LV Bet Voucher

Voucher LV Bet na 3353 PLN - należy podać voucher promocyjny LV Bet przy rejestracji
333 PLN zakład bez ryzyka + 3000 PLN od depozytu + 20 PLN darmowy zakład

Bukmacher LV Bet oferuje nowym graczom bonus startowy o łącznej wysokości 3353 zł. Składają się na niego dwie promocje – zakład bez ryzyka o wartości 333 zł, bonus od depozytu do 3000 zł, a także darmowy zakład w wysokości 20 zł. Czy aby z nich skorzystać, będzie potrzebny voucher promocyjny LV Bet? Jaki jest ten voucher bonusowy LV Bet, jeśli jego użycie rzeczywiście będzie potrzebne? Nasz artykuł da Ci pełną wiedzę, jakie bonusy powitalne LV Bet przygotował dla użytkowników zakładających konto. 

LV Bet voucher – jak go otrzymać? 

Musisz wiedzieć, że z powitalnych bonusów LV Bet mogą skorzystać tylko osoby posiadające zarejestrowane konto u tego bukmachera. Obecnie przy rejestracji nie wymaga się promocyjnego vouchera LV Bet, choć niewykluczone, że w bliższej lub dalszej przyszłości ulegnie to zmianie. W tej chwili jednak odpowiedniego dla LV Bet vouchera bonusowego nikt nie będzie od Ciebie wymagał. Wystarczy więc, że założysz konto, by skorzystać z promocji powitalnej w wysokości 3333 zł. Można to zrobić korzystając z dostępnych na stronie banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ). Dokładniej omówimy ją w dalszej części naszego tekstu. Tymczasem przyjrzymy się pokrótce, jak wygląda, krok po kroku, proces rejestracji.

LV Bet voucher bonusowy – rejestracja krok pierwszy 

Co zrobić, by skutecznie założyć konto u tego bukmachera? Na początku przenieś się na witrynę LV Bet, klikając w jeden z banerów znajdujących się w naszym tekście lub któryś z linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!). W prawym górnym rogu odnajdziesz przycisk “Rejestracja” – kliknij go. 

LV Bet voucher promocyjny – rejestracja krok drugi 

Co dalej? Na ekranie wyświetlony zostanie formularz, gdzie najpierw musisz podać następujące dane: 

 • imię; 
 • nazwisko; 
 • narodowość; 
 • numer PESEL (jeśli wybierzesz inną narodowość niż polską, bukmacher poprosi Cię o jeszcze kilka innych informacji np. numer dowodu tożsamości czy datę urodzenia). 
LVBet voucher rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

Gdy wypełnisz te pola, przejdź do dalszej części. 

LV Bet voucher bonusowy – rejestracja krok trzeci 

Co tutaj będziesz musiał zrobić? Bukmacher poprosi Cię o podanie:

 • adresu e-mailowego; 
 • loginu; 
 • hasła; 
 • numeru telefonu. 
LVBet voucher rejestracja z kodem promocyjnym - krok 3

Tu zobowiązany zostaniesz również do potwierdzenia swojej pełnoletności, wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zatwierdzenia, że podane przez Ciebie dane są prawdziwe. Nie powinieneś się obawiać – to standardowa procedura, którą spotkasz rejestrując się u wszystkich bukmacherów – nie tylko w LV Bet. 

LV Bet voucher promocyjny – rejestracja krok czwarty 

Wykonanie poprzedniego kroku pozwoliło Ci utworzyć konto tymczasowe. Ma ono jednak swoje ograniczenia, z czego największym jest brak możliwości wypłaty wygranych. Na to pozwala wyłącznie konto stałe. Co zrobić, by je uaktywnić? Podaj bukmacherowi dodatkowe informacje takie jak: 

 • płeć; 
 • datę urodzenia; 
 • dokładny adres zamieszkania; 
 • kod pocztowy; 
 • numer konta bankowego. 
LVBet voucher rejestracja z kodem promocyjnym - krok 4

Do tych danych dołącz również zdjęcia lub skany Twojego dowodu osobistego lub paszportu, które pozwolą pracownikom bukmachera dokonać stosownej weryfikacji. Gdy ta zakończy się pomyślnie, wówczas bez przeszkód będziesz mógł korzystać z wszystkich możliwości oferowanych przez tę firmę bukmacherską. 

Co daje voucher bonusowy LV Bet? 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, nie musisz posiadać w LV Bet vouchera promocyjnego. Gdy to ulegnie zmianie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy. Powitalne bonusy LV Bet są dostępne dla tych, którzy zarejestrowali się w witrynie bukmachera, korzystając np. z banerów dostępnych w naszym tekście.

Jaką ofertę dla nowicjuszy przygotował LV Bet? Przyjrzyjmy się jej bliżej.

LVBet voucher – bonus na start 

Wiesz już, że bonusowy voucher LV Bet nie będzie Ci potrzebny, by wykorzystać w pełni promocję startową, której wysokość łączna to 3333 zł. Składają się na nią zakład bez ryzyka o wartości 333 zł oraz bonus od depozytu o stawce maksymalnej do 3000 zł. 

Przyjrzyjmy się obu tym bonusom – co dają graczom i jakie są ich warunki. 

LVBet voucher – zakład bez ryzyka 

Pierwszym z dwóch bonusów powitalnych, które dostaniesz tuż po rejestracji bez użycia promocyjnego vouchera LV Bet, jest zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł. Zakład bez ryzyka częściej możesz spotkać pod nazwą cashback. Pochodzi ona z języka angielskiego i dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. Faktycznie natomiast, w branży bukmacherskiej, chodzi o zwrot stawki postawionej na zakład. 

Co musisz wiedzieć o tym zakładzie bez ryzyka poza faktem, że bonusowy voucher LV Bet nie jest przy nim wymagany? W celu realizacji tego bonusu startowego najpierw należy aktywować cashback, zaznaczając formułkę “Zakład bez ryzyka” podczas dokonywania trzeciego depozytu. Zwróć uwagę, że w LV Bet cashback dotyczy konkretnie trzeciego depozytu. To o tyle istotne, że inni bukmacherzy najczęściej proponują go w ramach pierwszej wpłaty, dlatego bądź czujny, abyś nie przeoczył tego bonusu. 

Co dalej? Po zasileniu trzeciego depozytu kwotą przynajmniej 25 zł, bukmacher zwiększa go dodatkowo o 1%. Jeśli chcesz wykorzystać w pełni ten zakład bez ryzyka, przelej 330 zł – wówczas na grę będziesz miał łącznie 333,3 zł. 

Pamiętaj, że cashback dotyczyć będzie wyłącznie pierwszego kuponu postawionego bezpośrednio po trzeciej wpłacie gotówki na konto. W związku z tym, nie możesz podzielić go na mniejsze części, ale użyć w całości za jednym zamachem. Masz na to 30 dni. 

LV Bet wymaga postawienia kuponu o kursie minimalnym 1.75. Akceptowany jest pojedynczy zakład, jak i kombi, natomiast bukmacher odrzuca typy na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone przed zamknięciem kuponu (cashout). 

Co następuje później? Gdy trafisz – wygrana powędruje na Twoje konto główne. W przypadku pomyłki – bukmacher zwróci Ci pieniądze przeznaczone na zakład. Wylądują one na saldzie bonusowym. Będą gotowe do wpłaty lub użycia ich do dalszej gry dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu – również z kursem minimalnym 1.75. 

Przypomnijmy raz jeszcze, cashback przysługuje jedynie zarejestrowanym graczom, jednak nie muszą się oni posłużyć żadnym promocyjnym voucherem LV Bet

LVBet voucher

LVBet voucher – bonus od depozytu 

Nowozarejestrowanym, którzy nie używali bonusowego vouchera LV Bet, bukmacher proponuje – obok zakładu bez ryzyka – także drugi bonus powitalny. Jest nim bonus od depozytu w wysokości 3000 zł. 

Będąc bardziej precyzyjnym, są to dwa bonusy, kolejno 2000 zł i 1000 zł, co daje łączną wartość 3000 zł. Dlaczego tak się dzieje? LV Bet przyznaje premie za pierwsze dwa złożone depozyty. Co istotne, bonus jest “uwalniany” wyłącznie po wpłatach w wysokości minimum 50 zł. 

Jakie są pozostałe warunki tej promocji powitalnej? W ramach pierwszego depozytu przysługuje Ci bonus do 2000 zł. Pamiętaj, by podczas dokonywania wpłaty zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”, gdyż tylko w ten sposób będziesz mógł go otrzymać. Uruchomi się on automatycznie i stanowi 1% wpłaty (20 zł przy 2000 zł). Przy pierwszym depozycie bukmacher pomnaża ją stukrotnie (mnożnik x100), dlatego maksymalna wartość tej części to 2000 zł. 

Co później musisz zrobić? Wykorzystaj w pełni otrzymany bonus, stawiając kupon z minimum trzema zdarzeniami o kursie pojedynczym nie niższym niż 1.25, a całkowitym przynajmniej 2.50. Przed potwierdzeniem zawarcia zakładu zaznacz też pole aktywacji bonusu z mnożnikiem

Jeżeli trafisz, wygrana wyląduje na Twoim koncie bonusowym. Wypłacić ją będziesz mógł po dokonaniu czterokrotnego obrotu swoim depozytem. Dlatego w przypadku wpłaty 2000 zł, zagraj za kwotę 8000 zł. Kupony muszą mieć łączny kurs minimalny 2.00, z kolei pojedyncze zdarzenie 1.50. Po dokonaniu czterokrotnego obrotu, możesz wypłacić bonus. 

Co z drugą częścią tego bonusu? Przypomnijmy, że jego wysokość maksymalna to 1000 zł i przysługuje po drugiej wpłacie środków na konto. Warunki są niemal identyczne jak przy bonusie 2000 zł. Niemal, bo tutaj bukmacher stosuje mnożnik x50, a nie x100, co automatycznie sprawia, że bonus też jest o połowę mniejszy i wynosi 1000 zł. 

Pamiętaj, że te bonusy są dostępne w przypadku wpłat minimalnych 50 zł. Gracze, których depozyty oscylują między 10 zł, a 49,99 zł, także jednak mogą skorzystać z podobnego bonusu i co ważne – nie muszą używać żadnego promocyjnego vouchera LV Bet. Aby zgarnąć bonus przy niższej wpłacie, należy wysłać wiadomość na adres [email protected] o treści “Bonus powitalny”. Promocja daje dodatkowe 10% od depozytu, które pomnożone zostanie dziesięciokrotnie (mnożnik x10). Pozostałe warunki promocji nie ulegają zmianie. 

voucher LVBet

Podsumowując – w skład powitalnych bonusów LV Bet wchodzą następujące bonusy: cashback o wartości 333 zł oraz bonusy od depozytu o łącznej wartości 3000 zł. W celu ich otrzymania musisz posiadać zarejestrowane i zweryfikowane konto gracza. Co istotne, na ten moment w trakcie rejestracji nie jest wymagany żaden promocyjny voucher LV Bet.

Dodaj komentarz