STS Freebet bez depozytu. Darmowy zakład

STS Freebet bez depozytu | darmowy zakład bez wpłaty własnej
Kod bonusowy MEGABONUS

STS przygotował dla nowych klientów ofertę powitalną. Jednym z jej elementów nie jest darmowy zakład bez depozytu. Być może w przyszłości STS ponownie zaproponuje nowym graczom taki bonus o czym piszemy w dalszej części tekstu. Znajdziesz w nim również informacje na temat innych promocji oferowanych przez tego bukmachera oraz poznasz inne firmy oferujące swoim klientom bonus bez depozytu.

Freebet STS – na czym polega?

Freebet jest pojęciem dość często pojawiającym się w branży bukmacherskiej. Doświadczeni gracze zapewne nieraz się z nim spotkali, jednak istnieje grupa typerów, dla których jest to obcy temat. Czym więc jest oferowany przez STS freebet?

To nic innego jak darmowy zakład, dzięki któremu można postawić kupon bez konieczności dokonywania depozytu. Freebet otrzymuje się bardzo często za samo założenie konta u bukmachera. Na saldzie gracza pojawia się wówczas bonusowa kwota, której można użyć przy typowaniu zakładów sportowych.

Otrzymany i wygrany freebet na ogół nie jest dostępny do bezpośredniej wyplaty na konto bankowe. W niektórych przypadkach wystarczy zagrać za jego równowartość, w innych z kolei wymagany jest jeszcze dodatkowy obrót. Dlatego też przed skorzystaniem z takiej promocji koniecznie trzeba zapoznać się z jej regulaminem.

STS Freebet 29 zł – jak otrzymać darmowy zakład bez depozytu?

W STS Freebet 29 zł dostępny jest dla każdego nowego użytkownika, który spełni określone wymagania. Co należy zrobić, żeby otrzymać od STS darmowy zakład bez depozytu? Wystarczy przenieść się na stronę bukmachera z jednego z dostępnych na stronie linków lub banerów (np. KLIKNIJ TUTAJ) i podczas rejestracji konta użyć kodu promocyjnego o treści: “MEGABONUS” oraz zaznaczyć, że chcemy otrzymać bonus powitalny i akceptujemy jego zasady.

Freebet STS może zostać przez nas użyty jednorazowo lub zostać podzielony na kilka kuponów. Nie mogą się na nich jednak znaleźć Zakłady Specjalne “Hit Dnia”. Za ile trzeba zagrać, żeby środki bonusowe można było przelać na saldo depozytowe?

Przyznany przez STS bonus bez depozytu podlega trzykrotnemu obrotowi przed wypłatą. Oznacza to, że należy zagrać za co najmniej 87 zł. Do obrotu zaliczane są tylko stawki z wygranych kuponów, mających kurs całkowity równy lub większy niż 1.91. Nie są brane pod uwagę zakłady typu: Maxikombi, bezpieczne oraz wypłacone przy użyciu funkcji Cash-out.

STS pozostałe bonusy

Oferowany przez STS Freebet w wysokości 29 zł nie jest jedyną promocją, jaką ten bukmacher przygotował dla graczy. Dla nowo zarejestrowanych użytkowników dostępne są również pozostałe bonusy. Poniżej znajdziecie ich szczegółowy opis.

STS bonus powitalny – Cashback STS 231 zł

W skład oferty powitalnej wchodzi również Cashback, czyli tzw. zakład bez ryzyka do kwoty 231 zł. Promocja ta jest dostępna dla wszystkich nowych graczy, którzy przy zakładaniu konta wpisali kod promocyjny “MEGABONUS”, wyrazili chęć otrzymania bonusu oraz zawarli pierwszy zakład za środki pochodzące z konta depozytowego.

W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany, STS zwróci równowartość postawionej stawki, pomniejszonej o należny podatek od gier, wynoszący 12%. Chcąc więc otrzymać maksymalny zwrot w ramach tej promocji, należy zagrać za 262,50 zł. Jeżeli stawka będzie wyższa, to tak i tak nie dostaniemy więcej niż 231 zł.

Zwrócone przez STS środki nie podlegają obowiązkowemu obrotowi. Można więc przeznaczyć je na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe.

STS bonus powitalny – Bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł

Trzecim elementem oferty powitalnej jest 100% bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł. Co zrobić, żeby skorzystać z tej promocji? Trzeba wpisać podczas rejestracji kod promocyjny “MEGABONUS” oraz zaznaczyć checkbox “Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Niezbędne jest również dokonanie pierwszej wpłaty.

Maksymalnie zostanie ona powiększona o 1200 zł. Jeżeli taką sumę przelejemy do STS, wówczas na naszym saldzie gracza pojawi się kwota 2400 zł. W przypadku mniejszych depozytów, kwota bonusu będzie proporcjonalnie zmieniona, np. wpłata 150 zł = bonus od depozytu 150 zł.

Decydując się na udział w tej promocji należy mieć na uwadze, że przed ewentualną wypłatą środków, trzeba nimi trzykrotnie obrócić. Wpłacając np. 250 zł wymagany obrót będzie wynosił 750 zł. Czy zaliczane są do niego wszystkie zagrane przez nas kupony?

Aby dany zakład liczył się do obrotu, musi spełniać kilka wymagań. Pierwszym z nich jest minimalny kurs na kuponie – nie może on być niższy niż 1.91. Po drugie – do obrotu liczą się jedynie kupony wygrane. Po trzecie – do obrotu nie kwalifikują się: kupony typu Maxikombi, Zakłady bezpieczne, zdarzenie z oferty Hit Dnia, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz zakłady anulowane.

Obrotowi podlega również sam depozyt. W tym przypadku należy zagrać raz za równowartość pierwszej wpłaty, po minimalnym kursie 1.85.

STS kod promocyjny

STS Freebet 20 zł – zakład bez ryzyka na Betgames

Opisywany przez nas Cashback 231 zł, to nie jedyny zakład bez ryzyka, na jaki mogą liczyć klienci tego bukmachera. Przygotował on również promocję dla miłośników gier karcianych. Aby z niej skorzystać należy zagrać, za środki pochodzące z konta depozytowego, zakłady SOLO z minimalnym kursem 1.90 (liczy się moment rozstrzygnięcia zakładu), na dostępne w Betgames wyniki gier karcianych (Poker, Poker 6 Plus, Wojna i Bakarat).

W przypadku, gdy nasze kupony okażą się nietrafione, STS dokona zwrotu równowartości zainwestowanych stawek w ciągu jednej doby, pomniejszonych o należny podatek od gier. Czas liczy się od momentu postawienia pierwszego zakładu po założeniu konta, do 23:59 tego samego dnia.

Maksymalny zwrot w tej promocji wynosi 20 zł. Chcąc otrzymać taką kwotę, suma przegranych stawek musi wynieść minimum 22,73 zł. Zwrot środków następuje na nasze konto depozytowe w ciągu 3 dni od spełnienia wszystkich wymaganych warunków. Otrzymaną kwotą nie trzeba obracać przed dokonaniem wypłaty.

STS Freebet 20 zł – zakład bez ryzyka na Sporty wirtualne

Podobna promocja dostępna jest dla fanów sportów wirtualnych. Aby z niej skorzystać, należy grać za środki depozytowe zakłady SOLO lub AKO z kursem równym lub większym niż 1.90. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z zakładki: sporty wirtualne.

Jeżeli nasze kupony okażą się przegrane, to STS zwróci nam równowartość stawek postawionych w ciągu jednej doby (z uwzględnieniem obowiązkowego podatku od gier), maksymalnie do 20 zł. Środki trafiają na nasze saldo bonusowe, co oznacza, że przed ich wypłatą konieczne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie 1.91.

STS bonus – Zaproś kumpla i odbierz 50 zł (łącznie do zgarnięcia 340 zł)

Ostatnią promocją, na jaką w chwili obecnej można liczyć w STS, jest akcja “Zaproś kumpla”. Polega ona na nagradzaniu tych użytkowników, którzy zachęcą innych do założenia konta w STS. W jej ramach maksymalny bonus może wynieść 340 zł. Co należy zrobić, aby otrzymać taką kwotę?

Po pierwsze – należy uzyskać specjalny link rejestracyjny. Zostanie on udostępniony w momencie zdeponowania dowolnej kwoty na saldzie gracza oraz postawieniu zakładów z minimalnym kursem 1.85 za stawkę równą lub większą niż 25 zł.

Po drugie – należy przesłać ten link do swoich znajomych. W momencie, gdy zarejestrują się z niego, dokonają pierwszego depozytu na minimum 50 zł oraz zagrają łącznie za 500 zł (po kursie równym lub większym niż 1.85), otrzymamy bonus w wysokości 50 zł za każdego poleconego. Maksymalnie możemy zgarnąć 6 takich bonusów, a STS za trzeciego i szóstego znajomego oferuje dodatkowe 20 zł.

Otrzymane w ten sposób środki należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą, po minimalnym kursie 1.91.

STS kod promocyjny

Freebet bez depozytu u innych bukmacherów

STS nie jest jedynym legalnym polskim bukmacherem, który oferuje swoim klientom freebet. Na darmowy zakład bez konieczności dokonywania depozytu mogą liczyć również gracze w innych firmach. Poniżej przygotowaliśmy ich zestawienie.

Fortuna Freebet 20 zł

Za założenie konta w Fortunie, można aktualnie otrzymać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Z promocji tej mogą skorzystać użytkownicy, którzy przejdą na stronę tego bukmachera klikając w jeden dostępnych w tym artykule banerów oraz użyją kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

Po przejściu procesu rejestracji na naszym koncie gracza pojawi się 2800 pkt FKP. Bez problemu można je zamienić właśnie na wspomniany freebet. Otrzymane w ten sposób 20 zł można przeznaczyć na jeden lub kilka zakładów.

Fortuna nie wymaga od graczy dokonywania żadnego obrotu. W razie ewentualnej wygranej wszystkie środki można przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę.

Totolotek Freebet 25 zł

Totolotek również przygotował dla swoich klientów freebet o wartości 25 zł. Otrzymać go mogą użytkownicy, którzy podczas procesu zakładania konta wpiszą kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Z darmowego zakładu bez depozytu możemy skorzystać w ciągu 14 dni. Chcąc wypłacić środki należy dwukrotnie nimi obrócić po minimalnym kursie 2.00. Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe.