Voucher Betclic

Voucher Betclic na 200 PLN - należy podać voucher promocyjny Betclic przy rejestracji
200 PLN freebet za przegrany zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Betclic dla nowych użytkowników przygotował ofertę powitalną w wysokości 200 zł. Składa się ona wyłącznie z jednej promocji. Jest nią zakład bez ryzyka. Czy skorzystanie z bonusu startowego wiąże się z użyciem promocyjnego vouchera Betclic? Jaką postać ma bonusowy voucher Betclic? Co jeszcze charakteryzuje zakład bez ryzyka od tej firmy bukmacherskiej? W naszym tekście odpowiadamy na te pytania. Przyglądamy się również pokrótce ofercie bukmachera Betclic dla bardziej doświadczonych typerów. Zapraszamy do lektury.

Betclic voucher – jak go otrzymać? 

Tylko posiadacze zarejestrowanego konta mogą skorzystać z promocyjnego vouchera Betclic i otrzymać zakład bez ryzyka. Jeśli chcesz go użyć, dołącz do grona klientów bukmachera, dokonując rejestracji. 

Bonusowy voucher Betclic ma postać kodu promocyjnego o treści MECZYKI i automatycznie uruchamia bonus cashback. Pamiętaj, że hasło z vouchera Betclic należy wpisać w odpowiednim miejscu podczas rejestracji. Później nie będzie takiej możliwości, a oferta powitalna przepadnie. 

Dlatego właśnie przyjrzymy się wszystkim kolejnym etapom tworzenia konta w Betclic. Wskażemy również dokładnie, gdzie należy umieścić voucher promocyjny Betclic. W dalszej części naszego artykułu przeanalizujemy, co charakteryzuje zakład bez ryzyka oraz pochylimy się nad bonusami dla wszystkich użytkowników. 

Betclic voucher bonusowy – rejestracja krok pierwszy 

Jak się zarejestrować? To proste. Zacznij od przeniesienia się na witrynę bukmachera. Najszybciej zrobisz to klikając w wybrany baner w naszym tekście lub korzystając dostępnego linku (np. KLIKNIJ TUTAJ). Gdy strona już się załaduje, po prawej stronie u góry zauważysz białą zakładkę na czerwonym tle z hasłem “Zarejestruj się”. Użyj jej, żeby uruchomić formularz rejestracyjny. 

Betclic voucher promocyjny – rejestracja krok drugi 

Co dalej? Betclic poprosi o uzupełnienie podstawowych danych takich jak: 

 • płeć; 
 • imię; 
 • nazwisko;
 • data urodzenia; 
 • adres e-mailowy. 

Następnie za pomocą suwaków zaznacz dwie zgody. Pierwsza to akceptacja regulaminu i polityki prywatności, oświadczenie o pełnoletniości, zgodności danych osobowych ze stanem faktycznym oraz legalności posiadanych źródeł dochodu. Druga to z kolei wyrażenie zgody na otrzymywanie od bukmachera treści marketingowych na adres e-mail. Mają one obejmować przede wszystkim informacje o aktualnych promocjach i ofertach, takich jak np. promocyjne vouchery Betclic

Betclic rejestracja - krok 2

Gdy wykonasz te czynności, uaktywni się przycisk “Dalej”. Kliknij go. 

Betclic voucher bonusowy – rejestracja krok trzeci 

Co później? W tym kroku bukmacher domaga się uzupełnienia pozostałych informacji. Podaj więc: 

 • PESEL; 
 • adres – ulicę, miasto i kod pocztowy (opcjonalnie możesz podać również alternatywny adres); 
 • numer swojego telefonu. 
Betclic rejestracja - krok 3

Tak jak poprzednio, tak i teraz, wypełnienie wszystkich pól uaktywni przycisk “Następny”, który prowadzi nas do kolejnego kroku. 

Betclic voucher promocyjny – rejestracja krok czwarty 

Co dalej? W tej części użyjesz bonusowego vouchera Betclic. Wcześniej jednak utwórz swój login oraz hasło, składające się z przynajmniej ośmiu znaków, w tym minimum jednej cyfry oraz jednej dużej i małej litery. Następnie odpowiedz na zabezpieczające “Pytanie bezpieczeństwa”. Dopiero teraz możesz – w miejsce na voucher Betclic – wpisać hasło MECZYKI. Również i tutaj na sam koniec zobaczysz pole “Zapisz się”, które można kliknąć. Zrób to. 

Betclic rejestracja - krok 4

Teraz ustaw jeszcze limity kwotowe oraz czasu gry. Co ważne – masz możliwość je zmienić w każdej chwili. 

Betclic voucher promocyjny – rejestracja krok piąty 

Opisaliśmy, jak założyć konto tymczasowe w Betclic. Jest ono ważne przez okres 90 dni od rejestracji. Pozwala Ci na bezproblemowe wpłaty pieniędzy do depozytu, obstawianie zakładów czy użycie bonusowego vouchera Betclic. Jego największe ograniczenie to natomiast brak możliwości wypłaty ewentualnych zysków. Nałożony zostanie na Ciebie również limit wpłat do 5000 zł. Tych przeszkód nie ma natomiast konto stałe. 

Jak je założyć? Prześlij skany albo zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu, aby pracownicy biura obsługi klienta mogli zweryfikować Twoje personalia. Opcję wysłania ich odnajdziesz w sekcji “Moje dokumenty”, będącej częścią zakładki “Moje konto”. 

Co daje voucher bonusowy Betclic? 

Powitalne bonusy Betclic przeznaczone są tylko dla tych, którzy zarejestrowali się w witrynie bukmachera i użyli poprawnego vouchera bonusowego Betclic o treści MECZYKI

Oferta na start u tego bukmachera ma wartość 550 zł. Przyjrzyjmy się jej bliżej. 

Betclic voucher – bonus na start 

Promocyjny voucher Betclic daje Ci możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Jego wartość to 550 zł. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, to jedyny bonus w ramach powitalnej oferty u tego bukmachera.  

Pochylmy się nad zasadami bonusu powitalnego Betclic

Betclic voucher promocyjny – zakład bez ryzyka 

Tak jak już pewnie zauważyłeś, zakład bez ryzyka określiliśmy również nazwą cashback. To synonimy. Cashback z języka angielskiego oznacza dosłownie zwrot gotówki, natomiast w branży bukmacherskiej mówimy o zwrocie stawki przegranego zakładu. 

Co zrobić, abyś mógł skorzystać z tej promocji? Po użyciu bonusowego vouchera Betclic dokonaj swojego pierwszego depozytu. Zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie pierwszego wysłanego kuponu. 

Jakie są pozostałe warunki cashbacku? Kupon nie może mieć kursu niższego niż 1.14. Jeśli trafisz – wygrana jest Twoja. Gdy się pomylisz, otrzymasz od bukmachera zwrot postawionych pieniędzy do 550 zł. Aby dostać pełny cashback, wyślij zakłady za minimum 625 zł. Dlaczego? Pozostała kwota jest potrącana na rzecz 12% podatku od zakładów bukmacherskich. 

Stawka otrzymana przez Ciebie w ramach zwrotu, podlegać będzie ośmiokrotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2.00. Musisz wypełnić ten obowiązek w okresie 30 dni. Wymagany obrót w przypadku maksymalnego zwrotu przegranej stawki wynosi w sumie 4400 zł (550 x 8). 

Voucher Betclic – inne promocje

Bonusowy voucher Betclic dotyczy rejestracji, ale bukmacher przygotował także promocje dla wszystkich graczy, niezwiązane z aktywacją konta.

Jedna z nich to Multi +. Szczególnie przypadnie Ci do gustu, jeśli zostaniesz fanem puszczania długich bukmacherskich “taśm”. Dzięki niej możesz otrzymać dodatkowy zysk przy skutecznym typowaniu zakładów wielokrotnych. Na czym dokładnie polega? Umieść na kuponie przynajmniej pięć zdarzeń o kursie każdego z nich nie niższym niż 1.20. Im więcej ich się tam znajdzie, tym większa będzie Twoja wygrana – nawet do 50%. 

 • 5 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 7% do wygranej; 
 • 6 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 10% do wygranej; 
 • 7 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 15% do wygranej; 
 • 8 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 20% do wygranej; 
 • 9 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 25% do wygranej; 
 • 10 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 30% do wygranej; 
 • 11 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 35% do wygranej; 
 • 12 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 40% do wygranej; 
 • 13 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 45% do wygranej; 
 • 14 i więcej zdarzeń na kuponie – dodatkowe 50% do wygranej. 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając tego bukmachera? Doświadczeni typerzy mają możliwość dołączenia do klubu VIP. Jakie są warunki przystąpienia do tego grona? Przede wszystkim nie będziesz potrzebował żadnego promocyjnego vouchera Betclic. To sam bukmacher decyduje kogo zaprosić do klubu VIP i rozsyła specjalne zaproszenia. Głównymi czynnikami, które przybliżą Cię do otrzymania zaproszenia, są lojalność, zaangażowanie i aktywność. 

Każdy VIP zyskuje dostęp do ofert premium, upominki, zaproszenia na wydarzenia sportowe, nowe promocje i nowinki technologiczne o wiele wcześniej niż inni. Może również liczyć na bonusowe vouchery Betclic

Voucher Betclic – podsumowanie

Wartość bonusu powitalnego dostępnego po użyciu promocyjnego vouchera Betclic to 550 zł. Oferta składa się zakładu bez ryzyka w takiej właśnie wysokości.

Bonusowy voucher Betclic ma postać kodu promocyjnego o treści MECZYKI i jego użycie jest wymagane podczas rejestracji na stronie internetowej bukmachera. W innym przypadku powitalny bonus Betclic przepadnie i nie będziesz miał możliwości skorzystania z niego w przyszłości. Promocyjne vouchery Betclic nie są natomiast potrzebne, aby korzystać ze stałej oferty dla wszystkich typerów. 

Dodaj komentarz