Voucher Fortuna

Voucher Fortuna na 830 PLN - należy podać voucher promocyjny Fortuna przy rejestracji
600 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN od depozytu + 30 PLN darmowy zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Fortuna proponuje nowym klientom bonus startowy o całkowitej wartości 830 zł. Promocja powitalna składa się z trzech części. To darmowy zakład w wysokości 30 zł, cashback do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 zł. Czy skorzystanie z nich związane jest z użyciem promocyjnego vouchera Fortuna? Jak wygląda bonusowy voucher Fortuny? Na czym polegają trzy bonusy, które otrzymają od tego bukmachera nowi gracze? W naszym tekście odpowiadamy na te pytania oraz dokładnie przedstawiamy bonusy powitalne, jakie Fortuna stworzyła dla nowicjuszy. Zapraszamy do lektuy.

Fortuna voucher – jak go otrzymać? 

Tylko typerzy z zarejestrowanym kontem mogą liczyć na darmowy zakład, cashback i bonus od depozytu. Chcąc skorzystać z promocyjnego vouchera Fortuny, będziesz musiał użyć go bezpośrednio podczas rejestracji na stronie internetowej bukmachera. Możesz na nią przejść, poprzez kliknięcie w jeden z linków lub banerów dostępnych w tym artykule (np. KLIKNIJ TUTAJ). Bądź czujny, gdyż jeśli nie zrobisz tego wtedy, to w przeciwnym razie nie będziesz miał możliwości wpisania go ponownie później, a bonusy powitalne Fortuny po prostu przepadną. 

Bonusowy voucher Fortuny ma postać kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Jak już wspomnieliśmy, tylko jego użycie pozwoli na wykorzystanie trzech bonusów o łącznej wartości 2720 zł. 

Założenie konta nie powinno sprawić Ci większych problemów. Jednak na wszelki wypadek, przyjrzyjmy się krok po kroku, jak wygląda cały ten proces. Podpowiemy Ci również, gdzie wpisać hasło promocyjnego vouchera Fortuny, abyś nie stracił możliwości użycia bonusów powitalnych, które otrzymasz po uzupełnieniu odpowiedniego pola kodem MECZYKI.

Fortuna voucher bonusowy – rejestracja krok pierwszy 

Jak założyć konto w Fortunie? Na początku przenieś się na jej witrynę internetową. Wystarczy, że klikniesz w któryś z banerów znajdujących się w naszym tekście lub jeden z linków (np. TUTAJ!). Gdy już się tam dostaniesz, naciśnij w umieszczony w prawym górnym rogu przycisk z napisem “Rejestracja”. 

Fortuna voucher promocyjny – rejestracja krok drugi 

Na Twoim ekranie pojawi się formularz rejestracyjny. Na początku bukmacher poprosi Cię o podanie następujących danych:

 • pseudonimu; 
 • hasła; 
 • adresu e-mailowego; 
 • kodu PIN; 
 • imienia; 
 • nazwiska; 
 • numeru telefonu; 
 • numeru PESEL; 
 • źródła funduszy, których używać będziesz do gry. 

Poniżej znajduje się miejsce na promocyjny voucher Fortuna. Właśnie tutaj wpisz hasło MECZYKI, co pozwoli Ci na skorzystanie z całej oferty powitalnej bukmachera. 

Fortuna voucher - rejestracja krok 2

Na tej samej karcie formularza potwierdź swoją pełnoletność i zaznacz zgody marketingowe, które możesz otrzymywać za pomocą wiadomości SMS, e-maili lub i tu, i tu. 

Fortuna voucher bonusowy – rejestracja krok trzeci 

Co dalej? Bukmacher wyśle na Twojego e-maila link z potwierdzeniem. Kliknij w niego i dokończ weryfikację tożsamości, uzupełniając informacje takie jak: 

 • numer konta bankowego; 
 • numer dowodu osobistego; 
 • województwo; 
 • kod pocztowy i miasto; 
 • ulica i numer domu lub lokalu. 

Celem potwierdzenia Twojej pełnoletniości, Fortuna poprosi Cię o przesłanie zdjęć lub skanów obu stron dokumentu tożsamości. Może być to paszport lub dowód osobisty. Pamiętaj, że tylko mając skończone 18 lat, możesz wykorzystać bonus powitalny Fortuna i obstawiać zakłady u bukmachera. 

Voucher Fortuna - rejestracja krok 3

Uwaga – w grę wchodzi także rejestracja za pomocą opcji mojeID, czyli uwierzytelnienia danych osobowych przez bankowość internetową, gdzie dany klient został już pozytywnie zweryfikowany.

Fortuna voucher promocyjny – rejestracja krok czwarty 

Końcówka procesu rejestracji to uzupełnienie czasu i limitów maksymalnych gry. Teraz pozostaje jedynie poczekać Ci, aż pracownicy bukmachera, dokonają pełnej weryfikacji Twoich danych ze zdjęciami lub skanami dokumentu tożsamości. Wówczas Twoje konto uzyska status stałego, co pozwoli Ci wypłacać wygrane, zdobyte po wykorzystaniu bonusowego vouchera Fortuny

Co daje voucher bonusowy Fortuna? 

Powitalne bonusy Fortuny są dostępne wyłącznie dla tych, którzy zarejestrowali się w witrynie bukmachera i użyli poprawnego vouchera bonusowego Fortuna o treści MECZYKI

Oferta powitalna Fortuny składa się z trzech bonusów powitalnych wartych razem 2720 zł. Przyjrzyjmy się im bliżej. 

Fortuna voucher – bonus na start 

Promocyjny voucher Fortuna daje Ci możliwość skorzystania z bonusów o łącznej wartości 2720 zł. Składają się na nią darmowy zakład za 20 zł, cashback w wysokości 600 zł i bonus od depozytu do 2100 zł. 

Przyjrzyjmy się dokładnie zasadom wszystkich trzech bonusów powitalnych Fortuny

Fortuna kod promocyjny

Fortuna voucher promocyjny – darmowy zakład 

Po wykorzystaniu vouchera promocyjnego Fortuny otrzymasz freebet w wysokości 20 zł. Co to za bonus? Słowo freebet pochodzi z języka angielskiego i tłumaczymy ją jako darmowy zakład. Bukmacher wręczy Ci go po ukończeniu pełnej rejestracji i co istotne – bez konieczności wpłaty depozytu z Twojej strony. Co to właściwie oznacza? 20 zł otrzymasz za samą rejestrację, a na konto nie musisz jeszcze przelewać żadnej złotówki. 

Jak działa ten bonus? Firma bukmacherska umieści na Twoim profilu 2800 punktów Fortuna Klub Plus, których równowartość to 20 zł. Pieniędzy nie możesz wypłacić od razu na konto – należy przeznaczyć je na grę. 

Jak wykorzystać ten powitalny bonus Fortuna? Punkty możesz używać w dowolny sposób, stawiając jeden zakład za 20 zł, dwa po 10 zł itd. Bukmacher pozostawia Ci w tym zakresie wolną rękę.

Punkty Fortuna Klub Plus przepadają w momencie wysłania kuponu. W przypadku błędnego typowania stracisz tylko je, a gdy kupon zostanie trafiony, wówczas na saldzie głównym pojawi się wygrana. Będzie ona od razu gotowa do wypłaty lub przeznaczenia na dalszą grę. Darmowy zakład w ramach bonusu powitalnego Fortuna nie podlega obowiązkowi obrotu na warunkach określonych przez bukmachera.

Fortuna voucher promocyjny – zakład bez ryzyka 

Drugi bonus powitalny Fortuny to cashback do 600 zł. Czym właściwie jest cashback? Jego nazwa również pochodzi z języka angielskiego i dosłownie oznacza zwrot gotówki, natomiast w branży zakładów wzajemnych mówimy konkretnie o zwrocie stawki przegranego zakładu. Często spotykanym określeniem na tego rodzaju bonus będzie także zakład bez ryzyka. 

Aby z niego skorzystać, należy aktywować go w sekcji „Moje bonusy” (koniecznie przy pierwszym zalogowaniu), najpóźniej trzy dni od momentu rejestracji. Później masz jeszcze pięć dni na zawarcie zakładów, których rozstrzygnięcie nie może nastąpić później niż 30 dni od daty postawienia.

Cashback dotyczy wyłącznie debiutanckiego kuponu, czyli pierwszego postawionego po pierwszym depozycie. Chcąc w pełni zużyć zakład bez ryzyka, zagraj za 600 zł. Choć u niektórych bukmacherów cashback pomniejszany jest o wartość 12% podatku od gier hazardowych, to w tym przypadku Fortuna bierze go na siebie.Dlatego więc po wykorzystaniu bonusowego vouchera Fortuny możesz zagrać za dokładnie 600 zł. Jeśli trafnie wytypujesz wszystkie zdarzenia, wygrana powędruje na Twoje konto. Gdy się pomylisz, wówczas bukmacher zwróci Ci całą postawioną przez Ciebie stawkę zakładu. 

Otrzymane środki podlegają konieczności jednokrotnego obrotu, jednak Fortuna nie określa ani kursu minimalnego kuponu czy pojedynczego zdarzenia, ani też liczby typów, które mają się na nim znaleźć. 

Fortuna voucher promocyjny – bonus od depozytu 

Trzecim i zarazem ostatnim bonusem dostępnym po użyciu promocyjnego vouchera Fortuny, jest bonus od drugiego depozytu do 2100 zł. Musisz aktywować go do trzech dni po pojawieniu się go w sekcji “Bonusy”. Z racji, że dotyczy drugiego depozytu, na drugą wpłatę pieniędzy na konto masz następne pięć dni. 

Na czym właściwie polega bonus od depozytu? Bukmacher podwoi Twoją drugą wpłatę, dlatego jeśli chcesz w pełni wykorzystać ten prezent, który otrzymałeś po wpisaniu bonusowego vouchera Fortuna o treści MECZYKI, przelej na konto 2100 zł. Otrzymasz drugie tyle i łącznie będziesz miał 4200 zł na grę. 

Po uiszczeniu wpłaty, w ciągu dwóch tygodni, należy dokonać obrotu na określonych zasadach:

 • najpierw kwotą stanowiącą 80% drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 20% bonusu, maksymalnie do 420 zł; 
 • później kwotą będącą czterokrotnością wartości drugiego depozytu, za co Fortuna da Ci pozostałe 80% bonusu, maksymalnie do 1680 zł. 

Do obrotu zaliczają się kupony zarówno wygrane, jak i przegrane, ale każdy z nich musi mieć minimalny kurs całkowity w wysokości 1.80. Nie ma znaczenia, czy kupony będą wygrane czy przegrane. Do obrotu nie są wliczane kupony anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone za pomocą funkcji cash out , zawarte na Wirtualne Sporty lub Bet On Games. Po zakończeniu obrotu bukmacher w ciągu 24 godzin przyznaje wspomniany bonus. Oferta jest przeznaczona dla graczy zarejestrowanych z kodem promocyjnym Fortuna o treści: MECZYKI. Przypomnijmy, że w ramach tej części bonusu powitalnego, możesz otrzymać od Fortuny maksymalnie 2100 zł. 

Fortuna kod promocyjny

Podsumowując – łączna wartość bonusów powitalnych dostępnych po użyciu bonusowego vouchera Fortuny wynosi 2720 zł. Oferta składa się z trzech bonusów: to darmowy zakład (freebet) 20 zł, zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł i bonus od DRUGIEGO depozytu do 2100 zł. Promocyjny voucher Fortuna ma postać hasła MECZYKI i jego użycie jest wymagane podczas rejestracji na stronie internetowej bukmachera. W przypadku jego pominięcia, powitalne bonusy Fortuny dla nowych graczy przepadają i nie będziesz miał możliwości skorzystania z nich w przyszłości. 

Dodaj komentarz