Totalbet freebet 39 PLN. Darmowy zakład bez depozytu Totalbet

Totalbet Freebet 39 PLN | darmowy zakład bez depozytu
Kod bonusowy MEGABONUS

Bukmacher Totalbet ma freebet dla nowych graczy i jego wartość to w sumie 39 zł. Otrzymujemy go w formie kilku darmowych zakładów od bukmachera, w tym jednego bonusu bez depozytu. Freebet Totalbet jest częścią bonusu powitalnego dla nowych graczy rejestrujących się z kodem bonusowym. Jak działa w Totalbet darmowy zakład i jakie są pozostałe bonusy bukmachera? Opisujemy to w tym tekście.

Totalbet freebet 39 PLN

Nowi gracze bukmachera mogą uzyskać bonusy powitalne i jednym z nich jest w Totalbet freebet, a konkretnie 3 darmowe zakłady o wartości 39 PLN:

  • 20 PLN – za pomyślną weryfikację i stworzenie konta stałego
  • 9 PLN – użycie kodu MEGABONUS
  • 10 PLN – zaznaczenie zgód marketingowych

Ponadto gracze mają szansę aktywować zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. W sumie wartość pakietu bonusów na start to 5239 zł. 

Do uzyskania pełnego pakietu bonusów niezbędny jest TOTALBet kod promocyjny, którego treść to MEGABONUS. Rejestracja z kodem oznacza, że gracz może skorzystać ze wszystkich bonusów na start w Totalbet.

Totalbet kod promocyjny - bonus 5239 PLN

Totalbet freebet – czym jest darmowy zakład?

Darmowy zakład, czyli z języka angielskiego freebet, to jeden z popularnych bonusów bukmacherskich. Totalbet freebet także ma w swojej ofercie. W ramach tego bonusu gracz może zagrać kupon, nie używając do tego własnych pieniędzy. Są to środki, które dostaje od bukmachera. 

W przypadku Totalbet freebet można otrzymać za rejestrację konta z kodem bonusowym. Można go wykorzystać na zakłady. Dzięki temu gracz nie ryzykuje utraty pieniędzy, bowiem (w większości) jest to bonus bez depozytu. 

Totalbet freebet – jak odebrać darmowy zakład?

Jak wspomnieliśmy wyżej, freebet Totalbet jest bonusem bez depozytu i bez własnej wpłaty można zdobyć aż 39 PLN, z czego:

  • 20 PLN – za pomyślną weryfikację i utworzenie konta stałego. Do tego niezbędne jest przejście pełnej weryfikacji, potwierdzenie tożsamości oraz wpisanie numer konta do wypłaty depozytów,
  • 9 PLN – rejestracja z kodem bonusowym o treści MEGABONUS
  • 10 PLN – potwierdzenie zgód marketingowych w formularzu rejestracyjnym

Bonusów nie można dzielić, co oznacza, że freebet o danej wartości należy wykorzystać na jeden kupon. W Totalbet freebet aktywować można podczas typowania kuponu, zaznaczając stosowne pole. 

Bukmacher określa zasady, na jakich kuponach może być wykorzystany darmowy zakład. Totalbet wymaga kuponu SOLO lub AKO o kursie nie mniejszym niż 2.00. Spełnienie tego wymogu oznacza, że bonus będzie mógł zostać użyty. Dopuszczalne są zakłady z oferty sportowej, przedmeczowej i na żywo. Freebetu nie można użyć na zdarzenia z kategorii sportów wirtualnych. Gracz każdorazowo ma 7 dni na wykorzystanie freebetu, liczone od momentu jego przyznania.

Totalbet nie wymaga obrotu bonusem. Jeśli kupon postawiony za darmowy zakład będzie wygrany, wówczas środki trafią od razu na konto gracza. Można je wypłacić lub grać dalej.

Totalbet freebet – pozostałe bonusy na start

Pakiet bonusów powitalnych od bukmachera ma wartość 5239 zł. Freebet Totalbet to maksymalnie 39 zł, resztę można uzyskać za aktywowanie pozostałych bonusów. Są to zakład bez ryzyka (cashback) w kwocie 200 zł, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty do 5000 zł. Maksymalna wartość bonusu dostępna jest po użyciu kodu MEGABONUS w formularzu rejestracyjnym.

Totalbet kod promocyjny - bonus 5239 PLN

Zakład bez ryzyka – cashback 200 PLN 

Bonus na start u tego bukmachera stanowi także TOTALbet zakład bez ryzyka, na pierwszy kupon wytypowany w historii konta gracza. Maksymalna stawka kuponu to 200 zł, z której w przypadku porażki można odzyskać 100%. Zwrot trafi na konto depozytowe, czyli można go od razu wypłacić.

Jakie wymogi stawia bukmacher odnośnie samego kuponu? Przede wszystkim najpierw trzeba dokonać wpłaty na konto depozytowe. Musi być to co najmniej 10 zł, jeśli jednak gracz chce wykorzystać maksymalny cashback, to powinno być to nie mniej niż 200 zł. Następnie należy wytypować kupon SOLO lub AKO, aleskładający się z maksymalnie trzech zdarzeń. Bukmacher nie ustalił minimalnego kursu łącznego lub pojedynczego. Na zagranie kuponu mamy 48 godzin od rejestracji.

W promocji biorą udział zakłady sportowe, przedmeczowe i na żywo. Nie można w ramach cashbacku typować zakładów systemowych i sportów wirtualnych.

Jeśli nasz zakład spełni warunki promocji, to na dole kuponu pojawi się informacja „zakład bez ryzyka”.

Jak wspomnieliśmy, zwrotem nie trzeba obracać. Tak samo jak w przypadku freebetu, Totalbet pieniądze zwróci od razu na konto depozytowe.

Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatnim elementem pakietu powitalnego, dla rejestrujących się z kodem bonusowym, jest bonus od depozytu. Totalbet premiuje pierwszą wpłatę na konto. Bukmacher podwoi depozyt, nawet do kwoty 5000 zł. Minimalna wysokość wpłaty to 10 zł, co oznacza w sumie 20 zł na grę (10 zł wpłaty + 10 zł bonusu). 

Bonusem należy obrócić, co przy tego rodzaju promocji jest normą u bukmacherów. Totalbet pozwala jednak wybrać jedną z dwóch ścieżek obrotu bonusem. To na jaką gracz się zdecyduje, zależy wyłącznie od niego. Raz wybranego sposobu obracania bonusem, nie można zmienić w trakcie. 

Jakie możliwości obrotu przewidział Totalbet? To czterokrotny obrót bonusem, na kuponach z czterema zdarzeniami. Po każdym obrocie uwalniane jest 25% wartości bonusu. Na pełne cztery obroty gracz ma 90 dni. Pojedyncze zdarzenie na kuponach musi mieć kurs 1.25 lub wyższy. 

Totalbet freebet – bonusy dla wszystkich graczy

U bukmachera można uzyskać pakiet powitalny, za rejestrację z kodem Totalbet. Freebet, cashback i bonus od wpłaty wchodzą w skład bonusu powitalnego. Jednak Totalbet ma również promocje dla wszystkich, niezależne od rejestracji konta. 

Totalbet freebet urodzinowy

Raz do roku Totalbet przyznaje freebet urodziny tym graczom, którzy mają w pełni zweryfikowane konto. Wartość bonusu to 10 zł. Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od jego uzyskania, na takich samych zasadach jak powitalny darmowy zakład Totalbet. Minimalny kurs kuponu musi zatem wynieść 2.00. Bonusem nie trzeba obracać. 

Totalbet gra bez podatku

Podatek od gier wynosi 12%. Oznacza to, że współczynnik zakładów u bukmachera wynosi 0.88. W praktyce gracz wygrywa mniej, niż wychodziłoby to z tytułu pomnożenia całej stawki przez kurs kuponu. Totalbet oferuje jednak grę bez podatku, a więc zwiększa możliwą wygraną. 

Bonus dotyczy wszystkich kuponów z oferty przedmeczowej i na żywo Totalbet, które zawierają minimum trzy zdarzenia. Pojedynczy zakład nie może mieć kursy niższego niż 1.30. Ewentualna wygrana jest doliczana bezpośrednio do kuponu. Bonus nie łączy się z promocją powitalną.

W promocji biorą udział zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo. Z bonusu można korzystać wielokrotnie. Nie jest ona uzależniony od rejestracji z kodem promocyjnym. Kod o treści MEGABONUS, pozwala natomiast aktywować bonus powitalny. 

Totalbet freebet – informacje o bukmacherze

Totalbet posiada zezwolenie na legalne prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich w internecie.  Firma jest sponsorem siatkarskiej drużyny Projekt Warszawa.

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne do 5239 PLN. Na pakiet na start składa się m.in. TOTALbet freebet, czyli trzy darmowe zakłady o wartości 39 PLN. Aby zgarnąć maksymalną wysokość bonusu, wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny kod promocyjny: MEGABONUS.

Dodaj komentarz