Voucher ETOTO

Voucher ETOTO na 200 PLN - należy podać voucher promocyjny ETOTO przy rejestracji
200 PLN od pierwszej wpłaty

Bukmacher ETOTO oferuje swoim klientom bonus na start. W jego skład wchodzi aktualnie cashback 50% do kwoty 200 PLN. Z tego tekstu dowiesz się o szczegółach tej promocji oraz czy do skorzystania z niej potrzebny jest voucher ETOTO. Wyjaśniamy też krok po kroku jak przejść proces rejestracji u tego bukmachera, z wyszczególnieniem miejsca, w którym należy użyć promocyjnego vouchera ETOTO. Zapraszamy do lektury.

ETOTO voucher – bonus na start

Bonusy na start to standardowa praktyka stosowana przez legalne polskie firmy bukmacherskie. Może przybierać różne formy i występować jako jedna lub kilka promocji. Do najbardziej popularnych należą:

 • darmowy zakład,
 • zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu

W ETOTO bonus na start składa się z zakładu bez ryzyka o wartości 1000 PLN. Aby go otrzymać należy założyć konto i dokonać pierwszego depozytu. Aktualnie nie jest wymagany ETOTO voucher, więc wypełniając formularz rejestracyjny nie trzeba pamiętać o wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego. Jeśli sytuacja ta ulegnie zmianie, wówczas niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

W dalszej części tekstu znajdziesz wszystkie szczegóły związane z bonusem powitalnym przygotowanym przez ETOTO. Podpowiadamy też jak szybko i bezproblemowo przejść proces rejestracji oraz podpowiadamy, w którym miejscu należy użyć vouchera ETOTO, jeśli pojawi się taka potrzeba.

ETOTO voucher

Voucher ETOTO – zakład bez ryzyka

W chwili obecnej jedynym bonusem na start oferowanym przez ETOTO jest zakład bez ryzyka. Można z niego skorzystać przy okazji wysyłania pierwszego kuponu. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas bukmacher zwróci nam 50% postawionej stawki. Maksymalnie zwrot w ramach tej promocji wynosi 1000 PLN. Tak jak wspominaliśmy, nie ma potrzeby posiadania vouchera ETOTO.

Co należy więc zrobić aby skorzystać z tej promocji? W pierwszej kolejności należy dokonać pierwszego depozytu. Minimalna kwota pierwszej wpłaty wynosi 1 PLN. Następnie trzeba stworzyć kupon:

 • zawierający co najmniej 2 zdarzenia
 • każde zdarzenie z minimalnym kursem 1.25

Jeśli okaże się on zwycięski, to cała wygrana trafia na nasze konto. W przypadku, gdy jedno ze zdarzeń będzie nietrafione, wówczas ETOTO dokona zwrotu 50% postawionej stawki na nasze saldo gotówkowe. Bukmacher w tym przypadku bierze na siebie kwestię 12% podatku od gier, chcąc więc otrzymać maksymalny bonus w wysokości 1000 PLN, trzeba zagrać za minimum 2000 PLN. Jeśli zagramy za 100 PLN, na nasze konto w razie przegranej wróci 50 PLN.

Na wyróżnienie zasługuje też kwestia warunków obrotu otrzymanym bonusem. W tym przypadku nie jest on wymagany. Co to oznacza? W momencie, gdy środki z cashbacku zostaną zaksięgowanym na naszym saldzie, to od razu można je wypłacić na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę w ETOTO. To wszystko możliwe jest bez konieczności posiadania ETOTO vouchera.

ETOTO Voucher – bonusy dla stałych klientów

Oprócz bonusu powitalnego ETOTO przygotował też pewne cykliczne promocje dla stałych klientów. Jedną z nich jest freebet, czyli darmowy zakład, a drugą bonus za polecenie. Co należy zrobić, żeby z nich skorzystać?

Voucher ETOTO – freebet

Do otrzymania freebetu nie jest potrzebny voucher ETOTO. Wystarczy zalogować się na swoje konto i zapisać do promocji, klikając odpowiedni przycisk. Następnie należy postawić kupon spełniający następujące wymagania:

 • minimalna stawka 100 PLN
 • minimalny kurs całkowity 2.20
 • minimalny kurs poszczególnego zdarzenia 1.30

Parę chwil po puszczeniu takiego zakładu, do naszego konta zostanie dopisany wspomniany freebet ETOTO. Na jego wykorzystanie gracz ma 30 dni liczonych od momentu przyznania. Można go przeznaczyć na dowolne zakłady znajdujące się w ofercie tego bukmachera. Na nasze konto trafi cała wygrana pomniejszona o postawioną stawkę.

ETOTO voucher  – zaproś znajomych

Jeśli będziemy polecać tego bukmachera swoim znajomym, to ETOTO przekaże nam dodatkowe środki na grę. Aby tak się stało nowo zarejestrowany gracz musi dokonać obrotu na co najmniej 300 PLN, grając kupony o minimalnym kursie 2.20. Kiedy tak się stanie, do naszego konta zostanie dopisane 50 PLN.

Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić pięciokrotnie, po minimalnym kursie 2.20, z zastrzeżeniem, że kurs poszczególnego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30. W ramach tej akcji maksymalnie można otrzymać 500 PLN, co oznacza, że trzeba znaleźć 10 znajomych, którzy spełnią powyższe wymagania. Ważne jest to, że do rejestracji nie będzie im potrzebny voucher ETOTO.

Voucher ETOTO – jak go otrzymać?

Tak jak wspominaliśmy z oferty powitalnej w ETOTO mogą skorzystać wszystkie osoby, które poprawnie przejdą proces rejestracji. W chwili obecnej ten bukmacher nie wymaga od swoich klientów promocyjnego vouchera ETOTO. W sytuacji, gdy ulegnie to zmianie, od razu Was o tym poinformujemy.

Samo zakładanie konta nie jest niczym skomplikowanym. Wygląda podobnie jak u innych bukmacherów i nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty.

voucher ETOTO

ETOTO voucher – jak założyć konto?

Chcąc założyć konto w ETOTO w pierwszej kolejności musimy dostać się na stronę główną tego bukmachera. Można to zrobić przy pomocy dostępnych w tym artykule banerów lub klikając TUTAJ. Przed przystąpieniem do rejestracji należy przygotować swój dokument tożsamości. Aktualnie nie jest wymagany żaden voucher ETOTO.

ETOTO voucher promocyjny – rejestracja krok 1

Po przejściu na stronę główną ETOTO musimy odnaleźć czerwony przycisk “ZAŁÓŻ KONTO”. Znajduje się on w prawym górnym rogu. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni do pierwszej części formularza, umożliwiającego szybką rejestrację.

ETOTO voucher bonusowy – rejestracja krok 2

Następnie zostaniemy poproszeni o podanie naszego adresu mailowe oraz ustanowienie hasła. W tej części znajduje się też miejsce na ETOTO voucher, jednak w chwili obecnej nie jest on wymagany. Konieczne jest za to zaznaczenie, że zapoznaliśmy się i akceptujemy postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Dodatkowo należy oświadczyć, że:

 • mamy ukończone 18 lat
 • podane przez nas dane są aktualne i zgodne z prawdą
 • nasz udział w zakładach wzajemnych nie narusza obowiązujących przepisów
 • wpłacane przez nas środki pochodzą z legalnego źródła
ETOTO rejestracja krok 2

Po uzupełnieniu tych informacji należy kliknąć “KONTYNUUJ”.

ETOTO voucher promocyjny – rejestracja krok 3

W drugiej części formularza rejestracyjnego niezbędne jest uzupełnienie następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu komórkowego
 • PESEL
ETOTO rejestracja krok 3

W tym miejscu można też wyrazić zgodę na używanie naszego numeru telefonu do celów marketingowych.

ETOTO voucher bonusowy – rejestracja krok 4

Na samym końcu zostaje nam pełna aktywacja konta. W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości. Do wyboru mamy dowód osobisty lub paszport. Niezbędne jest też podanie osobistego rachunku bankowego, na który będą wypłacane zgromadzone środki. Jest to standardowa procedura wymagana przez wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Dzięki pełnej rejestracji możemy korzystać z pełnej oferty przygotowanej przez ETOTO.

Dodaj komentarz