STS Freebet 60 PLN | Darmowy zakład w STS

STS Freebet 60 PLN na start za wykonanie zadań
Kod bonusowy MEGABONUS

Jak zdobyć w STS freebet? To jedna z promocji, którą gracze mogą uzyskać u tego bukmachera. Szczegóły opisujemy w tym tekście i prezentujemy całą ofertę powitalną dostępną w STS dla nowych graczy.

STS freebet

W STS freebet otrzymać można w ramach pakietu powitalnego, po wykonaniu zadań od bukmachera. Promocja ma wartość 60 PLN, a wszystkie bonusy na start to nawet 1660 PLN.

Do aktywowania najwyższego pakietu powitalnego niezbędne będzie użycie kodu podczas rejestracji. Dla STS kody promocyjne są dostępne, a aktywować można je klikając w jeden z linków w tekście.

STS freebet za kod promocyjny

STS freebet – na czym polega?

Freebet jest pojęciem dość często pojawiającym się w branży bukmacherskiej. Doświadczeni gracze zapewne nieraz się z nim spotkali, jednak istnieje grupa typerów, dla których jest to obcy temat. Czym więc jest oferowany m.in. przez STS freebet?

To nic innego jak darmowy zakład, dzięki któremu można postawić kupon bez konieczności inwestowania własnych środków. Freebet otrzymuje się bardzo często za samo założenie konta u bukmachera. Na saldzie gracza pojawia się wówczas bonusowa kwota, której można użyć przy typowaniu zakładów sportowych.

Otrzymany i wygrany freebet na ogół nie jest dostępny do bezpośredniej wyplaty na konto bankowe. W niektórych przypadkach wystarczy zagrać za jego równowartość, w innych z kolei wymagany jest jeszcze dodatkowy obrót. Dlatego też przed skorzystaniem z takiej promocji koniecznie trzeba zapoznać się z jej regulaminem.

Warto zauważyć, że freebet STS – jak i u każdego innego bukmachera – może występować w dwóch formach. Darmowy zakład bez depozytu, czyli przyznany bez wymogu dokonania własnej wpłaty, lub z depozytem przyznany dopiero po dokonaniu wpłaty na konto depozytowe.

STS freebet 60 PLN – jak uzyskać?

Wiemy już, że wśród powitalnych promocji w STS znajdziemy freebet o wartości 60 PLN. Aby skorzystać z tej promocji należy wykonać sześć zadań, czyli wytypować sześć kuponów zgodnie z wytycznymi bukmachera.

Po każdej z trzech pierwszych wpłat aktywują się dwa zadania:

 • Kupon w aplikacji
 • Kupon ze zdarzeniem pre-match
 • Kupon ze zdarzeniem z oferty LIVE
 • Kupon ze zdarzeniem z oferty Betgames
 • Kupon ze zdarzeniem na Sporty Wirtualne
 • Kupon ze zdarzeniem Esportowym

Stawka każdego z kuponów musi wynieść min. 15 PLN a kurs minimalny kuponu to 1.91. Po wykonaniu zadań, otrzymamy freebet 60 PLN. Bonusem należy obrócić zgodnie z warunkami obrotu, czyli dwukrotnie na wygranych kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.

STS pozostałe bonusy na start

Freebet to nie jedyna promocja w STS na start. Gracze mogą skorzystać – po rejestracji z kodem – również z dwóch kolejnych bonusów u tego bukmachera.

STS zakład bez ryzyka 100 PLN

W skład oferty powitalnej wchodzi cashback, czyli tzw. STS zakład bez ryzyka. Promocja ta jest dostępna dla wszystkich nowych graczy, którzy przy zakładaniu konta wpisali kod promocyjny “MEGABONUS”, wyrazili chęć otrzymania bonusu oraz zawarli pierwszy zakład za środki pochodzące z konta depozytowego lub bonusowego. Maksymalny zwrot wynosi 100 PLN.

W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany, STS zwróci równowartość postawionej stawki, pomniejszonej o należny podatek od gier, wynoszący 12%. Chcąc więc otrzymać maksymalny zwrot w ramach tej promocji, należy zagrać za 113.64 PLN. Wyższa stawka nie wpływa na zwiększenie bonusu.

Zwrócone przez STS środki nie podlegają obowiązkowemu obrotowi, jeśli zagramy kupon za środki własne. Można więc przeznaczyć je na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe. W przypadku gry za bonus, co także jest możliwe, wymagany jest dwukrotny obrót po kursie 1.91 na wygranych kuponach.

STS bonus powitalny od wpłat 1500 PLN

Kolejnym elementem oferty powitalnej jest 100% bonus od trzech pierwszych depozytów do 1500 PLN . Co zrobić, żeby skorzystać z tej promocji? Trzeba wpisać podczas rejestracji kod promocyjny “MEGABONUS” oraz zaznaczyć checkbox “Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Niezbędne jest również dokonanie wpłat, które zostaną nagrodzone bonusami o określonej wartości:

 • Bonus od 1. wpłaty 100% do 300 PLN
 • Bonus od 2. wpłaty 50% do 500 PLN
 • Bonus od 3. wpłaty 50%: do 700 PLN

Decydując się na udział w tej promocji należy mieć na uwadze, że przed ewentualną wypłatą środków, trzeba nimi dwukrotnie obrócić.

Aby dany zakład liczył się do obrotu, musi spełniać kilka wymagań. Pierwszym z nich jest minimalny kurs na kuponie – nie może on być niższy niż 1.91. Po drugie – do obrotu liczą się jedynie kupony wygrane. Po trzecie – do obrotu nie kwalifikują się: kupony typu Maxikombi, Zakłady bezpieczne, zdarzenie z oferty Hit Dnia, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz zakłady anulowane.

STS promocje dla wszystkich graczy

W STS darmowy zakład nie jest dostępny w powitalnym pakiecie, ale czasem bonusy bez depozytu można uzyskać korzystając ze stałych promocji bukmachera. Niektóre z nich opisujemy poniżej.

Odkrywca

Odkrywca to darmowa gra u bukmachera STS, która pozwala uzyskać bonusy. Bukmacher danego dnia pozwala odkrywać karty z określonymi zdarzeniami, a jeśli okażą się one trafne to gracz otrzyma od STS bonus bez depozytu, którym należy obrócić zgodnie z warunkami obrotu.

STS freebet w grze Odkrywca

Wizjoner

Kolejna darmowa gra w STS to Wizjoner. W każdej kolejce gracz może wytypować dokładne wyniki sześciu topowych spotkań, a za trafne typy otrzymać można bonusy bez depozytu od STS.

Bonusy w zależności od skuteczności typowania mogą wynieść:

 • 6 poprawnych typów – bonus nawet do 150 000 PLN
 • 5 poprawnych typów – bonus 500 PLN
 • 4 poprawne typy – bonus 100 PLN
 • 3 poprawne typy – bonus 10 PLN
 • 2 poprawne typy – bonus 5 PLN
 • 1 poprawny typ – bonus 2 PLN

STS bonus – Zaproś kumpla i odbierz 50 PLN (łącznie do zgarnięcia 340 PLN)

Ostatnią promocją, na jaką w chwili obecnej można liczyć w STS, jest akcja “Zaproś kumpla”. Polega ona na nagradzaniu tych użytkowników, którzy zachęcą innych do założenia konta w STS. W jej ramach maksymalny bonus może wynieść 340 PLN. Co należy zrobić, aby otrzymać taką kwotę?

Po pierwsze – należy uzyskać specjalny link rejestracyjny. Zostanie on udostępniony w momencie zdeponowania dowolnej kwoty na saldzie gracza oraz postawieniu zakładów z minimalnym kursem 1.85 za stawkę równą lub większą niż 25 PLN.

Po drugie – należy przesłać ten link do swoich znajomych. W momencie, gdy zarejestrują się z niego, dokonają pierwszego depozytu na minimum 50 PLN oraz zagrają łącznie za 500 PLN (po kursie równym lub większym niż 1.85), otrzymamy bonus w wysokości 50 zł za każdego poleconego. Maksymalnie możemy zgarnąć 6 takich bonusów, a STS za trzeciego i szóstego znajomego oferuje dodatkowe 20 PLN.

Otrzymane w ten sposób środki należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą, po minimalnym kursie 1.91.

Freebet innych bukmacherów

Chociaż w powitalnym pakiecie STS darmowy zakład nie jest dostępny, to freebety oferują inni legalni bukmacherzy. Przykłady freebetów dostępnych w ofertach powitalnych u bukmacherów prezentujemy poniżej.

Fortuna freebety 40 PLN

Za założenie konta w Fortunie, można aktualnie otrzymać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Z promocji tej mogą skorzystać użytkownicy, którzy zarejestrują konto. Jest to bonus bez depozytu. Po przejściu procesu rejestracji na naszym koncie gracza pojawi się 2800 pkt FKP. Bez problemu można je zamienić właśnie na wspomniany freebet. Otrzymane w ten sposób 20 PLN można przeznaczyć na jeden lub kilka zakładów.

Fortuna nie wymaga od graczy dokonywania żadnego obrotu. W razie ewentualnej wygranej wszystkie środki można przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę.

Ponadto jeśli zarejestrujemy się z kodem MEGABONUS, to otrzymamy freebet po pierwszej wpłacie w kwocie 15 PLN. Dostępny jest również darmowy zakład o wartości 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”. Warunki przyznawania i obrotu tymi bonusami są takie same, jak w przypadku freebetu bez depozytu.

Superbet freebet 55 PLN

Superbet nowym użytkownikom oferuje freebety w wysokości 55 PLN. Aby móc skorzystać z promocji, należy podczas rejestracji wpisać w specjalną rubrykę kod promocyjny o treści MEGABONUS. Bukmacher ma w ofercie na start dwa darmowe zakłady:

 • Freebet 35 PLN za kod MEGABONUS
 • Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Pierwszy darmowy zakład, dostępny z kodem promocyjnym, otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty w kwocie min. 50 PLN. Za bonus należy zagrać, a wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. Z freebetu należy skorzystać w ciągu trzech dni od jego przyznania.

Drugi freebet dostępny jest, jeśli gracz zainstaluje w ciągu siedmiu od pierwszej wpłaty zainstaluje aplikację mobilną i zaloguje się w niej. Freebet należy aktywować na kuponie w aplikacji w ciągu dziesięciu dni.