Totalbet rejestracja | Jak założyć konto w Totalbet?

Oferta powitalna Fuksiarz bonus 5239 PLN - należy podać kod promocyjny Totalbet przy rejestracji
200 PLN zakład bez ryzyka + 39 PLN darmowy zakład + 5000 PLN bonus od depozytu
Kod bonusowy MECZYKI

Nowi gracze w Totalbet mogą uzyskać bonus powitalny o wartości 5239 zł. Aby aktywować bonus, należy wcześniej założyć konto u bukmachera. Jak wygląda w Totalbet rejestracja konta? Jak uzyskać bonusy powitalne i jak one wyglądają? Szczegóły znajdziecie w tym tekście.

Totalbet rejestracja – bonus powitalny

Rejestracja w Totalbet (można to zrobić poprzez TEN LINK) z kodem bonusowym o treści MECZYKI, pozwoli uzyskać bonusy na start. Są to darmowe zakłady (freebety), zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. 

Bonus TotalbetZasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 39 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Zakład bez ryzyka 200 PLNBrak obrotu
Bonus od depozytu 5000 PLNObrót 4×4 lub 5×3, kurs min. zdarzenia 1.25

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, dostępne są wyłącznie z podanym powyżej kodem bonusowym. 

Totalbet kod promocyjny

Totalbet rejestracja z kodem bonusowym

Podczas rejestracji u większości bukmacherów, można uzyskać bonusy powitalne. Zazwyczaj wymagany jest do tego kod bonusowy, który dostępny jest również w przypadku Totalbet. Rejestracja z kodem MECZYKI pozwoli aktywować bonusy o wartości 5310 zł.

Gdzie należy wpisać wspomniany kod? Okienko z miejscem na wpisanie kodu znajdziemy, podczas zakładania konta na stronie bukmachera. Szczegółowo cały proces opiszemy w kolejnych akapitach. 

Totalbet rejestracja – bonusy

Zanim przejdziemy do opisu samej rejestracji w Totalbet, przyjrzyjmy się bonusom powitalnym. Przypomnijmy, że ich wartość z kodem MECZYKI to nawet 5310 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe zakłady (freebety), zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. 

Pierwszy bonus to darmowe zakłady (freebety) o wartości 60 zł. Jest to popularna forma promocji powitalnej, ale zazwyczaj bukmacherzy oferują jeden darmowy zakład. W Totalbet rejestracja z kodem pozwala na aktywowania nawet 6 freebetów, w tym 3 bez depozytu o wartości w sumie 45 zł. Konkretnie: dwa zakłady po 20 zł każdy za rejestracją, 5 zł za zgody marketingowe zaznaczone podczas rejestracji. Totalbet przyznaje także 3 freebety od depozytu. Każdy ma wartość 5 zł, a można je otrzymać za: pierwszą wpłatę, pierwszy kupon zagrany ze środków własnych oraz pierwszy kupon na sporty wirtualne.

Każdorazowo freebet można wykorzystać w całości, na jeden kupon o kursie nie mniejszym niż 2.00. Bonus po jego przyznaniu ważny jest przez 7 dni. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem. 

Kolejny bonus to zakład bez ryzyka (cashback). Obowiązuje on na pierwszy zakład w historii konta gracza. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas gracz może odzyskać stawkę kuponu, która wynosi maksymalnie 250 zł, pomniejszoną o 12% podatku od gier. Aby kupon spełniał warunki promocji gracz musi: dokonać wpłaty na kwotę min. 10 zł, zagrać kupon składający się z jednego lub dwóch zdarzeń, którego kurs minimalny to 1.20. Bonusem nie trzeba obracać.

Ostatni bonus na start to bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę na konto do maksymalnie 5000 zł. Minimalna kwota wpłaty, która kwalifikuje się do objęcia bonusem, wynosi 10 zł. Bonusem należy obrócić według jednego z dwóch schematów: czterokrotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami, lub pięciokrotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami. 

W każdym przypadku minimalny kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynieść co najmniej 1.25. Gracz na wykonanie pełnego obrotu środkami bonusowymi ma 90 dni. 

Totalbet kod promocyjny

Totalbet rejestracja – konto tymczasowe

Rejestracja konta tymczasowego w Totalbet jest niezbędna, aby następnie utworzyć konto stałe. Jak wygląda podstawowa rejestracja u bukmachera? Przede wszystkim należy uruchomić formularz rejestracyjny np. TUTAJ. Następnie Totalbet poprosi o wpisanie takich danych jak:

  • Email
  • Hasło
  • Numer telefonu
  • Kod promocyjny (jego treść to MECZYKI)

Aby ukończyć rejestrację konta tymczasowego, należy także uzupełnić dane na drugiej stronie formularza. W tym przypadku wpisać trzeba:

  • Imię 
  • Nazwisko
  • Obywatelstwo 
  • Numer PESEL

Na sam koniec bukmacher wymaga jeszcze potwierdzenia swojego wieku oraz akceptacji regulaminu. Można również zaznaczyć zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych. Nie jest to wymóg konieczny, ale pozwoli uzyskać dodatkowy bonus, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Totalbet rejestracja – konto stałe

Posiadając konto tymczasowe gracz może zawierać zakłady (limit 5000 zł) oraz korzystać z wielu innych funkcji serwisu, np. dostępu do statystyk meczowych. Jednak dopiero weryfikacja danych tożsamości pozwoli na uzyskanie dostępu do konta stałego, które pozwala choćby na wypłacanie środków na konto bankowe. 

Jak wygląda w Totalbet rejestracja stałego konta? Wystarczy zweryfikować swoje dane, poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Najczęściej będzie to dowód osobisty. Zdjęcie lub skan dowodu trzeba umieścić w sekcji “Dokument tożsamości” w zakładce “Moje konto”. 

Gdy tylko bukmacher potwierdzi zgodność danych (oraz poprawność wieku) konto stałe zostanie aktywowane. Wówczas będzie można korzystać ze wszystkich funkcji serwisu Totalbet, w tym z wypłat środków na konto bankowe. 

Totalbet rejestracja – informacje o bukmacherze

Totalbet to bukmacher działający w Polsce legalnie, na mocy decyzji Ministra Finansów z 23 marca 2018 roku. Bukmacher jest sponsorem m.in. Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Warty Poznań, Fight Exclusive Night czy Armia Fight Night. 

W Totalbet można zawierać zakłady bukmacherskie online. Bukmacher nowym graczom, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnymi MECZYKI, proponuje bonus powitalny o wartości 5310 zł.

Dodaj komentarz