Superbet kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Superbet bonus 1555 PLN - należy podać kod promocyjny Superbet przy rejestracji
zakład bez ryzyka 1300 PLN + freebet 35 PLN + bonus od depozytu 200 PLN + bonus za aplikację mobilną 20 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

Kod promocyjny Superbet o treści MECZYKI daje możliwość skorzystania z oferty powitalnej o łącznej wartości 1555 zł. Składa się ona z czterech różnych elementów: darmowego zakładu w wysokości 35 zł, cashbacku w wysokości do 1300 zł bonusu od depozytu do 200 zł oraz bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej 20 zł. W tym tekście podpowiadamy, gdzie wpisać kod bonusowy Superbet. Omawiamy również wszystkie najważniejsze aspekty tych promocji, takie jak: warunki ich przyznawania oraz wymagania związane z obrotem. Dowiesz się też, jaką ofertę zakładów przygotował Superbet, jak prezentują się bonusy dla stałych klientów oraz jakie metody płatności obowiązują przy wpłacaniu i wypłacaniu środków. Sprawdź, co Superbet ma do zaoferowania w bonusie powitalnym.

Superbet bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera Superbet z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu SuperbetSuperbet Bonus
Superbet Kod Promocyjny do wpisaniaMECZYKI
Darmowy zakład35 PLN
Zakład bez ryzyka1300 PLN
Bonus od wpłaty200 PLN
Bonus na EsportBrak
Bonus za aplikację mobilną20 PLN
Zaproś kumplaBrak
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

Superbet kod promocyjny – gdzie wpisać kod promocyjny?

Superbet przygotował bonusy powitalne dla wszystkich nowych użytkowników, którzy podczas procesu rejestracji użyją kodu promocyjnego Superbet o treści MECZYKI. Poniżej opisujemy krok po kroku, jak założyć konto u tego bukmachera oraz gdzie należy wpisać wymieniony kod bonusowy Superbet. Zacznijmy od tego, by rozpocząć cały proces rejestracji, należy zarejestrować się na stronie bukmachera. Można to zrobić z dostępnego na tej stronie baneru lub linka (np. KLIKNIJ TUTAJ!)

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 1

Aby założyć konto w Superbet, należy przejść na witrynę internetową tego bukmachera. Najłatwiej zrobić to, klikając w jeden z widocznych w tym artykule banerów. Przeniesiemy się wówczas bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. Jeżeli trafimy na stronę główną wpisując adres w przeglądarce, wówczas musimy odnaleźć w znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Zarejestruj”.

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 2

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i jego wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż dwie minuty. Zostaniemy poproszeni o uzupełnienie następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • adres e-mail
 • nazwa użytkownika
 • hasło do logowania
 • narodowość
 • numer PESEL
 • kraj zamieszkania
Superbet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

Po ich wypełnieniu, należy zaznaczyć checkbox “Kod promocyjny” – pojawi się wówczas okienko do wpisania kodu bonusowego Superbet o treści MECZYKI. Jeżeli do formularza trafiliśmy poprzez baner, wówczas wspomniany kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie.

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 3

Następnie musimy zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z Regulaminem zakładów wzajemnych oraz Polityką prywatności, a także zaakceptowaliśmy ich postanowienia. Niezbędne są również oświadczenia, że wpłacane przez nas środki pochodzą z legalnego źródła, a wszystkie podane dane są zgodne z prawdą.

W tym miejscu możemy wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Nie jest ona obowiązkowa, jednak dzięki niej będziemy na bieżąco z aktualną ofertą oraz promocjami. Po wypełnieniu i zaznaczeniu wszystkich pól należy kliknąć w przycisk “Rejestracja”.

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 4

Na podany przez nas adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Musimy więc wejść na swoją pocztę, odnaleźć maila od bukmachera i kliknąć “Aktywuj swoje konto”. Zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę Superbet. Następnie należy się zalogować przy pomocy podanej w formularzu nazwy użytkownika oraz hasła bezpieczeństwa.

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 5

Kolejnym krokiem jest ustawienie indywidualnych limitów dla zawieranych zakładów. Superbet podaje swoją propozycję, którą można zaakceptować. Oczywiście mamy prawo ustawić limity według własnych potrzeb. Chcąc dokonać ich zmiany, należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Możemy zdecydować o dziennych i miesięcznych limitach czasu gry, depozytów oraz kwotowych na grę.

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 6

Po ustawieniu limitów, zostaniemy przeniesieni do kolejnego etapu rejestracji, w którym zdecydujemy czy chcemy otrzymać swój bonus powitalny teraz czy później. Po wyborze pierwszej opcji, naszym oczom ukaże się okienko, w którym należy zaznaczyć checkbox “SPORT”, a następnie kliknąć czerwony przycisk WYBIERZ BONUS

Na samym końcu pozostaje nam dokonanie pierwszej wpłaty, przy pomocy jednej z dostępnych metod płatności. Szczegółowo opisujemy je w dalszej części tego tekstu.

Superbet kod promocyjny – rejestracja krok 7

Ostatnim etapem rejestracji jest weryfikacja tożsamości. Nie musimy tego robić od razu – Superbet daje nam na to 90 dni, od momentu założenia konta. Dzięki niej zyskamy pełny dostęp do wszystkich usług – w szczególności do możliwości wypłacania zgromadzonych środków.

Aby jej dokonać, będziemy musieli uzupełnić takie dane, jak:

 • numer telefonu
 • numer konta bankowego
 • numer dowodu osobistego lub paszportu
 • ulica, kod pocztowy, miasto, województwo

Konieczne będzie również przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). Jeżeli nie zrobimy tego w wymaganym czasie, wówczas nasze konto zostanie zawieszone.

Superbet kod promocyjny – cztery bonusy na start

Wszyscy nowi klienci, którzy założą konto przy użyciu kodu promocyjnego Superbet, mogą liczyć na cztery bonusy powitalne:

 • Freebet – darmowy zakład w wysokości 34 zł
 • Cashback – zakład bez ryzyka do kwoty 1300 zł
 • 100% bonus od depozytu od 20 do 200 zł
 • bonus za aplikację mobilną 20 zł

Z powyższych promocji możemy skorzystać w tym samym momencie, ponieważ jedna nie wyklucza drugiej. W dalszej części tego artykułu szczegółowo opisujemy każdy z tych bonusów. Dowiesz się na jakich zasadach działają oraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc wypłacić dodatkowe środki na rachunek bankowy.

Superbet kod bonusowy na darmowy zakład (Freebet 34 zł)

Freebet to rodzaj bonusu, który pozwala na wytypowanie zakładów bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Superbet daje każdemu nowemu użytkownikowi możliwość postawienia darmowego zakładu na kwotę 34 zł, pod warunkiem, że zarejestruje się on przy użyciu kodu promocyjnego oraz dokona pierwszego depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł.

Po spełnieniu tych warunków, bukmacher przyzna freebet w wysokości 34 zł – należy go zaakceptować w ciągu 24 godzin, licząc od momentu otrzymania. Środki w pierwszej kolejności trafią na saldo bonusowe, dlatego przed ich wypłatą trzeba dokonać ich jednokrotnego obrotu. W tym celu należy postawić kupon za stawkę wynoszącą 34 zł. Możemy zagrać zarówno zakład pojedynczy, jak i wielokrotny, z tym że każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1.60. Na spełnienie powyższych warunków mamy 3 dni.

Superbet bonus powitalny – zakład bez ryzyka (Cashback 1300 zł)

Drugim elementem bonusu powitalnego Superbet jest tzw.: “Tydzień bez ryzyka”. To promocja bardzo zbliżona do cashbacku, ponieważ pozwala na odzyskanie do 1300 zł, które wcześniej przeznaczy się na grę.

Wysokość bonusu jest równowartością sumy stawek naszych zakładów, pomniejszoną o wszystkie wygrane, podatek od gier oraz bonusy – przyznane i wykorzystane w pierwszym tygodniu aktywności. Aby lepiej to zobrazować, posłużymy się następującym przykładem:

 • Suma wszystkich stawek: 1500 zł
 • Suma stawek wygranych: 700 zł
 • Suma podatków od gier: 180 zł
 • Przyznane i wykorzystane bonusy: 120 zł
 • Kwota bonusu: 1500 zł – 700 zł – 180 zł – 120 zł = 500 zł

W tej sytuacji cashback wyniesie 500 zł. Przyznane środki trafią na nasze konto bonusowe i aby je wypłacić, musimy nimi czterokrotnie obrócić. 

Zaliczane są tylko te kupony, które mają co najmniej dwa zdarzenia z minimalnym kursem 1.30 dla każdego z nich oraz posiadają łączny kurs równy lub większy 1.80. W przypadku zakładów systemowych kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.50. Aby kupon był zaliczony do obrotu, nie może na nim widnieć żadne zdarzenie z oferty Super Mecz.

Bonus ten przyznawany jest użytkownikom, którzy podczas rejestracji użyli kodu promocyjnego Superbet oraz skorzystali z omawianego przez nas poniżej “Bonusu od pierwszego depozytu”.

Superbet kod promocyjny na bonus od depozytu od 20 do 200 zł

Ostatni element oferty powitalnej to bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 200 zł. Aby z niego skorzystać konieczne jest wpłacenie środków w ciągu 14 dni od momentu akceptacji promocji. Minimalny depozyt w tym wypadku wynosi 20 zł, jeżeli wpłacimy mniejszą sumę, bonus nie zostanie nam przyznany, nawet wtedy, gdy podczas rejestracji użyjemy kodu promocyjnego Superbet.

Przyznane środki trafią na nasze konto bonusowe i będą tam aktywne przez 7 dni. W tym czasie musimy dokonać ich jednokrotnego obrotu, czyli w przypadku maksymalnego bonusu zagrać za minimum 200 zł. Gdy spełnimy te warunki, będziemy mogli dokonać wypłaty.

Do obrotu zaliczane są kupony z całkowitym kursem wynoszącym co najmniej 1.80, zawierające 2 lub więcej zdarzeń z minimalnym kursem 1.30, które nie są w ofercie Super Mecz. W przypadku zakładów systemowych kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.50. 

Superbet kod promocyjny

Superbet bonusy i promocje dla stałych użytkowników

Potrójna oferta powitalna, dla osób rejestrujących się przy użyciu kodu bonusowego Superbet, to nie wszystko, co ten bukmacher przygotował dla klientów. Na szereg promocji mogą liczyć również stali użytkownicy, aktywnie korzystając z bieżącej oferty.

Bonusy zostały tak podzielone, że każdego dnia czeka na nas coś innego. Znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy NBA, fani polskiej Ekstraklasy, osoby lubiące grać długie “taśmy” czy typujący zakłady na żywo. Poniżej szczegółowo omawiamy każdą z aktualnych promocji. 

Bonus Superbet – SUPER BONUS

Pierwszą promocją dostępną dla wszystkich użytkowników jest tzw. SUPER BONUS. Stworzono ją z myślą o miłośnikach grania zakładów wielokrotnych. Jeżeli na kuponie pojawi się co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej z minimalnym kursem 1.20, wówczas Superbet powiększy naszą wygraną.

Zasada jest tutaj prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus możemy otrzymać. Szczegółowa tabela bonusowa przedstawia się następująco:

 • 5 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 7%
 • 6 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 10%
 • 7 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 15%
 • 8 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 20%
 • 9 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 25%
 • 10 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 30%
 • 11 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 35%
 • 12 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 40%
 • 13 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 45%
 • 14 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 50%
 • 15 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 55%
 • 16 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 60%
 • 17 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 65%
 • 18 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 70%
 • 19 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 75%
 • 20 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 80%
 • 21 zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 85%
 • 22 zdarzenia na kuponie = wygrana powiększona o 90%
 • 23 zdarzenia na kuponie = wygrana powiększona o  95%
 • 24 i więcej zdarzeń na kuponie = wygrana powiększona o 100%

Zwiększenie wygranej nie nastąpi, jeżeli na kuponie znajdzie się chociaż jedno zdarzenie z kursem poniżej 1.20 lub będzie pochodziło z oferty zakładów live. 

W przypadku anulowania jakiejś pozycji, Super Bonus zostanie wyliczony z uwzględnieniem zdarzeń spełniających kryteria zwiększenia wygranej. Podobnie będzie w przypadku, gdy na kuponie pojawi się typ pochodzący z oferty “Super Mecz”.

Maksymalny bonus w ramach tej promocji wynosi 650 tys zł. Mogą się o niego starać zarówno użytkownicy rejestrujący się przy pomocy kodu promocyjnego Superbet, jak i stali klienci.

Promocja Superbet – Bonus 50 zł za Aktywność w każdy poniedziałek 

Każdy gracz, który w poniedziałek wpłaci 50 zł, może starać się o podwojenie depozytu. Aby tak się stało konieczne jest postawienie zakładu pojedynczego z minimalnym kursem 1.60 lub zakładu wielokrotnego z co najmniej 2 zdarzeniami, gdzie każde z nich będzie miało kurs równy lub większy niż 1.60. Stawka kuponu musi wynosić 50 zł.

Zakład musi być postawiony z konta depozytowego oraz zostać rozliczony w poniedziałek do godziny 23:59. Dodatkowe środki trafią na konto bonusowe i przed ich wypłatą wymagany jest ich trzykrotny obrót. Zaliczane są do niego:

 • zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80
 • zakłady wielokrotne z minimalnym kursem całkowitym 1.80, gdzie każde zdarzenie ma kurs co najmniej 1.40
 • zakłady systemowe z łącznym kursem 1.80 na najmniejszą kombinację
 • zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo
 • kupony na których nie ma zdarzeń z oferty “Super Mecz”

Na wykonanie wymaganego obrotu mamy 7 dni, liczonych od daty zaakceptowania warunków bonusu.

Bonus Superbet – Wtorkowa aktywność (bonus do 200 zł)

W każdy wtorek na dodatkowy bonus mogą liczyć miłośnicy zakładów akumulowanych. Maksymalnie może on wynieść 200 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać?

W okresie promocyjnym, trwającym od godziny 00:01 do 23:59, trzeba zawierać zakłady wielokrotne z minimalnym kursem całkowitym 2.50. Każde zdarzenie na kuponie musi wynosić co najmniej 1.60. Wartość bonusu uzależniona jest od łącznej sumy stawek postawionych w tym dniu:

 • stawka w przedziale od 50 zł do 199 zł = 15% bonusu od stawki pomniejszonej o należny podatek od gier (minimalny bonus wynosi 6,60 zł, a maksymalny 26,27 zł)
 • stawka w przedziale od 200 zł do 299 zł = 20% bonusu od stawki pomniejszonej o należny podatek od gier (minimalny bonus wynosi 35,20 zł, a maksymalny 52,62 zł)
 • stawka w przedziale od 300 zł do 499 zł = 25% bonusu od stawki pomniejszonej o należny podatek od gier (minimalny bonus wynosi 66 zł, a maksymalny 109,78 zł)
 • stawka powyżej 500 zł = 30% bonusu od stawki pomniejszonej o należny podatek od gier (minimalny bonus wynosi 132 zł, a maksymalny 200 zł)

Przyznanymi środkami należy obrócić dokładnie na takich samych warunkach, jak w przypadku “Bonusu za Aktywność w każdy poniedziałek”.

Promocja Superbet – NBA bez ryzyka w środę i czwartek (44 zł)

Z kolei w każdą środę i czwartek obowiązuje promocja, która ucieszy fanów NBA. W tych dniach można bowiem zgarnąć dwa bonusy po 22 zł każdy. 

Aby tak się stało, w pierwszej kolejności musimy dokonać depozytu na minimum 25 zł. Następnie musimy zawrzeć kupony, na którym znajdą się co najmniej dwa zdarzenia, na czwartkowe lub piątkowe mecze NBA, z kursem wyższym niż 1.59.

Jeżeli jeden z kuponów okaże się przegrany, wówczas Superbet zwróci nam 22 zł. Otrzymanymi środkami wystarczy raz obrócić po minimalnym kursie 1.80 – w przypadku zakładu wielokrotnego każde zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.40. Na wykonanie obrotu mamy 3 dni.

Bonus Superbet – Weekendowy 10% cashback do 100 zł

Piątek, sobota i niedziela to dni, kiedy możemy starać się o 10% cashback do kwoty 150 zł. Wystarczy wtedy stawiać zakłady wielokrotne o łącznym kursie równym lub większym niż 2.50, z co najmniej dwoma zdarzeniami na kuponie z minimalnym kursem 1.60 dla każdego z nich.

Jeżeli łączna stawka przegranych kuponów będzie równa lub większa niż 100 zł, to Superbet przyzna nam cashback w wysokości 10%. Minimalna wartość bonusu wynosi 8,80 zł (w przypadku stawki za przegrane kupony równej 100 zł), natomiast maksymalna 100 zł (gdy łączna stawka przegranych kuponów wyniesie co najmniej 1136,40 zł).

Otrzymanymi środkami należy trzykrotnie obrócić przed dokonaniem wypłaty. Warunki obrotu są dokładnie takie same, jak w przypadku innych promocji.

Promocja Superbet – Ekstraklasa Promo 50 zł

Miłośnicy Ekstraklasy również mogą liczyć na specjalną promocję w Superbet. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości 50 zł. Wszystko co należy zrobić, aby go otrzymać, to typować mecze z najbliższej kolejki polskiej ligi.

Jeżeli zawrzemy zakłady na łączną sumę 300 zł (liczą się tylko te kupony zawierające zdarzenia z minimalnym kursem 1.40), wówczas bukmacher zwróci nam 50 zł po zakończeniu całej kolejki. Otrzymanymi środkami należy trzykrotnie obrócić, po minimalnym kursie 1.80 w przypadku zakładów pojedynczych, systemowych lub wielokrotnych (z tym, że każde zdarzenie musi mieć kurs równy lub wyższy 1.40).

Bonus Superbet – SUPER SZANSA

Promocja ta przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które nie wygrywają, bo kupon psuje im jeden nietrafiony typ na kuponie. Grając w naziemnych punktach Superbet możemy ubezpieczyć się od takich sytuacji. 

Wystarczy, że dodamy do swojego kuponu 11 zdarzeń o minimalnym kursie 1.30 dla każdego z nich, a w przypadku jednego błędu zostanie nam wypłacone 10% wygranej z 10 trafnie wytypowanych zdarzeń. Potencjalna wygrana obliczana jest wg następującego wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

Przykład:

Potencjalna wygrana wynosiła 1500 zł, a nietrafiony okazał się typ z kursem 1.30. Wówczas nasza wygrana wyniesie: 1500 zł / 1.30 / 10 = 115,38 zł

Promocja Superbet – SUPER MECZ

Superbet każdego dnia przygotowuje zestaw spotkań z różnych dyscyplin i wystawia na nie najwyższe na polskim rynku kursy. Takie zdarzenia przedmeczowe można grać jako zakłady pojedyncze lub dokładać je do zakładów wielokrotnych i systemowych. Należy jednak mieć na uwadze, że takie kupony nie będą zaliczane do obrotu przyznawanego przez Superbet bonusu powitalnego.

Bonus Superbet – SUPER LIVE

Podobną promocją do “Super Mecz” jest “Super Live” – z tą różnicą, że podwyższone kursy obowiązują na zakłady na żywo. W Superbet codziennie znajdziemy kilka takich zdarzeń, więc obstawiając je będziemy mogli zwiększyć swoją potencjalną wygraną.

Oferta zakładów bukmacherskich w Superbet

Oferta dostępna w Superbet opiera się w głównej mierze na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna i tenis. Znajdziemy tutaj również sporty niszowe, jednak stanowią one zdecydowaną mniejszość.

Aktualna oferta zakładów w Superbet przedstawia się następująco:

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • piłka ręczna
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • sporty walki
 • boks
 • snooker
 • baseball
 • tenis stołowy
 • rugby
 • futbol amerykański
 • unihokej
 • bandy
 • krykiet

Oprócz wydarzeń sportowych, możemy również typować rozstrzygnięcia w rozgrywkach e-sportowych, takich jak:

 • Piłka nożna (Cyber Live Arena, GT Sports, Liga PRO, E-sports Battle)
 • Counter-strike
 • League of Legends
 • Dota 2

W chwili obecnej oferta Superbet opiera się na trzech elementach: zakładach przedmeczowych, zakładach live oraz sportach wirtualnych. Najbardziej rozbudowany jest pierwszy z nich – tam znajdziemy najwięcej zdarzeń i rynków. Dwa pozostałe są w fazie rozwoju i ich oferta z miesiąca na miesiąc staje się bardziej atrakcyjna.

Zakłady live w Superbet

Zakłady live stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych form typowania przez klientów. Główny wpływ na to ma możliwość błyskawicznego reagowania na boiskowe sytuacje oraz szybkie rozliczanie kuponów. Superbet stale rozwija ofertę zakładów na żywo, dodając do niej nowe dyscypliny oraz poszerzając ilość dostępnych rynków w ramach poszczególnych zdarzeń.

W przypadku piłki nożnej mamy możliwość wytypowania m.in.: zwycięzcy, handicapów, liczby goli, liczby rzutów rożnych, liczb żółtych kartek czy strzelców bramek. Chcąc typować inne dyscypline sportowe, również możemy wybierać spośród kilku opcji. Na stronie bukmachera znajdziemy aktualny kalendarz wydarzeń, które będą dostępne w zakładach live.

Typowanie na żywo jest jedną z możliwości na obrót bonusem powitalnym, przyznawanym po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego Superbet. Trzeba jedynie pamiętać o odpowiedniej liczbie zdarzeń na kuponie oraz o minimalnych kursach.

Sporty wirtualne w Superbet

Superbet, oprócz tradycyjnych zdarzeń sportowych, daje możliwość typowania tzw. sportów wirtualnych. Jest to popularna forma rozrywki wśród wielu użytkowników. Stanowi połączenie zakładów bukmacherskich z grami komputerowymi. Mechanizm sportów wirtualnych oparty jest na symulacji wydarzeń z kilku dyscyplin. Aktualnie do wyboru mamy: wyścigi konne, wyścigi chartów, wyścigi samochodowe i wirtualny żużel.

Taka gra charakteryzuje się dużą dynamiką oraz szybkim rozliczaniem kuponów. Poszczególne zdarzenia dostępne są co kilka minut, mamy więc wiele okazji do obstawiania. Sporty wirtualne mogą być alternatywą dla tradycyjnych zakładów sportowych, szczególnie kiedy w najpopularniejszych rozgrywkach mamy zimową lub letnią przerwę.

Superbet obrót bonusem

Użycie podczas rejestracji kodu promocyjnego Superbet, daje nam dostęp do licznych bonusów. Wszystkie z nich charakteryzują się tym, że przed wypłatą dodatkowych środków, trzeba dokonać ich obrotu. Jest to standardowa procedura, stosowana praktycznie przez wszystkie legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce.

W tym tekście omówiliśmy najważniejsze warunki obrotu, jakie trzeba spełnić w przypadku korzystania z promocji oferowanych przez Superbet. Szczególną uwagę zwróciliśmy na takie aspekty, jak:

 • ile razy trzeba obrócić środkami bonusowymi
 • ile zdarzeń musi znaleźć się na kuponie
 • jaki minimalny kurs musi mieć pojedyncze zdarzenie
 • jaki powinien być minimalny kurs całkowity na kuponie
 • jakie zakłady nie są zaliczane do obrotu
 • ile mamy czasu na wykonanie obrotu

Szczegółowy opis znajdziemy w Regulaminach do poszczególnych bonusów, z którymi warto zapoznać się przed rozpoczęciem gry. 

Superbet kod promocyjny

Superbet metody płatności

Tak, jak wspominaliśmy, Superbet oferuje swoim klientom trzy bonusy powitalne. Aby z nich skorzystać w pierwszej kolejności należy przy zakładaniu konta podać kod bonusowy Superbet, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. Możemy to uczynić na kilkanaście sposobów, ponieważ bukmacher daje nam do dyspozycji różne metody płatności. Ze wszystkich możemy korzystać w całkowicie bezpieczny i legalny sposób.

Wpłaty w Superbet

Aby wpłacić środki do Superbet, musimy kliknąć znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Wpłata”. Zostaniemy przeniesieni do okienka z możliwymi metodami płatności. W chwili obecnej do wyboru mamy:

 • Blik
 • Tpay
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Przelewy24
 • karta Visa lub Mastercard

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy, nasza wpłata zostanie natychmiast zaksięgowana na koncie gracza i nie zostanie od nas pobrana żadna dodatkowa opłata. Dzięki temu od razu będziemy mogli przystąpić do gry. Na tym etapie nie musimy również dokonywać pełnej weryfikacji konta.

Minimalny depozyt wynosi 1 zł. Wszystkie transakcje odbywają się za pośrednictwem SafeCharge, który jest największym i najbezpieczniejszym operatorem na świecie. 

Wypłaty w Superbet

Chcąc dokonać wypłaty zgromadzonych środków, w pierwszej kolejności musimy zakończyć proces pełnej weryfikacji konta. W tym celu należy uzupełnić niezbędne dane oraz przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

Aby zgromadzone pieniądze trafiły na nasze konto, musimy znaleźć w MENU opcję “Wypłać środki”, a następnie wybrać metodę oraz kwotę wypłaty. Trzeba pamiętać jednak o tym, że wypłaty można dokonać tylko tymi samymi metodami, których użyliśmy wcześniej przy wpłacaniu środków.

Superbet – informacje o bukmacherze

Firma Superbet została założona w 2009 roku w Rumunii. Od tego czasu w tym kraju zostało otwartych ponad 1200 punktów naziemnych. W międzyczasie bukmacher zaczął inwestować w nowoczesne technologie i postawił na rozwój zakładów online. Głównym obszarem działania Superbet jest Europa Środkowo-Wschodnia.

Na polskim rynku firma pojawiła się w roku 2017. Początkowo klienci mogli typować tylko w lokalach stacjonarnych. Zmieniło się to w 2019 roku, kiedy to Superbet uzyskał od Ministerstwa Finansów zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych. Możliwość obstawiania online pojawiła się na początku 2020 roku. Oprócz strony internetowej klienci mają do dyspozycji również aplikację mobilną.

Chcąc przyciągnąć jak największą liczbę graczy, Superbet od początku działalności oferuje szereg bonusów powitalnych. Aby z nich skorzystać, należy wpisać kod promocyjny Superbet, podczas procesu rejestracji.