Superbet rejestracja – jak założyć konto i odebrać bonus?

Oferta powitalna Superbet 3755 PLN - najwyższy bonus po rejestracji dla czytelników Bet.pl.
Kod bonusowy MECZYKI

Bukmacher Superbet przygotował po rejestracji bonusy na start. Jak założyć konto Superbet? Rejestracja u tego bukmachera jest niezbędna, by skorzystać z promocji powitalnych i obstawiać zakłady. Tłumaczymy tez, jak wykorzystać kod promocyjny w rejestracji, dzięki któremu odbierzemy najwyższą promocję na start w Superbet.

Superbet rejestracja – jak założyć konto?

Jak założyć konto Superbet dla nowego gracza? Sam proces rejestracji Superbet jest bardzo prosty i wypełnienie formularza rejestracyjnego nie powinno sprawić żadnych problemów.

Jest jednak jedna rzecz, na którą należy zwrócić szczególnie uwagę – abyś mógł skorzystać z maksymalnej wysokości bonusów powitalnych, musisz podczas rejestracji użyć specjalny kod promocyjny Superbet o treści MEGABONUS. Wykorzystanie go w polu „Kod promocyjny” aktywuje pakiet na start do 3755 PLN i jest to najwyższa oferta powitalna w Superbet na polskim rynku.

Superbet rejestracja - bonus 3755 PLN na start

Przyjrzyjmy się bliżej krok po kroku, jak przebiega tworzenie konta u tego bukmachera. Rejestracja w Superbet daje możliwość na odebranie aż czterech promocji startowych.

Superbet rejestracja z kodem promocyjnym

Użycie kodu promocyjnego w rejestracji nowego konta u bukmachera związane jest zazwyczaj z dodatkowymi korzyściami w postaci lepszej oferty powitalnej. W przypadku Superbet takie stwierdzenie jest prawdziwe i za kod bonusowy otrzymamy ekstra freebet 35 PLN. Co ważne, darmowy zakład nie znajduje się w standardowym pakiecie powitalnym i dopiero nasz kod aktywuje tę specjalną promocję.

Gdzie wpisać kod MEGABONUS w rejestracji? W polu „Kod promocyjny” w formularzu rejestracyjnym. Szczegóły całego procesu opisujemy w dalszej części tekstu.

Superbet rejestracja krok po kroku

Krok pierwszy 

Jak założyć konto Superbet? Na początku otwórz na nowej karcie stronę internetową bukmachera. Możesz skorzystać z banerów dostępnych w naszym tekście albo jednego z linków (np. TUTAJ). Gdy strona się załaduje, naciśnij w znajdującą się w prawym górnym rogu zakładkę “Rejestracja”. 

Krok drugi 

Jak dalej wygląda rejestracja Superbet? Uzupełnij formularz rejestracyjny, który wyświetla się na ekranie. Podaj swoje dane osobowe, czyli imię i nazwisko, a później uzupełnij własną nazwę użytkownika oraz hasło. Umożliwiają one późniejsze logowanie się na konto. Wpisz też swój adres e-mailowy, gdyż posłuży on do przesyłania Ci informacji od bukmachera.  

Potem w pozostałych rubrykach podaj swoją narodowość, numer PESEL i kraj zamieszkania. Pod nimi zauważysz z pewnością kwadracik opisany jako “kod promocyjny”. Po jego wciśnięciu aktywne będzie dodatkowe pole, w którym wpisz – bądź skopiuj z naszego artykułu – hasło MEGABONUS, czyli kod promocyjny od bukmachera. Tylko w ten sposób rejestracja Superbet zakończy się przyznaniem Ci bonusów powitalnych. 

Superbet rejestracja - krok 2

Krok drugi zakładania konta Superbet wymaga obowiązku zaznaczenia oświadczeń o pełnoletności i legalności środków przeznaczonych na grę oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Krok trzeci 

Następnie na Twój adres e-mailowy wysłana zostanie wiadomość z linkiem, celem potwierdzenia rejestracji Superbet. Kliknij go, a utworzone zostanie konto tymczasowe. Dzięki niemu możesz wpłacać pieniądze, zawierać zakłady. Co istotne, nie masz jednak możliwości wypłaty swoich wygranych. 

Co zrobić, żeby ta opcja była aktywna? Po zalogowaniu skorzystaj z przycisku “Zakończ rejestrację” i podaj dane, które pozwolą na dokończenie w Superbet rejestracji konta stałego. Potrzebne informacje to: 

 • numer telefonu; 
 • numer dowodu osobistego lub paszportu; 
 • numer rachunku bankowego; 
 • województwo; 
 • miasto; 
 • kod pocztowy; 
 • adres zamieszkania. 

Krok czwarty 

W ostatnim już kroku rejestracji Superbet, prześlij zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty (zdjęcia obu stron) lub paszport (zdjęcie strony z danymi). Pozwoli to bukmacherowi zweryfikować zgodność Twojej tożsamości z informacjami podanymi podczas procesu zakładania konta. Superbet i inni bukmacherzy są zobowiązani do stosowania takiej procedury, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. 

Sprawdź również: nowy bukmacher

Bonusy powitalne po rejestracji w Superbet

Jeśli podczas procesu zakładania konta Superbet wykorzystałeś kod promocyjny o treści MEGABONUS, masz możliwość skorzystania z oferty powitalnej dla nowych użytkowników. Jej wartość łączna to 3755 zł i składa się w sumie z czterech bonusów.

Jak założyć konto Superbet – to już wiesz. Teraz przybliżymy Ci promocje na start u tego bukmachera. 

Superbet rejestracja - bonus 3755 PLN na start

Freebet 35 PLN za kod promocyjny

Pierwszą promocją w ramach pakietu powitalnego, dostępną po rejestracji Superbet ze specjalnym kodem promocyjnym, jest freebet. Ta nazwa pochodzi z języka angielskiego i to właśnie w taki sposób nazywają tę promocję bukmacherzy. W Polsce jednak możesz również spotkać się z określeniem “darmowy zakład”. 

U bukmachera Superbet ma on wysokość 35 zł. Otrzymasz go po wyrażeniu chęci skorzystania z promocji podczas zakładania konta Superbet i zasilenia go pierwszym depozytem w wysokości przynajmniej 50 zł. Uważaj, gdyż w przypadku niższej kwoty pierwszej wpłaty, bonus nie zostanie Ci przyznany. 

Po dokonaniu wpłaty przynajmniej 50 zł, bukmacher zaoferuje Ci freebet. Należy go zaakceptować maksymalnie w ciągu 24 godzin. Gdy to zrobisz, wówczas na Twoim koncie bonusowym wylądują 35 zł. Te pieniądze podlegają obowiązkowi jednokrotnego obrotu. Inaczej mówiąc, zagraj raz za całość otrzymanej kwoty, stawiając dowolny kupon pojedynczy lub wielokrotny. Masz na to trzy dni. Po dokonaniu obrotu kwota będzie gotowa do wypłaty lub dalszych zakładów. 

Tydzień bez ryzyka do 3500 PLN

Druga promocja powitalna dostępna po rejestracji w Superbet z naszym kodem bonusowym to zakład bez ryzyka do 3500 PLN w formie „tygodnia” bez ryzyka. Możesz go też spotkać pod nazwą cashback, pochodzącą z języka angielskiego. Przetłumaczymy ją jako zwrot gotówki, zaś w słowniku pojęć bukmacherskich oznacza to zwrot stawki wykorzystanej do postawienia zakładu. 

Maksymalna wartość bonusu bez ryzyka to 3500 zł. Co trzeba zrobić, aby go otrzymać? Pierwszy warunek to wykorzystanie bonusu od depozytu do 50 zł, o którym przeczytasz w dalszej części naszego artykułu. Drugim obowiązkiem jest wpłata na konto depozytowe minimum 20 zł, w czasie 14 dni od ukończenia rejestracji. 

Po zaksięgowaniu środków przez bukmachera, uruchomiona zostanie promocja „Tydzień bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje – jej okres rozliczeniowy trwa równe siedem dni. Gdy dobiegną one końca, Superbet obliczy wartość bonusu Ci przysługującego, podsumowując wszystkie zawarte przez Ciebie zakłady. Wzór prezentuje się następująco: 

 • suma stawek w minionym tygodniu – wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów – podatek od gier = bonus

Obliczona kwota pojawi się na Twoim koncie bonusowym w przeciągu trzech dni. Tak jak wspomnieliśmy, jej maksymalna wartość to 3500 zł. Przed wypłatą należy obrócić tą sumą na odpowiednich warunkach. W jaki sposób?

W ciągu 10 dni dokonaj dwukrotnego obrotu bonusem. Oznacza to, że w przypadku otrzymania najwyższej kwoty bonusu – 3500 zł – musisz postawić kupony za łączną kwotę 7000 zł. W przypadku zakładów SOLO kurs minimalny to 1.80, podobnie w przypadku zakładów wielokrotnych i systemowych – też 1.80. Dodajmy, że zakłady z oferty Super Kursy, czyli te o dodatkowo podwyższonej wartości, nie mogą zostać włączone do obrotu. 

Po wykonaniu obowiązku obrotu, pieniądze będą gotowe do wypłaty lub do wykorzystania na dalszą grę.

Bonus 100% do 200 PLN od pierwszego depozytu

Bonus od depozytu to trzecia część promocji powitalnej, dostępnej po rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS. Na czym polega ten bonus? 

Przede wszystkim, w ciągu 14 dni od zaakceptowania oferty powitalnej, złóż pierwszy depozyt w wysokości minimum 20 zł. Niższa wpłata automatycznie blokuje możliwość przyznania bonusu. Maksymalna wysokość to z kolei 200 zł, dlatego gdy wpłacisz 50 zł, otrzymasz drugie tyle i łącznie będziesz miał 100 zł do wykorzystania na zakłady. 

Te środki trzeba zużyć w ciągu 10 dni, obstawiając wyłącznie zdarzenia przedmeczowe oraz live. Jeśli w ciągu tygodnia nie wykonasz tego obowiązku, bonus zniknie i nie będzie możliwości użycia go ponownie. 

Jak więc wygląda obrót? Jego warunki są bliźniacze do tych z bonusu bez ryzyka. Zagraj dwukrotnie za stawkę otrzymaną od bukmachera, a na kuponie podlegającym obrotowi umieść jedno lub kilka zdarzeń. Minimalny łączny kurs powinien wynosić przynajmniej 1.80. 

Freebet 20 PLN za aplikację mobilną

Ostatni z czterech bonusów powitalnych wchodzących w skład pakietu o wartości 3755 PLN to darmowy zakład w wysokości 20 PLN. Jak nazwa wskazuje, jest on powiązany bezpośrednio z aplikacją mobilną. Jak odebrać darmowe 20 PLN?

 1. Pobierz aplikację mobilną Superbet (na iOS lub Android)
 2. Zaloguj się na konto gracza utworzone po rejestracji
 3. Na zrobienie tego masz 7 dni od daty pierwszej wpłaty środków na swoje konto w Superbet
 4. Po spełnieniu warunków Superbet przyzna freebet 20 PLN

Na wykorzystanie darmowego zakładu mamy 7 dni od daty dopisania go na konto. Jak go użyć? Na dowolny zakład z oferty sportowej Superbet. Wygrana zostanie wypłacona od razu na konto depozytowe.

Superbet rejestracja – podsumowanie 

Podsumowując – darmowa rejestracja Superbet z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS pozwoli Ci na skorzystanie z oferty powitalnej o łącznej wysokości 3755 zł. Jest to najwyższy bonus na start w Superbet w Polsce. Zakładanie konta Superbet nie powinno sprawić Ci problemów, zwłaszcza wtedy, kiedy wszystkie etapy pokonasz mając na uwadze podpowiedzi zawarte w naszym tekście.

Czy rejestracja w Superbet jest darmowa?

Tak, założenie konta w Superbet jest w pełni darmowe i aby to zrobić, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Jakie bonusy powitalne otrzymamy po rejestracji w Superbet?

Użycie kodu MEGABONUS w polu „Kod promocyjny” pozwala odebrać pakiet na start o wartości 3755 PLN złożony z czterech różnych promocji na start.

Dodaj komentarz