Totalbet freebet. Darmowy zakład Totalbet 39 PLN

Totalbet Freebet 39 PLN | darmowy zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Bukmacher Totalbet ma freebet dla nowych graczy. Jego wartość to w sumie 39 zł, w formie kilku darmowych zakładów od bukmachera. Freebet Totalbet jest częścią bonusu powitalnego od bukmachera, dla graczy rejestrujących się z kodem bonusowym. Jak działa w Totalbet darmowy zakład? Jakie są pozostałe bonusy bukmachera? Opisujemy to w tym tekście.

Totalbet freebet – bonusy powitalne 

Nowi gracze bukmachera mogą uzyskać bonusy powitalne. Jest z nich jest w Totalbet freebet, ponadto gracze mają szansę aktywować zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. W sumie wartość pakietu bonusów na start to 5239 zł. 

Aby skorzystać z promocji, można zarejestrować się poprzez TEN LINK. Do uzyskania bonusów niezbędny będzie kod promocyjny, którego treść brzmi MECZYKI. Rejestracja z kodem oznacza, że gracz może skorzystać ze wszystkich bonusów na start w Totalbet. Freebet, cashback i bonus od depozytu nie wykluczają się wzajemnie. 

Totalbet freebet – czym jest darmowy zakład?

Darmowy zakład, czyli z j. angielskiego freebet, to jeden z popularnych bonusów bukmacherskich. Totalbet freebet także ma w swojej ofercie. W ramach tego bonusu gracz może zagrać kupon, nie używając do tego własnych pieniędzy. Są to środki, które dostaje od bukmachera. 

W przypadku Totalbet freebet można otrzymać za rejestrację konta z kodem bonusowym. Można go wykorzystać na zakłady. Dzięki temu gracz nie ryzykuje utraty pieniędzy, bowiem (w większości) jest to bonus bez depozytu. 

Totalbet freebet 60 PLN

Jak wspomnieliśmy wyżej. freebet Totalbet jest bonusem w większości bez depozytu. Bez własnej wpłaty można zdobyć do 45 zł. Pozostałe 15 zł wymaga wpłaty własnej, ale nadal gra za pomocą bonusu oznacza, że nie ryzykujemy swoich pieniędzy. 

Gracz może otrzymać dwa bonusy, o wartości 20 zł każdy, za samą rejestrację z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Poprawne zweryfikowanie konta uwolni bonus, który można wykorzystać na zakłady. Pozostałe bonusy, w kwocie 5 zł każdy, są do zdobycia za konkretne działania:

 • Potwierdzenie zgody marketingowej podczas rejestracji (bez depozytu) 5 zł
 • Pierwsza wpłata na konto 5 zł
 • Pierwszy kupon z własnych środków 5 zł
 • Pierwszy kupon na sporty wirtualne 5 zł

Bonusów nie można dzielić, co oznacza, że freebet o danej wartości należy wykorzystać na jeden kupon. W Totalbet freebet aktywować można podczas typowania kuponu, zaznaczając stosowne pole. 

Bukmacher określa zasady, na jakich kuponach może być wykorzystany darmowy zakład. Totalbet wymaga kuponu o kursie nie mniejszym niż 2.00. Spełnienie tego wymogu oznacza, że bonus będzie mógł zostać użyty. Dopuszczalne są zakłady z oferty sportowej, przedmeczowej i na żywo. Freebetu nie można użyć na zdarzenia z kategorii sportów wirtualnych. Gracz każdorazowo ma 7 dni na wykorzystanie freebetu, liczone od momentu jego przyznania.

Totalbet nie wymaga obrotu bonusem. Jeśli kupon postawiony za darmowy zakład będzie wygrany, wówczas środki trafią od razu na konto gracza. Można je wypłacić lub grać dalej.

Totalbet kod promocyjny

Totalbet freebet – pozostałe bonusy na start

Pakiet bonusów powitalnych od bukmachera ma wartość 5310 zł. Freebet Totalbet to maksymalnie 60 zł, resztę można uzyskać za aktywowanie pozostałych bonusów. Są to zakład bez ryzyka (cashback) w kwocie 250 zł, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty do 5000 zł. Bonusy dostępne są wyłącznie po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. 

Zakład bez ryzyka – cashback 250 PLN 

Bonus na start w Totalbet stanowi także zakład bez ryzyka, na pierwszy kupon wytypowany w historii konta gracza. Maksymalna stawka kuponu to 250 zł, z której w przypadku porażki można odzyskać 88%. Pozostałe 12% stanowi podatek od gier. 

Jakie wymogi stawia bukmacher odnośnie samego kuponu? Przede wszystkim najpierw trzeba dokonać wpłaty na konto depozytowe. Musi być to co najmniej 10 zł, jeśli jednak gracz chce wykorzystać maksymalny cashback, to powinno być to nie mniej niż 250 zł. Następnie należy wytypować kupon pojedynczy lub podwójny, czyli składający się z maksymalnie dwóch zdarzeń. Kurs zakładu to 1.20 lub więcej. 

W promocji biorą udział zakłady sportowe, przedmeczowe i na żywo. Nie można w ramach cashbacku typować zakładów systemowych i sportów wirtualnych. Bonusem nie trzeba obracać. Tak samo jak w przypadku freebetu, Totalbet pieniądze zwróci od razu na konto depozytowe.

Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatnim elementem pakietu powitalnego, dla rejestrujących się z kodem bonusowym, jest bonus od depozytu. Totalbet premiuje pierwszą wpłatę na konto. Bukmacher podwoi depozyt, nawet do kwoty 5000 zł. Minimalna wysokość wpłaty to 10 zł, co oznacza w sumie 20 zł na grę (10 zł wpłaty + 10 zł bonusu). 

Bonusem należy obrócić, co przy tego rodzaju promocji jest normą u bukmacherów. Totalbet pozwala jednak wybrać jedną z dwóch ścieżek obrotu bonusem. To na jaką gracz się zdecyduje, zależy wyłącznie od niego. Raz wybranego sposobu obracania bonusem, nie można zmienić w trakcie. 

Jakie możliwości obrotu przewidział Totalbet? Pierwsza opcja to czterokrotny obrót bonusem, na kuponach z czterema zdarzeniami. Po każdym obrocie uwalniane jest 25% wartości bonusu. Na pełne cztery obroty gracz ma 90 dni. Pojedyncze zdarzenie na kuponach musi mieć kurs 1.25 lub wyższy. 

Drugą możliwością jest obrót pięć razy, na kuponach z trzema zdarzeniami. Każdy obrót uwalnia 20% całego bonusu. Jest to nieco mniejsze ryzyko (zamiast czterech zdarzeń, na kuponie są tylko trzy), ale trzeba o jeden raz więcej wykonać obrót środkami bonusowymi. Ponownie na wykonanie pełnego obrotu jest 90 dni, a minimalny kurs zdarzenia na kuponie wynosi 1.25. 

Totalbet freebet – bonusy dla wszystkich graczy

U bukmachera można uzyskać pakiet powitalny, za rejestrację z kodem Totalbet. Freebet, cashback i bonus od wpłaty wchodzą w skład bonusu powitalnego. Jednak Totalbet ma również promocje dla wszystkich, niezależne od rejestracji konta. 

Totalbet freebet urodzinowy

Raz do roku Totalbet przyznaje freebet urodziny tym graczom, którzy mają w pełni zweryfikowane konto. Wartość bonusu to 10 zł. Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od jego uzyskania, na takich samych zasadach jak powitalny darmowy zakład Totalbet. Minimalny kurs kuponu musi zatem wynieść 2.00. Bonusem nie trzeba obracać.

Totalbet zakład bez ryzyka

Wszyscy gracze Totalbet mogą skorzystać również z zakładu bez ryzyka, który różni się jednak od tradycyjnego cashbacku. Bonus dla wszystkich dotyczy kuponów, na których znalazło się przynajmniej 10 zdarzeń. Jeśli dokładnie jedno okaże się nietrafione, wówczas gracz otrzyma zwrot stawki. 

Należy pamiętać o potrąceniu 12% podatku. Minimalny kurs każdego zakładu to 1.20, a stawka to co najmniej 10 zł. W promocji biorą udział wyłącznie zakłady, wytypowane za środki z konta depozytowego gracza. Bonusem nie trzeba obracać, można z niego skorzystać wielokrotnie. 

Totalbet gra bez podatku

Podatek od gier wynosi 12%. Oznacza to, że współczynnik zakładów u bukmachera wynosi 0.88. W praktyce gracz wygrywa mniej, niż wychodziłoby to z tytułu pomnożenia całej stawki przez kurs kuponu. Totalbet oferuje jednak grę bez podatku, a więc zwiększa możliwą wygraną. 

Bonus dotyczy wszystkich kuponów z oferty przedmeczowej i na żywo Totalbet, które zawierają minimum trzy zdarzenia. Pojedynczy zakład nie może mieć kursy niższego niż 1.20. Ewentualna wygrana jest doliczana bezpośrednio do kuponu. Bonus nie łączy się z promocją powitalną.

Totalbet TOTALbonus

Opisana wyżej gra bez podatku łączy się natomiast z TOTALbonusem. Zasady są proste. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa premia do wygranej od bukmachera. Już od trzech zdarzeń, o kursie minimalnym 1.20, zaliczana jest gra bez podatku. Kolejne zdarzenia pozwalają zyskać dodatkowy procent do wygranego kuponu. W praktyce wygląda to następująco: 

 • 3 zdarzenia – gra bez podatku
 • 4 zdarzenia – gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń – gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń – gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń – gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń – gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń – gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń – gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń – gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń – gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń – gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń – gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń – gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń – gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń – gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń – gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń – gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń – gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń – gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia – gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia – gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia – gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń – gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń – gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń – gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń – gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń – gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń – gra bez podatku + 113% do wygra

W promocji biorą udział zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo. Z bonusu można korzystać wielokrotnie. Nie jest ona uzależniony od rejestracji z kodem promocyjnym. Kod o treści MECZYKI, pozwala natomiast aktywować bonus powitalny. 

Totalbet kod promocyjny

Totalbet freebet – informacje o bukmacherze

Totalbet posiada zezwolenie, na legalne prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich.  Firma jest sponsorem piłkarskiego klubu Warta Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, federacji sportów walki FEN czy siatkarskiej drużyny Warty Zawiercie.

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne. Wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny dla Totalbet kod promocyjny: MECZYKI.

Dodaj komentarz