Totalbet rejestracja: jak założyć konto i odebrać bonus?

Bonus po rejestracji 5239 PLN na start - oferta z kodem MEGABONUS
Kod bonusowy MECZYKI

Nowi gracze w Totalbet mogą uzyskać bonus powitalny o wartości 5239 zł. Aby aktywować bonus, należy wcześniej założyć darmowe konto u bukmachera. Jak wygląda w Totalbet rejestracja konta? Jak uzyskać bonusy powitalne i jak one wyglądają? Szczegóły znajdziecie w tym tekście.

Totalbet rejestracja – jak założyć konto?

Założenie konta w TOTALbet wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego złożonego z dwóch prostych kroków. W TOTALbet rejestracja jest całkowicie darmowa i dzięki niej będziemy mogli obstawiać i korzystać z oferty promocyjnej od bukmachera. Czytelnicy Bet.pl mogą odebrać specjalną ofertę powitalną.

Rejestracja w Totalbet (można to zrobić poprzez TEN LINK) z kodem bonusowym o treści MEGABONUS, pozwoli uzyskać bonusy na start o łącznej wartości 5239 PLN. Są to darmowe zakłady (freebety), zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. 

Przygotowaliśmy poradnik, jak założyć konto w TOTALbet, przejść darmową rejestrację i skorzystać z promocji na start.

Totalbet rejestracja - bonus 5239 PLN

Totalbet rejestracja z kodem bonusowym

Podczas rejestracji u większości bukmacherów, można uzyskać bonusy powitalne. Zazwyczaj wymagany jest do tego kod bonusowy, który dostępny jest również w tym przypadku. TOTALbet kod promocyjny „MEGABONUS” pozwoli aktywować bonusy o wartości 5239 zł.

Gdzie należy wpisać wspomniany kod? Okienko z miejscem na wpisanie kodu znajdziemy, podczas zakładania konta na stronie bukmachera. Znajdziemy je pod nazwą „Kod promocyjny”.

Szczegółowo cały proces opiszemy w kolejnych akapitach. 

Totalbet rejestracja krok po kroku

Krok 1

Rejestracja konta tymczasowego w Totalbet jest niezbędna, aby następnie utworzyć konto stałe, które pozwala korzystać z wszystkich funkcjonalności (w tym m.in wypłaty środków).

Jak wygląda podstawowa rejestracja u bukmachera? Przede wszystkim należy uruchomić formularz rejestracyjny np. TUTAJ. Następnie Totalbet poprosi o wpisanie takich danych jak:

 • Email
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny (jego treść to MEGABONUS)
totalbet rejestracja krok 1

Do przejścia do drugiego kroku wymagane jest jeszcze zaznaczenie okienka z regulaminem zakładów i polityki prywatności. Jeśli chcemy otrzymać maksymalną wartość bonusu powitalnego, to musimy wyrazić zgodę na komunikację marketingową ze strony bukmachera. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych pół i zaznaczeniu wybranych zgód klikamy w przycisk „Dalej”.

Krok 2

Aby ukończyć rejestrację konta tymczasowego, należy także uzupełnić dane na drugiej stronie formularza. W tym przypadku wpisać trzeba:

 • Imię 
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo 
 • Numer PESEL
TOTALBet rejestracja krok 2

Jeśli podane przez nas dane są poprawne, to klikamy w przycisk „Załóż konto”. Wyświetli nam się pole z ustaleniem limitów na grę i po wskazaniu odpowiednich wartości nasze konto tymczasowe zostanie stworzone i aktywowane.

Krok 3

Posiadając konto tymczasowe gracz może zawierać zakłady (limit 5000 zł) oraz korzystać z wielu innych funkcji serwisu, np. dostępu do statystyk meczowych. Jednak dopiero weryfikacja danych tożsamości pozwoli na uzyskanie dostępu do konta stałego, które pozwala choćby na wypłacanie środków na konto bankowe. 

Jak wygląda w Totalbet rejestracja stałego konta? Wystarczy zweryfikować swoje dane, poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Najczęściej będzie to dowód osobisty. Zdjęcie lub skan dowodu trzeba umieścić w sekcji “Dokument tożsamości” w zakładce “Moje konto”. 

Gdy tylko bukmacher potwierdzi zgodność danych (oraz poprawność wieku) konto stałe zostanie aktywowane. Wówczas będzie można korzystać ze wszystkich funkcji serwisu Totalbet, w tym z wypłat środków na konto bankowe. 

Sprawdź również: bukmacher Polska

Bonus powitalny w TOTALbet po rejestracji

Zanim przejdziemy do opisu samej rejestracji w Totalbet, przyjrzyjmy się bonusom powitalnym.

Przypomnijmy, że ich wartość z kodem MECZYKI to nawet 5239 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe zakłady (freebety), zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. 

Pierwszy bonus to darmowe zakłady (freebety) o wartości 39 zł. Jest to popularna forma promocji powitalnej, ale zazwyczaj bukmacherzy oferują jeden darmowy zakład. W Totalbet rejestracja z kodem pozwala na aktywowania 3 freebetów bez depozytu:

 • 20 zł za rejestrację i pozytywną weryfikację konta
 • 10 zł za zgody marketingowe zaznaczone podczas rejestracji
 • 9 zł za wpisanie kodu „MEGABONUS” w formularzu rejestracyjnym

Każdorazowo freebet można wykorzystać w całości na jeden kupon SOLO lub AKO o kursie nie mniejszym niż 2.00. Bonus po jego przyznaniu ważny jest przez 7 dni. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem. 

W TOTALbet zakład bez ryzyka (cashback) jest kolejnym bonusem powitalnym. Obowiązuje on na pierwszy zakład w historii konta gracza. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas gracz może odzyskać 100% stawki kuponu, która wynosi maksymalnie 200 zł.

Aby kupon spełniał warunki promocji gracz musi: dokonać wpłaty na konto, zagrać dowolny kupon składający się z maksymalnie trzech zdarzeń. Promocja na pierwszy zakład jest aktywna przez 48 godzin od chwili rejestracji konta. Bonusem w przypadku porażki nie trzeba obracać – zwrot trafi na konto główne.

Ostatni bonus na start to bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę na konto do maksymalnie 5000 zł. Minimalna kwota wpłaty, która kwalifikuje się do objęcia bonusem, wynosi 10 zł. Bonusem należy obrócić czterokrotnie na kuponach z 4 zdarzeniami.

W każdym przypadku minimalny kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynieść co najmniej 1.30. Gracz na wykonanie pełnego obrotu środkami bonusowymi ma 90 dni. 

Totalbet rejestracja – informacje o bukmacherze

Totalbet to bukmacher działający w Polsce legalnie na mocy decyzji Ministra Finansów z 23 marca 2018 roku. Bukmacher jest sponsorem siatkarskiego Projektu Warszawa

W Totalbet można zawierać zakłady bukmacherskie online po wypełnieniu darmowego formularza rejestracyjnego. Bukmacher nowym graczom, którzy wpiszą przy rejestracji kod promocyjny MEGABONUS, proponuje bonus powitalny o wartości 5239 zł.

Dodaj komentarz