Polska – Wyspy Owcze typy bukmacherskie. Jakie kursy na Polska – Wyspy Owcze?

Na mecz Polska – Wyspy Owcze typy bukmacherskie są już dostępne. Kursy Polska – Wyspy Owcze wystawili legalni bukmacherzy. Jak się one prezentują? Co gracze mogą typować przy okazji tego meczu i kto jest faworytem? Odpowiedzi w tekście.

Polska – Wyspy Owcze typy u bukmacherów

Przed spotkaniem Polska – Wyspy Owcze kursy u legalnych bukmacherów, na wyjazdowy mecz “Biało-czerwonych” stawiają w roli faworyta reprezentację Michała Probierza.

Kursy Polska – Wyspy Owcze:

  • Wyspy Owcze 6.60
  • Remis 4.80
  • Polska 1.45

Kursy bukmacherskie dostępne na 27.09.2023. Kursy mogą ulec zmianie

Polska - Wyspy Owcze typy bukmacherskie na mecz

Zaprezentowane wyżej kursy na Polska – Wyspy Owcze pochodzą z oferty bukmachera forBET. Rejestrując się po kliknięciu w przycisk poniżej i wpisując forBET kod promocyjny o treści MECZYKIVIP można uzyskać dostęp do powitalnych promocji, w tym najwyższego cashbacku 1300 PLN na pierwszy kupon.

Przy okazji meczu Polska – Wyspy Owcze typy dostępne są nie tylko na wynik meczu, ale na kilkadziesiąt różnych rynków. Przykładowe kursy Polska – Wyspy Owcze prezentujemy w kolejnym akapicie.

Polska – Wyspy Owcze kursy na wybrane zdarzenia

Wystawione na mecz Polska – Wyspy Owcze typy bukmacherów nie dotyczą wyłącznie wyniku meczu. Mogą one być dostępne na różnorodne rynki zakładów, takie jak choćby liczba goli w meczu, liczba kartek czy rzutów rożnych i wiele więcej. Przykładowe kursy Polska – Wyspy Owcze prezentujemy poniżej.

Polska – Wyspy Owcze typy Polska – Wyspy Owcze kursy
Polska powyżej 1.5 golakurs forBET: 1.54
Polska wygra do zerakurs Superbet: 2.30
2. połowa wynik – Polskakurs Fortuna: 1.71
Dokładny wynik – 0:2kurs STS: 6.80

Polska – Wyspy Owcze kursy bukmacherskie wystawione na 27.09. Kursy mogą się zmienić.

Wśród prezentowanych kursów, możemy znaleźć na mecz Polska – Wyspy Owcze typy dotyczące np. goli w meczu. Patrząc na to, jak wyglądał mecz w Warszawie, możemy założyć więcej niż jednego gola dla reprezentacji Polski. Kurs na takie zdarzenie w forBET wynosi 1.54. Z kolei na wygraną Polski z Wyspami Owczymi do zera kurs u bukmachera Superbet to nawet 2.30.

Patrząc na to, że ostatnio lepiej “Biało-czerwoni” zagrali po przerwie, można wytypować wynik tylko drugiej połowy meczu i wytypować Polska – Wyspy Owcze na wygraną Polaków w tej części meczu. Fortuna kurs wystawiła w wysokości 1.71 w ofercie przedmeczowej. Dostępne będą także zakłady live na mecz.

Gdyby w meczu Polska – Wyspy Owcze typy na wygraną Polski w takich samych rozmiarach jak w Warszawie okazały się trafne, to w STS można taki wynik obstawiać po kursie 6.80.

Polska - Wyspy Owcze kursy na dokładny wynik

Na prezentowane wyżej rynki zakładów Polska – Wyspy Owcze typowanie jest możliwe przy użyciu bonusów bukmacherskich. Powitalne pakiety znajdziemy rejestrując się u wybranych operatorów, po kliknięciu w linki w tekście. Należy również pamiętać o użyciu kodów promocyjnych dla czytelników Bet.pl, co pozwala uzyskać wyższe niż w standarcie bonusy i promocje.

Polska – Wyspy Owcze typy na mecz. Przewidywania

Mimo słabszej postawy reprezentacji Polski w ostatnim czasie, to właśnie “Biało-czerwoni” są faworytem do wygranej w wyjazdowym meczu z Wyspami Owczymi. W tym spotkaniu kadra ma rozpocząć swój marsz w kierunku odbudowy pod wodzą Michała Probierza. 

Eksperci są zgodni, że w meczu Polska – Wyspy Owcze typy na wygraną gości są wyborem dość oczywistym. Chociaż rywale w Warszawie przez długi czas potrafili postawić trudne warunki reprezentacji Polski, to ostatecznie różnica klas dała o sobie znać w kluczowych momentach.

Wystawione na mecz Polska – Wyspy Owcze kursy bukmacherskie są zatem zgodne z tym, co można założyć jako końcowy wynik spotkania. Każdy inny wynik niż wygrana Polski byłaby niespodzianką.

Sprawdź także: Najlepszy bukmacher

Polska – Wyspy Owcze typy. Historia meczów

Do tej pory Polska z Wyspami Owczymi grała cztery razy, ale tylko raz z tym przeciwnikiem mierzyła się w meczu o stawkę. Tak było we wrześniu, gdy reprezentacja prowadzona jeszcze przez Fernando Santosa wygrała 2:0 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przed meczem Polska – Wyspy Owcze typy były bardzo jednoznaczne i stawiały “Biało-czerwonych” w roli murowanego faworyta do wygranej. Jednak jak pokazał sam mecz, o wygraną wcale nie było łatwo.

Poprzednie trzy spotkania z Wyspami Owczymi reprezentanci Polski rozgrywali towarzysko. Za każdym razem to polski zespół cieszył się z wygranej. Pierwsze starcie obu drużyn narodowych odbyło się w 2002 roku. Wówczas mecz zakończył się wygraną Polaków 2:1, a oba gole dla zespołu Jerzego Engela strzelił Maciej Żurawski. Mecz odbył się na Cyprze.

Pozostałe dwa pojedynki towarzyskie były już o wiele bardziej jednostronne. W hiszpańskim San Fernando sparingową grę Polska wygrała aż 6:0, a cztery bramki zdobył w tamtym spotkaniu Paweł Kryszałowicz. Swoje trafienia dołożyli również Tomasz Kłos i Mariusz Kukiełka. W 2006 roku we Wronkach Polska wygrała z Wyspami Owczymi 4:0. Dwa gole zdobył Grzegorz Rasiak, a po jednym Sebastian Mila i Marek Saganowski. 

Wszystko to daje zatem “Biało-czerwonym” bilans praktycznie idealny. Dlatego, chociaż polska drużyna narodowa ma ostatnio swoje problemy, to przed rewanżowym meczem el. do ME 2024 wystawione na mecz Polska – Wyspy Owcze kursy bukmacherskie znów stawiają Polskę w roli faworyta do wygranej.

Polska – Wyspy Owcze historia spotkań:

  • 7.09.2023 – Polska vs Wyspy Owcze 2:0
  • 14.05.2006 – Polska vs Wyspy Owcze 4:0
  • 21.02.2004 – Wyspy Owcze vs Polska 0:6
  • 10.02.2002 – Wyspy Owcze vs Polska 1:2

Polska – Wyspy Owcze typy i zapowiedź

Jak już wspomnieliśmy, w meczu Polska – Wyspy Owcze kursy bukmacherskie wskazują w roli faworyta reprezentację Polski. Mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 odbędzie się 12.10.2023 o godzinie 20:45. Miejscem spotkania będzie Tórshavn. 

Sytuacja w Grupie E nie jest korzystna dla żadnej z drużyn. Wyspy Owcze zajmują obecnie obecnie ostatnie miejsce i mają na swoim koncie tylko jeden wywalczony punkt. Polacy, którzy mieli być faworytami do awansu na EURO 2024, są tylko o pozycję wyżej od Wysp Owczych. Dorobek reprezentacji Polski to sześć “oczek”. Mecz na Wyspach Owczych będzie debiutem w roli selekcjonera dla Michała Probierza.

Wszystkie zaprezentowane w tekście na mecz Polska – Wyspy Owcze typy i kursy pochodzą z oferty legalnych bukmacherów. 

FAQ

Jakie są typy na mecz Polska – Wyspy Owcze?

W meczu Polska – Wyspy Owcze typy wskazują na wygraną Polski. Kurs to 1.45.

Gdzie typować Polska – Wyspy Owcze u bukmacherów?

Ofertę kursów na mecz Polska – Wyspy Owcze znajdziemy u wszystkich legalnych bukmacherów. Wśród polecanych przez graczy operatorów są m.in. forBET, Superbet, Fortuna czy STS.