Totalbet aplikacja

Sprawdź jak pobrać aplikację mobilną Totalbet i odebrać bonus powitalny.

Kod bonusowy MECZYKI

Korzystanie z oferty Totalbet na urządzeniach mobilnych, może ułatwić mobilna aplikacja. Totalbet przygotował taką dla graczy, którzy mają konto w serwisie bukmachera. Jak pobrać i zainstalować aplikację bukmacherską? Jakie bonusy na start można uzyskać u bukmachera? Opisujemy to w tym tekście.

Totalbet aplikacja | Bonus powitalny w skrócie

Nowi gracze, którzy zarejestrują się TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI, mogą liczyć na pakiet bonusów powitalnych. W jego skład wchodzą darmowe zakłady o wartości 39 zł, zakład bez ryzyka o wartości 200 zł oraz bonus od depozytu o wartości 5000 zł. W sumie bonusy na start to nawet 5239 zł.

Aplikacja Totalbet umożliwia skorzystanie z bonusów. Ponadto pozwala w intuicyjny sposób korzystać z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych. O tym jak działa aplikacja Totalbet piszemy w dalszej części artykułu. 

Jak działa aplikacja Totalbet?

Aplikacja Totalbet to ukłon w stronę tych graczy, którzy cenią sobie wygodny dostęp do serwisu bukmachera w każdym miejscu. Korzystając z takich urządzeń jak smartfon czy tablet, można połączyć się ze swoim kontem właśnie za pomocą aplikacji. Totalbet udostępnia w niej pełną ofertę zakładów. Ponadto umożliwia dostęp do innych funkcji, które gracz może odnaleźć na stronie internetowej bukmachera.

Najważniejsze zalety aplikacji Totalbet:

  • Dostęp do pełnej oferty zakładów bukmacherskich
  • Powiadomienia w aplikacji
  • Rozbudowane statystyki wydarzeń sportowych
  • W planach bonusy specjalnie dla posiadaczy aplikacji

Dostępna aplikacja Totalbet to intuicyjny i prosty w obsłudze program. Na smartfonach i tabletach sprawdzi się zatem dla tych, którzy chcą cały czas mieć pod ręką dostęp do swojego konta gracza.

Totalbet kod promocyjny

Jak zainstalować aplikację Totalbet?

Zanim skorzystamy z aplikacji Totalbet, trzeba ją zainstalować na urządzeniu mobilnym. Aplikacje bukmacherskie to oprogramowanie podobne, do wszystkich innych aplikacji znanych ze smartfonów czy tabletów. Jednak pojawiają się pewne różnice w procesie samej instalacji, dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Wszystko opisujemy dokładnie poniżej.

Aplikacja Totalbet na system Android

Zainstalowanie aplikacji na urządzeniach z Androidem jest możliwe, po wcześniejszym pobraniu jej ze strony internetowej bukmachera. Aby znaleźć stosowny link do pobrania aplikacji, należy wejść w zakładkę “Mobile”, która znajduje się u dołu strony. 

Najprostszym sposobem, będzie pobranie pliku bezpośrednio na urządzenie mobilne. Aby móc zainstalować aplikację, należy w ustawieniach telefon wybrać opcję, która pozwoli na instalowanie programów pochodzących spoza Google Play. Aplikacje bukmacherskie nie są bowiem dostępne w tym sklepie z aplikacjami.

Jeśli prawidłowo ustawimy telefon, a następnie uruchomimy proces instalacji, to po chwili aplikacja powinna być gotowa do działania. Pozostaje już tylko zalogować się do własnego konta i korzystać z funkcji aplikacji Totalbet.

Aplikacja Totalbet na system iOS

System iOS to drugi obok Androida, najpopularniejszy system operacyjny na urządzenia mobilne. Obecnie bukmacher nie ma dostępnej aplikacji Totalbet na iOS. Jednak mając na względzie popularność tego systemu, można się domyślać, że w przyszłości powstanie aplikacja Totalbet również na iOS.

Dopóki tak się nie stanie, gracze mogą korzystać z mobilnej wersji strony internetowej, co także pozwala w dogodny sposób korzystać z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych. 

Totalbet aplikacja | Bonusy powitalne

Korzystanie z aplikacji Totalbet możliwe jest, jeśli posiadamy u bukmachera konto. Rejestrując się TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI, można dodatkowo uzyskać bonusy powitalne o wartości 5310 zł. Opisujemy je poniżej. 

Darmowe zakłady – 6x freebet

Freebet to jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich. Totalbet na start proponuje aż 6 darmowych zakładów, które łącznie mają wartość 60 zł. Z tego 45 zł to bonus bez depozytu, a więc gracz może zagrać kupon bez wpłaty środków własnych.

Pierwsze dwa freebety, o wartości 20 zł każdy z nich, bukmacher przyznaje za rejestrację z kodem bonusowym. Dodatkowe 5 zł bez depozytu, czyli trzeci freebet, można uzyskać wyrażając zgody marketingowe podczas rejestracji.

Gracz może uzyskać jeszcze 3 darmowe zakłady, każdy z nich po 5 zł. Są to freebety z depozytem przyznawane za: pierwszą wpłatę, pierwszy zakład za środki własne i pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Darmowy zakład można użyć na kuponie, który spełnia określone zasady. Najważniejszym wymogiem jest kurs minimalny, który wynosi 2.00. Zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo. Nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne. Bonusem nie trzeba obracać. Ważnośc bonusu to 7 dni, od momentu jego przyznania na koncie gracza.

Zakład bez ryzyka – cashback

Drugi bonus na start to zakład bez ryzyka. Bukmacher oferuje zwrot stawki, jeśli pierwszy zagrany w historii konta zakład będzie przegrany. Maksymalna stawka kuponu to 250 zł. Od tego należy odjąć 12% podatku od gier.

Bonus obowiązuje na kupony składające się z jednego lub dwóch zdarzeń, kurs minimalny kuponu wynosi 1.20. Bonus nie obowiązuje na zakłady ze sportów wirtualnych. Aby móc skorzystać z zakładu bez ryzyka, zanim wyślemy pierwszy kupon, należy dokonać wpłaty na konto w kwocie minimum 10 zł. 

Ewentualnym zwrotem z tytułu cashbacku nie trzeba obracać. Środki trafią od razu na konto depozytowe gracza. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Bonus od depozytu 

Ostatni element pakietu powitalnego to bonus od depozytu. Totalbet podwoi pierwszą wpłatę na konto, do maksymalnie 5000 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do odbioru bonusu to 10 zł. Bonus przysługuje graczom, którzy zarejestrowali się przy użyciu kodu MECZYKI. 

Bonusem trzeba obrócić. Bukmacher proponuje jedną z dwóch ścieżek obrotu bonusem, a do gracza należy decyzja, która odpowiada mu bardziej. Raz wybrana opcja, nie podlega zmianie.

W pierwszym przypadku można obrócić bonusem czterokrotnie na kuponach z 4 zdarzeniami. Każdy obrót uwolni 25% bonusu. Druga możliwość to pięciokrotny obrót bonusem, na kuponach z 3 zdarzeniami. Każdy obrót uwalnia w tym przypadku 20% bonusu.

Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.25. Do obrotu wliczają się kupony przedmeczowe oraz na żywo. Na pełny obrót bonusem gracz ma 90 dni. 

Totalbet kod promocyjny

Aplikacja Totalbet czy strona mobilna?

Część osób może się zastanawiać, lepsza będzie aplikacja Totalbet czy strona mobilna? W tym przypadku odpowiedź nie jest jednoznaczna. Aplikacja Totalbet dostępna jest na urządzenia z Androidem i w tym przypadku może to być rozsądny wybór.

Przede wszystkim aplikacja została specjalnie przystosowana do takich urządzeń, można intuicyjnie się po niej poruszać. Jeśli graczom zależy na szybkim i stabilnym dostępie do serwisu z poziomu smartfona czy tabletu, to aplikacja Totalbet może zapewnić takie działanie.

Strona mobilna jest dobrym wyborem dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą zainstalować aplikacji. Przeszkodą może być np. system operacyjny. Aplikacja dostępna jest dla Androida, ale nie ma jej choćby na iOS. W tym przypadku strona mobilna jest jedynym wyjściem.

Dodaj komentarz