PZBuk Cashback 1000 PLN

PZBuk Cashback 1000 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

PZBuk stworzył ofertę powitalną dla nowych graczy, w skład której wchodzi cashback PZBuk do 1000 zł. To tylko część oferty na start – typerzy mogą liczyć także na freebet. Warunki dotyczące tych promocji przybliżymy w dalszej części artykułu. Szczegółowo opiszemy PZBuk zakład bez ryzyka, a także to, jaką formę cashback przyjmuje u innych, wybranych bukmacherów. Zapraszamy do lektury.

Cashback PZBuk – na czym polega?

Na samym początku warto jednak rozjaśnić samo pojęcie cashbacku, które może przysporzyć nieco problemów – szczególnie nowo zarejestrowanym typerom. Cashback nazywany jest również zakładem bez ryzyka. Dotyczy zwykle pierwszego kuponu  – chociaż PZBuk bezpieczny zakład bez ryzyka ma nieco inne warunki dotyczące jego przyznania – ale opis tej konkretnej promocji znajdziecie poniżej. Jeśli przegracie premierowy zakład, to zwrócona zostanie postawiona suma do tej, która została ustalona w regulaminie. W PZBuk cashback to maksymalnie 1000 zł. 

W większości przypadków zwrócone środki bonusowe są minimalnie mniejsze niż stawka, ponieważ może zostać uwzględniony obowiązkowy podatek od obrotu w wysokości 12%. Ponadto zakład bez ryzyka albo wróci od razu na konto główne, albo wymaga obrotu zanim znajdzie się w depozycie. To wszystko zależy od wytycznych poszczególnych bukmacherów. Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można także w regulaminach każdej z promocji. 

PZBuk cashback 1000 zł

W PZBuk zakład bez ryzyka to kwota maksymalnie 1000 zł, której mogą spodziewać się nowo zarejestrowani gracze. Proces rejestracji można rozpocząć poprzez kliknięcie w baner lub link dostępny na tej stronie (np. KLIKNIJ TUTAJ) Aby mieć dostęp do oferty startowej, należy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny MECZYKI, a także zweryfikować numer telefonu. Wtedy będziecie mieć pewność, że wszystkie bonusy powitalne dostępne w ofercie zostaną Wam przydzielone.

Jeśli chodzi o cashback PZBuk, to tak jak już wspominaliśmy – różni się on nieco od innych zakładów bez ryzyka, szczególnie w jednym aspekcie. Mianowicie chodzi o to, że dopiero przegrany kupon będzie podlegał tej promocji. Zatem do czasu aż będziecie wygrywać, to zakład bez ryzyka nie będzie aktywny. Nawet jeśli dopiero piąty czy szósty kupon wytypujecie błędnie, to wtedy na koncie bonusowym znajdzie się kwota przegranego zakładu i będziecie mogli skorzystać z cashbacku PZBuk.

PZBuk bonus

PZBuk bezpieczny zakład bez ryzyka – warunki

Warto także przyjrzeć się warunkom, które zaliczą Wasz kupon do tej promocji. W celu jego aktywacji należy postawić zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z kursem pojedynczego spotkania minimum 1.40. Dopiero wtedy – w przypadku pierwszego niepowodzenia – bukmacher przyzna zakład bez ryzyka PZBuk.

Kiedy już obstawiony kupon będzie nietrafiony, to cała postawiona kwota wróci na konto bonusowe. W celu jego wypłaty musicie spełnić dokładnie takie same wymagania, jak podczas aktywacji promocji, czyli zakład AKO z pojedynczym zdarzeniem o kursie przynajmniej 1.40. Na spełnienie warunków macie 30 dni.

Ważne jest również to, że po obróceniu bonusu PZBuk cashback, bukmacher przeleje Wam wyłącznie kwotę wygraną ponad stawkę, to, co wygraliście “na czysto”. Oznacza to, że jeśli skorzystaliście z pełnego bonusu – a więc macie 1000 zł i wygracie kupon na sumę 2000 zł, to do depozytu otrzymacie 1000 zł. 

PZBuk pozostałe bonusy

W PZBuk bezpieczny zakład bez ryzyka to nie jedyna promocja dla nowych graczy. Możecie liczyć jeszcze na jeden bonus. Bukmacher przyzna Wam 20 zł bonusu w ramach freebeta czyli darmowego zakładu. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis tej promocji.

PZBuk bonus freebet 20 zł

Jak wspomnieliśmy wyżej, każdy z nowo zarejestrowanych typerów poza cashbackiem PZBuk otrzyma również 20 zł, które może wykorzystać jako darmowy zakład.

Otrzymacie do niego dostęp tylko wtedy, gdy podczas rejestracji wpiszecie kod promocyjny o treści MECZYKI. W jaki sposób można skorzystać z powyższej promocji?

Wystarczy dokonać pierwszego depozytu w wysokości minimum 20 zł, a w ciągu kilku minut na waszym koncie pojawi się dodatkowe 20 zł, które będziecie mogli wykorzystać na dalszą grę.

Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Kupon AKO oraz pojedyncze zdarzenie po kursie minimum 1.40, to jedyne z wymogów dotyczących tej promocji. Wygrane środki nie podlegają obrotowi, a więc można je wypłacić, bądź przeznaczyć na dalszą grę.

Na spełnienie wymogów bukmachera macie dokładnie 21 dni.

PZBuk bonus

Cashback u innych bukmacherów

PZBuk bezpieczny zakład bez ryzyka to jeden z wielu tego typu bonusów, które znaleźć można na rynku bukmacherskim. Wiele innych firm oferuje cashback w różnych formach – co poniżej dokładnie opiszemy.

Fortuna cashback do 600 zł

W ofercie powitalnej – w takiej formie jak PZBuk cashback proponuje Fortuna. Przewidziany zakład bez ryzyka wynosi maksymalnie 600 zł. Aby promocja ta była aktywna, należy założyć konto z kodem promocyjnym MECZYKI.  W przypadku niepowodzenia pierwszego kuponu, bukmacher nie uwzględni obowiązkowego podatku od zakładu, a więc całą kwotę przeleje z powrotem na konto.

Ważne jest to, że otrzymany bonus nie podlega żadnym wymogom obrotu oraz minimalnych kursów. Jeśli Wasz premierowy kupon będzie przegrany, to środki automatycznie wrócą do depozytu. To pozwoli na ich wypłatę lub postawienie kolejnych zakładów.

Betfan cashback do 600 zł

Także po przejściu rejestracji w Betfan możecie skorzystać z cashbacku. Oferuje on 600 zł, ale podejście do niego różni się nieco od klasycznej formuły, znanej chociażby z zakładu bez ryzyka PZBuk. Mianowicie, bukmacher zwraca środki od trzech pierwszych depozytów – kolejno jest to 100 zł, 200 zł oraz 300 zł. Zaznaczamy, że skorzystacie z tej oferty startowej tylko wtedy, gdy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszecie kod o treści MEGABONUS.

W celu wypłaty przyznanego bonusu trzeba postawić zakład z kursem łącznym co najmniej 3.80 i trzema zdarzeniami na kuponie AKO. Wystarczy także jednokrotny obrót cashbackiem. Co więcej, bukmacher nie potrąca kwoty na podatek, więc otrzymacie taką samą sumę, za którą postawiliście premierowy kupon. 

Betclic cashback do 550 zł

W Betclic można otrzymać najwyższy cashback dostępny aktualnie na rynku. Maksymalna kwota, którą zwróci Betclic, wynosi 550 zł. Bonus przysługuje wyłącznie osobom zarejestrowanym z kodem promocyjnym MEGABONUS550.

W porównaniu z zakładem bez ryzyka PZBuk, w tym przypadku należy spełnić ośmiokrotny obrót otrzymanym bonusem. Zatem jeśli skorzystacie z najwyższego cashbacku oferowanego przez bukmachera, będziecie musieli postawić zakłady za minimum 4400 zł, dodatkowo spełniając warunek kursu łącznego całego zakładu – przynajmniej 2.00.

STS cashback do 281 zł

W ramach cashbacku, który znajdziecie w ofercie powitalnej od STS, możecie liczyć na maksymalnie 281 zł zwrotu. Aby z niego skorzystać, trzeba w trakcie rejestracji posłużyć się kodem promocyjnym MEGABONUS.

Jeśli przegracie pierwszy kupon, to bukmacher zwróci w formie bonusu postawioną kwotę. Należy jednak pamiętać o tym, że STS pobiera na poczet podatku 12% stawki. Żeby skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu, stawka pierwszego zakładu musi wynieść 314,72 zł. Wtedy cashback wyniesie właśnie 281 zł.

Gdy nie uda się wytypować poprawnie premierowego kuponu, to w przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka PZBuk – w STS  otrzymacie kwotę od razu do depozytu. Nie trzeba jej w żaden sposób obracać.

Superbet cashback do 1300 zł

Inaczej wygląda sprawa cashbacku w Superbet. W porównaniu z zakładem bez ryzyka PZBuk oraz tego typu promocją u innych bukmacherów, ten bonus różni się w kilku kluczowych aspektach. Superbet proponuje “Tydzień bez ryzyka”, z maksymalną kwotą zwrotu do 1300 zł, dla wszystkich zarejestrowanych z kodem promocyjnym MECZYKI.

Wspomniany tydzień liczy się od momentu wpłaty pierwszego depozytu. Wtedy każdy postawiony zakład wchodzi do gry w ramach promocji. Bukmacher stworzył także wzór, na podstawie którego wyliczana jest przyznawana kwota z bonusu. Wygląda on tak:

Suma stawek – suma wygranych z zakładów – podatek = kwota bonusu 

Jeśli jednak będziecie “na plusie”, to nie otrzymacie żadnego zwrotu. Tutaj pozostają zasady klasycznego cashbacku, czyli w przypadku przegranej otrzymujecie ustaloną sumę z powrotem na konto bonusowe, a gdy obstawicie poprawnie, to otrzymacie wygraną do depozytu.

Aby wypłacić zakład bez ryzyka należy dokonać dwukrotnego obrotu, po kursie łącznym zakładu minimum 1.80 i kursem pojedynczego meczu – 1.30.  Zatem w celu wypłaty bonusu o maksymalnej wartości, czyli 1300 zł, należy obrócić cashback przynajmniej za kwotę 2600 zł.

LV Bet cashback do 333 zł

Bukmacherem, który w ofercie powitalnej posiada zakład bez ryzyka, jest także LVBet. Tym razem również regulamin promocji różni się od podejścia cashbacku PZBuk. LV Bet przyznaje nowo zarejestrowanym graczom do 333 zł w przypadku przegranego kuponu postawionego po dokonaniu trzeciego depozytu. W celu jego otrzymania bukmacher wymaga tylko zaznaczenia chęci przyjęcia cashbacku.

Aby wypłacić otrzymany bonus należy spełnić wymogi narzucone przez bukmachera –  jednokrotny obrót przyznanym zakładem bez ryzyka, z kursem pojedynczego zdarzenia przynajmniej 1.75. Macie na to 30 dni.