LVBet rejestracja – jak założyć konto w LVBet?

Oferta powitalna LVBet o wartości 2135 PLN - po rejestracji z naszego linku
Kod bonusowy MECZYKI

U bukmachera LVBet rejestracja odbywa się w kilku prostych krokach. W tym tekście opisujemy szczegółowo jak założyć konto w LVBet, a także jak skorzystać z dostępnych na start promocji dla nowych graczy.

LVBet rejestracja z kodem bonusowym

Jeśli podczas rejestracji w LVBet użyjemy kodu bonusowego, to będziemy mogli skorzystać z pakietu powitalnych promocji na start. Wartość bonusów to nawet 2135 PLN. Jakie bonusy zapewnia w LVBet rejestracja z kodem? Oto one:

 • Bonusy od wpłat = 2000 PLN
 • Darmowe zakłady = 45 PLN
 • Pozostałe bonusy = 90 PLN
 • Gra bez podatku = 33 dni od rejestracji
LVBet rejestracja z kodem promocyjnym

LVBet rejestracja konta krok po kroku

Zakładanie konta w LVBet to proces niezbyt skomplikowany, a cała rejestracja nie powinna zająć więcej niż kilka minut. W kolejnych akapitach opisujemy krok po kroku, jak założyć konto w LVBet. Rejestracja możliwa jest po wcześniejszym otwarciu formularza – klikając w zamieszczone powyżej baner lub przycisk.

LVBet rejestracja – wybór formularza

Najszybszym sposobem, aby zarejestrować się w LVBet, będzie wybór rejestracji poprzez aplikację mObywatel lub mojeID.

Wybierając aplikację mObywatel zeskanować kod QR (strona internetowa) lub skopiować specjalny kod (wersja mobilna), aby nasze dane zostały zapisane i zweryfikowane. Do uzupełnienia pozostaje jedynie numer konta i adres.

Gracze mogą wybrać także rejestrację poprzez MojeID. W tym przypadku większość naszych danych zostanie automatycznie pobrane z bankowości internetowej. Ten sposób rejestracji został wprowadzony przez bukmachera jakiś czas temu i ma ułatwiać proces zakładania konta w LVBet.

LVBet rejestracja

LVBet rejestracja standardowa

Dla tych, którzy wolą zarejestrować się w tradycyjny sposób, LVBet przygotował rejestrację poprzez standardową wersję formularza. W tym przypadku wszystkie informacje będziemy uzupełniali samodzielnie w kilku krokach. Na samym początku wpiszemy takie informacje, jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL
 • Narodowość
LVBet rejestracja - dane osobowe

LVBet rejestracja – dane logowania

Na kolejnej stronie formularza rejestracyjnego LVBet będziemy wpisywali dane, które w przyszłości pozwolą zalogować się do konta w serwisie internetowym bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Wśród wymaganych informacji należy wpisać:

 • Adres e-mail
 • Login
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • LVBet kod promocyjny

Co ważne, aby wpisać kod LVBet musimy kliknąć w stosowny przycisk, a sam kod wpisać w oznaczonym polu.

W tym miejscu zaznaczamy również okienko, tym samym oświadczając zgodność zadeklarowanych w formularzu danych ze stanem faktycznym. Jest to wymóg konieczny, aby móc ukończyć rejestrację konta.

Opcjonalnie możemy także zaznaczyć zgody marketingowe. Dzięki temu będziemy na bieżąco otrzymywali informacje o ofercie i dostępnych promocjach, a także skorzystamy z częsci promocji powitalnych u bukmachera LVBet. Rejestracja na tym etapie jest już niemal zakończona.

LVBet rejestracja – potwierdzenie

W ostatnim kroku należy jeszcze wpisać kod weryfikacyjny, który bukmacher prześle nam na wskazany w formularzu adres e-mail. Dopiero wówczas będziemy mogli zakończyć proces rejestracji w LVBet i zalogować się do nowego konta gracza w serwisie.

Trzeba pamiętać, że na tym etapie utworzymy konto tymczasowe, które będzie trzeba jeszcze zweryfikować.

LVBet rejestracja – weryfikacja konta

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności konta, należy jeszcze przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Wówczas bukmacher będzie mógł zweryfikować nasze dane i aktywować konto stałe.

W ramach pełnej weryfikacji konta będzie trzeba podać również m.in. numer rachunku bankowego za pomocą którego dokonywać będziemy płatności. 

LVBet bonusy za rejestrację

Za założenie konta w LVBet dostępne są bonusy bukmacherskie. Przypomnijmy, że w LVBet rejestracja możliwa jest po kliknięciu w baner lub przycisk w tekście. Jeśli wpiszemy kod promocyjny o treści MECZYKI, to otrzymamy dostęp do bonusów o wartości 2135 PLN. 

Poniżej opisujemy dostępne przy rejestracji w LVBet bonusy bukmacherskie dla nowych graczy.

Bonus od depozytów 2000 PLN

Pierwsza promocją, do której uprawnia rejestracja w LVBet, jest bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Maksymalnie można uzyskać do 2000 PLN w bonusach, a kolejne wpłaty są premiowane w następujący sposób:

 • Bonus od 1. wpłaty = 100% do 500 PLN
 • Bonus od 2. wpłaty = 50% do 600 PLN
 • Bonus od 3. wpłaty = 50% do 900 PLN

W przypadku każdego z trzech dostępnych bonusów nieco inne są warunki obrotu, które pozwolą uwolnić środki bonusowe na saldo depozytowe. Przy okazji pierwszego depozytu należy czterokrotnie obrócić bonusem i wpłatą, przy bonusie od drugiej wpłaty wymagany jest trzykrotny obrót sumą wpłaty i bonusu.

Bonus od trzeciej wpłaty przyznawany jest z mnożnikiem x20. Bonusem w tym przypadku obrócić należy dwukrotnie. 

Darmowe zakłady 45 PLN

Rejestracja w LVBet pozwala uzyskać również dwa darmowe zakłady. Pierwszy bonus otrzymamy już za samo założenie konta. Mowa w tym przypadku o bonusie bez depozytu o wartości 20 PLN.

Kolejny freebet otrzymamy za wpisanie podczas zakładania konta kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Wówczas po drugiej wpłacie gracz otrzyma od freebet o wartości 25 PLN. 

Darmowe zakłady LVBet przyznaje w formie bonusu 1 PLN z mnożnikiem, który odpowiada wartości danej promocji. Gracze samodzielnie uruchamiają freebety na kuponach spełniających warunki udziału w promocji.

Pozostałe bonusy 90 PLN

Gracze, którzy dopiero zakładają konto w LVBet mają okazję skorzystać także z kilku innych promocji powitalnych, których wartość to nawet 90 PLN. Są to takie bonusy, jak:

 • Zakład bez ryzyka 20 PLN w aplikacji mobilnej
 • Bonus dla kibiców 50 PLN za karnet wybranej drużyny
 • Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Promocje są elementem pakietu powitalnego i gracz może skorzystać z nich łącznie z pozostałymi promocjami na start.

Gra bez podatku przez 33 dni

W LVBet rejestracja uprawnia także do gry bez podatku przez pierwsze 33 dni od momentu założenia i zweryfikowania konta. W tym przypadku współczynnik typowanych kuponów będzie wynosił 1.00, podczas gdy regularnie jest to 0.88 (12% podatku).

Promocja dostępna jest na kuponach składających się z co najmniej trzech zakładów, przy minimalnym kursie kuponu 2.40 lub więcej. Zakłady typowane bez podatku powinny typowane ze środków własnych, a zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Wygrane w ramach gry bez podatku trafiają od razu na saldo depozytowe. Nie jest wymagany żaden dodatkowy obrót.

Dodaj komentarz