Gobet rejestracja – jak założyć konto i odebrać bonus?

GoBet jest jednym z najmłodszych bukmacherów w Polsce i duża liczba obstawiających nie ma tam jeszcze konta. Jak przebiega w Goplusbet rejestracja konta? Jaki bonus powitalny po rejestracji mogą zgarnąć nowi użytkownicy? Co daje kod promocyjny użyty w formularzu rejestracyjnym Go+Bet? Tłumaczymy te wszystkie aspekty w naszym tekście.

GoBet jest jednym z najmłodszych bukmacherów w Polsce i duża liczba obstawiających nie ma tam jeszcze konta. Jak przebiega w GoBet rejestracja konta? Jaki bonus powitalny po rejestracji mogą zgarnąć nowi użytkownicy? Co daje kod promocyjny użyty w formularzu rejestracyjnym. Tłumaczymy te wszystkie aspekty w naszym tekście.

GoBet rejestracja – jak założyć konto?

Goplusbet jest operatorem działającym w internecie i rejestracja w GoBet pozwala na założenie konta i obstawianie u bukmachera. Sam proces składa się z formularza złożonego z trzech kroków i jak w przypadku każdego z bukmacherów na rynku, założenie konta jest całkowicie darmowe. Rejestracji możemy dokonać na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. 

Czytelnicy Bet.pl mogą skorzystać ze specjalnego bonusu powitalnego GoBet, którego wartość wraz z kodem “MECZYKI” wynosi 925 PLN i składa się m.in. z freebetu bez depozytu

Goplusbet rejestracja - bonus 925 PLN

W jaki sposób wypełnić formularz w Go+Bet? Tłumaczymy cały proces krok po kroku w dalszej części tekstu. 

GoBet rejestracja krok po kroku

Krok 1 

Formularz rejestracyjny, dzięki któremu utworzymy konto gracza w Goplusbet, możemy wypełnić na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera. Nasz poradnik jest uniwersalny, bo cały proces przebiega w ten sam sposób na stronie i w aplikacji. 

Do formularza rejestracyjnego przejdziemy na kilka sposobów:

 • klikając w baner lub przycisk znajdujący się w tym artykule
 • przechodząc bezpośrednio na stronę internetową i klikając w przycisk “Zarejestruj” w prawym górnym rogu
 • ściągając aplikację mobilną i również klikając w “Zarejestruj” widoczne w prawym górnym rogu “apki”

Krok 2

W pierwszym z trzech kroków formularza rejestracyjnego Go+Bet wymaga od nas uzupełniania informacji dotyczących konta gracza: 

 • adres e-mail
 • nazwa użytkownika (login)
 • hasło (składające się z wielkich i małych liter, co najmniej jednej cyfry i minimum 8 znaków)
 • kod promocyjny (w tym miejscu wykorzystujemy Goplusbet kod promocyjny “MECZYKI”)
Goplusbet rejestracja - krok 1

Kod promocyjny podwyższający bonus powitalny do 925 PLN możemy wpisać wyłącznie w tym miejscu. Jeżeli nie zrobimy tego w trakcie rejestracji GoBet, to nie będzie możliwości wpisania go później w innym polu.

Kiedy podamy wszystkie wymagane oraz opcjonalne informacje, klikamy w przycisk “Dalej” i przechodzimy do drugiej części rejestracji w Go+Bet.

Krok 3

W drugim etapie formularza mamy do wypełnienia pola odnoszące się do naszych danych osobowych:

 • imię 
 • nazwisko
 • numer PESEL
 • data urodzenia (uzupełni się automatycznie po wpisaniu numeru PESEL)
 • numer telefonu
 • kraj
Goplusbet rejestracja - krok 2

Po uzupełnieniu wszystkich pól przechodzimy do ostatniego kroku rejestracji Goplusbet klikając w “Dalej”.

Krok 4

W ostatniej części formularza rejestracyjnego zostało nam:

 • ustalenie limitów na grę (stawek i czasu w ujęciu dziennym oraz miesięcznym)
 • wskazanie źródła dochodu 
 • wpisanie kod SMS otrzymanego na wskazany numer telefonu 
 • potwierdzenie że mamy ukończone 18 lat i podaliśmy prawdziwe dane 
 • zaakceptowanie regulaminów na stronie oraz Polityki Prywatności
 • zaznaczenie zgody marketingowej, jeśli chcemy otrzymać bonus powitalny

Kliknięcie w przycisk “Zarejestruj” zakończy proces rejestracji nowego konta w Goplusbet. 

Krok 5

Po wypełnieniu formularza i przejściu całej rejestracji Gobet stajemy się posiadaczami konta tymczasowego. Tego typu konto pozwala na korzystanie z ograniczonej liczby funkcjonalności bukmachera przez 30 dni. Przykładowo, nie ma możliwości wypłaty pieniędzy. Do tego wymagane jest przejście weryfikacji, przez co konto zmieni status z “tymczasowego” na “stałe”.

Pełną aktywację konta dokonamy po:

 • wrzuceniu skanów/zdjęć dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) w zakładce “Moje dane” i podanie numeru dokumentu
 • uzupełnieniu danych osobowych (m.in. adres zamieszkania oraz kod pocztowy)
 • podanie numeru konta bankowego

Wystarczy jedynie poczekać na weryfikację podanych dokumentów i danych przez pracowników bukmachera. Zazwyczaj zajmuje to kilkanaście minut, a maksymalnie może potrwać do 2 godzin. Jeśli wszystko zostanie zweryfikowane pozytywnie, to nasze konto będzie aktywne i będziemy mogli obstawiać, korzystać z bonusów i wpłacać oraz wypłacać środki bez żadnych ograniczeń.

Podobnie założenie nowego konta stałego przebiega podczas rejestracji w Betfan. Bonusem powitalnym tego bukmachera jest 200% od pierwszej wpłaty do 300 PLN.

Goplusbet rejestracja w aplikacji mobilnej

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w Goplusbet rejestracji można dokonać na urządzeniu mobilnym. Do wyboru mamy stronę internetową w wersji mobilnej oraz aplikację mobilną. 

Jak założyć konto Go+Bet w aplikacji? Proces jest bliźniaczo podobny do tego, jak przebiega rejestracja na stronie internetowej. Wypełnienie formularza pokazaliśmy krok po kroku we wcześniejszej części tekstu. 

Rejestracja w aplikacji mobilnej Goplusbet dla systemów iOS i Android również jest taka sama. 

Bonusy w Go+Bet po rejestracji dla nowych graczy

Bonus powitalny po założeniu nowego konta w GoBet ma łączną wartość 925 PLN. Chcąc aktywować najwyższą możliwą wartość bonusu, wymagane jest skorzystanie z kodu promocyjnego o treści “MECZYKI”. 

Goplusbet rejestracja - bonus 925 PLN

Oferta na start w Goplusbet po rejestracji to cztery bonusy bukmacherskie:

 • bonus 100% do 300 PLN od pierwszego depozytu
 • cashbacku 100% do 500 PLN po drugiej wpłacie
 • freebetu 25 PLN za użycie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym
 • darmowego zakładu 100 PLN za trzecią wpłatę 

W swojej ofercie powitalnej Go Bet umieścił jeden z bonusów, który jest szczególnie lubiany przez graczy. Mowa o freebecie 25 PLN za samą rejestrację z kodem promocyjnym. Jest to bonus bez depozytu, czyli do jego uzyskania nie jest potrzebna żadna wpłata na konto gracza. Otrzymanie trzech pozostałych ofert promocyjnych wymaga od nas dokonania depozytu. 

Jak założyć konto w Goplusbet z kodem promocyjnym?

Pole do użycia kodu promocyjnego w Goplusbet znajduje się w I kroku formularza rejestracyjnego. Specjalny kod bonusowy dla czytelników Bet.pl ma treść MECZYKI. Jeżeli wpiszemy go w rejestracji Go+Bet, to nasz bonus powitalny będzie składał się z czterech elementów i osiągnie maksymalną wartość 925 PLN. 

Jak wpłacić pieniądze po rejestracji w Go+Bet?

Trzy z czterech bonusów powitalnych w Go Bet wymagają wpłaty depozytu (tylko bonus za kod jest bez depozytu). Jeżeli wykorzystamy freebet bez wpłaty, to chcąc obstawiać lub skorzystać z pozostałych bonusów, będziemy musieli dokonać wpłaty na konto gracza. Zrobimy to w następujący sposób:

 1. Zaloguje się na konto gracza na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej
 2. Kliknij w “+” koło salda gracza. Jeśli to Twoja pierwsza wpłata, to powinno tam być widoczne 0 PLN
 3. Wpisz kwotę wpłaty w polu “Kwota” i zatwierdź ją przyciskiem “Depozyt”
 4. Dokończ proces wpłaty na stronie zewnętrznego partnera
 5. Wpłata powinna pojawić się na Twoim koncie w ciągu 15 minut
Goplusbet rejestracja - wpłata na konto

Za depozyty w Goplusbet nie pobierane są prowizje, a minimalna wartość pojedynczego depozytu to 2 PLN. 

Sprawdź również: bukmacher na mundial

GoBet rejestracja – podsumowanie

GoBet to bukmacher będąc na polskim rynku od 2022 roku. Firma działa na podstawie licencji od Ministerstwa Finansów i jest w 100% finansowana polskim kapitałem. Spółka posiada zezwolenie z dnia 29 listopada 2021 roku na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. Jej hasłem przewodnim jest “#ZmieniamyZasadyGry”. Bukmacher jest sponsorem Wisly Kraków.

Obstawianie w Go+Bet wymaga posiadania konta gracza, które założymy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, wypełniając formularz złożony z trzech kroków. Użycie w rejestracji kodu o treści “MECZYKI” aktywuje bonus powitalny do 925 PLN. 

Dodaj komentarz