LVBet Freebet 45 PLN | LVBet bonus bez depozytu i z kodem

LVBet Freebet 20 PLN bez depozytu i 25 PLN tylko z kodem od Bet.pl
Kod bonusowy MECZYKI

LVBet freebet bez depozytu dostępny jest dla nowych graczy, którzy założą konto u bukmachera. Jak skorzystać w LVBet z darmowego zakładu? O szczegółach piszemy w tym artykule. Prezentujemy też pozostałe bonusy powitalne w LVBet oraz freebety dostępne u innych, legalnych bukmacherów na polskim rynku.

LVBet freebet 45 PLN

Gracze mogą aktywować freebet LVBet po rejestracji konta. Dostępne są dwa darmowe zakłady LVBet na start:

 • LVBet freebet bez depozytu 20 PLN
 • LVBet freebet z kodem promocyjnym 25 PLN

Nowi gracze mogą uzyskać w LVBet darmowe zakłady o wartości 45 PLN. Pierwszy freebet otrzymamy już za samą rejestracji konta i jest to bonus bez depozytu. Drugi freebet dostępny jest wyłącznie z kodem dostępnym dla czytelników Bet.pl. Szczegóły w dalszej części tekstu.

LVBet freebet i inne bonusy

LVBet freebet – na czym polega?

Freebet z języka angielskiego to po prostu darmowy zakład. Zatem bukmacherzy oferujący tego typu bonus przyznają typerom darmowe środki na grę, za które można zawrzeć zakład – lub zakłady – bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy przejść przez formularz rejestracyjny i zweryfikować założone konto.

W zależności od bukmachera, wysokość środków promocyjnych i warunki dotyczące ich wypłaty mogą być różne. Część firm wymaga obrotu, a inni, od razu po wygranej kuponu zagranego za bonus, przelewają środki do depozytu. Freebety u bukmachera LVBet możemy ponadto podzielić na bonus bez depozytu (za samą rejestrację) i z depozytem (przyznany dopiero po wpłacie środków).

LVBet freebet bez depozytu 20 PLN

Przyjrzyjmy się na początek, jak wygląda w LVBet freebet bez depozytu o wartości 20 PLN. Jest to bonus, który otrzymamy już za samą rejestrację konta u bukmachera. Do formularza rejestracyjnego przeniesiemy klikając w jeden z banerów lub przycisków w tym tekście.

Bonus przyznane zostanie o wartości 1 PLN z mnożnikiem x20, który gracz samodzielnie może aktywować na kuponie. Zakład powinien składać się z minimum trzech zdarzeń, przy zachowaniu kursu zdarzenia 1.25 lub więcej i kuponu 2.50 lub więcej.

Wygraną z freebetu należy dwukrotnie obrócić na kuponach o kursie min. 2.00 zawierającego zdarzenia z trzema opcjami rozstrzygnięcia.

LVBet freebet z kodem 25 PLN

Opisany wyżej freebet LVBet nie jest jedyną promocją na darmowy zakład. Aby skorzystać z frebetu w kwocie 25 PLN trzeba jednak wpisać podczas rejestracji kod promocyjny. W przypadku bukmachera LVBet kod promocyjny dla czytelników Bet.pl ma treść „MECZYKI”. Opisywany w tym miejscu bonus dostępny jest wyłącznie z tym kodem.

Bonus przyznane zostanie o wartości 1 PLN z mnożnikiem x25, który gracz samodzielnie może aktywować na kuponie. Zakład powinien składać się z minimum trzech zdarzeń, przy zachowaniu kursu zdarzenia 1.25 lub więcej i kuponu 2.50 lub więcej.

Wygraną z freebetu należy dwukrotnie obrócić na kuponach o kursie min. 2.00 zawierającego zdarzenia z trzema opcjami rozstrzygnięcia.

LVBet pozostałe bonusy na start

W LVBet darmowe zakłady to nie jedyne promocje dostępne dla nowych graczy na start. Wśród bonusów powitalnych znajdziemy również inne bonusy, które prezentujemy w kolejnych akapitach. W sumie pakiet u tego bukmachera – dla rejestrujących się z naszym kodem promocyjnym – wynosi nawet 2135 PLN.

Bonus od trzech depozytów do 2000 PLN

Bukmacher dla każdego nowego użytkownika w ofercie powitalnej przygotował bonusy od trzech pierwszych depozytów. Bonusy przyznawane są w zależności od konkretnego depozytu według ustalonych zasad:

 • Bonus od 1. wpłaty – 100% do 500 PLN
 • Bonus od 2. wpłaty – 50% do 600 PLN
 • Bonus od 3. wpłaty – 2% z mnożnikiem x25 do 900 PLN

Każdy z bonus ma nieco inne warunki aktywowania i obrotu. W przypadku bonusu od pierwszej wpłaty bukmacher podwoi jej wartości, do maksymalnej kwoty 500 PLN. Minimalna wartość depozytu to 10 PLN. Aby uwolnić bonus należy obrócić czterokrotnie bonusem i wpłatą po kursie 1.75 lub wyższym. Na obrót gracz ma 30 dni.

W przypadku bonusu od drugiego depozytu warunki przyznania promocji, a także kwestia jego uwolnienia, są już nieco inne. Przede wszystkim bukmacher w tym przypadku przyzna bonus aż do 600 PLN, co stanowi połowę drugiej wpłaty. Obrót wymagany w tym przypadku – bonusem i wpłatą – należy wykonać trzykrotnie. Kurs to ponownie 1.75 a czas na wykonanie pełnego obrotu wynosi 30 dni. Minimalny depozyt to 10 PLN.

Bonus od trzeciego depozytu ma maksymalną wartość 900 PLN. Stanowi on 50% wartości wpłaty, ale przyznawany jest z mnożnikiem, tak samo jak dzieje się to w przypadku darmowych zakładów LVBet. Różnica jest taka, że tym razem otrzymamy bonus w wysokości 2% wpłaty z mnożnikiem x25. Minimalna wpłata wynosi 25 PLN. Aby uwolnić bonus należy obrócić trzykrotnie samym depozytem, a bonus uruchamiamy samodzielnie na kuponie.

Pozostałe promocje LVBet na start

W LVBet można uzyskać również inne bonusy powitalne. Łącznie pakiet powitalny u tego bukmachera może wynieść 2135 PLN + 33 dni gry bez podatku. Dodatkowe promocje na start stanowią:

 • 33 dni gry bez podatku od momentu rejestracji
 • Cashback w aplikacji 20 PLN
 • Bonus na sporty wirtualne 20 PLN
 • Bonus dla kibiców (za karnety wybranych drużyn) 50 PLN

Freebet u innych bukmacherów

Nie tylko w LVBet freebet stanowi element pakietu powitalnego dla nowych graczy. Również inni bukmacherzy proponują tego typu promocje na start. Przykłady freebetów u polskich bukmacherów prezentujemy poniżej.

Freebet Fortuna 40 PLN

W Fortunie uzyskać możemy trzy darmowe zakłady, których wartość to 40 PLN, jeśli zarejestrujemy się z kodem FORTUNAMAX. Dostępne bonusy stanowią:

 • Freebet bez depozytu 20 PLN
 • Freebet z kodem promocyjnym 15 PLN
 • Freebet za udostępnienie kuponu 5 PLN

Fortuna nie określiła żadnych warunków dotyczących wypłaty środków. Jak tylko poprawnie wytypujesz zakład, to cała wygrana znajdzie się na Twoim koncie depozytowym i będziesz mógł ją wypłacić.

Freebet Superbet 55 PLN

Kolejnym bukmacherem na naszej liście, u którego freebet stanowi element oferty powitalnej, jest Superbet. Co należy zrobić, żeby skorzystać z promocji w wysokości 55 PLN od tego bukmachera?

Po pierwsze, podczas rejestracji konta gracza musisz wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny MEGABONUS. W innym przypadku darmowy zakład od Superbet nie będzie dostępny. Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu w wysokości przynajmniej 50 zł. Właśnie ta wpłata aktywuje promocję, dzięki której na koncie bonusowym znajdziesz wspomniane 35 PLN.

Dodatkowo można uzyskać bonus za zainstalowanie i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Wartość tej promocji to 20 PLN. Gracz ma 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty, aby skorzystać z aplikacji i otrzymać bonus.

FAQ

Czy w LVBet freebet jest dostępny?

Tak. Bukmacher LVBet ma w swojej ofercie na start freebet bez depozytu o wartości 20 PLN i frebeet z kodem MECZYKI w kwocie 25 PLN.

Jak aktywować freebet LVBet?

Skorzystać z darmowych zakładów w LVBet można rejestrując się, po kliknięciu w jeden z przycisków lub banerów, z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

Dodaj komentarz