Totalbet cashback. Zakład bez ryzyka Totalbet 200 PLN

Totalbet Cashback 200 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

W ofercie powitalnej Totalbet cashback jest jednym z bonusów. Wartość zakładu bez ryzyka wynosi 200 zł, natomiast cały pakiet dla nowych graczy wynosi 5239 zł. Poza zakładem bez ryzyka Totalbet oferuje również: freebet oraz bonus od depozytu. Jak wykorzystać cashback Totalbet? W jaki sposób aktywować bonusy powitalne? Wszystko opisujemy w poniższym artykule.

Totalbet cashback – bonusy powitalne 

Bonus powitalny mogą uzyskać nowi gracze, którzy zarejestrują konto TUTAJ w Totalbet. Cashback jest jednym z elementów bonusu na start, ponadto można uzyskać freebet oraz bonus od depozytu. 

Darmowy zakład ma maksymalną wartość 60 zł, bonus od pierwszej wpłaty to 100% do kwoty 5000 zł. Jeśli dodamy do tego dostępny w Totalbet cashback na 250 zł, uzyskamy łączną wartość bonusów 5310 zł. Aby je aktywować podczas rejestracji należy wpisać kod MECZYKI.

Totalbet cashback – czym jest zakład bez ryzyka?

Jak działa cashback? Jest to zakład bez ryzyka, czyli zabezpieczenie stawki danego zakładu. Jeśli kupon wytypowany z cashbackiem okaże się przegrany, wówczas gracz uzyskuje zwrot stawki lub jej części. Jeśli kupon będzie wygrany, wtedy stawka oraz wygrana trafiają w pełni na konto gracza.

Bukmacher może jasno określić, na jakie kupony przysługuje zakład bez ryzyka. Częstą praktyką jest także wymagany obrót bonusem, jakim jest cashback. Totalbet wymaga obrotu? Jakie warunki musi spełnić zakład bez ryzyka? Odpowiedź znajdziecie poniżej. 

Totalbet cashback 250 PLN

Zakład bez ryzyka, znany także jako cashback, to jeden z flagowym bonusów powitalnych Totalbet. Dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod bonusowy MECZYKI. Wartość bonusu wynosi 250 zł. Taka jest maksymalna stawka kuponu, za który można uzyskać zwrot w przypadku porażki, czyli rozliczenia kuponu jako przegrany. Bonus obowiązuje na pierwszy zakład, zagrany za własne środki. Jeśli ten okaże się wygrany, to stawka oraz wygrana trafią na konto gracza. 

Należy pamiętać, że w Polsce obowiązuje podatek 12% od gier. To oznacza, że od stawki zakładu należy odjąć właśnie 12% i wtedy otrzymamy wartość potencjalnego cashbacku. 

Jak powinien wyglądać w Totalbet zakład bez ryzyka? Bukmacher jasno określa, że może to być kupon pojedynczy lub podwójny, czyli składający się z jednego lub dwóch zakładów. Minimalny kurs kuponu to 1.20, a stawka nie powinna być mniejsza niż 10 zł. Należy również pamiętać, że cashback Totalbet będzie dostępny dopiero po dokonaniu wpłaty na konto. Jest to oczywiste, skoro bukmacher wymaga zagrania za własne środki.

Bonus można wykorzystać na zakłady z oferty sportowej, przedmeczowe i na żywo. Cashback nie obowiązuje na zakłady systemowe i pochodzące z oferty sportów wirtualnych. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, pieniądze trafią od razu na konto gracza. Można je wykorzystać w dowolny sposób. Zarówno przeznaczyć na dalszą grę, jak i wypłacić na konto bankowe. 

Totalbet kod promocyjny

Totalbet cashback – pozostałe bonusy na start

Bukmacher Totalbet ma pakiet bonusów powitalnych o wartości 5310 zł. Mogą z niego skorzystać gracze, którzy zarejestrują się TUTAJ z kodem MECZYKI. W skład promocji wchodzą freebet, cashback oraz bonus od depozytu. Wyżej opisaliśmy dostępny w Totalbet cashback, poniżej prezentujemy pozostałe bonusy.

Darmowy zakład – Freebet 60 PLN

Nowi gracze Totalbet mogą uzyskać na start darmowy zakład, którego wartość to 60 zł. W sumie na bonus składa się kilka freebetów, dających łącznie wspomnianą kwotę. Promocja obowiązuje dla nowych graczy, z kodem promocyjnym.

Dwa bonusy, po 20 zł każdy z nich, gracz otrzyma za samą rejestrację konto z podanym wcześniej kodem. Dodatkowo kolejne 20 zł (4 x 5 zł) można otrzymać za:

 • Wyrażenie zgody na przesyłanie materiałów marketingowych (dostępne podczas rejestracji)
 • Pierwszą wpłatę na konto depozytowe gracza 
 • Pierwszy zakład zagrany ze środków własnych (z wyłączeniem sportów wirtualnych)
 • Pierwszy zakład zagrany ze środków własnych na sporty wirtualne 

W sumie bonusy mają wartość 60 zł, z czego 45 zł można uzyskać bez depozytu. Freebetów nie można dzielić, a więc jeden freebet o konkretnej wartości, musi być wykorzystany na jeden kupon. Każdy kupon powinien posiadać kurs 2.00 lub wyższy. Darmowe zakłady można przeznaczyć na zakłady przedmeczowe i na żywo z oferty sportowej.

Bonusem nie trzeba obracać. Jeśli kupon z freebetu będzie wygrany, wówczas pieniądze trafiają bezpośrednio na konto gracza. Każdy freebet aktywny jest przez 7 dni od jego przyznania.

Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatni element pakietu powitalnego stanowi bonus od depozytu. Totalbet podwoi pierwszą wpłatę na konto depozytowe gracza, maksymalnie do kwoty 5000 zł. Minimalna wysokość depozytu, która uprawnia do odbioru bonusu od depozytu, wynosi 10 zł. Przykładowo, jeśli gracz wpłacie 100 zł, będzie miał 200 zł na grę (100 zł wpłaty + 100 bonusu). 

Bonusem trzeba obrócić, co można wykonać na jeden z dwóch sposób przygotowanych przez Totalbet. Raz obrana ścieżka obrotu nie podlega zmianie. Sam gracz wybiera, która możliwość jest przez niego preferowana. 

Opcja 1: Czterokrotny obrót bonusem, na kuponach z czterema zdarzeniami. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wynosi 1.25. Każdy obrót uwalnia 25% bonusu, na pełne cztery obroty gracz ma 90 dni. 

Opcja 2: Pięciokrotny obrót bonusem, na kuponach z trzema zdarzeniami. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wynosi 1.25. Każdy obrót uwalnia 20% bonusu, na pełne cztery obroty gracz ma 90 dni. 

Można typować zakłady live i przedmeczowe. Do obrotu nie będą zaliczane zakłady na sporty wirtualne i systemowe. 

Totalbet kod promocyjny

Totalbet cashback – bonusy dla wszystkich graczy

Poza bonusami za rejestrację, bukmacher ma również promocje dla wszystkich. Przypomnijmy, że zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI, można uzyskać do 5310 zł od Totalbet. Cashback, freebet i bonus od depozytu stanowią pakiet bonusów na start.

Poniżej prezentujemy natomiast bonusy i promocje, które nie są uzależnione od rejestracji. Może z nich skorzystać każdy gracz bukmachera Totalbet. 

Freebet urodzinowy

Gracze ze zweryfikowanym kontem, raz do roku utrzymują bonus urodzinowy. Jest to darmowy zakład o wartości 10 zł. Działa on na takich samych zasadach, jak darmowe zakłady przyznane w pakiecie powitalnym Totalbet. 

Kupon powinien mieć kurs 2.00 lub wyższy. Darmowy zakład można wykorzystać na zakłady przedmeczowe i na żywo z oferty sportowej. Bonus ważny jest przez 7 dni, od kiedy pojawi się na koncie bonusowym gracza.

Zakład bez ryzyka

Wszyscy gracze mogą skorzystać również z bonusu “Zakład bez ryzyka”. Nie jest to znany jednak znany z oferty powitalnej Totalbet cashback, a bonus działający na trochę innych zasadach. Bonus można wykorzystać wielokrotnie.

Jakie wymogi musi spełnić kupon, aby brać udział w promocji? Przede wszystkim powinno znaleźć się na nim minimum 10 zdarzeń. Jeśli dokładnie jedno z nich będzie rozliczone jako przegrane, wówczas gracz odzyska stawkę kuponu. Pojedynczy kurs zakładu nie może być mniejszy niż 1.20.

Bonusem nie trzeba obracać. Jeśli kupon zostanie rozliczony w taki sposóby, aby kwalifikował się do udzialu w promocji, wówczas zwrot trafi od razu na konto depozytowe gracza. 

Gra bez podatku

Kolejną propozycją dla wszystkich, jest gra bez podatku. Zasada jest prosta – bukmacher bierze na siebie 12% podatku, który standardowo potrącany jest od gier. Jak musi wyglądać kupon biorący udział w tej promocji?

Przede wszystkim “Gra bez podatku” obowiązuje na kupony wielokrotne, składające się z co najmniej trzech zdarzeń. Zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej, przedmeczowej i na żywo. Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20 lub więcej. Bonus nie łączy się z bonusem powitalnym, łączy się z TOTALbonusem. Z promocji można korzystać wielokrotnie, a dodatkowa wygrana doliczana jest bezpośrednio do kuponu.

TOTALbonus

Jak wspomnieliśmy już wyżej, TOTALbonus łączy się z “Grą bez podatku”. Ten bonus pozwala uzyskać jeszcze wyższe wygrane. Im więcej zdarzeń pojawi się na kuponie, tym większa potencjalna wygrana. Bukmacher dołoży bowiem procent do wartości całkowitej kuponu, za każdy dodatkowy zakład. Bonus zwiększa się od 4 do nawet 30 zdarzeń na kuponie, według schematu:

 • 3 zdarzenia – gra bez podatku
 • 4 zdarzenia – gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń – gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń – gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń – gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń – gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń – gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń – gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń – gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń – gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń – gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń – gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń – gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń – gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń – gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń – gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń – gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń – gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń – gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia – gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia – gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia – gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń – gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń – gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń – gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń – gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń – gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń – gra bez podatku + 113% do wygra

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które znajdzie się na kuponie z TOTALbonusem, wynosi 1.20. Oferta nie łączy się z bonusem powitalnym, łączy się z “Grą bez podatku”. Można typować zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo. TOTALbonus nie jest jednorazową promocją, gracz za każdym razem ma szansę z niej skorzystać. 

Totalbet cashback – informacje o bukmacherze

Totalbet posiada zezwolenie, na legalne prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich.  Firma jest sponsorem piłkarskiego klubu Warta Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, federacji sportów walki FEN czy siatkarskiej drużyny Warty Zawiercie.

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne. Wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny dla Totalbet kod promocyjny: MECZYKI.

Dodaj komentarz