Totolotek Cashback

Totolotek Cashback | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MEGABONUS

Cashback to jeden bonusów, które proponują klientom polscy bukmacherzy. Można go znaleźć zarówno w promocjach powitalnych, jak i tych stworzonych dla regularnych graczy. Czym się charakteryzuje? Czy u bukmachera Totolotek cashback stanowi jeden ze składników oferty? U jakich legalnych bukmacherów w Polsce go odnajdziemy? Odpowiadamy na te pytania w poniższym tekście. Sprawdzamy też, jakie inne bonusy dla swoich typerów przygotował Totolotek.

Cashback Totolotek – na czym polega? 

Nazwa cashback pochodzi z języka angielskiego i oznacza dosłownie zwrot pieniędzy. W Polsce ta promocja funkcjonuje także pod dwoma innymi określeniami: zakład bez ryzyka i bonus bez ryzyka. Będąc bardziej precyzyjnym, w branży bukmacherskiej cashback to zwrot stawki przegranego zakładu. Co ważne, z uwagi na obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, kwota zwrotu jest z reguły pomniejszana o tę wartość. Jak to wygląda? Jeśli gracz postawi 100 zł, jego cashback najprawdopodobniej wyniesie 88 zł. Dlaczego najprawdopodobniej? Ponieważ czasami bukmacherzy decydują się przejąć tę opłatę, wziąć “na siebie”, jednak to rzadko spotykana praktyka. 

Totolotek cashback 

Jak to wygląda w przypadku cashbacku Totolotka? Ten bukmacher posiada rozbudowaną ofertę powitalną, o której piszemy w dalszej części, ale aktualnie nie proponuje nowym graczom zakładu bez ryzyka. Aby skorzystać z innych dostępny bonusów trzeba przenieść się na stronę bukmachera. Można zrobić to poprzez jeden z banerów lub linków dostępnych na tej stronie (np. KLIKNIJ TUTAJ). Jeśli w Totolotku cashback w przyszłości znajdzie się wśród promocji dostępnych dla klientów, wówczas niezwłocznie o tym poinformujemy. 

Totolotek pozostałe bonusy 

Tak jak wspomnieliśmy, choć oferta startowa tego bukmachera nie zawiera cashbacku, Totolotek proponuje bonusy powitalne o łącznej wartości 574 zł. Składają się na nią trzy promocje: darmowy zakład za 25 zł, bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 500 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty w aplikacji mobilnej warty 49 zł. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Totolotek bonus freebet 25 zł 

Słowo freebet oznacza w dosłownym tłumaczeniu darmowy zakład i zostało zaczerpnięte z angielskiego, podobnie jak cashback. Totolotek nowym graczom daje zakład za darmo w wysokości 25 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? Po poprawnej weryfikacji konta, należy w zakładce “Wpłata” odnaleźć pole “Kod bonusowy” i tam wpisać voucher promocyjny o treści MEGABONUS

Od razu po użyciu hasła, saldo gracza zostanie zasilone kwotą 25 zł. Użytkownicy mają 14 dni na wykorzystanie przyznanej kwoty. Pieniądze będą gotowe do wypłaty lub przeznaczenia na dalszą grę po dokonaniu dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Łączna kwota zakładów nie może być niższa niż 40 zł. 

Totolotek bonus od depozytu 500 zł 

Drugą promocją w ramach pakietu startowego w Totolotku jest bonus od pierwszej wpłaty do 500 zł. Minimalna kwota, którą należy przelać, by możliwe było skorzystanie z niej, to 20 zł. Totolotek podwoi gotówkę przekazaną w depozyt, dlatego w przypadku, gdy zdecydujemy się umieścić w nim najwyższą możliwą kwotę – 500 zł – otrzymamy drugie tyle i do wykorzystania na grę będziemy mieli 1000 zł. 

Jak wyglądają zasady obrotu? Trzeba obrócić trzykrotnie kwotą depozytu i bonusu od bukmachera, dlatego w przypadku wpłaty 500 zł, musimy zagrać w sumie za 3000 zł. To trzykrotność wysokości depozytu (1500 zł) i bonusu (1500 zł). Kupony zaliczane do obrotu muszą zawierać w sobie przynajmniej 3 zdarzenia, a pojedynczy kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.35. 

Totolotek bonus od pierwszej wpłaty w aplikacji mobilnej 49 zł 

Totolotek nowym graczom przekaże także do 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej i dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości przynajmniej 20 zł. Po wykonaniu trzykrotnego obrotu wpłaconą gotówką kuponami o kursie minimalnym 1.90, otrzymają oni od bukmachera bonus o równowartości swojej wpłaty. 

Cashback u innych bukmacherów 

Którzy bukmacherzy oferują nowym graczom cashback? Totolotek, choć jeszcze nie jest w tym gronie, to być może w przyszłości do niego dołączy. Jednak obecnie możemy wskazać kilka innych firm bukmacherskich, w których gracze dostaną zwrot stawki za przegrany zakład. 

Cashback Betfan 

Betfan, tworząc promocję na start, wybrał inne bonusy niż Totolotek. Cashback jest między innymi jednym z nich. Co zrobić, aby go uzyskać? Podczas rejestracji należy użyć vouchera o treści MEGABONUS, a następnie dokonać pierwszego depozytu w kwocie nie niższej niż 50 zł. Najwyższy możliwy cashback to 600 zł. 

W przypadku niepowodzenia przy pierwszym kuponie, zwrócone środki znajdą się na saldzie bonusowym. Aby można było je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę, konieczny jest jednokrotny obrót z kuponem z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 3.80. 

W związku z obowiązującym podatkiem, o którym wspominaliśmy wcześniej, 600 zł otrzymamy wtedy, gdy pierwszy zakład zostanie puszczony za minimum 681,81 zł. 

Cashback Betclic 

Betclic, podobnie jak Betfan, chce przykuć uwagę nowych graczy w inny sposób niż Totolotek. Cashback do 550 zł to propozycja Betclic dla świeżo zarejestrowanych osób. Wystarczy, że podczas rejestracji na stronie bukmachera przyszli klienci użyją kodu o treści MEGABONUS550. Wówczas pierwszy wysłany kupon, z zastrzeżeniem, że jego kurs nie może być niższy od 1.14, będzie podlegał cashbackowi.

Bonus ten podlega ośmiokrotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2.00, na który gracze mają 30 dni. Aby otrzymać pełny cashback, w związku z podatkiem muszą zagrać jednak za minimum 625 zł. Wymagany obrót w przypadku maksymalnego zwrotu przegranej stawki wynosi łącznie 4400 zł.  

Cashback Superbet 

Superbe, inaczej niż Totolotek, cashback umieścił w swojej ofercie powitalnej. Ten bonus jest dostępny tylko dla osób zarejestrowanych z kodem MECZYKI i wpłacimy na konto minimum 20 zł. Po ich zaksięgowaniu uruchomiony zostanie trwający 7 dni “Tydzień bez ryzyka”. 

Po jego upływie, bukmacher wyliczy wartość bonusu, według wzoru:

  • suma stawek w minionym tygodniu – wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów – podatek od gier = bonus

Do trzech dni na koncie pojawi się kwota – maksymalnie 1300 zł – podlegająca czterokrotnemu obrotowi w trakcie 14 dni. Na każdym kuponie zaliczanym do obrotu muszą się znaleźć przynajmniej 2 zdarzenia, a ich kurs z nich nie może być niższy od 1.30. Łączny kurs na zakłady wielokrotne to minimum 1.80, a na systemowe – 1.50.