Voucher Fuksiarz

Voucher Fuksiarz na 500 PLN - należy podać voucher promocyjny Fuksiarz przy rejestracji
500 PLN zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

Fuksiarz stworzył ofertę powitalną zawierającą cashback do 500 zł dla każdego nowo zarejestrowanego typera. Wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszesz odpowiedni kod promocyjny, odblokowujący bonusy na start. Co zatem kryje w sobie voucher Fuksiarz? Przyjrzeliśmy się bliżej najważniejszym aspektom związanym z typowaniem u Fuksiarza. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda rejestracja u tego bukmachera, a także jakie promocje oferuje, to zapraszamy do lektury.

Voucher Fuksiarz

Co kryje się pod pojęciem voucheru? Fuksiarz stworzył bonusy dla nowych użytkowników, a voucher, czyli kod promocyjny o treści MECZYKI, odblokowuje dostęp do oferty na start. Wystarczy podczas rejestracji wpisać go w odpowiednim miejscu i założyć konto w Fuksiarzu. Wtedy Twój pierwszy kupon będzie ubezpieczony zakładem bez ryzyka do 500 zł. A zatem gdzie wpisać voucher Fuksiarz? Szczegółowy opis znajdziesz w dalszej części artykułu.

Bonus powitalny – voucher Fuksiarz

Co warto wiedzieć o bonusie powitalnym? Jakie są warunki dotyczące jego przyznania, a także wypłaty? Przyjrzyjmy się bliżej szczegółom cashbacku z oferty startowej.

Cashback 50% do 500 zł

Cashback to nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego postawionego zakładu u bukmachera. Jeżeli poprawnie wskażesz wszystkie zdarzenia, to oczywiście pełna kwota wygranej trafi na Twoje konto. Natomiast gdy źle wytypujesz, to voucher Fuksiarz zagwarantuje Ci zwrot połowy postawionej stawki, maksymalnie do 500 zł. Aby wziąć udział w tej promocji, należy wpłacić depozyt o minimalnej wartości 20 zł, a następnie postawić kupon AKO (co najmniej dwa zdarzenia), pamiętając, że każde spotkanie musi mieć kurs przynajmniej 1.20.

W przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci wspomniane 50% stawki zakładu do 500 zł. Należy jednak pamiętać, że kwota ta zostanie pomniejszona o 12% podatku, co wynika z ustaleń ustawy hazardowej. Aby skorzystać z pełnej kwoty cashbacku, który gwarantuje voucher Fuksiarz, trzeba postawić premierowy kupon dokładnie za 1137 zł. Co ciekawe, zwrot połowy stawki za nietrafiony kupon wraca od razu do depozytu. Oznacza to, że możesz wypłacić środki na konto bankowe bez jakiegokolwiek obrotu. 

Fuksiarz kod promocyjny

Bonusy dla wszystkich graczy – voucher Fuksiarz

Bonus powitalny to nie wszystko. Jeśli założysz konto wraz z voucherem, Fuksiarz oferuje także promocje dla wszystkich typerów. 

Early Payout

Pierwszą ze stałych promocji, która przysługuje choćby użytkownikom zarejestrowanym z voucherem Fuksiarza, to tak zwany “Early Payout”. To nowość na polskim rynku bukmacherskim. Na czym polega? Wystarczy, że drużyna, na którą postawisz, prowadzi w trakcie spotkania dwiema bramkami – wówczas Fuksiarz automatycznie uznaje takie spotkanie Fuksiarz za poprawny typ. Nieważny jest wtedy wynik końcowy meczu. Powtórzmy: jeśli chociażby przez moment “Twój” zespół prowadzi różnicą dwóch goli, to taki zakład będzie rozliczony jako wygrany. Bonus ten dotyczy jedynie najpopularniejszych lig piłkarskich, jak chociażby Bundesliga, Serie A, La Liga czy Liga Mistrzów. 

Mega Kursy Boost

W “Mega Kursy Boost” chodzi o jak najwyższe podniesienie kursu przez bukmachera na jeden z najciekawszych meczów danego dnia – bez względu na dyscyplinę. Czasami najwyższy kurs dotyczy siatkówki czy koszykówki. Najczęściej jednak wyższe kursy są na zakłady piłkarskie oraz tenisowe. Aby z nich skorzystać należy wejść w zakładkę “Boost”. Tam znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne zdarzenia, na które zostały stworzone wyższe kursy, niż te widniejące w podstawowej ofercie.

Fuks Kreator

“Fuks Kreator” pozwala na stworzenie zakładu AKO z jednego spotkania. Oznacza to, że Fuksiarz daje możliwość łączenia typów z tego samego meczu. Zatem typując piłkę nożną możesz wskazać zwycięzcę, ilość rzutów rożnych, liczbę kartek czy strzelca – wszystko w ramach tego samego kuponu. Aby mieć dostęp do tej promocji, to np. poza wpisaniem przy rejestracji voucheru Fuksiarza, należy także znaleźć zakładkę “Zakłady specjalne” i dodać do kuponu “Stwórz zakład AKO”. 

Cashback bez końca

Ostatnią ze stałych promocji jest “Cashback bez końca”. Nieco różni się on jednak od zakładu bez ryzyka z oferty powitalnej. Każdy z graczy zbiera w “skarbonce” środki za przegrane kupony. W zależności od tego, ile zdarzeń znajdzie się na pojedynczym kuponie, tyle procent z postawionej stawki wróci do wspomnianej skarbonki. Jak to dokładnie wygląda?

 • 1 zdarzenie na kuponie – 5% zwrotu stawki
 • 2 zdarzenia na kuponie – 7% zwrotu stawki
 • 3 zdarzenia na kuponie – 10% zwrotu stawki
 • 4 zdarzenia na kuponie – 12% zwrotu stawki
 • 5 zdarzeń na kuponie – 15% zwrotu stawki
 • 6 zdarzeń na kuponie – 17% zwrotu stawki
 • 7 zdarzeń na kuponie – 20% zwrotu stawki
 • 8 zdarzeń na kuponie – 22% zwrotu stawki
 • 9 zdarzeń na kuponie – 25% zwrotu stawki
 • 10 zdarzeń na kuponie – 27% zwrotu stawki
 • 11 zdarzeń na kuponie – 30% zwrotu stawki
 • 12 zdarzeń na kuponie – 35% zwrotu stawki
 • 13 zdarzeń na kuponie – 40% zwrotu stawki
 • 14 zdarzeń na kuponie – 45% zwrotu stawki
 • 15 i więcej zdarzeń na kuponie  – 50% zwrotu stawki

Zebrane środki możesz w każdej chwili wykorzystać na grę w Fuksiarzu. Jeżeli za środki bonusowe uda Ci się poprawnie wytypować spotkania, to wygrana kwota od razu będzie gotowa do wypłaty, a więc również nie podlega żadnym wymogom dotyczącym obrotu.

W dalszej części artykułu przyjrzymy się bliżej rejestracji z voucherem Fuksiarza.

Fuksiarz kod promocyjny

Voucher Fuksiarz – rejestracja krok po kroku

Do voucheru Fuksiarza dostęp mają tylko zarejestrowani typerzy. Jak więc założyć konto? Proces ten trwa kilka minut i jest nieskomplikowany. Wystarczy uzupełnić wymagane dane osobowe oraz adresowe, przesłać formularz i czekać na maila aktywacyjnego od bukmachera. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące zakładania profilu gracza w Fuksiarzu. 

Krok 1

Po wejściu na stronę bukmachera musisz wcisnąć przycisk “Rejestracja” (biały napis na czerwonym tle). Znajduje się on na samej górze, bliżej prawej strony. Po kliknięciu zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. 

Krok 2

Kolejnym krokiem jest podanie podstawowych informacji. W tym miejscu Fuksiarz oczekuje wpisania e-maila, hasła do konta gracza, a także numeru telefonu. Tutaj także musisz zaznaczyć zgody marketingowe dotyczące informowania o ofercie oraz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat.

Voucher Fuksiarz rejestracja - krok 1

Krok 3

Przechodząc dalej wymagane są bardziej szczegółowe dane na nasz temat. Uzupełniasz rubryki z imieniem i nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem PESEL. Ta część formularza jest bardzo ważna, ponieważ to tutaj wpiszesz voucher Fuksiarz o treści MECZYKI. Tylko wtedy otrzymasz dostęp do dodatkowej oferty powitalnej. Jeśli i to masz już wpisane, to bukmacher prześle jeszcze kod SMS potwierdzający numer telefonu. Na samym dole widnieje okienko “Chcę otrzymać bonus powitalny” – należy je oczywiście zaznaczyć. Tak wygląda proces szybkiej rejestracji. Obstawianie zakładów jest już możliwe, jednakże nie masz pełnego dostępu do konta. Co zrobić, żeby go otrzymać?

Voucher Fuksiarz rejestracja - krok 2

Krok 4

Wystarczy zalogować się na konto gracza i znaleźć zakładkę “Twoje dane”. Tam znajdziesz miejsce żeby wpisać numer rachunku bankowego, a także wgrać dokument tożsamości i podać jego numer oraz serię. Po zweryfikowaniu danych przez bukmachera otrzymasz link potwierdzający w mailu. Od tego momentu będziesz miał pełny dostęp do wszystkich funkcji znajdujących się na stronie bukmachera. Jeśli wpisałeś podczas rejestracji voucher Fuksiarz, to Twój premierowy kupon zostanie zakwalifikowany jako zakład bez ryzyka – do kwoty 500 zł.

Dodaj komentarz