Superbet freebet 35 PLN

Superbet freebet 35 PLN | darmowy zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Freebet Superbet to jeden z czterech bonusów powitalnych bukmachera, których łączna wartość wynosi 1555 zł. Co charakteryzuje freebet od Superbet? Co należy zrobić, aby bukmacher udzielił go nowym graczom, zakładającym dopiero konto w tym miejscu? Jakie korzyści daje jego wykorzystanie? Czy u innych legalnych podmiotów bukmacherskich także można go otrzymać? Odpowiadamy na te pytania w niniejszym tekście. Pokazujemy również, jakie inne bonusy – poza freebetem – Superbet stworzył dla swoich klientów.

Freebet Superbet – na czym polega? 

Darmowy zakład – to dosłowne tłumaczenie słowa freebet, wywodzące się z języka angielskiego. Użytkownicy mają możliwość obstawienia zakładu za pieniądze, które przekazał na ich saldo depozytowe bukmacher. Czy istnieje szansa automatycznej wypłaty gotówki od bukmachera? Odpowiedź brzmi nie – środki należy wykorzystać na grę, a czasami dokonać kilkukrotnego obrotu, na zasadach opisanych w regulaminach poszczególnych firm bukmacherskich. 

Poszukując informacji na temat zakładu za darmo, często można natknąć się na sformułowanie bonus bez depozytu. Superbet aktualnie wymaga jego wpłaty, dlatego zawsze trzeba mieć na uwadze fakt, że bonus bez depozytu to zawsze freebet, jednak freebet nie musi być bonusem bez depozytu. Superbet, podobnie jak inni bukmacherzy, co jakiś czas aktualizuje ofertę, dlatego być może w przyszłości zmieni się ta zasada. Jeśli to nastąpi, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Co gwarantuje typerom skorzystanie z promocji na freebet w Superbet i u innych firm? Charakteryzuje się on brakiem jakiegokolwiek ryzyka utraty własnych pieniędzy, a co za tym idzie, grając za darmo, można pokusić się, by wybrać zdarzenie z wyższą stawką, które w przypadku trafnego obstawienia, przyniesie znacznie większy zysk.

Superbet Freebet 34 zł 

Aby otrzymać freebet Superbet najpierw trzeba przenieść się na stronę bukmachera. Można zrobić to poprzez dostępne w artykule linki lub banery (np. KLIKNIJ TUTAJ). W trakcie pierwszego kroku rejestracji na stronie internetowej bukmachera wykorzystać voucher promocyjny o treści MECZYKI. Co jeszcze trzeba zrobić? Tak jak zostało wspomniane wcześniej, darmowy zakład od Superbetu bonusem bez depozytu nie jest. 

Dlatego właśnie, środków na freebet Superbet nie przekazuje za samo założenie konta. Gdy zostanie ono aktywowane, gracze muszą dokonać pierwszego depozytu, w wysokości minimum 50 zł. Wtedy bukmacher do kwoty wpłaconej przez nowego klienta dołoży 34 zł, które powinno się przeznaczyć na zakład. Niezależnie czy typerzy wpłacą depozyt w wysokości 50 zł, 100 zł czy nawet 1000 zł, bukmacher przyzna za każdym razem 34 zł. Dodatkowo klienci mają 24 godziny od momentu otrzymania bonusu na zaakceptowanie go.

Jakie warunki w kontekście obrotu darmowym zakładem Superbet stawia przed użytkownikami? Muszą oni dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem, a więc za dokładnie 34 zł. Kurs zakładu pojedynczego nie może być niższy niż 1.60, a w przypadku wielokrotnego, każde ze zdarzeń musi mieć kurs przynajmniej 1.60. 

Na dokonanie obrotu bukmacher daje trzy dni od chwili przyznania promocji. Nie wliczają się do niego typy na sporty wirtualne, dlatego należy wybierać wyłącznie między zakładami przedmeczowymi i na żywo. Zagrać można je zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i mobilnej aplikacji. Dodajmy, że kupony anulowane i takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, nie będą zaliczane do obrotu darmowym zakładem Superbetu

Superbet kod promocyjny

Superbet pozostałe bonusy 

Freebet Superbet w wysokości 34 zł jest pierwszą z czterech części pakietu powitalnego bukmachera. Do darmowego zakładu Superbet dokłada nowym graczom w prezencie bonus bez ryzyka 1300 zł, bonus od depozytu 200 zł i bonus za aplikację mobilną 20 zł. Oznacza to, że łączna kwota promocji dla nowicjuszy to 15544 zł. Doświadczeni klienci też mogą liczyć na różne bonusy u bukmachera Superbet. Jak prezentuje się pozostała część jego oferty? 

Superbet bonus bez ryzyka 1300 zł 

Aby móc otrzymać bonus bez ryzyka 1300 zł, który obok freebetu, Superbet proponuje na start, typer w ciągu 14. dni od ukończenia rejestracji, musi wpłacić na swoje konto przynajmniej 20 zł. Po zaksięgowaniu wpłaconych środków, bukmacher uruchomi promocję o nazwie „Tydzień bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, okres rozliczeniowy trwać będzie 7 dni. 

Po upływie tygodnia, bukmacher podsumuje każdy zawarty zakład i wyliczy wartość bonusu, według poniższego wzoru:

 • suma stawek w minionym tygodniu – wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów – podatek od gier = bonus

Maksymalna kwota, jaką można otrzymać, to 1300 zł. Do trzech dni od zakończenia “Tygodnia bez ryzyka” pojawi się ona na koncie. Podlega ona czterokrotnemu obrotowi, na który mamy 14 dni.

Jakie są pozostałe warunki obrotu? Załóżmy, że dostajemy maksymalny bonus w wysokości 1300 zł – wówczas zakłady muszą zostać zawarte za łącznie 2600 zł. Na każdym kuponie należy umieścić przynajmniej 2 zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być niższy od 1.30. Łączny kurs na zakłady wielokrotne ma wynosić minimum 1.80, a na systemowe – 1.50. 

Superbet bonus od depozytu 200 zł 

Obok bonusu bez ryzyka i freebetu, Superbet przygotował trzecią promocję powitalną – bonus od depozytu 200 zł. Co zrobić, aby go zgarnąć? W ciągu 14 dni od momentu zaakceptowania oferty powitalnej, trzeba złożyć pierwszy depozyt na koncie głównym, o wartości minimum 20 zł. Bukmacher podwoi wpłatę, dlatego po wpłacie 200 zł, typerzy otrzymają drugie 200 zł i mogą obstawiać w sumie za 400 zł. 

Środki bonusowe musimy wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live w czasie siedmiu dni. Jeśli w tym czasie nie użyjemy ich do obrotu – przepadną. Sam obrót jest dość prosty. Ma on być jednokrotny z przynajmniej dwoma zdarzeniami na kuponie. Ich kurs całkowity dla zakładów multi wynosi przynajmniej 1.80, z kolei dla systemowych to 1.50 dla najniższej kombinacji. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.30. 

Program lojalnościowy Super Club 

Dołączenie do klubu nie będzie trudne – wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w nim w wybranym punkcie stacjonarnym bukmachera i tam odebrać kartę członkowską. Za każdy postawiony zakład gracz otrzyma jeden punkt. Je można wymieniać na vouchery w e-sklepie Superbetu. Co zyskujemy? 

 • za pierwsze zdobyte 25 punktów – bonus w postaci 5 voucherów po 5 zł; 
 • za każde zgromadzone 1000 punktów – 10 voucherów o wartości 5 zł – cashback 5%; 
 • po uzbieraniu 5000 punktów oraz za każde kolejne 1000 – 10 voucherów o wartości 10 zł – cashback 10%. 

Superbet Super Bonus Mocne Uderzenie

Superbet przygotował promocję dla tych, którzy puszczają długie taśmy – zwiększając ich wygrane. Co zrobić, aby móc z niej skorzystać? Stworzyć kupon z minimum pięcioma zdarzeniami z oferty przedmeczowej z kursami minimalnymi 1.20 każdy. Im dłuższy kupon – tym większy bonus. Tabela bonusowa prezentuje się następująco: 

 • 5 zdarzeń + 7% do wygranej; 
 • 6 zdarzeń + 10% do wygranej;
 • 7 zdarzeń + 15% do wygranej; 
 • 8 zdarzeń + 20% do wygranej; 
 • 9 zdarzeń + 25% do wygranej; 
 • 10 zdarzeń + 30% do wygranej; 
 • 11 zdarzeń + 35% do wygranej; 
 • 12 zdarzeń + 40% do wygranej; 
 • 13 zdarzeń + 45% do wygranej; 
 • 14 zdarzeń + 50% do wygranej; 
 • 15 zdarzeń + 55% do wygranej; 
 • 16 zdarzeń + 60% do wygranej; 
 • 17 zdarzeń + 65% do wygranej; 
 • 18 zdarzeń + 70% do wygranej; 
 • 19 zdarzeń + 75% do wygranej; 
 • 20 zdarzeń + 80% do wygranej; 
 • 21 zdarzeń + 85% do wygranej; 
 • 22 zdarzeń + 90% do wygranej; 
 • 23 zdarzeń + 95% do wygranej; 
 • 24 i więcej zdarzeń + 100% do wygranej. 

Superbet – bonusy na każdy dzień 

Bukmacher oferuje też bonusy przypisując je kolejno do wszystkich dni tygodnia. 

 • W poniedziałek, po wpłacie 50 zł na konto, ofiaruje on drugie 50 zł, gdy gracz postawi za tę stawkę zakład z kursem 1.60 lub kupon wielokrotny, z przynajmniej dwoma zdarzeniami na kuponie (każde o kursie 1.60). 
 • We wtorek bonusy na zakłady akumulowane z minimalnym kursem 2.50 (1.60 jako wartość pojedynczego zdarzenia) i szansa na bonus od 15 do 30%, do 200 zł. 
 • W środy i czwartki stawiając dokładnie 25 zł na zakłady NBA, w przypadku przegranej można otrzymać bonus 22 zł. Wystarczy puścić kupon z dwoma zdarzeniami z kursem minimum 1.60 każdy. 
 • W weekendy bukmacher da typerom 10% cashbacku, jeśli ich kupony AKO w tym czasie przekroczą 100 zł, a kurs każdego z nich wyniesie powyżej 2.50 (1.60 dla pojedynczego). 

Superbet – bonus dla widzów ekstraklasy 

Wystarczy, że gracz obstawi mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy (z kursem 1.40) lub AKO z minimum dwoma wydarzeniami (jedno z nich na najlepszą polską ligę) i kursem 1.40 na każde z wydarzeń. Zawarcie zakładów na łączną wartość 300 zł pozwala otrzymać 50 zł po zakończeniu serii gier. 

Superbet kod promocyjny

Freebet bez depozytu u innych bukmacherów 

Którzy legalni polscy bukmacherzy oferują freebet? Superbet nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Kto jeszcze gwarantuje możliwość zawierania – tak jak Superbet – darmowych zakładów? Wskazujemy listę firm z tą promocją. 

Fortuna Freebet 20 zł 

Fortuna dla nowych graczy przygotowała freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Po założeniu konta z kodem promocyjnym o treści MECZYKI i skutecznej weryfikacji przez firmę bukmacherską, zostanie ono zasilone 2800 punktami Fortuna Klub Plus. Mają one równowartość właśnie 20 zł. 

W przeciwieństwie do Superbetu, freebet od Fortuny nie podlega obowiązkowi obrotu. W momencie wykorzystania punktów, znikają one z depozytu. Gdy typy okażą się skuteczne, wygrana trafi na saldo główne. Fortuna nie narzuca z góry, ile kuponów można obstawić, dlatego użytkownik może zagrać raz za 20 zł, ale i 10 razy za 2 zł. 

Totolotek freebet 25 zł 

Totolotek oferuje freebet w wysokości 25 zł. Otrzymanie go nie powinno sprawić większych problemów. Po zakończeniu weryfikacji, typerzy muszą wpisać voucher bonusowy o treści MEGABONUS w zakładce “Kod bonusowy”. Odnajdziemy ją klikając przycisk “Wpłata” w panelu. 

Totolotek, tak jak Superbet, darmowy zakład wiąże z obowiązkiem dokonania nim obrotu. Musi on być dwukrotny, z kursami minimalnymi 2.00. Całkowita suma stawek zakładów wynosi 40 zł. 

STS freebet 29 zł 

STS nowym użytkownikom podaruje freebet w wysokości 29 zł, jeśli podczas rejestracji wpiszą specjalnie przygotowany kod promocyjny o treści MEGABONUS. Dzięki temu voucherowi, gracz otrzyma wyższy freebet niż w standardowej ofercie STS-u. 

Bukmacher doda darmowy zakład, gdy konto zostanie założone. Tak jak w Totolotku i w Superbecie, freebet od STS-u podlega obrotowi na określonych zasadach. Jakich? Należy dokonać trzykrotnego obrotu, a całkowity kurs minimalny nie może być niższy od 1.91. Dlatego łączna stawka to 87 zł. Do obrotu wliczają się tylko wygrane zakłady.