Totolotek Freebet 25 PLN

Totolotek Freebet 25 PLN bez depozytu | darmowy zakład bez wpłaty własnej
Kod bonusowy MEGABONUS

Totolotek dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy przygotował ofertę powitalną. W jej skład wchodzi Totolotek freebet w wysokości 25 zł, bonus od pierwszej wpłaty do 500 zł na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej do 49 zł. Poniżej znajdziesz informacje na temat tego, w jaki sposób możesz otrzymać Totolotek bonus bez depozytu oraz co musisz zrobić, żeby bonusowe środki były dostępne do wypłaty. Ponadto podamy przykłady innych bukmacherów, którzy wprowadzili – tak jak Totolotek – darmowy zakład do własnych ofert. Zapraszamy do lektury.

Freebet Totolotek – na czym polega?

Freebet, który inaczej nazywany jest bonusem bez depozytu, to rodzaj promocji przeznaczonej zwykle dla nowo zarejestrowanych graczy. Zatem żeby go otrzymać nie trzeba wnosić żadnej wpłaty na konto gracza, ponieważ bukmacherzy rozdają go każdemu, kto przejdzie u nich proces rejestracyjny i zweryfikuje swoje dane osobowe.

Firmy bukmacherskie określają własne regulaminy promocji, czyli warunki dotyczące obrotu i wysokości kursów, uprawniające do wypłaty przyznanych środków. Wysokość tej kwoty również zależy od poszczególnych bukmacherów – chociażby w Totolotek bonus bez depozytu wynosi 25 zł. Jego szczegółowy opis znajdziesz poniżej.  

Totolotek Freebet 25 zł

W Totolotku darmowy zakład jest jedną z trzech promocji stworzonych dla nowych typerów i ma wartość wspomnianych 25 zł. Co trzeba zrobić, aby bukmacher przelał środki bonusowe na konto gracza?

Należy przejść przez formularz rejestracyjny dostępny poprzez kliknięcie w jeden z banerów lub linków dostępnych na tej stronie (np. KLIKNIJ TUTAJ) i zweryfikować konto. Następnie otrzymasz link aktywacyjny, z którego musisz zalogować się na stronie bukmachera. Dalej wystarczy znaleźć tam zakładkę “Wpłata” i w tym miejscu wpisać kod promocyjny MEGABONUS. Dzięki temu oferta powitalna zostanie przypisana do Twojego konta, na którym znajdzie się wtedy 25 zł na pierwsze zakłady.

W celu wypłaty tego freebetu Totolotek ustalił wymogi, które należy spełnić, by dostać zielone światło na przelew do banku. Jakie? Trzeba dokonać dwukrotnego obrotu otrzymanym bonusem, po kursie łącznym kuponu minimum 2.00. Oznacza to, że musisz wnieść zakłady za łączną sumę 50 zł, abyś mógł przelać środki na konto bankowe.

Totolotek pozostałe bonusy

Dla nowych typerów – poza freebetem – Totolotek przygotował także bonus 100% od pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko. Bukmacher ma również bonusy niezwiązane z rejestracją, przeznaczone dla stałych graczy. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis promocji dostępnych na stronie internetowej Totolotka.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł

Ten bonus powitalny przede wszystkim przysługuje wyłącznie tym osobom, które użyją kodu promocyjnego MEGABONUS. Następnie należy dokonać premierowej wpłaty na konto gracza. Zostanie ona podwojona przez bukmachera w ramach tej promocji. Trzeba jednak pamiętać, że minimalna kwota uprawniająca do otrzymania dodatkowych środków to 20 zł. Maksymalnie na Twoim koncie bonusowym może znaleźć się 500 zł. Oznacza to, że w przypadku wykorzystania pełnej sumy, będziesz miał do dyspozycji 1000 zł na pierwsze zakłady.

Tak jak ma to miejsce z darmowym zakładem, Totolotek także i tutaj stworzył także regulamin dotyczący wypłaty bonusu od pierwszego depozytu. Należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą oraz depozytem. Zatem gdy skorzystasz z najwyższej sumy, którą przyznaje bukmacher, czyli 500 zł, to w celu jej wypłaty musisz zagrać za równowartość 6000 zł (3000 zł za depozyt i 3000 zł za bonus). To jednak nie wszystko, ponieważ dodatkowo bukmacher wymaga minimum trzech zdarzeń na kuponie, a także kursu pojedynczego spotkania o wartości przynajmniej 1.35. Do obrotu nie są wliczane zakłady systemowe.

Bonus w aplikacji mobilnej

W ofercie powitalnej znalazł się także drugi bonus 100% od depozytu – za zainstalowanie aplikacji mobilnej. Gdy tylko założysz konto i wpiszesz kod promocyjny o treści MEGABONUS w zakładce “Wpłata”, możesz otrzymać do 49 zł bonusu od pierwszej wpłaty wykonanej w aplikacji Totolotka.

Żeby wypłacić te środki bonusowe, to – podobnie jak w przypadku freebetu Totolotek określił wymogi, które typerzy muszą spełnić, by przelać pieniądze na konto bankowe. Bukmacher oczekuje trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą i depozytem, po kursie łącznym całego zakładu co najmniej 1.90.

Bonus Lucky Loser

Tak jak już wspominaliśmy, poza bonusem od depozytu i freebetem Totolotek stworzył także promocje dla wszystkich graczy – nie tylko tych nowo zarejestrowanych. Pierwszą z nich jest  czasowa oferta“Bonus Lucky Loser”, która polega na przyznawaniu zwrotu stawki – cashbacku – niezależnie od wyników na kuponie. Musisz jednak śledzić social media oraz stronę internetową Totolotka, ponieważ tam znajdziesz informacje na temat tego, kiedy akurat ta promocja działa oraz jakie ma warunki udziału np. dotyczące wydarzeń i obrotu. Gdy spełnisz powyższe wymagania, to nawet w przypadku porażki będziesz “szczęśliwym przegranym”. 

Bonus King Size

Dla graczy, którzy wykorzystali już w Totolotku freebet oraz bonusy od depozytu, bukmacher przygotował jeszcze jedną promocję. To “Bonus King Size” – skorzystać z niego mogą wszyscy klienci obstawiający zakłady akumulowane. W ramach tej promocji, typerzy otrzymają dodatkowych procent do wygranej przy postawieniu odpowiedniej liczby meczów. Im więcej spotkań znajdzie się na Twoim kuponie, tym więcej możesz zyskać. Najmniej na kuponie musi znaleźć się pięć meczów. Wygląda to następująco:

 • 5 zdarzeń → +5% bonusu
 • 6 zdarzeń → +10%
 • 7 zdarzeń → +15%
 • 8 zdarzeń → +20%
 • 9 zdarzeń → +25%
 • 10 zdarzeń → +30%
 • 11 zdarzeń → +35%
 • 12 zdarzeń → +40%
 • 13 zdarzeń → +45%
 • 14 zdarzeń → +50%
 • 15-29 zdarzeń → +52%
 • 30 zdarzeń → +66%

Należy pamiętać, że zdarzenie zalicza się do promocji tylko wtedy, gdy jego kurs nie jest niższy od 1.21. Maksymalnie możesz więc liczyć na +66% do podstawowej wygranej, która przysługuje z pomnożenia kursu i stawki. 

Freebet bez depozytu u innych bukmacherów

Totolotek bonus bez depozytu to nie jedyna tego typu promocja na rynku. Inni bukmacherzy także zaproponowali własne propozycje freebetów. Poniżej przedstawiamy wybranych bukmacherów, którzy oferują darmowe zakłady zarejestrowanym klientom.

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

Freebet dostępny jest w ofercie startowej w Fortunie. Wygląda on jednak nieco inaczej niż darmowy zakład w Totolotku. Mianowicie Fortuna przyznaje nowym graczom 2800 FKP, czyli punktów klubowych w ramach programu lojalnościowego. 2800 punktów odpowiada kwocie 20 zł bonusu bez depozytu. Będzie on jednak aktywny tylko wtedy, gdy podczas rejestracji konta gracza wpiszesz kod promocyjny MECZYKI w odpowiednim miejscu.

Warto zaznaczyć, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu otrzymaną stawką, ani nie wskazuje minimalnych kursów całego kuponu czy pojedynczych zdarzeń. Jak tylko poprawnie wytypujesz pierwszy zakład za otrzymane środki, to wygrana znajdzie się od razu na Twoim koncie depozytowym. Wspomnianymi 20 zł można dysponować wedle uznania, np. rozbijając je na 10 kuponów po 2 zł, 5 po 4 zł etc.

STS bonus bez depozytu 29 zł

Drugą firmą, która wprowadziła bonus bez depozytu – tak jak Totolotek freebet dla nowych graczy – jest STS. 

STS przyznaje 29 zł na darmowy zakład wszystkim graczom, którzy wypełnią formularz rejestracyjny i założą tym samym konto użytkownika. Żeby otrzymać freebet, trzeba wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS. Otrzymaną kwotę, podobnie jak w Fortunie, możesz przeznaczyć od razu na jeden zakład lub rozbić ją na kilka kuponów.

Musisz jednak pamiętać, że bukmacher stworzył regulamin, gdzie określił warunki dotyczące wypłaty. Należy dokonać trzykrotnego (a zatem za 87 zł) obrotu bonusem po kursie całkowitym minimum 1.91.   Uwaga: do obrotu kwalifikują się wyłącznie stawki kuponów rozliczonych jako wygrane.