Voucher Superbet

Voucher Superbet na 1555 PLN - należy podać voucher promocyjny Superbet przy rejestracji
1300 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN od depozytu + 35 PLN darmowy zakład + bonus za aplikację mobilną 20 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

Bukmacher Superbet dla nowych użytkowników przygotował bonus startowy o wartości 1555 zł. Oferta powitalna składa się z czterech części i zawiera w sobie freebet w wysokości 35 zł, cashback do 1300 zł, bonus od depozytu o wartości 200 zł i bonus za zainstalowanie aplikacji mobilnej 20 zł. Czy skorzystanie z nich wymaga wykorzystania promocyjnego vouchera Superbet? Jaki bonusowy voucher Superbet przygotował dla nowych graczy? Na czym dokładnie polegają te bonusy? Na te pytania odpowiadamy w naszym tekście. Przedstawiamy również bonusy powitalne Superbet dla nowicjuszy. Zapraszamy serdecznie do lektury. 

Superbet voucher bonusowy – jak go otrzymać? 

Jeśli chciałbyś otrzymać startowe bonusy Superbet, załóż konto na stronie internetowej tego bukmachera. Promocje dotyczą bowiem wyłącznie zarejestrowanych użytkowników. 

Gracze zamierzający wykorzystać voucher bonusowy Superbet muszą wpisać go w odpowiednim miejscu w trakcie procesu rejestracji. Jeśli tego nie zrobią, voucher od Superbet przepadnie – nie będzie możliwości ponownego użycia go później.

Bonusowy voucher Superbet ma postać kodu o treści MECZYKI. Wpisz go w trakcie rejestracji, a nie ominie Cię oferta powitalna, w której skład wchodzą: darmowy zakład za 34 zł, cashback do 1300 zł, bonus od depozytu do 200 zł i bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej 20 zł. 

Aby ułatwić Ci przejście całego procesu rejestracji u bukmachera, przyjrzymy się mu krok po kroku. Podpowiemy Ci również, w jakim konkretnie miejscu umieścić Twój promocyjny voucher Superbet. W naszym tekście omówimy także dokładnie każdy z trzech bonusów, które dostaniesz po wykorzystaniu bonusowego hasła o treści MECZYKI

Superbet voucher bonusowy – rejestracja krok pierwszy 

Jak założyć konto w Superbet? Zacznij od przeniesienia się na stronę internetową bukmachera. Najszybciej zrobisz to klikając w jeden z banerów znajdujących się w tym tekście lub KLIKAJĄC TUTAJ!. W prawym górnym rogu, na czerwonym tle, zauważysz białą ramkę z napisem “Rejestracja”.

Superbet voucher promocyjny – rejestracja krok drugi 

Na ekranie Twojego urządzenia pojawi się formularz rejestracyjny. Uzupełnianie go rozpocznij od podania podstawowych danych osobowych, a więc imienia i nazwiska. Wpisz następnie swoją nazwę użytkownika i hasło, które umożliwią logowanie oraz wskaż adres e-mailowy do korespondencji. 

Superbet voucher - rejestracja krok 2

Następnie bukmacher poprosi Cię o podanie narodowości, numeru PESEL i kraju zamieszkania. Tuż pod tymi polami umieszczono mały kwadrat oznaczony hasłem “kod promocyjny”. Naciśnij go, a otworzy się dodatkowa rubryka, gdzie należy umieścić promocyjny voucher Superbet o treści MECZYKI

Na koniec zaznacz jeszcze stosowne oświadczenia o pełnoletności i legalności środków przeznaczonych na grę oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co pozwoli Ci na otrzymywanie wiadomości z różnymi informacjami, specjalnymi promocjami czy voucherami Superbet

Superbet voucher bonusowy – rejestracja krok trzeci 

Na adres e-mailowy podany przez Ciebie w kroku drugim, bukmacher wyśle wiadomość z linkiem do potwierdzenia założenia konta. Kliknij go lub skopiuj do paska przeglądarki. Użycie linku pozwoli na utworzenie konta tymczasowego. 

Czym się ono charakteryzuje? Pozwala na wpłatę depozytu, zawieranie zakładów i oczywiście na wykorzystanie bonusów powitalnych Superbetu. Jego wadą jest natomiast brak możliwości wypłaty wygranych na konto bankowe. 

Ta opcja będzie dostępna po założeniu konta stałego. 

Superbet voucher promocyjny – rejestracja krok czwarty 

Co musisz zrobić, aby stworzyć konto stałe? Na stronie głównej odnajdź zakładkę “Zakończ rejestrację”. Kliknij w nią i podaj następujące dane: 

  • numer telefonu; 
  • numer dowodu osobistego lub paszportu; 
  • numer rachunku bankowego; 
  • województwo; 
  • miasto; 
  • kod pocztowy; 
  • adres zamieszkania. 

Potem prześlij bukmacherowi zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Może być to paszport albo dowód osobisty. Dzięki temu Superbet będzie mógł dokonać stosownej weryfikacji informacji podanych przez Ciebie podczas rejestracji.

Na zakończenie tego procesu masz co prawda 90 dni od chwili jego rozpoczęcia, ale im szybciej to zrobisz, tym prędzej będziesz mógł wypłacić swoje wygrane, jakie zdobyłeś już po użyciu bonusowego vouchera od Superbetu

Co daje voucher promocyjny Superbet? 

Bonusy na start Superbet są dostępne dla tych, którzy podczas rejestracji na stronie internetowej bukmachera wykorzystali odpowiedni voucher bonusowy Superbet o treści MECZYKI

Co Superbet przygotował dla nowych klientów? Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim trzem bonusom startowym od tego bukmachera. 

Superbet voucher promocyjny – bonus na start 

Bonusowy voucher Superbet daje wszystkim użytkownikom możliwość wykorzystania bonusów o łącznej wartości 1554 zł. Składają się na nią darmowy zakład za 34 zł, bonus bez ryzyka do 1300 zł, bonus od depozytu do 200 zł i bonus za aplikację mobilną 20 zł. 

Pochylmy się dokładnie nad zasadami każdego z tych czterech bonusów powitalnych Superbet

Superbet kod promocyjny

Superbet voucher bonusowy – darmowy zakład 

Pierwszym bonusem wchodzącym w skład pakietu powitalnego, dostępnego po użyciu bonusowego vouchera Superbet, jest darmowy zakład. Możesz go spotkać również pod pochodzącą z języka angielskiego nazwą freebet. 

Darmowy zakład w Superbecie ma wysokość 34 zł. Otrzymasz go jeśli podczas rejestracji wyraziłeś chęć skorzystania z promocji oraz zasiliłeś konto depozytem w wysokości przynajmniej 50 zł. Nie ma znaczenia czy wpłaciłeś więcej – zawsze dostaniesz 34 zł. Jednak kiedy kwota pierwszego depozytu będzie niższa, wówczas bonus nie będzie Ci przysługiwał.

Po dokonaniu poprawnej wpłaty, bukmacher da Ci freebet, który musisz zaakceptować w ciągu 24 godzin. Gdy to zrobisz, wówczas na Twoim koncie bonusowym wylądują 34 zł. W ciągu trzech dni dokonaj jednokrotnego obrotu za 34 zł, czyli jednym słowem, zagraj raz za całość otrzymanej kwoty, stawiając kupon pojedynczy (kurs minimalny 1.60) lub wielokrotny (każde ze zdarzeń z kursem minimalnym 1.60). Wówczas pieniądze będą gotowe do odebrania lub przeznaczenia do dalszej gry. 

Superbet voucher bonusowy – bonus bez ryzyka 

Kolejny element oferty powitalnej Superbet, bonus bez ryzyka, funkcjonuje też pod nazwą cashback. Ona też pochodzi z języka angielskiego i choć w tłumaczeniu oznacza zwrot gotówki, to będąc bardziej precyzyjnym, w branży bukmacherskiej jest to zwrot stawki postawionej na zakład.

Bonus bez ryzyka otrzymasz po wykorzystaniu promocyjnego vouchera Superbet, a jego wartość maksymalna to 1300 zł. Cashback u tego bukmachera przyjmuje nietypową postać. Co takiego ją charakteryzuje? 

Pierwszy warunek to wykorzystanie bonusu od depozytu do 50 zł, o którym piszemy poniżej. Bonus bez ryzyka otrzymasz, jeśli w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji wpłacisz na konto depozytowe minimum 20 zł. 

Gdy środki zostaną zaksięgowane przez bukmachera, uruchomiona zostanie promocja „Tydzień bez ryzyka”. Jej okres rozliczeniowy trwa – jak sama nazwa wskazuje – siedem dni. Po upływie tego czasu Superbet podsumowuje wszystkie zawarte przez Ciebie zakłady i wyliczy wartość bonusu według poniższego wzoru: 

  • suma stawek w minionym tygodniu – wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów – podatek od gier = bonus

Maksymalna kwota, którą możesz zdobyć, to 500 zł. Pojawi się ona na koncie bonusowym najpóźniej do trzech dni od zakończenia promocji “Tydzień bez ryzyka”. 

Kwota od bukmachera podlega obowiązkowi obrotu. Jakie są jego warunki? 

W ciągu 14 dni musisz dokonać czterokrotnego obrotu. Jeśli otrzymałeś maksymalny bonus w wysokości 1300 zł, zawrzyj zakłady za łączną kwotę 2600 zł. Na każdym kuponie podlegającym obrotowi, umieść przynajmniej dwa zdarzenia, o kursie każdego z nich nie niższym od 1.30. Kurs łączny w przypadku zakładów wielokrotnych ma wynosić przynajmniej 1.80, a przy systemowych – 1.50. Do promocji nie możesz natomiast włączyć zakładów z oferty Super Mecz. 

Po wykonaniu tego obowiązku, pieniądze będziesz mógł wypłacić lub użyć ich do dalszej gry u bukmachera. 

Superbet voucher promocyjny – bonus od depozytu 

Bonus od depozytu to trzecia część promocji powitalnej. Otrzymasz go tylko wtedy, gdy podczas rejestracji użyjesz bonusowego vouchera Superbet. Na czym polega ten bonus? 

W ciągu 14 dni od zaakceptowania oferty powitalnej, złóż pierwszy depozyt w wysokości minimum 20 zł. Bonus nie zostanie przyznany, jeśli wpłata będzie niższa. Natomiast maksymalna kwota, którą otrzymać możesz w tej części, to 200 zł. Kiedy więc wpłacisz 50 zł, otrzymasz od bukmachera drugie 50 zł i łącznie będziesz miał 100 zł na grę. 

Te środki musisz wykorzystać w ciągu siedmiu dni, obstawiając wyłącznie zakłady przedmeczowe oraz live. W przypadku gdy nie wykorzystasz ich do obrotu w ciągu tygodnia – przepadną. 

Wypłata środków na konto bankowe będzie możliwa dopiero po dokonaniu wspomnianego obrotu. Jak on wygląda? Wystarczy, że zagrasz jeden raz za stawkę otrzymaną od bukmachera, puszczając kupon z minimum dwoma zdarzeniami, każde o kursie nie niższym niż 1.30 (dla zakładów systemowych 1.50 dla najniższej kombinacji). Minimalny łączny kurs całkowity powinien wynosić przynajmniej 1.80. To warunki analogiczne jak w przypadku zakładu bez ryzyka. 

Superbet kod promocyjny

Podsumowując –  po użyciu vouchera promocyjnego Superbet o treści MECZYKI podczas rejestracji, będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej bukmachera o łącznej wartości 1554 zł. Składają się na nią darmowy zakład w wysokości 34 zł, zakład bez ryzyka do 500 zł, bonus od depozytu do 50 zł i bonus za aplikację mobilną 20 zł.

Dodaj komentarz