wypłaty przyznanych środków, otrzymany darmowy zakład należy odpowiednio obrócić. STS wymaga trzykrotnego (czyli za 87 zł) obrotu przyznanymi środkami, po kursie łącznym kuponu minimum 1.91. Pamiętaj, że do obrotu wliczane są wyłącznie stawki z wygranych zakładów.

Freebet Fortuna 20 zł

W Fortunie, także inaczej niż w LVBet, freebet akurat jest dostępny. Ma wartość 20 zł – dla każdego, kto podczas rejestracji konta wpisze kod promocyjny o treści MECZYKI. Fortuna przyznaje 20 zł w postaci 2800 punktów FKP, czyli punktów klubowych, które gracze zbierają w ramach programu lojalnościowego. Ta wartość odpowiada właśnie sumie 20 zł darmowego zakładu. Bukmacher nie wymaga także obstawienia jednego kuponu za przyznaną kwotę. Można ją dowolnie rozbijać, czy to na dwa, trzy czy nawet dziesięć kuponów (minimalna stawka wynosi 2 zł).

Fortuna nie określiła także żadnych warunków dotyczących wypłaty środków. Jak tylko poprawnie wytypujesz zakład, to cała wygrana znajdzie się na Twoim koncie depozytowym i będziesz mógł ją wypłacić.

Freebet Superbet 34 zł

Ostatnim bukmacherem na naszej liście, u którego – w przeciwieństwie do LVBet, freebet stanowi element oferty powitalnej – jest Superbet. Co należy zrobić, żeby skorzystać z promocji w wysokości 34 zł od tego bukmachera?

Po pierwsze, podczas rejestracji konta gracza musisz wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny MECZYKI. W innym przypadku darmowy zakład od Superbet nie będzie dostępny. Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu w wysokości przynajmniej 50 zł. Właśnie ta wpłata aktywuje promocję, dzięki której na koncie bonusowym znajdziesz wspomniane 34 zł.

W celu wypłaty bonusu od depozytu musisz jednokrotnie obrócić przyznaną sumę. Oznacza to, że będziesz mógł wypłacić środki z konta gracza, jeśli obstawisz zakłady za 34 zł. Minimalny kurs całkowity w przypadku zakładu SOLO musi wynieść minimum 1.60. Gdy postawisz zakład AKO, to w tym wypadku kurs pojedynczego meczu nie może być niższy niż 1.60.

Dodaj komentarz