PZBuk Freebet 50 PLN

PZBuk Freebet 50 PLN | darmowy zakład
Kod bonusowy MECZYKI

PZBuk w ofercie powitalnej dla nowych graczy przygotował kilka bonusów. Pośród nich znalazł się PZBuk freebet o wartości 50 zł. Do tego ten bukmacher oferuje cashback, maksymalnie do 1000 zł. Poniżej przedstawiamy, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać od PZBuk darmowy zakład, a także pozostałe bonusy, nie tylko te na start. Opiszemy również, jak wygląda darmowy zakład u innych, wybranych bukmacherów. Zapraszamy do lektury. 

Freebet PZBuk – na czym polega?

Freebet w wolnym tłumaczeniu to darmowy zakład. Nazywany jest jeszcze bonusem bez depozytu, co oznacza, że otrzymasz go bez ponoszenia żadnych kosztów własnych. Bukmacherzy – w zamian za założenie u nich konta – przyznają te dodatkowe środki na grę swoim klientom. W celu aktywacji konta wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny oraz zweryfikować dane osobowe.

Wysokość przyznanego bonusu czy warunki dotyczące wypłaty mogą się od siebie różnić – wszystko zależy od danej firmy. Chociażby w PZBuk freebet wynosi 50 zł. Tę promocję szczegółowo opiszemy w dalszej części artykułu.

PZBuk freebet 50 zł

Tak jak wspominaliśmy – w PZBuk freebet ma wartość 50 zł. Aby jednak skorzystać z pakietu powitalnego, trzeba udać się na stronę bukmachera. Można to zrobić poprzez jeden z banerów lub linków dostępnych na tej stronie (np. KLIKNIJ TUTAJ). Następnie należy wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI podczas rejestracji konta.

W jaki sposób możesz otrzymać jedną z oferowanych promocji?

Bukmacher wszystkim nowym użytkownikom, którzy zarejestrują się ze wspomnianym wyżej kodem promocyjnym PZBuk i dokonają pierwszego depozytu w wysokości minimum 50 zł, przyznaje dodatkowe 50 zł w formie darmowego zakładu (freebeta).

W PZBuk freebet nie wymaga żadnego obrotu, a jedynie konkretne wymagania dotyczące samego zakładu, żeby móc je wypłacić. Kupon powinien zawierać minimum dwa zdarzenia, a każde z nich o kursie minimalnym 1.40. Wygrane w ten sposób środki, możecie od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

PZBuk bonus

PZBuk pozostałe bonusy

Opisany powyżej freebet na start to nie jedyna promocja, która przysługuje nowo zarejestrowanym użytkownikom u tego bukmachera. Poza darmowym zakładem PZBuk w ofercie powitalnej posiada również cashback, czyli zakład bez ryzyka.

Bukmacher nie zapomniał także o stałych typerach – oni również mogą liczyć na promocje, niezwiązane z rejestracją konta. Poniżej szczegółowo opisujemy pozostałą ofertę bonusową PZBuk.

PZBuk cashback do 1000 zł

Tak jak wspominaliśmy, w PZBuk bonus bez depozytu stanowi to tylko część oferty powitalnej. Klientom zarejestrowanym z kodem promocyjnym MEGABONUS oraz mającym zweryfikowany numer telefonu przysługuje także zakład bez ryzyka do 1000 zł. 

Na samym początku warto wspomnieć, że cashback ten ma nieco inne warunki, niż u większości firm oferujących tego typu bonus. PZBuk – w przeciwieństwie do konkurencji, która ubezpiecza tylko premierowy zakład – przyznaje zwrot dopiero przy pierwszym przegranym kuponie.

Bukmacher określił wymogi, które musisz spełnić, aby wypłacić otrzymane środki w ramach cashbacku. W celu aktywacji tej promocji trzeba postawić kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami. Kurs pojedynczego spotkania nie może być niższy niż 1.40.

Gdy bukmacher przyzna Ci środki – maksymalnie do 1000 zł – to one również podlegają odpowiednim warunkom dotyczącym obrotu i minimalnego kursu – chociażby tak, jak przy darmowym zakładzie od PZBuk.

Kupon musi spełniać takie same wymogi, jak w podczas aktywacji cashbacku, a więc należy zawrzeć zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami. Wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.40.

Trzeba także pamiętać, że otrzymany zwrot podlega jednokrotnemu, jednorazowemu obrotowi. Nie można więc rozbić tej kwoty na kilka kuponów. Gdy uda Ci się trafić zakład za środki bonusowe, to na Twój depozyt trafi kwota ponad stawkę kuponu, a więc tylko to, co zarobiłeś. Dla przykładu – jeśli skorzystasz z maksymalnej kwoty 1000 zł i wygrasz 1600 zł, to na Twoim koncie znajdzie się 600 zł do wypłaty.

Bonus na zakłady AKO – Kombo +

Dla stałych graczy bukmacher stworzył promocję o nazwie “Kombo+”. Jest ona skierowana do typerów, którzy obstawiają zakłady akumulowane z większą ilością zdarzeń.

O co chodzi? Im więcej meczów dodasz na kupon, tym wyższy procent będzie doliczony do Twojej wygranej. Wygląda to następująco:

  • 3 zdarzenia → + 2% do wygranej
  • 4 zdarzenia → + 4% 
  • 5 zdarzeń → + 7%
  • 6 zdarzeń → + 14%
  • 7 zdarzeń i więcej → + 25%

W przeciwieństwie do pakietu powitalnego – czy to bonusu od wpłat, cashbacku, czy freebetu PZBuk – w tym przypadku dodatkowe środki z kuponu nie podlegają obrotowi. Cała wygrana trafia od razu na Twoje konto depozytowe. 

Sklep PZBuk

PZBuk stworzył również program lojalnościowy dla stałych klientów. Gracze zbierają punkty, które przyznawane są w rożny sposób. Z kodem promocyjnym MEGABONUS nowi klienci otrzymywali np. 20 000 punktów na start. Do tego dochodzą premie za codzienne logowanie (25 punktów), a także za każdą wpłaconą złotówkę na konto depozytowe (1 punkt). Następnie można wymieniać je we wspomnianym już “Sklepie” na różne bonusy.

Dostępne są tam freebety, bonusy od depozytu czy zakłady bez ryzyka. Najmniej “kosztuje” bonus 20% od wpłaty – 5000 punktów. Za PZBuk freebet o wartości 5 zł trzeba zapłacić 10 000 punktów. Najdroższy jest darmowy zakład za 500 zł, który kosztuje 400 000 pkt.

PZBuk bonus

Freebet bez depozytu u innych bukmacherów

PZBuk darmowy zakład to nie jedyna tego typu promocja na rynku bukmacherskim w naszym kraju. Poniżej przedstawimy kilka firm, które również posiadają freebet w ofercie powitalnej. Czy różnią się one od promocji przyznawanej przez PZBuk?

Totolotek freebet 25 zł

Freebet  za założenie konta przysługuje także w Totolotku. Bukmacher ten oferuje 25 zł każdemu nowo zarejestrowanemu typerowi. Bonus dostępny jest wyłącznie z kodem promocyjnym MEGABONUS. Wpisuje się go dopiero po zalogowaniu na konto, w zakładce “Wpłata” – a nie jak w przypadku większości firm bukmacherskich – podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

W Totolotku, podobnie jak w PZBuk, freebet podlega określonym warunkom obrotowym i minimalnego kursu, które są obowiązkowe przy wypłacie otrzymanych środków. W tym przypadku to dwukrotny obrót przyznaną kwotą, z kursem łącznym zakładu przynajmniej 2.00. Abyś mógł go wypłacić, musisz obstawić kupony za minimum 50 zł. 

Superbet freebet 34 zł

Kolejną firmą posiadająca tego typu bonus w ofercie jest Superbet. Co musisz zrobić, żeby skorzystać z tej promocji, wartej 34 zł?

Przede wszystkim nie będzie ona aktywna, jeśli nie założysz konta z kodem promocyjnym MECZYKI. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego musisz także zaznaczyć chęć skorzystania z promocji na start. Następnie, gdy Superbet zweryfikuje Ci konto, będziesz musiał zalogować się i dokonać pierwszego depozytu w wysokości minimum 50 zł. Taka wpłata aktywuje darmowy zakład – a co za tym idzie – 34 zł znajdzie się na Twoim koncie. W przeciwieństwie do bonusu freebet PZBuk, u bukmachera Superbet trzeba zatem najpierw wpłacić środki, żeby go otrzymać.

A co wypłatą freebetu? Potrzebny jest jednokrotny obrót przyznanymi środkami. A więc należy zagrać kupon dokładnie za 34 zł, z kursem łącznym minimum 1.60 w przypadku zakładu SOLO oraz kursem 1.60 każdego pojedynczego spotkania, jeśli postawicie zakład akumulowany. Warto pamiętać, że na spełnienie wymogów bukmachera macie trzy dni.