STS rejestracja – jak najlepiej założyć konto w STS?

Oferta powitalna STS bonus 1640 PLN - należy podać kod promocyjny STS przy rejestracji
1500 PLN bonus od depozytu + zakład bez ryzyka 100 PLN + zakład bez ryzyka na sporty wirtualne 20 PLN + zakład bez ryzyka na Betgames 20 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

STS, czyli największy bukmacher na polskim rynku, przygotował dla nowych użytkowników trzy bonusy na start o łącznej wartości 1640 zł. Są one dostępne po dokonaniu rejestracji w STS. W naszym artykule objaśniamy, jak założyć konto STS. Analizujemy w nim także zasady każdego z bonusów powitalnych. STS ma również w ofercie standardowe promocje dla wszystkich typerów. Im też przyjrzymy się pokrótce w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy do lektury! 

STS rejestracja 

Wiesz, jak założyć konto STS? Procedura zakładania konta STS nie powinna sprawiać większych problemów, jednak jeśli chcesz skorzystać z promocji powitalnych, musisz podczas rejestracji STS wykorzystać odpowiedni voucher bonusowy. Właśnie dlatego poniżej analizujemy każdy etap tworzenia konta dla nowicjuszy u tego bukmachera. 

STS rejestracja – krok pierwszy 

Jak założyć konto STS? Zacznij od przejścia na stronę internetową bukmachera. Możesz skorzystać z banerów albo linków dostępnych w naszym tekście (np. KLIKNIJ TUTAJ!). Następnie naciśnij znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Załóż konto”, umieszczony na wyraźnym, pomarańczowym tle. 

STS rejestracja – krok drugi 

Jak dalej wygląda proces zakładania konta STS? W formularzu rejestracyjnym, który wyświetlił się na ekranie, podaj adres e-mailowy, hasło oraz numer telefonu. W tym miejscu uzupełnij też voucher promocyjny o treści MEGABONUS. Pamiętaj, że tylko jego użycie sprawi, że po zakończeniu rejestracji STS będziesz mógł skorzystać z bonusów powitalnych. O nich opowiemy w dalszej części naszego artykułu. 

STS rejestracja - krok 2

Pod rubryką vouchera bonusowego zaznacz również odpowiednie zgody: o ukończeniu 18. roku życia, zapoznania się z treścią i akceptacją regulaminu, a także na przesyłanie informacji handlowych jak np. informacje o kodach promocyjnych czy ofertach bonusowych. 

STS rejestracja – krok trzeci 

W tej części rejestracji, STS poprosi Cię o podanie danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL i kraju urodzenia. Uzupełnij też rubrykę z kodem, który został wysłany na Twój numer telefonu i wskaż źródło Twoich dochodów. Zaznacz także oświadczenie o prawdziwości informacji umieszczonych w formularzu rejestracyjnym. 

STS rejestracja - krok 3

STS rejestracja – krok czwarty 

Wykonanie powyższych czynności podczas zakładania konta STS pozwoli Ci na rejestrację konta tymczasowego. Taki status konta umożliwia złożenie depozytu do 5000 zł, wykorzystanie vouchera promocyjnego, ale, co ważne, nie pozwala na wypłatę wygranych. Ta opcja dostępna jest dopiero po aktywacji konta stałego.

Jak jej dokonać?

Wyślij fotokopię obu stron dowodu osobistego lub stronę ze zdjęciem z paszportu. Podaj dodatkowo numer rachunku bankowego, gdzie przesyłane będą wygrane. Pracownicy bukmachera zweryfikują potrzebne dane i jak wszystko będzie w porządku, rejestracja STS zakończy się pomyślnie.  

STS rejestracja – bonusy na start 

Podczas zakładania konta STS skorzystałeś z naszego vouchera promocyjnego o treści MEGABONUS? Jeśli tak, to w pełni możesz wykorzystać promocje dla nowych użytkowników warte w sumie 1460 zł. Ta kwota składa się z trzech bonusów, o których piszemy niżej.

STS kod promocyjny

Wiesz, już jak założyć konto STS. Teraz przybliżymy Ci dokładnie całą bonusową ofertę powitalną w STS.

STS rejestracja – darmowy zakład 29 zł 

Darmowy zakład to promocja, którą możesz spotkać również pod angielską nazwą “freebet”, co jest jej dosłownym tłumaczeniem. Na czym polega? Tuż po ukończeniu rejestracji STS doda do Twojego konta 29 zł na grę. Przed wypłata tych środków bukmacher wymaga dokonania nimi trzykrotnego obrotu (a więc na sumę 87 zł – 29 zł x 3). Co istotne, do obrotu liczą się wyłącznie wygrane kupony. Pamiętaj, że minimalny kurs całkowity zakładów zaliczanych do obrotu to 1.91. Gdy spełnisz te warunki, wówczas będziesz mógł wypłacić pieniądze na konto lub przeznaczyć na dalszą grę. 

STS rejestracja – cashback 231 zł 

Druga promocja powitalna dostępna po rejestracji STS z voucherem bonusowym o treści MEGABONUS to cashback, o maksymalnej wartości 231 zł. Ta nazwa również pochodzi z języka angielskiego, przetłumaczymy ją dosłownie jako zwrot pieniędzy. W branży bukmacherskiej mówić będziemy natomiast o zwrocie gotówki przeznaczonej na postawienie zakładu. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej promocji? 

Dokonaj dowolnego depozytu, a później postaw zakład za wpłaconą kwotę. Gdy nie trafisz, bukmacher zwróci Ci pieniądze przeznaczone na kupon. Maksymalna wartość zwrotu to 231 zł. Otrzymasz go, kiedy Twój zakład zostanie postawiony za minimum 262,50 zł. Dlaczego? Jest to związane z istniejącym w Polsce podatkiem od gier hazardowych w wysokości 12%. Dlatego właśnie odejmując wspomniane 12% od 262,50 zł, otrzymujesz 231 zł. 

Czy zakład bez ryzyka w STS podlega jakimś dodatkowym warunkom? W tym przypadku nie, dlatego zwrot można przeznaczyć od razu na kolejne zakłady lub wypłacić na konto bankowe. 

STS rejestracja – bonus od depozytu do 1200 zł 

Bonus od depozytu to trzecia i ostatnia część promocji powitalnej, dostępnej po rejestracji w STS z voucherem bonusowym o treści MEGABONUS. Co go charakteryzuje? 

Dzięki tej promocji bukmacher podwoi Twoją pierwszą wpłatę do depozytu. Chcąc wykorzystać maksymalną wartość tego bonusu od STS-u, wpłać na swoje konto 1200 zł, a od bukmachera dostaniesz drugie 1200 zł i łącznie będziesz miał 2400 zł na grę. Faktem jest, że możesz dokonać większego przelewu, ale zgodnie z zasadami promocji, bukmacher ofiaruje Ci maksymalnie 1200 zł. 

Bonus podlega obowiązkowi trzykrotnego obrotu. Po wpłacie 1200 zł i otrzymaniu bonusu w takiej wysokości, musisz zagrać za 3600 zł (1200 zł x 3). Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane zakłady, a kurs minimalny to 1.91. Te warunki obrotu są dokładnie takie same jak w przypadku darmowego zakładu od STS. 

STS rejestracja – bonusy dla wszystkich graczy 

Rejestracja w STS pozwala nie tylko na wykorzystanie bonusów powitalnych (pamiętaj, żeby użyć vouchera promocyjnego), ale także tych przeznaczonych dla wszystkich graczy. Bukmacher często tworzy nowe promocje, dlatego warto rozważyć regularne śledzenie jego strony internetowej, co pozwoli Ci nie przegapić żadnej z nich. Co natomiast aktualnie możemy tam znaleźć? Jakie promocje są dostępne dla każdego klienta? 

STS rejestracja – bonus na sporty wirtualne 

STS oferuje bonus na sporty wirtualne. W tej akcji biorą udział wyłącznie kupony z pierwszych 20 zł wydanych na “wirtuale” w ciągu doby. Zawrzyj zakład z kursem minimalnym kursem 1.90 na sporty wirtualne. Jeśli trafisz – wygrana będzie Twoja, a jak się pomylisz, zwrócona Ci zostanie kwota przegranych stawek do 20 zł na konto bonusowe. Zwróconymi środkami musisz obrócić trzykrotnie, stawiając kupony z kursem minimalnym 1.91. Liczą się wyłącznie wygrane zakłady. 

STS rejestracja – bonus na wirtualne gry karciane 

Zwrot możesz otrzymać również w przypadku pomyłki w wirtualnych grach karcianych (poker, wojna lub bakarat). Postaw na jedną z gier kupon z kursem minimalnym 1.90, a gdy przegrasz, STS zwróci równowartość stawek przegranych kuponów do 20 zł na Twoje konto depozytowe. Zasady obrotu są podobne jak w przypadku sportów wirtualnych.

Pamiętaj, że zarówno przy bonusie na sporty wirtualne, jak i na wirtualne gry karciane, bukmacher zwraca kwotę pomniejszoną o podatek, dlatego jeśli chcesz w pełni wykorzystać oba bonusy, zagraj za 22,73 zł. 

STS rejestracja – zaproś swoich przyjaciół do gry 

Największy polski bukmacher proponuje także bonus dla Ciebie i Twoich znajomych, kiedy tylko zdecydują się oni skorzystać z Twojego zaproszenia na grę. 

Jak zaprosić ich do gry? Zaloguj się, a później przejdź do zakładki “Zaproś kumpla”. Tam kliknij przycisk “Zaczynamy” i potem wpłać depozyt dowolnej wysokości, obracając go następnie za kwotę 25 zł z kursem minimalnym 1.85. 

Dzięki temu aktywowany zostanie link, który możesz wysłać do przyjaciół – maksymalnie do sześciu. Każdy z was otrzyma dodatkowe 50 zł, gdy zaproszony przez Ciebie użytkownik wpłaci przynajmniej 50 zł depozytu i dokona obrotu za 500 zł o kursie minimum 1.85. Co więcej, STS ma dla Ciebie ekstra bonusy za trzeciego i za szóstego kolegę wciągniętego do gry. Ich wysokość to dokładnie 20 zł, co oznacza, że łącznie możesz zyskać do 340 zł. 

STS kod promocyjny

STS rejestracja – podsumowanie 

Reasumując – rejestracja STS z wykorzystaniem vouchera bonusowego o treści MEGABONUS, da Ci możliwość zgarnięcia trzech bonusów z oferty powitalnej o łącznej wysokości 1460 zł. Są nimi freebet 29 zł, cashback do 231 zł i bonus od depozytu do 1200 zł. Zakładanie konta STS nie powinno sprawić Ci problemów, zwłaszcza kiedy przystąpisz do niego już po lekturze naszego tekstu. Życzymy powodzenia.

Dodaj komentarz