Voucher STS 1640 PLN – kody na bonusy

Voucher STS na 1640 PLN - należy podać voucher promocyjny STS przy rejestracji
100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN od depozytu + 20 PLN na sporty wirtualne + 20 PLN na Betgames
Kod bonusowy MEGABONUS

Voucher STS o treści MEGABONUS daje dostęp do oferty powitalnej STS o łącznej wartości 1640 PLN. Składa się ona z: darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu, a także bonusu na sporty wirtualne oraz Betgames. STS voucher pozwala również na skorzystanie z innych promocji oferowanych przez tego bukmachera. W tym artykule szczegółowo omawiamy każdy z tych bonusów. Dowiesz się z niego m.in. ile środków maksymalnie można otrzymać oraz jakie są warunki obrotu wszystkimi promocjami. Zapraszamy do lektury.

Voucher STS – bonusy powitalne do 1640 PLN

Voucher STS pozwala na skorzystanie ze specjalnej oferty powitalnej. W jej skład wchodzą trzy bonusy, których łączna wartość opiewa na kwotę 1640 PLN:

  • zakład bez ryzyka – cashback do 100 PLN
  • 100% bonus od pierwszego depozytu do 1500 PLN
  • zakład bez ryzyka na sporty wirtualne – cashback 20 PLN
  • zakład bez ryzyka na BetGames – cashback 20 PLN

Ze wszystkich promocji można skorzystać w tym samym momencie, ponieważ jedna nie wyklucza drugiej. Wystarczy posiadać darmowy voucher STS o treści MEGABONUS i użyć go podczas procesu zakładania nowego konta. Należy również wyrazić chęć na otrzymanie bonusu powitalnego.

Do formularza rejestracyjnego przeniesiemy się bezpośrednio po kliknięciu w jeden z umieszczonych w tym tekście banerów (np. KLIKNIJ TUTAJ). Poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie bonusy powitalne, do których uprawnia voucher STS 2023.

STS voucher na darmowy zakład – freebet 29 PLN

Pierwszym elementem oferty powitalnej jest freebet o wartości 29 PLN. Pozwala on na zagranie kuponu bez konieczności dokonywania depozytu. Voucher na STS darmowy zakład aktywuje się od razu po prawidłowej rejestracji. Dodatkowe środki zostaną dopisane do salda bonusowego gracza i będzie można je przeznaczyć na obstawienie pierwszego kuponu. Co należy zrobić, żeby móc je wypłacić?

Jedynym warunkiem jest trzykrotne obrócenie kwotą przyznanego bonusu. Oznacza to, że należy zagrać łącznie za 87 PLN (3 x 29 PLN). Do obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie wygrane kupony z minimalnym kursem wynoszącym 1.91. Nie ma znaczenia czy będzie to zakład pojedynczy czy wielokrotny. Po spełnieniu tych warunków środki z konta bonusowego zostaną automatycznie przeniesione na saldo depozytowe, skąd możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe. Można również przeznaczyć je na dalszą grę.

Voucher STS na zakład bez ryzyka – cashback do 235 PLN

Voucher STS uprawnia również do skorzystania z drugiego elementu oferty powitalnej, czyli cashbacku w wysokości 231 PLN. Jest to nic innego, jak zakład bez ryzyka, który pozwala na postawienie kuponu bez obawy utraty własnych środków. Zanim jednak otrzyma się taką możliwość, trzeba dokonać pierwszej wpłaty.

Jeżeli podczas rejestracji w STS został użyty voucher, na którym widnieją kody promocyjne, wówczas otrzymujemy od bukmachera swoistą polisę ubezpieczeniową. Obejmuje ona ochroną tylko i wyłącznie pierwszy postawiony przez gracza zakład. W sytuacji, gdy okaże się on przegrany, to STS zwróci równowartość zainwestowanej stawki, pomniejszonej o obowiązkowy 12% podatek od gier.

Maksymalny zwrot w ramach tego bonusu wynosi 231 PLN. Chcąc otrzymać taką kwotę należy więc zagrać za minimum 262,50 PLN. Jeżeli stawka będzie niższa, to otrzymany zwrot również będzie mniejszy. Ważne jest to, że otrzymanymi w ten sposób środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu – można je więc od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

STS Voucher na bonus od depozytu do 1200 PLN

Ostatni element oferty powitalnej dla graczy, którzy posiadają darmowy voucher STS, to 100% bonus od depozytu. Bukmacher podwoi każdą naszą pierwszą wpłatę – maksymalnie do kwoty 1200 PLN. Jeżeli depozyt będzie opiewał np. na kwotę 550 PLN, to na saldzie bonusowym pojawi się dodatkowe 550 PLN, więc gracz będzie miał łącznie do dyspozycji 1100 PLN. 

Kwota bonusu zostanie automatycznie dopisana po dokonaniu depozytu. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z vouchera STS 2023 i poprawne wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji. Należy również wyrazić chęć otrzymania bonusu oraz zaakceptować warunki jego przyznawania oraz regulamin. 

STS voucher nie zwalnia z konieczności dokonania obrotu przyznanym bonusem. Przed rozpoczęciem gry należy się więc zapoznać z jego warunkami. Najważniejsze z nich to:

  • obrotowi podlegają zarówno środki bonusowe, jak i depozytowe
  • kwotą depozytu należy obrócić jeden raz po minimalnym kursie 1.85 (przy maksymalnym bonusie 1200 PLN należy zagrać dokładnie za 1200 PLN)
  • kwotą bonusu należy obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91 (przy maksymalnym bonusie 1200 PLN należy więc zagrać za 3600 PLN)
  • do obrotu środkami bonusowymi zaliczane są jedynie wygrane kupony

Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przeniesione na konto główne gracza, skąd możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe.

Tak jak wspominaliśmy, każda osoba posiadająca voucher STS może skorzystać ze wszystkich trzech bonusów powitalnych. Podstawowy warunek to wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego o treści MEGABONUS, wyrażenie chęci skorzystania z promocji oraz zaakceptowanie jej regulaminu.

STS kod promocyjny

STS voucher – pozostałe bonusy i promocje

Oferta bonusowa nie ogranicza się jedynie do promocji dla osób posiadających darmowy voucher STS. Bukmacher przygotował również bonusy dla stałych graczy, którzy posiadają konto od dłuższego czasu i aktywnie korzystają z dostępnej oferty.

Można je podzielić na tymczasowe i stałe. Te pierwsze pojawiają się cyklicznie, szczególnie przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Charakteryzują się tym, że można z nich skorzystać w ograniczonym terminie. Trzeba więc na bieżąco śledzić stronę internetową bukmachera, aby nie przegapić żadnego z nich.

Poniżej przedstawiamy kilka aktualnych bonusów oferowanych przez STS, do których nie jest wymagany voucher oraz kody promocyjne.

Voucher STS na zakład bez ryzyka na sporty wirtualne do 20 PLN

Pierwsza promocja, która nie wymaga posiadania vouchera STS, to zakład bez ryzyka na sporty wirtualne. Maksymalny cashback w tym przypadku może wynieść 20 PLN. Co należy zrobić, aby skorzystać z tego bonusu?

W pierwszej kolejności trzeba dokonać wpłaty. Następnie należy zawrzeć za środki depozytowe zakłady pojedyncze lub wielokrotne z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.90, na zdarzenia dostępne w ofercie sportów wirtualnych. Aktualnie wybierać można spośród: piłki nożnej, tenisa, koszykówki, wyścigów psów oraz wyścigów konnych.

Jeżeli typy okażą się przegrane, to STS zwróci równowartość zainwestowanych stawek za kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby. Czas liczony jest od momentu postawienia pierwszego zakładu na sporty wirtualne do godziny 23:59 tego samego dnia.

Aby otrzymać maksymalny bonus należy zagrać łącznie za minimum 22,73 PLN. Wynika to z tego, że bukmacher zwraca równowartość stawek za przegrane kupony, pomniejszone o obowiązkowy 12% podatek od gier. Jeżeli suma ta będzie wynosiła 10 PLN, to na koncie gracza pojawi się 8,80 PLN.

Przyznane w ten sposób środki w pierwszej kolejności trafiają na saldo bonusowe. Chcąc przenieść je na konto główne, trzeba dokonać nimi trzykrotnego obrotu po kursie równym lub większym niż 1.91.

STS Voucher na zakład bez ryzyka na Betgames do 20 PLN

Na podobną promocję mogą liczyć miłośnicy gier karcianych. W tym przypadku również nie jest wymagany darmowy voucher STS. Z zakładu bez ryzyka mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy za środki z konta depozytowego zagrają zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.90 na zdarzenia z oferty Betgames. Obecnie w ofercie widnieją takie gry, jak: Poker, Wojna i Bakarat.

Tutaj również liczone są kupony postawione w ciągu jeden doby – od momentu pierwszego zakładu do 23:59 tego samego dnia. STS dokona zwrotu stawek (pomniejszonych o obowiązkowy 12% podatek od gier) za wszystkie kupony rozliczone w tym okresie jako przegrane, maksymalnie do kwoty 20 PLN.

Chcąc otrzymać maksymalny bonus, należy zagrać co najmniej za 22,73 PLN. Przyznane w ten sposób środki trafiają bezpośrednio na saldo depozytowe, co oznacza, że nie trzeba dokonywać nimi żadnego obrotu. Można od razu zlecić ich wypłatę na konto bankowe lub przeznaczyć je na dalszą grę.

STS kod promocyjny

Voucher STS na bonus za polecenie do 340 PLN

Ostatnia promocja, do skorzystania z której nie jest potrzebny STS voucher, to bonus za polecenie. Firma nagradza graczy zapraszających do gry innych typerów. Za każdego przyprowadzonego nowego użytkownika można otrzymać 50 PLN. Maksymalnie można polecić sześciu znajomych – za trzeciego i szóstego dodatkowo dostaje się 20 PLN. Łącznie do zgarnięcia jest więc 340 PLN. 

Chcąc otrzymać taki bonus, w pierwszej kolejności należy zdobyć link rejestracyjny, z którego polecane osoby będą się rejestrowały. W tym celu trzeba dokonać depozytu na dowolną kwotę i zagrać za co najmniej 25 PLN po minimalnym kursie 1.85. Po spełnieniu tych warunków specjalny link zostanie aktywowany i będzie można przesłać go znajomym.Bonusowe środki zostaną przyznane w momencie, gdy polecona osoba dokona pierwszej wpłaty na minimum 50 PLN i zagra łącznie za 500 PLN po kursie równym lub większym niż 1.85. Przed ich wypłatą konieczny jest trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91 (zaliczane są tylko wygrane kupony). Dodatkowo każda znajoma osoba posiadająca voucher na STS ofertę powitalną, może skorzystać z opisywanych przez nas trzech bonusów na start.

Dodaj komentarz