Superbet kod promocyjny: MEGABONUS | bonus na start 3755 PLN

Sprawdź aktualny kod promocyjny Superbet i odbierz najwyższy bonus w Polsce. Specjalnie dla użytkowników Bet.pl
Kod bonusowy MEGABONUS
Dostępny do: gru 31, 2023

Nowi gracze w Superbet po rejestracji z kodem promocyjnym mogą skorzystać z bonusu powitalnego 3755 zł. Jest to najwyższy bonus na start Superbet w Polsce i składa się on z pięciu elementów. Jak założyć konto w Superbet z kodem? Jakie bonusy po rejestracji i dla stałych klientów proponuje bukmacher? Omawiamy to w naszym tekście.

Jaki jest Superbet kod promocyjny grudzień 2023?

Superbet kod promocyjny to: MEGABONUS. Rejestracja z kodem pozwala odebrać najwyższy bonus powitalny Superbet: 3755 PLN. Na bonus składają: cashback, bonus od depozytu, darmowy zakład za kod oraz darmowy zakład za aplikację.

Kliknięcie w poniższy przycisk pozwala na odebranie najwyżej oferty na start w Superbet.

Bonusy z kodem w SuperbetWartość
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Tydzień bez ryzyka (cashback)3500 PLN
Bonus od pierwszego depozytu200 PLN
Bonus za aplikację mobilną20 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuGrudzień

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów dla czytelników Bet.pl. Kod promocyjny trzeba wykorzystać podczas darmowej rejestracji konta. Jeśli nie zrobimy tego na tym etapie, to maksymalna wartość oferty powitalnej w Superbet nie zostanie aktywowana.

Superbet kod promocyjny - bonus 3755 PLN

Jak odebrać bonus powitalny w Superbet?

Z bonusu powitalnego w Superbet mogą skorzystać nowi gracze bukmachera, którzy założą konto z kodem MEGABONUS. Przedstawiamy krok po kroku, jak odebrać maksymalną wartość bonusu 3755 PLN, która jest jednocześnie najwyższy bonusem Superbet w Polsce:

 1. Rejestracja z kodem MEGABONUS i zaznaczanie zgód marketingowych przy rejestracji
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty, optymalnie 200 PLN, która aktywuje pierwszy bonus – 100% od depozytu
 3. Otrzymujesz bonus 200 PLN od wpłaty, dzięki czemu masz łącznie 400 PLN na obstawianie
 4. Bonusem należy obrócić dwukrotnie (tj. zagrać za jego wartość dwa razy), żeby wypłacić go na konto bankowe
 5. Po 48h od rejestracji otrzymasz freebet 35 PLN, który jest bonusem zagwarantowanym dzięki rejestracji z kodem (i wpłacie min. 50 PLN na konto). Wygraną z freebetu możesz od razu wypłacić!
 6. Jeśli w ciągu 7 dni od momentu założenia konta pobierzesz aplikację mobilną i zalogujesz się do niej, to w ciągu 3 dni dostaniesz na konto freebet 20 PLN
 7. Pamiętaj, że pierwsze 7 dni w Superbet masz zabezpieczone i jeśli Twój bilans będzie na minusie, otrzymasz cashback do 3500 PLN

Superbet bonus powitalny – 3755 PLN z kodem promocyjnym

Wszyscy nowi klienci, którzy założą konto przy użyciu kodu promocyjnego Superbet, mogą liczyć na cztery bonusy powitalne:

 • Freebet za kod MEGABONUS 35 PLN
 • Cashback – tydzień bez ryzyka do 1300 PLN
 • 100% od depozytu do 200 PLN
 • Freebet za aplikację mobilną 20 PLN

Z powyższych promocji możemy skorzystać w tym samym momencie, ponieważ jedna nie wyklucza drugiej. W dalszej części tego artykułu szczegółowo opisujemy każdy z tych bonusów. Dowiesz się na jakich zasadach działają oraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc wypłacić dodatkowe środki na rachunek bankowy.

Superbet kod promocyjny – freebet 35 PLN

Superbet daje każdemu nowemu użytkownikowi możliwość postawienia darmowego zakładu na kwotę 35 zł, pod warunkiem, że zarejestruje się on przy użyciu kodu promocyjnego oraz dokona pierwszego depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł.

Po spełnieniu tych warunków, bukmacher przyzna freebet w wysokości 35 zł – należy go zaakceptować w ciągu 24 godzin, licząc od momentu otrzymania. Środki w pierwszej kolejności trafią na saldo bonusowe, dlatego przed ich wypłatą trzeba dokonać ich jednokrotnego obrotu. W tym celu należy postawić kupon za stawkę wynoszącą 35 zł. Możemy zagrać zarówno zakład pojedynczy, jak i wielokrotny, z dowolnym kursem kuponu. Na spełnienie powyższych warunków mamy 3 dni.

Superbet bonus powitalny – tydzień bez ryzyka 3500 PLN

Drugim elementem bonusu powitalnego Superbet jest tzw.: “Tydzień bez ryzyka”.

To promocja bardzo zbliżona do cashbacku, ponieważ pozwala na odzyskanie do 3500 zł, które wcześniej przeznaczy się na grę.

Wysokość bonusu jest równowartością sumy stawek naszych zakładów, pomniejszoną o wszystkie wygrane, podatek od gier oraz bonusy – przyznane i wykorzystane w pierwszym tygodniu aktywności. Aby lepiej to zobrazować, posłużymy się następującym przykładem:

 • Suma wszystkich stawek: 1500 zł
 • Suma stawek wygranych: 700 zł
 • Suma podatków od gier: 180 zł
 • Przyznane i wykorzystane bonusy: 120 zł
 • Kwota bonusu: 1500 zł – 700 zł – 180 zł – 120 zł = 500 zł

W tej sytuacji cashback wyniesie 500 zł. Przyznane środki trafią na nasze konto bonusowe i aby je wypłacić, musimy nimi dwukrotnie obrócić w ciągu 10 dni. 

Zaliczane są kupony z minimalnym łącznym kursem równym lub większym 1.80 oraz takie, które nie zawierają zdarzeń z oferty Super Kursy.

Superbet kod promocyjny – bonus od depozytu 100% do 200 PLN

Kolejny element oferty powitalnej to bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 200 zł.

Aby z niego skorzystać konieczne jest wpłacenie środków w ciągu 14 dni od momentu akceptacji promocji. Minimalny depozyt w tym wypadku wynosi 20 zł, jeżeli wpłacimy mniejszą sumę, to bonus nie zostanie nam przyznany.

Przyznane środki trafią na nasze konto bonusowe i będą tam aktywne przez 10 dni. W tym czasie musimy dokonać ich dwukrotnego obrotu, czyli w przypadku maksymalnego bonusu zagrać za minimum 400 zł. Gdy spełnimy te warunki, będziemy mogli dokonać wypłaty.

Do obrotu zaliczane są kupony z całkowitym kursem wynoszącym co najmniej 1.80, zawierające zdarzenie lub zdarzenia, które nie są w ofercie Super Kursy.

Superbet bonus powitalny – freebet 20 PLN za aplikację

Kolejny darmowy zakład, tym razem w wysokości 20 PLN, jest powiązany z pobraniem aplikacji mobilnej. Aby go otrzymać, należy w ciągu 7 dni od daty pierwszego depozytu (na min. 20 PLN) pobrać aplikację i zalogować się w niej. W ciągu 3 dni od wykonania tych czynności freebet 20 PLN zostanie przyznany na konto gracza.

Na zaakceptowanie freebetu gracz ma 7 dni, a na skorzystanie z freebetu 10 dni. Superbet w tym bonusie nie wymaga żadnego obrotu, więc wygraną z darmowego zakładu za aplikację można od razu wypłacić.

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

Zacznijmy od tego, by rozpocząć cały proces rejestracji, należy zarejestrować się na stronie bukmachera. Można to zrobić z dostępnego na tej stronie baneru lub poniższego przycisku.

Kod promocyjny Superbet należy wpisać podczas procesu rejestracji w formularzu rejestracyjnym. Poniżej opisujemy krok po kroku, jak zarejestrować się u tego bukmachera oraz gdzie należy wpisać wymieniony kod bonusowy Superbet.

Jak zarejestrować konto w Superbet z kodem MEGABONUS?

Krok 1

Aby założyć konto w Superbet, należy przejść na witrynę internetową tego bukmachera. Najłatwiej zrobić to, klikając w jeden z widocznych w tym artykule banerów. Przeniesiemy się wówczas bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. Jeżeli trafimy na stronę główną wpisując adres w przeglądarce, wówczas musimy odnaleźć w znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Zarejestruj”.

Krok 2

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i jego wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż dwie minuty. Zostaniemy poproszeni o uzupełnienie następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • adres e-mail
 • nazwa użytkownika
 • hasło do logowania
 • narodowość
 • numer PESEL
 • kraj zamieszkania
Superbet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

Po ich wypełnieniu, należy zaznaczyć checkbox “Kod promocyjny” – pojawi się wówczas okienko do wpisania kodu bonusowego Superbet o treści MEGABONUS. Jeżeli do formularza trafiliśmy poprzez baner, wówczas wspomniany kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie.

Krok 3

Następnie musimy zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z Regulaminem zakładów wzajemnych oraz Polityką prywatności, a także zaakceptowaliśmy ich postanowienia. Niezbędne są również oświadczenia, że wpłacane przez nas środki pochodzą z legalnego źródła, a wszystkie podane dane są zgodne z prawdą.

W tym miejscu możemy wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Nie jest ona obowiązkowa, jednak dzięki niej będziemy na bieżąco z aktualną ofertą oraz promocjami. Po wypełnieniu i zaznaczeniu wszystkich pól należy kliknąć w przycisk “Rejestracja”.

Krok 4

Na podany przez nas adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Musimy więc wejść na swoją pocztę, odnaleźć maila od bukmachera i kliknąć “Aktywuj swoje konto”. Zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę Superbet. Następnie należy się zalogować przy pomocy podanej w formularzu nazwy użytkownika oraz hasła bezpieczeństwa.

Krok 5

Kolejnym krokiem jest ustawienie indywidualnych limitów dla zawieranych zakładów. Superbet podaje swoją propozycję, którą można zaakceptować. Oczywiście mamy prawo ustawić limity według własnych potrzeb. Chcąc dokonać ich zmiany, należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Możemy zdecydować o dziennych i miesięcznych limitach czasu gry, depozytów oraz kwotowych na grę.

Krok 6

Po ustawieniu limitów, zostaniemy przeniesieni do kolejnego etapu rejestracji, w którym zdecydujemy czy chcemy otrzymać swój bonus powitalny teraz czy później. Po wyborze pierwszej opcji, naszym oczom ukaże się okienko, w którym należy zaznaczyć checkbox “SPORT”, a następnie kliknąć czerwony przycisk WYBIERZ BONUS. 

Na samym końcu pozostaje nam dokonanie pierwszej wpłaty, przy pomocy jednej z dostępnych metod płatności. Szczegółowo opisujemy je w dalszej części tego tekstu.

Krok 7

Ostatnim etapem rejestracji jest weryfikacja tożsamości. Nie musimy tego robić od razu – Superbet daje nam na to 90 dni, od momentu założenia konta. Dzięki niej zyskamy pełny dostęp do wszystkich usług – w szczególności do możliwości wypłacania zgromadzonych środków.

Aby jej dokonać, będziemy musieli uzupełnić takie dane, jak:

 • numer telefonu
 • numer konta bankowego
 • numer dowodu osobistego lub paszportu
 • ulica, kod pocztowy, miasto, województwo

Konieczne będzie również przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). Jeżeli nie zrobimy tego w wymaganym czasie, wówczas nasze konto zostanie zawieszone.

Bonusy z kodem promocyjnym Superbet – jak obrócić?

Wszystkie elementy pakietu na start w Superbet charakteryzują się tym, że przed wypłatą dodatkowych środków, trzeba dokonać ich obrotu. Jest to standardowa procedura, stosowana praktycznie przez wszystkie legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce.

W tym tekście omówiliśmy najważniejsze warunki obrotu, jakie trzeba spełnić w przypadku korzystania z promocji oferowanych przez Superbet. Szczególną uwagę zwróciliśmy na takie aspekty, jak:

 • ile razy trzeba obrócić środkami bonusowymi
 • ile zdarzeń musi znaleźć się na kuponie
 • jaki minimalny kurs musi mieć pojedyncze zdarzenie
 • jaki powinien być minimalny kurs całkowity na kuponie
 • jakie zakłady nie są zaliczane do obrotu
 • ile mamy czasu na wykonanie obrotu

Szczegółowy opis znajdziemy w Regulaminach do poszczególnych bonusów, z którymi warto zapoznać się przed rozpoczęciem gry. 

Pozostałe bonusy Superbet

Oferta powitalna to nie wszystko, co ten bukmacher przygotował dla klientów. Na szereg promocji mogą liczyć również stali użytkownicy, aktywnie korzystając z bieżącej oferty.

Super Bonus

Pierwszą promocją dostępną dla wszystkich użytkowników jest tzw. SUPER BONUS. Stworzono ją z myślą o miłośnikach grania zakładów wielokrotnych. Jeżeli na kuponie pojawi się co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej z minimalnym kursem 1.20, wówczas Superbet powiększy naszą wygraną.

Zasada jest tutaj prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus możemy otrzymać. Szczegółowa tabela bonusowa przedstawia się następująco:

 • 5 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 7%
 • 6 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 10%
 • 7 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 15%
 • 8 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 20%
 • 9 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 25%
 • 10 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 30%
 • 11 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 35%
 • 12 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 40%
 • 13 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 45%
 • 14 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 50%
 • 15 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 55%
 • 16 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 60%
 • 17 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 65%
 • 18 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 70%
 • 19 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 75%
 • 20 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 80%
 • 21 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 85%
 • 22 zdarzenia na kuponie = wygrana powiększona o 90%
 • 23 zdarzenia na kuponie = wygrana powiększona o  95%
 • 24 i więcej zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 100%

Zwiększenie wygranej nie nastąpi, jeżeli na kuponie znajdzie się chociaż jedno zdarzenie z kursem poniżej 1.20 lub będzie pochodziło z oferty zakładów live. 

W przypadku anulowania jakiejś pozycji, Super Bonus zostanie wyliczony z uwzględnieniem zdarzeń spełniających kryteria zwiększenia wygranej. Podobnie będzie w przypadku, gdy na kuponie pojawi się typ pochodzący z oferty “Super Mecz”.

Maksymalny bonus w ramach tej promocji wynosi 650 tys. zł.

Super Przewaga

Dzięki Super Przewadze kupony mogą być rozliczane szybciej, bez względu na końcowy wynik rywalizacji. W wielu przypadkach może to być „ratunkiem” dla wielu zakładów, które gdyby nie Super Przewaga, byłyby przegrane.

Promocja obowiązuje na 6 różnych dyscyplin. Jeśli postawisz zakład przedmeczowo na zawarte w regulaminie rozgrywki i rynki, to kupon weźmie udział w Super Przewadze.

Zasady dotyczące poszczególnych sportów wyglądają następująco:

 • Piłka nożna – 2 gole przewagi wytypowanej drużyny = wygrany zakład niezależnie od końcowego wyniku
 • Tenis – Wygrany dowolny set, wynikiem 6:0 wytypowanego zawodnika/zawodniczki = wygrany zakład niezależnie od końcowego wyniku
 • Koszykówka – 18 punktów przewagi wytypowanej drużyny = wygrany zakład niezależnie od końcowego wyniku
 • Siatkówka – wygrane pierwsze 2 sety wytypowanej drużyny = wygrany zakład niezależnie od końcowego wyniku
 • Piłka ręczna – 6 goli przewagi wytypowanej drużyny = wygrany zakład niezależnie od końcowego wyniku
 • Hokej na lodzie – 3 gole przewagi wytypowanej drużyny = wygrany zakład niezależnie od końcowego wyniku

Szczegóły dotyczące rozgrywek i rodzajów zakładów w Super Przewadze znajdują się na stronie bukmachera.

Super Kursy

Superbet każdego dnia przygotowuje zestaw spotkań z różnych dyscyplin i wystawia na nie najwyższe na polskim rynku kursy. Takie zdarzenia przedmeczowe można grać jako zakłady pojedyncze lub dokładać je do zakładów wielokrotnych i systemowych. Należy jednak mieć na uwadze, że takie kupony nie będą zaliczane do obrotu przyznawanego przez Superbet bonusu powitalnego.

Super Spin

Promocja pozwalająca na wzięcie udziału w losowaniu nagród. Jak to zrobić? Kręcąc… kołem.

Superbet - Super Spin

Super Spin jest dostępny codziennie i skorzystać z niego mogą wszyscy klienci Superbet, który wyrazili zgody marketingowe i mają zweryfikowane konto.

Najniższa możliwa wygrana to bonus 5 PLN. Do zgarnięcia są bonusy na zakłady sportowe, LIVE oraz sporty wirtualne, a główną nagrodę w Super Spinie jest Jackpot 2000 PLN wypłacany również w bonusie.

Super Game

Kolejna „zabawa”, w której całkowicie za darmo każdy z graczy ma realną szansę na prawdziwą nagrodę. Co więcej, w Super Game wygrywa się gotówkę a nie bonusy.

W każdej edycji należy wytypować poprawnie dokładne wyniki wybranych przez Superbet spotkań. Osoby, które trafią 5 na 5 typów, biorą udział w podziale Jackpota, którego wartość sięga nawet 100 000 PLN. Dodatkowa pula zostanie rozdzielona między osoby z 2, 3 i 4 celnymi wskazaniami.

Sporty wirtualne bez podatku

Podobna promocja do „Super Bonusu”, ale w pełni oparta na zakładach na sporty wirtualne. Wystarczy dodać min. 3 zdarzenia na kupon z oferty sportów wirtualnych „Golden Race”, żeby grać bez podatku. Wygrana powiększana jest maksymalnie o 40%, według poniższej listy:

 • 3 zdarzenia na kuponie = +14% do wygranej
 • 4 zdarzenia = +15%
 • 5 zdarzeń = +17%
 • 6 zdarzeń = 20%
 • 7 zdarzeń = 25%
 • 8 zdarzeń = 30%
 • 9 zdarzeń = 35%
 • 10 zdarzeń = 40%

Dlaczego warto wykorzystać MEGABONUS w Superbet?

Czy warto założyć konto w Superbet z kodem MEGABONUS? Tak! Rejestrując się z naszym kodem możesz odebrać najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera w Polsce. Z kodem MEGABONUS jest to łącznie 3755 PLN i jest to oferta wyższa niż to, co jest oferowane w standardowym pakiecie po założeniu konta bez kodu.

Jak postawić zakład w Superbet?

Obstawianie zakładów w Superbet nie różni się niczym od ścieżki, jaką należy przebyć u innych legalnych bukmacherów.

Jeśli mamy już założone konto, to do postawienia zakładu potrzebne są następujące działania:

 1. Wejście na stronę bukmachera lub włączenie aplikacji mobilnej
 2. Zalogowanie się na konto gracza
 3. Wpłacenie depozytu
 4. Wybranie na kupon interesujących nas zdarzeń
 5. Wpisanie stawki kuponu
 6. Zatwierdzenie zakładu przez kliknięcie w „Postaw teraz”
Superbet kod - jak postawić kupon

Oferta zakładów bukmacherskich w Superbet

Oferta dostępna w Superbet opiera się w głównej mierze na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna i tenis. Znajdziemy tutaj również sporty niszowe, jednak stanowią one zdecydowaną mniejszość.

Aktualna oferta zakładów w Superbet przedstawia się następująco:

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • piłka ręczna
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • sporty walki
 • boks
 • snooker
 • baseball
 • tenis stołowy
 • rugby
 • futbol amerykański
 • unihokej
 • bandy
 • krykiet

Oprócz wydarzeń sportowych, możemy również typować rozstrzygnięcia w rozgrywkach e-sportowych, takich jak:

 • Piłka nożna (Cyber Live Arena, GT Sports, Liga PRO, E-sports Battle)
 • Counter-strike
 • League of Legends
 • Dota 2

W chwili obecnej oferta Superbet opiera się na trzech elementach: zakładach przedmeczowych, zakładach live oraz sportach wirtualnych. Najbardziej rozbudowany jest pierwszy z nich – tam znajdziemy najwięcej zdarzeń i rynków. Dwa pozostałe są w fazie rozwoju i ich oferta z miesiąca na miesiąc staje się bardziej atrakcyjna.

Zakłady live w Superbet

Zakłady live stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych form typowania przez klientów. Główny wpływ na to ma możliwość błyskawicznego reagowania na boiskowe sytuacje oraz szybkie rozliczanie kuponów. Superbet stale rozwija ofertę zakładów na żywo, dodając do niej nowe dyscypliny oraz poszerzając ilość dostępnych rynków w ramach poszczególnych zdarzeń.

W przypadku piłki nożnej mamy możliwość wytypowania m.in.: zwycięzcy, handicapów, liczby goli, liczby rzutów rożnych, liczb żółtych kartek czy strzelców bramek. Chcąc typować inne dyscypline sportowe, również możemy wybierać spośród kilku opcji. Na stronie bukmachera znajdziemy aktualny kalendarz wydarzeń, które będą dostępne w zakładach live.

Typowanie na żywo jest jedną z możliwości na obrót bonusem powitalnym. Trzeba jedynie pamiętać o odpowiedniej liczbie zdarzeń na kuponie oraz o minimalnych kursach.

Sporty wirtualne w Superbet

Superbet, oprócz tradycyjnych zdarzeń sportowych, daje możliwość typowania tzw. sportów wirtualnych. Jest to popularna forma rozrywki wśród wielu użytkowników. Stanowi połączenie zakładów bukmacherskich z grami komputerowymi. Mechanizm sportów wirtualnych oparty jest na symulacji wydarzeń z kilku dyscyplin. Aktualnie do wyboru mamy: wyścigi konne, wyścigi chartów, wyścigi samochodowe i wirtualny żużel.

Taka gra charakteryzuje się dużą dynamiką oraz szybkim rozliczaniem kuponów. Poszczególne zdarzenia dostępne są co kilka minut, mamy więc wiele okazji do obstawiania. Sporty wirtualne mogą być alternatywą dla tradycyjnych zakładów sportowych, szczególnie kiedy w najpopularniejszych rozgrywkach mamy zimową lub letnią przerwę.

Superbet wpłaty i wypłaty

Tak, jak wspominaliśmy, Superbet oferuje swoim klientom cztery bonusy powitalne. Aby z nich skorzystać w pierwszej kolejności należy założyć konto i, co ważne, dokonać pierwszej wpłaty. Możemy to uczynić na kilkanaście sposobów, ponieważ bukmacher daje nam do dyspozycji różne metody płatności. Ze wszystkich możemy korzystać w całkowicie bezpieczny i legalny sposób.

Wpłaty w Superbet

Aby wpłacić środki do Superbet, musimy kliknąć znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Wpłata”. Zostaniemy przeniesieni do okienka z możliwymi metodami płatności. W chwili obecnej do wyboru mamy:

 • Blik
 • Tpay
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Przelewy24
 • karta Visa lub Mastercard

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy, nasza wpłata zostanie natychmiast zaksięgowana na koncie gracza i nie zostanie od nas pobrana żadna dodatkowa opłata. Dzięki temu od razu będziemy mogli przystąpić do gry. Na tym etapie nie musimy również dokonywać pełnej weryfikacji konta.

Minimalny depozyt wynosi 1 zł. Wszystkie transakcje odbywają się za pośrednictwem SafeCharge, który jest największym i najbezpieczniejszym operatorem na świecie. 

Wypłaty w Superbet

Chcąc dokonać wypłaty zgromadzonych środków, w pierwszej kolejności musimy zakończyć proces pełnej weryfikacji konta. W tym celu należy uzupełnić niezbędne dane oraz przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

Aby zgromadzone pieniądze trafiły na nasze konto, musimy znaleźć w MENU opcję “Wypłać środki”, a następnie wybrać metodę oraz kwotę wypłaty. Trzeba pamiętać jednak o tym, że wypłaty można dokonać tylko tymi samymi metodami, których użyliśmy wcześniej przy wpłacaniu środków.

Superbet – aplikacja mobilna

Superbet to jeden z czołowych legalnych bukmacherów w Polsce i nie powinno dziwić, że aplikacja mobilna została przygotowana dla klientów. Zdaniem wielu graczy, jest to najlepsza apka bukmacherska pośród polskich bukmacherów online.

Aplikację Superbet można pobrać na smartfony z systemami Android i iOS z:

 • Strony mobilnej bukmachera (Android)
 • App Store (iPhone)
 • AppGallery (Android na telefonach Huawei)

W Superbet aplikacja mobilna pozwala skorzystać z wszystkich podstawowych funkcjonalności bukmachera, tj. założyć konto, korzystać z bonusów i obstawiać. Dodatkową korzyścią płynącą z posiadania apki jest specjalny bonus 20 PLN, który przysługuje graczom po rejestracji i ściągnięciu aplikacji mobilnej (bonus opisaliśmy wyżej).

Na stronie Superbetu w zaletach aplikacji mobilnej znajdziemy:

 • Obstawianie stało się społecznościowe (dzielenie się kuponami z innymi graczami)
 • Zakłady na żywo (ponad 600 000 wydarzeń rocznie, z czego ponad 300 000 do oglądania w aplikacji)
 • Znaczące informacje (statystyki zintegrowane z ofertą zakładów)
 • Otrzymuj powiadomienia, bądź na bieżąco (powiadomienia o zmianie wyników, kartkach, karach i wiele więcej)

Superbet – podstawowe informacje

Firma Superbet została założona w 2009 roku w Rumunii. Od tego czasu w tym kraju zostało otwartych ponad 1200 punktów naziemnych. W międzyczasie bukmacher zaczął inwestować w nowoczesne technologie i postawił na rozwój zakładów online. Głównym obszarem działania Superbet jest Europa Środkowo-Wschodnia.

Na polskim rynku firma pojawiła się w roku 2017. Początkowo klienci mogli typować tylko w lokalach stacjonarnych. Zmieniło się to w 2019 roku, kiedy to Superbet uzyskał od Ministerstwa Finansów zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych. Możliwość obstawiania online pojawiła się na początku 2020 roku. Oprócz strony internetowej klienci mają do dyspozycji również aplikację mobilną.

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Aktualny kod promocyjny w Superbet ma treść MEGABONUS. Jego użycie przy rejestracji konta pozwala na odebranie bonusu 3755 PLN na start.

Jaki jest bonus powitalny Superbet?

Na bonus na start w Superbet składają się: tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN, darmowe zakłady 55 PLN i bonus od depozytu 100% do 200 PLN.